Glavni meni

Sta stampa stampa

Započeo zmiya, 11 Decembar, 2011, 17:36

0 članova i 18 gostiju pregledaju ovu temu.

Lazic


Lazic


UFF

Citat: El Jefe poslato 02 Avgust, 2019, 23:21
Citat: sasa ns 1 poslato 02 Avgust, 2019, 21:35
https://www.nedeljnik.rs/basista-faith-no-more-predstavio-svoju-rakiju-yebiga-proizvodi-se-u-srbiji-i-izvozi-u-sad/?ref=aklamator&utm_source=aklamator_com&utm_medium=informer_rs_vesti_feed&utm_campaign=Basista_Faith_No_More_predstavio_sv
Ужас. Колика количина идиотизма на једном месту. Направићу ракију Набијем вас накурац, извозићу у Америку

moras prvo malo da stilizujes naziv

npr:

Boc na Qrac

viper

"Doðe vreme kada pamet zaæuti, budala progovori , a fukara se obogati!"
(Ivo Andriæ)

El Jefe

Курир је директни узрочник рака на мозгу код читалаца који га неким чудом имају.
Друштво за заштиту од животиња

sasa ns 1

#26725
http://informer.rs/vesti/politika/451423/bolesna-hrvatska-ucena-ako-hoce-srbija-mora-slavi-oluju
ovo i ja ka¾em ,i ponavljam od 2008 da je neizbe¾no jer smo tako glasali pa sed eto u nas u EU to je glavni politièki cilj ove vlasti,sve ostalo ¹to prièaju ovi iz na¹e vlasti je zamajavalje dok nas ne stave pred svr¹en èin.Samo ja se nadam da æe mo mi sa njima svr¹iti pre toga

http://informer.rs/vesti/politika/451389/hrvatska-neguje-fasizam-vulin-oluja-srbima-nece-nikada-vise-ponoviti-hrvati-mogu-prete-nekom-drugom
evo glavnog prevaranta i la¾ovèine ,najbolji je  ministar jer  najvi¹e zamajava .Izigrava neku silu.Tu je sa njim i Informer .On je jedini zamajavaè gori od Vulina.Oæe u Eu a napadaju sve ¹to eu po¹tuje .Pa kako to mo¾e .To rade jer ako otvoreno ka¾u da æe mo slaviti oluju izgubiæe glasaèe.A mo¾da i neæe kad dodje do svr¹enog èina.

megaidiot

Citat: El Jefe poslato 05 Avgust, 2019, 19:15
Курир је директни узрочник рака на мозгу код читалаца који га неким чудом имају.
znaci statisticki je zanemarljiv

Boban_m

Jeste li provalili onu hajku Kurira protiv Dr. Grujicic?


Lazic

Mora da se zamerila olo¹u...

Boban_m

Dva su moguca razloga:
1) pokusaj da se popravi situacija u zdravstvu, koja protice bez javne podrske ministra zdravlja, doktora smrt, i
2) istrajavanje u zahtjevima da drzava istrazi i objavi posledice bombardovanja osiromasenim uranijumom. Minister Trivan naredio da komisija potpise obavezu cutanja (tsjnosti), Dana I jos 4, mislim, clana odbili.


Lazic

Uskoro æe se i senke pla¹iti... Ko ih jebe...

mali_zmaj

Neka,neka...  Napravili su neprijatelje svugdje u svijetu,niko ih ne voli..,jebala ih svijetska dominacija!!! Neka se plase sami sebe i svojih barem!! Zao mi one nase sirotinje tamo koja je otisla trbuhom za kruhom... al oni barem razlikuju pucanj od pucanja motora!! Normalno pod uslovom da su ikad bili na moto skupu!! ;)
jin-jang

Hurricane

...glavama udarali u znakove  [rofl] [rofl] [rofl]

megaidiot

Citat: mali_zmaj poslato 08 Avgust, 2019, 08:29
.. al oni barem razlikuju pucanj od pucanja motora!! Normalno pod uslovom da su ikad bili na moto skupu!! ;)
ne znam, ja sam jednom pio kafu pored banke koju su pljackali. e sad, pored je bilo gradiliste i dok su oni pucali ja sam mislio da ruse skelu. tek posle kad sam zavrsio sa kafom sam shvatio sta se desavalo i niko nije udarao glavama o znakove.

mali_zmaj

Ma ne znam sta bih ti rekao..,ja sam se naslusao pucnjave od 91 do 95,i to ne one na ratistu srecom,nego glupiranja po gradu,cak su mi zrna proletala pored glave,probijala krovove od vozila,parkirana na parkingu,u padu,da sad kad cujem petardu jebem majku odmah!! Ne zelim ja zlo njima,ko ih jebe..,sami pali sami se ubili.. Al blago su postali bolesna nacija,sa prelakom dostupnoscu vatrenom oruziju..,a sve u ime demokratije i gradjnskih sloboda..,i naravno kriminal otisao u PM,a i gomila bolesnika na ulicama,u skolama,na koledjima..,neonacista,odn whitesupremaci ili kako se vec pise..  Samo da ne nastradaju Srbi tamo i ja sam zadovoljan..,imam prijatelja tamo,nekih kumova..
jin-jang

megaidiot

a i mediji ih gaje da im se srednja klasa (ako to postoji, uglavnom ljudi koji okrecu tockove sistema, a dovoljno zaradjuju da su dobri potrosaci) plasi svega. narodom koji je uvek u panicnom strahu se lako manipulise.

TEEfqd

Citat: megaidiot poslato 08 Avgust, 2019, 21:02
a i mediji ih gaje da im se srednja klasa (ako to postoji, uglavnom ljudi koji okrecu tockove sistema, a dovoljno zaradjuju da su dobri potrosaci) plasi svega. narodom koji je uvek u panicnom strahu se lako manipulise.

I pored svega toga opet zive bolje nego ljudi u Srbiji. Da se zapita covek.

mali_zmaj

¹to je naj¾alije u pravu si!! svi moji koji su oti¹li za kratak period su se sna¹li,za nevjerovat!! i ne planiraju se vraæati!!!

poslato sa rupovke uz pomoæ kurble
jin-jang