Glavni meni

Sta stampa stampa

Započeo zmiya, 11 Decembar, 2011, 17:36

0 članova i 13 gostiju pregledaju ovu temu.

Lazic

Citat: Slaninar poslato 21 Jul, 2019, 22:46
Novi Tor u marvelovim filmovima æe biti ¾ensko, isto - nije njuz.net!

Prelijepo...
[facepalm]


El Jefe

И Елвис Присли је пореклом из Титела.
Друштво за заштиту од животиња


dzimika

Mige, nije to nista novo, poljske jabuke su jeftinije godinama unazad nego domace, uvoze se jos od 2004 godine a mozda i od ranije, ovo je godina od koje ja znam da su poceli da je uvoze, dok nasa domaca jabuka se bacala jer je otkupna cena bila smesna, bilo je i snimaka po netu da bacaju u reku i slicno

bucko

#26625
Citat: El Jefe poslato 22 Jul, 2019, 02:59
И Елвис Присли је пореклом из Титела.
Sami su oni rekli,vidis da snimaju i dokumentarce
Kao narod imamo kapacitete kao sto su Tesla,Milankovic,Pupin i drugi,prvake sveta u mnogim  sportovima i naucnim disciplinama,zasto sumljas da ne bi mogli imati i “Bonda”.
Bolji smo od onoga u sta nas ubedjuju da smo

Lazic

Citat: dzimika poslato 22 Jul, 2019, 13:54
Mige, nije to nista novo, poljske jabuke su jeftinije godinama unazad nego domace, uvoze se jos od 2004 godine a mozda i od ranije, ovo je godina od koje ja znam da su poceli da je uvoze, dok nasa domaca jabuka se bacala jer je otkupna cena bila smesna, bilo je i snimaka po netu da bacaju u reku i slicno
I dalje ne mogu da skapiram kako Poljaci(ili ko god) uzgaje jabuke toliko jeftinije da im se isplati...

dzimika

vidi, ja mogu da shvatim  jer to nije ni blizu kvaliteta ni nasim onim malim jabukicama kod nas, plus sto ih drze u hladnjacama dugo
ja se secam tada jos da su one bile tipa 3 x jeftinije nego najniza cena otkupa kod nas i to je cena kod nas, pritom to je bila jesen kad je bas sezona jabuke

ЯЭВОЛУТИОН

nije proizvodnja kod njih jeftinija vec imaju drzavne subvencije...kao sto ovi nasi daju fiiatu.....doduse jeftinije je dati subvenciju seljaku za prizvodnju po toni nego fiatu po radnom mestu....ali hteli ste napredno....
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

El Jefe

Друштво за заштиту од животиња

Hurricane

https://www.blic.rs/vesti/drustvo/vise-od-polovine-automobila-do-2021-nece-proci-tehnicki-pregled-a-evo-kako-da/1px0zm0

Kakva je situacija sa motorima?

Jel oni noviji sto imaju katalizatore cuvaju jos svoje fabricke lonce za ovako neki scenario?

Lazic

Ma, jeb'o im ja pas mater...

sasa ns 1

Citat: Hurricane poslato 25 Jul, 2019, 01:05
https://www.blic.rs/vesti/drustvo/vise-od-polovine-automobila-do-2021-nece-proci-tehnicki-pregled-a-evo-kako-da/1px0zm0

Kakva je situacija sa motorima?

Jel oni noviji sto imaju katalizatore cuvaju jos svoje fabricke lonce za ovako neki scenario?

ja sam svoj lonac saèuvao a na novi sam isto ugradio katalizator i to umesto db kilera.Kupio sam auspuh samo za stazu sa mre¾icom na kraju pa nemogu da mi gurnu lambda sondu a ni db kilernaravno neide .Veæ 10 godina na tehnièkom u dacia novi sad poku¹avaju da izmere gasove,èak i na pedeseticama.
Dok sam i¹ao na transalpinu sto puta sam pomislio ¹to nevratih fabriku zbog buke


mali_zmaj

Ma divni su....!! Purgeri !! Dok ne uvedemo zakone kao Britanija...,hodat æe sa haubicama na utakmice!!
jin-jang

Biker-Boy

I feel the need..... the need for speed !!!


Lazic

Slina je doktor, smrt je ministar, Voolini su vojska, Keramièar je ¹pijun, gej olo¹glupaèa je premijer, mali lopov dr¾i trezor, preCednik je skup hodajuæih dijagnoza, ¹to ne bi ono bilo akademik?

Lazic


viper

Sad kad navale prosci 😂😂

Послато са MI MAX уз помоћ Тапатока
"Doðe vreme kada pamet zaæuti, budala progovori , a fukara se obogati!"
(Ivo Andriæ)