Glavni meni

Sta stampa stampa

Započeo zmiya, 11 Decembar, 2011, 17:36

0 članova i 14 gostiju pregledaju ovu temu.

Lazic

Citat: El Jefe poslato 22 Avgust, 2019, 09:49
Сваки окупатор мора да има своја гласила. Тако је В92 једно од гласила за преношење обавезујућих упутстава окупиранима.
B92 odavno ne postoji, O2 je u vlasni¹tvu snsa, play radio nema nikakve veze sa radiom B92, jedino ¹to je ostalo je taj portal... Vest jeste debilna jer su je svojevremeno preneli skoro svi, realno me savr¹eno zabole ¹ta crkva misli o jogi, ja ih gledam k'o zaludne budale svakako, mada definitivno nemaju problem sa diskus hernijama, kao ni majmuni... Ali kad proèita¹ ¹ta je pop napisao, kakvi okupatori, kakva glasila za preno¹enje obavezujuæih uputstava, Endi bre, pa ti si roðen u FNRJ, kakve bre religije, kakav bog, kakve pièke materine, bre jeb'o te, aj ¹to je veæina naroda zaglupela za 30 godina, al' nemoj i ti da ¹iri¹ ¹um... :o ;D


Citat"Molimo vernike parohije gornjokoviljske da ne poseæuju èasove joge ili sliène seanse. Joga je usko vezana za religiju dalekoistoènih naroda i nije nimalo bezazlena veæ mo¾e prouzrokovati duhovne i du¹evne probleme".  

Aloooo, breeeee...  :o :o :o [facepalm] [samoubistvo] Kakva je razlika izmeðu paranoja, Staljina, Mao Cea, Pol Pota, Tita, Milo¹eviæa, Vuèiæa, Vatikana, Sprc, ili koga veæ... :o

ЯЭВОЛУТИОН

neki me tangiraju a neki bas i ne....
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

El Jefe

Фискултуру раде само очајници. Тангирала та истина некога или не.
Друштво за заштиту од животиња

megaidiot

Citat: Laziæ poslato 22 Avgust, 2019, 13:01
Kakva je razlika izmeðu paranoja, Staljina, Mao Cea, Pol Pota, Tita, Milo¹eviæa, Vuèiæa, Vatikana, Sprc, ili koga veæ... :o
staljin bi trebalo da je rekorder po broju ljudi, ali pol pot je rekorder u procentima, jebiga imao je manju zemlju.

El Jefe

Став манастира Ковиљ о јоги је општи став свих православних цркви. Тако да је текст В 92 о манастиру а
Ковиљ у функцији спиновања о тзв.   назадности Спц. То није назадност него доследност. Уосталом манастир Ковиљ успешно лечи наркомане које производи наша стварност. У креирању те стварности много је учешћа медија као што је Б92. Буди пијан, буди дрогиран, буди себичан, деца су терет, одсели се, досели  имигранте. Ти си као такав напредан, они који мисле другачије су фашисти.




Друштво за заштиту од животиња

Lazic

Op¹ti stav svih pravoslavnih crkvi koje su pune debelih popova je da je joga opasan neprijatelj... Logièno...

El Jefe

Уа дебели администратор
Друштво за заштиту од животиња

mareskin

Citat: Laziæ poslato 23 Avgust, 2019, 11:58
Op¹ti stav svih pravoslavnih crkvi koje su pune debelih popova je da je joga opasan neprijatelj... Logièno...

To je i moj stav :D
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

ЯЭВОЛУТИОН

a jagnje je covekov najbolji prijatelj
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11


monsterbnt

Bilo je pitanje momenta kad ce da stave sapu i na to...... Cekam i registraciju za bicikle, kao i porez na vazduh....
Smrt SVIMA!!!!

PECA BMW

skoro mi jedan pandur pokazivao kako su ustvari ostavili opciju u zakonu da elektricne bicikle teraju na registraciju
taj pandur odavno tera sve moguce elektro bicikle pa upucen u problematiku
Bolje biti malo lud , nego malo pametan !

Lazic

#26772
http://www.zajednozasrbiju.rs/index.php/vesti/aktuelno/768-nztekst




edit:
Gore mi neko dade minus jer sam pomenuo debele popove... :o  [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl]  [facepalm]

Èim budem sreo nekog na ulici ima da mu ka¾em, zaobiði me ve¾bam jogu, mogu jednim potezom da ti izazovem ozbiljne duhovne i du¹evne probleme...

monsterbnt

Citat: El Jefe poslato 23 Avgust, 2019, 09:28
....назадности Спц. То није назадност него доследност....

Itekako su nazadni, a pored toga alavi i ljigavi.... Najljigavija institucija ove drzave... Pricajte sta hocete i branite ih do mile volje ali SPC nije vise nista drugo nego institucija drzave...
Doslednost bi bila da su uz narod i da imaju sluha za muke naroda...
Smrt SVIMA!!!!

Hurricane

..produzena ruka rezimske mafije, bukvalno

Potkupljeni na svim nivoima, od zvonara do patrijarha

Najtuznije je sto je sve to tako jasno i ocigledno

Ivicat

Iako se cesto ne slazem sa vama po pitanju vere, sto se tice SPC, sve ste u pravu.

TEEfqd

Vera i institucija su 2 pojma.
A u institucijama, sto veca kajla to sumnjiviji covek. (vazi za sve institucije)

sasa ns 1

ja crkvu danas ne smatram ba¹ ne¹to  presudnom za razvoj  dru¹tva i dr¾ave.TO JE TAKO DANAS U HRI©ÆANSTVU BILO GDE. R recimo USrA ,TAMO 30% STANOVNI©TVA NE ®IVI U VERI KOJOJ SU RODJENI.Ima  mnogo konvertita  u svim pravcima.
Kod nas je ugro¾ena i nacija i dru¹tvo i dr¾ava i crkva.
Crkva zastupa stanovni¹te koje postoji svugde u svetu i prihvaæeno je od svih dr¾avnih struktura U SVIM DR®AVAMA,A TO JE DA JE KOLABORACIJA ZABRANJENA.Tako isto misli i na¹a crkva i zato IMA AKO LO©E ODNOSE SA PARTIJAMA NA VLASTI ©TO SE TIÈE OPSTANKA I BUDUÆNOSTI DR®AVE.Predsedniku ¾ele ¹to pre da vide leða.Niko ga nije primio i popovi nisu smeli da idu na skup kad je Vuèiæi poseti Kosovo pre godinu dana.Ako maloglavi ne¹to zabrlja sledi mu ekskomunikacija na 7 kolena potomstva.Maloglavi se boji pa æe poku¹ati da se sakrije iza referenduma i neodredjenog pitanja na njemu.Ako to prodje postoji velika moguænost da se crkva utrta  i da bude potkupljena pa da popusti.
Pre 10 godina se de¹avalo ovo https://www.danas.rs/politika/artemije-protiv-tadica/ .Vladika je bio sto¾er srpskog naroda na Kosovu i naravno bio protiv kolaboracije pa je morao biti sklonjen a crkva je ba¹ posle toga dobila veliki novac za obnovu izgorelog Hilandara.Dana¹nja kolaboracija je 100 puta gora od one Taddiæeve.Briselski sporazum je razmontirao kompletnu na¹u vlast na kosovu a imali smo sve osim vojske.Èak i policiju.Sad je ona Taèijeva.
Vi me¹ate politièki stav crkve da se nikad ni¹ta ne re¹ava na  ,,revolucionaran ,, naèin nego samo evolucijom.Oni su apriori protiv nasilja pa èak i protiv demonstracija.Jednostavno takva im je ideologija .
Moje mi¹ljenje je da se mnogo toga re¹ava revolucijom. pa se tu ne sla¾em sa crkvom i da ne mislite da im dr¾im stranu .Samo analiziram

mali_zmaj

Ne treba mi crkva da bih vjerovao!!!

poslato sa rupovke uz pomoæ kurble
jin-jang

ЯЭВОЛУТИОН

ja u boga verujem a on mi je rekao da mi ne teba crkva....niti bilo kakav objekat da bi komunicirao sa njim.....dakle ne treba mi interfejs....plug and  play
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11