Glavni meni

Sta stampa stampa

Započeo zmiya, 11 Decembar, 2011, 17:36

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

eclipse4

Citat: ЯЭВОЛУТИОН poslato 12 Jun, 2019, 10:35
sta ti je becka skola......cak i konjusari kad seru tamo mirise....

ovim bi zavrsio razmenu stavova, jer gubi smisao....niko nikoga u surotno nije ubedio....a uvrede su u mom slucaju nemguce....da je doslo do pretnji i psovki onda mozda.....a neobrazovanim nekoga moze nazvati samo iskompleksirana budala, jer nema budale do obrazovana coveka....rece njegos.

Vidis,trebao bi jednom da omirises ta govna,mozda ti se zasvide.
Da si hteo da zavrsis ne bi napisao vise ovaj post,al sad mozes uspesno da zavrsis i ne napises sledeci....
Jer ni u tom sledecem nece niko nikog da nabedi u suprotno.ma i ja obozavam te psovke a pogotovu pretnje.....sta da ti kazem....medjutim eto dovoljno si kulturan da to ne cinis,pa necu ni ja.

Za ovo zadnje si u pravu.....citaj njegosa,pametno zbori! I ne nazivaj ljude neobrazovanima i neurbanima.


Lazic


Major

Citat: Laziæ poslato 12 Jun, 2019, 09:34
Ja sam nauèio decu da prde napolju...

Ovo je najbolji komentar do sada u ovih zadnjih par strana
[rofl]

El Jefe

Друштво за заштиту од животиња


Lazic

Plinska boca za domaæinstvo bre Mige...

El Jefe

Друштво за заштиту од животиња

Lazic



Biker-Boy

Petricic opet pokido  [rofl]  [clapp]  [klanjam_se]

I feel the need..... the need for speed !!!

sasa ns 1

#26510


ovo je slika sa konvencije klintonove fondacije mesec dana pred zadnje amerièke izbore.Pogodio je vuèiæ ko prstom u oko.Sidurno ga je savetovo ministar spoljnih poslova Daèiæ ko æe da pobedi.
Oti¹ao da uèlani srbiju i pomogne klintonovu fondaciju pred izbore.Al se zajebo pobedio Tramp ,a i to je Vuèiæi predstavio kao na¹u pobedu.
Slika se mo¾e opisati ,,slièan se sliènom raduje,,.Pogledajte ,isto odelo ,ista boja,¹traftice Klintonove kravate ista boja kao Vuèiæeve,Ista faca ,sliène naoèare ¹irok osmeh ,prava milina.
I onda ,,on,, malim slovima napada n1 televiziju koja je kao ekspozitura cnn-a èlan klintonove fondacije èiji smo i mi èlan,
Sve ¹to prièa protiv zapada uop¹tene ili pojedinaèno protiv neke zemlje je èista prevara koja je ovde jo¹ pre hiljadu godina formulisana kao poslovica ,,da se vlasi ne dosete,,.Znaèi la¾e¹ ma¾e¹ da bi zamazo prave motive i pravac delovanja.
,,За Немце Стојадиновић је био једини човек који је заслуживао њихово поверење,, ovo je citat sa vikipedije o Milanu Stojadinoviæu a misli se na Hitlerovu vladu.SPC ga je ekskomunicirala zbog sporazuma sa katolicima o konkordatu a imao je i tajni sporazum sa grofom Æanom posle musolinija najva¾nijim italijanskim fa¹istom.E tog Stojadinoviæa javno hvali Vuèiæi i tvrdi kako je nazaslu¾eno ocrnjen u istorijskoj nauci.
A ¹tampa pi¹e kako ,,on,, malim slovima brani srpski intweres.Naravno kad je interes postao isti kao Æanov i Hitlerov .
©to se tièe aktuelnih dogadjanja sA SPC u CG da o jeoma zapa¾enu ,,molbu.. Naravno da neæe mrdnuti ni malim prstom jer mu to dobro dodje u obraèunu sa SPC o tome kako re¹iti kosovski problem-èitaj kako nas da zajebe a da se ne dosetimo.Ali Daèièi ju se ponekad omakne u njegovim le¾ernim nastupima na tv-u gde ka¾e ,,manite se srpske stranke iz Cg vodjenja politike u crnoj gori, mi æemo  to za vas da radimo a vi udjite u vlast sa Milom,,.
Pa kad ju VUÈIÆIJEVI I DAÈIÆIJEVI u¹li u vlast sa Haradinajem i svojim glasovima izabrali Taèija ¹to nebi vladali i zjaedno sa Milom.Ionako je to u srpskom interesu kao i u æanovom i Hitlerovom ili njihovim zemljacima danas .

ЯЭВОЛУТИОН

kad niko vekovima ne odgovara za veleizdaju vec se uvek nadje neko ko ih rehabilituje i brani onda i dolazimo do toga....da vise na terazijama bilo bi ok.
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

mkt

ajd mozda je nekome odavde juce voda odnela tablice pa cisto da zna gde moze da je nadje


.tablice se nalaze na ulazu u Belvil iz ulice Ðorða Stanojeviæa, na velikom panju pored semafora

Hurricane

Video sam danas isto neku gomilu tablica, na koju foru voda skine tablicu?

eclipse4


dzimika

Citat: Hurricane poslato 20 Jun, 2019, 22:28
Video sam danas isto neku gomilu tablica, na koju foru voda skine tablicu?

Na foru sto je plastika koja drzi tablicu izuzetnog kvaliteta pa nije ispucala uopste od nekog manjeg prislanjanja na drugi auto ili zid ili neku ogradu ( a nekad ni sve to ne treba) pa onda kad veca kolicina vode udari u nju ona prosto ne zna kud ce i sta ce nego da popusti jos vise i otpadne :)

Zato, sraf kroz tablicu i nikada nista nece otpasti :)

UFF

moj nosac tablica je od inoxa bitcheeeeees :D

ЯЭВОЛУТИОН

nismo ni sumnjali da imas najbolji drzac tablica na svetu.....
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Biker-Boy

Ja svaku tablicu busim, zasarafim i nema nevolje, zajebi ono plasticno govance.
I feel the need..... the need for speed !!!

El Jefe

Друштво за заштиту од животиња