Glavni meni

Sta stampa stampa

Započeo zmiya, 11 Decembar, 2011, 17:36

0 članova i 11 gostiju pregledaju ovu temu.

El Jefe

Друштво за заштиту од животиња

ЯЭВОЛУТИОН

govno jedno ....pre godinu dana kad ga nisam zadavio na nekoj slavi...ej na slavi domacine krenu da kenja po srbina a svi cute ko pizde....svukao ga sa stolice i taman da mu najebem majke skocise da ga brane....neduvam i domacina i goste i odem kuci...jebala ih njihova slava,
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Lazic

Ko je bre to govance? Èiji je isprdak?

Lazic


despic

Jel ima neki manual ili clanak/blog kako se resiti komsije a da ne zavrsis u corci?
klasican divljak

jevta


despic

e, svuda ima ovakvih budala...salu na stranu...veruj, do juce nisam znao ko je. Eto toliko me nije zanimao, a onda sam video da on zna sve o meni i poceo je ozbiljno da mi pravi sranja
klasican divljak

Slaninar

Citat: despic poslato 03 Jul, 2019, 14:30
Jel ima neki manual ili clanak/blog kako se resiti komsije a da ne zavrsis u corci?

Da li ti je novac problem?
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

jevta

Da li imate neku budalu u kom¹iluku.
Ja ne ali moj kom¹iluk ima

despic

Zavisi o kojoj kolicini novca pricamo...nemam bas za bacanje :)
klasican divljak

Lazic

Citat: despic poslato 03 Jul, 2019, 14:30
Jel ima neki manual ili clanak/blog kako se resiti komsije a da ne zavrsis u corci?
A ti kao ne zna¹ koliko mo¾e da razvije... :D

Naravno d'ima... Jo¹ nisam èuo da je neko æebovan znao ko ga æebuje... Mo¾da i jeste znao ali sigurno nije mogao da doka¾e... Nego, za¹to bi kom¹ija znao sve o tebi i pravio ti sranja...? I kakva sranja...? Ne sporim da je lud, ali i ludaci uglavnom imaju neki razlog, makar i izmi¹ljen... Ne¹to si mu prodrmao kavez nezgodno...

Boban_m

Prijavi ga muriji, kazi da skuplja podatke o tebi i da ti prijeti. Ako ga to ne odvrati, istorija sukoba ce biti od pomoci ako budes morao da ga peglas.

dzimika

Citat: despic poslato 03 Jul, 2019, 14:30
Jel ima neki manual ili clanak/blog kako se resiti komsije a da ne zavrsis u corci?

dark web :D Svega ima tamo

Slaninar

Citat: despic poslato 03 Jul, 2019, 16:57
Zavisi o kojoj kolicini novca pricamo...nemam bas za bacanje :)

Zavisi koliko si jak. Ako sam radi¹ selidbu, onda ti ne treba mnogo.  :)
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

despic

Ne bih bas pisao preterano detalje ali postaje neralno i traje vec neko vreme. Pocelo je zbog gluposti i verujte da sam bio maksimalno prijatan i korektan. Lik je jednostavno debil, a ni supruga mu nije nista bolja.
Da, cebovanje je prvo sto pada na pamet, naravno. Ali to debilu nije dovoljno. To da li sam jak ili ne svakako nema veze...nije lik zajeban samo je budala... a i svakako imam ozbiljnu ekipu u svako doba. Policiju ne volim da mesam... on u prednosti sto se tice policije jer ih je zvao nekoliko puta i naravno dolazili su i kad me nije bilo kuci - presretali u kraju. Tuzaka me po sudovima, izmislja svakakve bljuvotine...sto me, naravno, jos vise dovodi do ludila. Svasta sam doziveo i preziveo i izbegao resetke...tako da se ne bih bas zbog ovog misa kompromitovao :)
klasican divljak

Lazic

Znam sortu, verovatno drka od sreæe kad je na sudu... Drugarica deli kuæu sa jednim takvim degenerikom, jo¹ lik ima razne veze u vlasti pa se sve razvlaèi do ludila... A samo je kupila stan u toj kuæi neznajuæi kakav je kom¹ija...

mareskin

Citat: Laziæ poslato 03 Jul, 2019, 19:49
Znam sortu, verovatno drka od sreæe kad je na sudu... Drugarica deli kuæu sa jednim takvim degenerikom, jo¹ lik ima razne veze u vlasti pa se sve razvlaèi do ludila... A samo je kupila stan u toj kuæi neznajuæi kakav je kom¹ija...

Zato se meni najvi¹e sviða 4 hektara dvori¹ta i kuæa na sredini, pa da vidim koji kom¹ija æe da mi smeta.
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu


Lazic

Slobo vrati se, sve ti je opro¹teno...






Citat: mareskin poslato 03 Jul, 2019, 20:28
Citat: Laziæ poslato 03 Jul, 2019, 19:49
Znam sortu, verovatno drka od sreæe kad je na sudu... Drugarica deli kuæu sa jednim takvim degenerikom, jo¹ lik ima razne veze u vlasti pa se sve razvlaèi do ludila... A samo je kupila stan u toj kuæi neznajuæi kakav je kom¹ija...

Zato se meni najvi¹e sviða 4 hektara dvori¹ta i kuæa na sredini, pa da vidim koji kom¹ija æe da mi smeta.
I meni, al' nisam bio odlika¹... Ne bih ni stan imao da ne be¹e babe i dede...

Slaninar

Citat: despic poslato 03 Jul, 2019, 19:31
Ne bih bas pisao preterano detalje ali postaje neralno i traje vec neko vreme. Pocelo je zbog gluposti i verujte da sam bio maksimalno prijatan i korektan. Lik je jednostavno debil, a ni supruga mu nije nista bolja.
Da, cebovanje je prvo sto pada na pamet, naravno. Ali to debilu nije dovoljno. To da li sam jak ili ne svakako nema veze...nije lik zajeban samo je budala... a i svakako imam ozbiljnu ekipu u svako doba. Policiju ne volim da mesam... on u prednosti sto se tice policije jer ih je zvao nekoliko puta i naravno dolazili su i kad me nije bilo kuci - presretali u kraju. Tuzaka me po sudovima, izmislja svakakve bljuvotine...sto me, naravno, jos vise dovodi do ludila. Svasta sam doziveo i preziveo i izbegao resetke...tako da se ne bih bas zbog ovog misa kompromitovao :)

Imao sam slièno iskustvo pre nekoliko godina (zna i Hoh¹tapler svetlog lika).

Kod mene je, kad je ba¹... ali ba¹ preterao (trebalo je ranije, al' sve kontao ljudski) - pomoglo samo da odem do lokalne stanice i smireno, kulturno objasnim o èemu se radi, prvom normalnom i sposobnom liku na kojeg sam nai¹ao. Sa prièom "ne zanima me nikakvo pisanje prijava, tu¾akanje, sudovi i ostalo, ako mo¾e neko samo da objasni èoveku da æe imati ozbiljan problem, meni je to dovoljno - samo da me se okane".

Samo sam insistirao da naprave bele¹ku, bez prijave, sa mojom, njegovom izjavom i izjavom moje skwo, za sluèaj da moram da preæeram, da ima bar neki trag kako je pravio probleme i da nije tek tako, iz èista mira, nego da bude veæa verovatnoæa da se vodi kao sarmo-odbrana.

I to je urodilo plodom. Sve najljubaznije i najkulturnije od tada - dok se on nije odselio.
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen