Glavni meni

Sta stampa stampa

Započeo zmiya, 11 Decembar, 2011, 17:36

sasa ns 1 i 11 gostiju pregledaju ovu temu.

El Jefe

#26560
Citat: Laziæ poslato 03 Jul, 2019, 22:04
Slobo vrati se, sve ti je opro¹teno...

Нека њега тамо где је сада.







Друштво за заштиту од животиња

Lazic

To je bilo polusarkastièno, pa njegovi vladaju...

El Jefe

Друштво за заштиту од животиња


MIGE

ja otvorio,izgoreo mi ceo net..i laptop,i pc pa cak i tablet...stvarno sve izgorelo..nemojte otvarati

Lazic

To se nekad zvalo ¾uta ¹tampa... Sad je samo ¹tampa... Na internetu... Pakao...  [facepalm] Bar danas ne moraju da se kupuju novine...

Biker-Boy

Ja bi to zvao "braon stampa" jer sve su to gola govna...
I feel the need..... the need for speed !!!

viper

Da je malo mek¹i papir ja bih ih zvao dupe papir ¹tampa.

Послато са MI MAX уз помоћ Тапатока
"Doðe vreme kada pamet zaæuti, budala progovori , a fukara se obogati!"
(Ivo Andriæ)

El Jefe

Друштво за заштиту од животиња

Zeljkamp

Citat: MIGE poslato 05 Jul, 2019, 08:48
ja otvorio,izgoreo mi ceo net..i laptop,i pc pa cak i tablet...stvarno sve izgorelo..nemojte otvarati
Ja sam morao da otvorim... ;D
TwinZ Auto & Moto

Lazic


El Jefe

Друштво за заштиту од животиња

Lazic

#26572
Interesantno kako mu nije upalo u oèi lupetanje predsednika, premijera, ministara, poslanika, zamenika gradonaèelnika i ostalih... Uhvatio se potpuno beznaèajne likove... Koga zabole ¹ta lupaju Dinko ili Sergej, njihovo lupetanje nam ne kroji sudbinu...

edit:
Mada, èim je njemu Ko¹tunica gospodin, sve jasno...

Ivicat

Gresis ako mislis da ne kritikuje top menadzment. Slobodan Antonic je jedan od retkih ljudi koje danas treba citati u Srbiji.

Lazic

Volim da èitam veæinu toga ¹to pi¹e, ali ovo je ba¹ ukenjao, koga zabole za Dinka i Sergeja...

ЯЭВОЛУТИОН

Citat: Laziæ poslato 08 Jul, 2019, 09:02
Volim da èitam veæinu toga ¹to pi¹e, ali ovo je ba¹ ukenjao, koga zabole za Dinka i Sergeja...
ukazuje da vesala i mac ne zasluzuju samo ovi sa vlasti vec i ovi koji se bore za nju....
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Lazic

Ako Dinko i Sergej uspeju da doðu na vlast, da ga jebem ba¹... :D

Mada, to isto sam govorio i za radikale do skoro...

mali_zmaj

Ma da Sergej nam treba...,umjetnici su vrh politicari i ekonomisti..,boze vrati nam Josipa,da nas potare brze,bar ce biti bezbolnije!!
jin-jang

Biker-Boy

Nama treba jedan hard reset, da nas vrati jedno 2000 godina unazad, jer pored sve tehnologije i nauke, i dalje smo debili...
I feel the need..... the need for speed !!!

Lazic

Samo da hri¹æani nisu onomad spalili aleksandrijsku biblioteku, sleteli bi na mesec pre 500 godina, ako ne i vi¹e... Al' tada kao i danas, idioti se pla¹e pametnih...