Glavni meni

Sta stampa stampa

Započeo zmiya, 11 Decembar, 2011, 17:36

doktor i 12 gostiju pregledaju ovu temu.

TEEfqd

Citat: El Jefe poslato 02 Avgust, 2019, 07:59
http://borbazaveru.info/content/view/11908/1/

Vala sere mi se i od nasih nacionalista i od americkih patriota.
Kad pricam sa nekim nasim nacionalistom sticem utisak kao da je licno izbo murata a realnost je da se uglavnom radi o nekom debilu kome su politicari prodali pricu da su njegovi preci zrtvovali neki kurac zbog njega danas pa da on mora da se muci i zrtvuje u svom zivotu (dok naravno politicar skida kajmak).
A americke patriote, pa oba oka zatvaraju na svoje zlocine radi pljacke materijalnih dobara sirom sveta, to je opste poznato.
Sve u svemu gomila idiota na obe strane. Mada tas prelama na nasu stranu da imamo vise idiota. Pogledajte samo odnose kakve imamo
sa svim susednim zemljama oko nas, nema s kim nismo na mrs u picku materinu AL NAVODNO NIJE PROBLEM U NASEM SPOLJNOM ODNOSU.
Srbija - go kurac. Narod nam je u vecini nepismen i glup, zivi se u nemastini a nemastina u kombinaciji sa kapitalizmom proizvodi dekadenciju.
To je trenutna realnost.

Hurricane

nije lepo ¹to ima¹ tako nakaradan stav prema ¾rtvama na¹ih predaka, govori o tebi kao èoveku

ja bih ti samo to odgovorio za ostalo me boli kurac



megaidiot

nas je odnos prema nasim susedima mnogo bolji nego odnos nasih susjeda prema nama.

a i prosecan svabo je vrlo ogranicen i blago nepismen, pa ga drzava ne tera da uci jezik manjina, turski, srpski, vec naprotiv, ako pripadnici manjine ne nauce svapski postaju nepozeljni i lete iz zemlje.

TEEfqd

Citat: Hurricane poslato 02 Avgust, 2019, 10:52
nije lepo što imaš tako nakaradan stav prema žrtvama naših predaka, govori o tebi kao čoveku

ja bih ti samo to odgovorio za ostalo me boli kurac





Niko im nije trazio da se zrtvuju. Svet se svejedno okrece. A i realnije je da je i u to doba bilo ucesnika u borbama zbog sopstvenog interesa ali uz prodanu pricu patriotizma. Kao ovi 90ih nazovi heroji. Pocesi se po glavi i pitaj se sta bi bilo da se nisu navodno zrtvovali. Druga zastava, jezik mozda? Koga boli kurac. Pogotovu onog ko se tek rodi,isto mu je

TEEfqd

Citat: megaidiot poslato 02 Avgust, 2019, 12:04
nas je odnos prema nasim susedima mnogo bolji nego odnos nasih susjeda prema nama.

a i prosecan svabo je vrlo ogranicen i blago nepismen, pa ga drzava ne tera da uci jezik manjina, turski, srpski, vec naprotiv, ako pripadnici manjine ne nauce svapski postaju nepozeljni i lete iz zemlje.
Neistina. Toliko ljudi u nemackoj zapravo ne ume da prozbori par recenica da mi je cudno kako su tu po 10 i kusur godina. Ja bih znao,zivim tu

megaidiot

i uci li se turski u skolama? ima li dvojezicnih znakova?

TEEfqd

Citat: megaidiot poslato 02 Avgust, 2019, 12:36
i uci li se turski u skolama? ima li dvojezicnih znakova?
mali brat ima engleski, spanski i francuski u skoli. za turski ne znam zaista

TEEfqd

Citat: Hurricane poslato 02 Avgust, 2019, 10:52
nije lepo što imaš tako nakaradan stav prema žrtvama naših predaka, govori o tebi kao čoveku

ja bih ti samo to odgovorio za ostalo me boli kurac



ostaje samo da kazes sta govori o meni kao coveku to sto ne pusim nametnute price da je neko navodno zalego za mene dok me jos nije ni bilo  . zvuci debilnije kad se napise nego kad se misli o tome

TEEfqd

#26668
sad cu brate da uklesem u kamen da su ove generacije za 200-300 godina duzne postovanja prema meni zbog mojih zivotnih izbora.   ako bude tih sto slicno razmisljaju kao ti mozda mi i prodje glupost.

Ivicat

Naprotiv, zaboravice nas vrlo brzo jer ne radimo nista casno ni vredno. Moguce da ce se stideti predaka kao sto smo mi.

TEEfqd

Citat: Ivicat poslato 02 Avgust, 2019, 13:07
Naprotiv, zaboravice nas vrlo brzo jer ne radimo nista casno ni vredno. Moguce da ce se stideti predaka kao sto smo mi.
Ovakve svinjarije kakve se prave u Srb u poslednjih 50 godina ima da vekovima odjekuju. Ko rak da je uhvatio zemlju pa je parca na komade. A istorija najbolje pamti gubljenje teritorije. Zivimo u zlatno doba za buduce udzbenike, uzivajte 😂

Hurricane

...najveæi problem i jeste u tome ¹to zadnjih 50ak godina narod nije po¹tovao ono za ¹ta su mu se preci ¾rtvovali, nego se poklonili nekim drugim

idealima

kad ne po¹tuje¹ sebe i svoju istoriju ¾rtve i boli te kurac za sve to, onda æe svako da pi¹a po tebi

ja æu svoje po¹tovati


misli¹ da si najpametniji i poku¹ava¹ svoje idiotske teze da postavi¹ kao jedino ispravne

nemam ja ¹ta tu sa tobom da razgovaram


[hello]


TEEfqd

Citat: Hurricane poslato 02 Avgust, 2019, 13:28
...najveæi problem i jeste u tome ¹to zadnjih 50ak godina narod nije po¹tovao ono za ¹ta su mu se preci ¾rtvovali, nego se poklonili nekim drugim

idealima

kad ne po¹tuje¹ sebe i svoju istoriju ¾rtve i boli te kurac za sve to, onda æe svako da pi¹a po tebi

ja æu svoje po¹tovati


misli¹ da si najpametniji i poku¹ava¹ svoje idiotske teze da postavi¹ kao jedino ispravne

nemam ja ¹ta tu sa tobom da razgovaram


[hello]


eh brate sto moram sad da ti kazem da me povuces za kurac posle tako lepo argumentovane diskusije, ne ide jebiga. no dobro, naucices da postujes drugi ugao i misljenje kad ti se vremenom srusi taj sistem vrednosti koji si sam sebi postavio kao amin

TEEfqd

Citat: Hurricane poslato 02 Avgust, 2019, 13:28
...najveæi problem i jeste u tome ¹to zadnjih 50ak godina narod nije po¹tovao ono za ¹ta su mu se preci ¾rtvovali, nego se poklonili nekim drugim

idealima

kad ne po¹tuje¹ sebe i svoju istoriju ¾rtve i boli te kurac za sve to, onda æe svako da pi¹a po tebi

ja æu svoje po¹tovati


misli¹ da si najpametniji i poku¹ava¹ svoje idiotske teze da postavi¹ kao jedino ispravne

nemam ja ¹ta tu sa tobom da razgovaram


[hello]



oprosti upalo mi je u oko previse ovo idiotske teze pa sam te brzopleto naduvao a potpuno sam prevideo ovo ostalo sto si napisao.
slazem se!
sebe i svoju istoriju treba postovati.
podvlacim, sebe i ono sto si licno uradio.
a poistovecivati se sa drugim ljudima iste nacionalnosti rodjenim u drugim vekovima je van svake pameti. nisi imao nikakav udeo u tim delima
i dogadjajima zasto bi uopste gajio neka osecanja prema delima za koja su neki drugi ljudi zasluzni od kojih te deli 500 godina 😂

Slaninar

Citat: megaidiot poslato 02 Avgust, 2019, 12:36
i uci li se turski u skolama? ima li dvojezicnih znakova?

Dok su dvojezièni znakovi bili normalna stvar, bez da se oko toga vodi diskusija treba li, ili ne, ovo je bila lepa zemlja.
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

TEEfqd

#26675
i evo ih drugari pederasi stupaju na delo da titraju jaja svom drugu. uvreda za uvredu, jedan plus drugi minus.
a u diskusiji demoliranje, ceo svet sam mu srusio pa se iz nemoci pale defanzivni mehanizmi  . manje da se rokate u dupe i bice motomanijaci opet dobro mesto za pricu

Boban_m

Ja mislio ti ozbiljan decko, a ti kukas zbog minusa ;D 

TEEfqd

Citat: Boban_m poslato 02 Avgust, 2019, 15:48
Ja mislio ti ozbiljan decko, a ti kukas zbog minusa ;D 
ma jok bre nek odem skroz u minus nego je dosadno kad si banovan. krenes da pises nesto a ono djoka, posalji sutra😂

monsterbnt

Smrt SVIMA!!!!

ЯЭВОЛУТИОН

samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11