Glavni meni

Sta stampa stampa

Započeo zmiya, 11 Decembar, 2011, 17:36

0 članova i 13 gostiju pregledaju ovu temu.

mrle

Citat: Laziæ poslato 09 Jul, 2019, 00:01
Samo da hri¹æani nisu onomad spalili aleksandrijsku biblioteku, sleteli bi na mesec pre 500 godina, ako ne i vi¹e... Al' tada kao i danas, idioti se pla¹e pametnih...
Ne me¹aj katolike sa hri¹æanima.

mrle

Citat: Laziæ poslato 08 Jul, 2019, 15:33
Ako Dinko
Da se zovem Dinko, ne bih se pojavljivao u medijima.

El Jefe

Није он Динко него је Сабахудин. Чим му је Азем Власи теча, одмах треба знати да му је српски народ прирастао за срце.
Друштво за заштиту од животиња

Boban_m

Ja sam od svega napisanog shvatio da Dinku treba zveknuti jednu samarcinu punim dlanom. Sa ljudima bez stida i obraza svaka civilizovana polemika je gubljenje vremena.

Lazic

Citat: mrle poslato 09 Jul, 2019, 00:35
Citat: Laziæ poslato 09 Jul, 2019, 00:01
Samo da hri¹æani nisu onomad spalili aleksandrijsku biblioteku, sleteli bi na mesec pre 500 godina, ako ne i vi¹e... Al' tada kao i danas, idioti se pla¹e pametnih...
Ne me¹aj katolike sa hri¹æanima.
U vreme kad je spaljena aleksandrijska biblioteka hri¹æanstvo jo¹ nije bilo podeljeno...






Citat: mrle poslato 09 Jul, 2019, 00:36
Citat: Laziæ poslato 08 Jul, 2019, 15:33
Ako Dinko
Da se zovem Dinko, ne bih se pojavljivao u medijima.
[rofl] [rofl] [rofl] Realno... ;D









Citat: El Jefe poslato 09 Jul, 2019, 01:03
Није он Динко него је Сабахудин. Чим му је Азем Власи теча, одмах треба знати да му је српски народ прирастао за срце.
Nije mu glavni greh ¹to mu je Vlasi teèa, nego zato ¹to je govno...










Citat: Boban_m poslato 09 Jul, 2019, 01:04
Ja sam od svega napisanog shvatio da Dinku treba zveknuti jednu samarcinu punim dlanom. Sa ljudima bez stida i obraza svaka civilizovana polemika je gubljenje vremena.
Da, samo vi¹e ¹amarèina...


Lazic


sasa ns 1

#26587
https://www.vesti-online.com/madjarska-predstavlja-nikolu-teslu-kao-hrvata-srpska-manjina-besna/


Ni¹ta èudno,ugledali se na picoustog Vuèiæija.Pre par godina slavljeno 200 godina rodjenja Njego¹a,al ne u Srbiji,nijedna zvanièna proslava...ili ¹togod drugo ¹to je organizovala bilo koja dr¾avna institucija.I niko nije primetio od glasaèkog tela.Sledeæi je Dositej Obradoviæ,njega æemo proglasiti za Rumuna,Pupina za Madjara iz a Teslu za hrvata.To je logièan sled dogadjaja.Takodje je logièna pobeda pre neki dan na lokalnim izborima na svim izbornim mestima na severu vojvodine koalicije sns-madjari,i to oni koji su Orbanovi èiji je ministar upisao Teslu u hrvate..Takodje idila od saradnje je u pokrajini i republici.Ali zato iz Crne gore  nema nijedne srpske stranke zadnjih 5 godina koja je bilo kako zastupljena na re¾imskim medijima a Daèoæi ka¾e javo na tv ,srbi udjite u vlast sa Milom a mi æemo da vodimo politiku i to 3 meseca pre sranja oko imovine crkve,¹to naravno ide Vuèiæiju u korist da bi ucenio crkvu oko Kosova iMetohije jer je ostala jedini protivnik Vuèiæijeve eunijatsko albanse politike.
Po¹to je Karadjordju deda po majci bio Mon Kliment njega bi mogli da proglasimo za gre¹ku u istoriji i podmetaèinu Albanaca.Nama treba samo eunijaæenje spolja i iznutra-nagla¹avam iznuta od stranki iz vladajuæe koalicije.Od tad kreæe buduænost i istorija ono od ranije sve neke gre¹ke.Svo srbovanje sa re¾imskih medija slu¾i da bi prevarantski zaba¹urilo svetli put u novu buduænost-kao kad polako kuvate ¾abu a ona ne primeti.Tako da meni njihovi glasaèi najvi¹e lièe na kuvane ¾abe po nivou inteligencije ,jer onaj ko ovo ne vidi zavr¹i u loncu .
Da bi to lak¹e klizilo kad smo postali èlan fondacije Bil Klinton dali smo mu 2 milona dolara kao dr¾avnu donaciju da pomogne razvoju demokratije i Vuèiæi lièno do¹ao na konvenciju u vA¹ington da pomogne predavanjem  i to 5 dana pre izbora na kojima je pobedio Tramp a Klintonka popu¹ila.

viper

Klintonka je pogre¹nom popu¹ila izgleda 😂

Послато са MI MAX уз помоћ Тапатока
"Doðe vreme kada pamet zaæuti, budala progovori , a fukara se obogati!"
(Ivo Andriæ)

PECA BMW

Bolje biti malo lud , nego malo pametan !

El Jefe

Друштво за заштиту од животиња

eclipse4

Citat: PECA BMW poslato 11 Jul, 2019, 23:12
https://www.blic.rs/vesti/drustvo/incident-u-akva-parku-u-jagodini-dvadesetoro-dece-primljeno-u-bolnicu-nakon-kupanja/2n8w25b



ja teo da bijem spasioca....snimila me zena kamerom :)
onda dosla jos dva komada natatuvirana misle da se tetovazama resavaju statusi u drustvu....na kraju saldo 0,ceo akva park gledao u mene kako se derem.....mater u picku....

eclipse4

znaci vrhunac retardizma.....
zasto ih bre sve ne zatvore a pisce ovakvih clanaka treba obesiti na terazijama

evo ljudi izvolite i edukujte se,kako napuniti mobilni telefon ako nemate punjac na 3 prosta nacina
uzmete kabal i zabijete ga u dupe i prdnete,salim se...treba vam aerodrom ako nemate punjac ali imate kabal....

https://www.telegraf.rs/hi-tech/mobilni/3071819-napunite-bateriju-telefona-na-3-prosta-nacina-ako-pri-ruci-nemate-punjac-ili-uticnicu

uzmete kabal i zabijete ga u dupe i prdnete

El Jefe

uzmete kabal i zabijete ga u dupe
Новинара који је ову глупост написао
Друштво за заштиту од животиња

Lazic

Da mamu mu jebem bolesnu...

El Jefe

Друштво за заштиту од животиња

Lazic

Kad bar nas sramotio k'o Francuze Makron...


sasa ns 1


Lazic