Glavni meni

Sta stampa stampa

Započeo zmiya, 11 Decembar, 2011, 17:36

0 članova i 13 gostiju pregledaju ovu temu.

slave74

Pustio ga je na ulicu ccc..


ЯЭВОЛУТИОН

Citat: nesic1 poslato 10 Jun, 2019, 02:58
https://www.espreso.rs/vesti/drustvo/396643/mala-pobeda-srpske-trans-zajednice-transrodnost-vise-nije-na-listi-mentalnih-bolesti-ali-problema-jos-ima?fbclid=IwAR0sKato3MEKND9W4HZ0NqKaj6UDybxYe86babx90dRPItI3nSCDduWghRA
nije to mentalna bolest to je poremecaj seksualnosti ali dalo bi se diskutovati o mentalnom zdravlju onoga ko je to skinuo sa liste mentalnih bolesti...ocekujemo i pedofiliju za skidanje sa liste.....
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

ЯЭВОЛУТИОН

@eclipse
deca trebaju da idu vrtic da ne bi glasala za vucica....tamo vaspitacice od malena uce decu da ne glasaju za vuka, vucica, slobu, miru, .....da ne treba da glasaju uopste jer do promena se ne dolazi glasanjem vec padanjem glava....oduvek bilo i bice...ostalo je privid demokratije.
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11


eclipse4

Citat: ЯЭВОЛУТИОН poslato 10 Jun, 2019, 10:07
@eclipse
deca trebaju da idu vrtic da ne bi glasala za vucica....tamo vaspitacice od malena uce decu da ne glasaju za vuka, vucica, slobu, miru, .....da ne treba da glasaju uopste jer do promena se ne dolazi glasanjem vec padanjem glava....oduvek bilo i bice...ostalo je privid demokratije.

u vrticu se uci i da sirija nema naftu i da se napadom na siriju ne moze poremetiti cena ni u okrugu a kamoli u celom svetu...ali eto nazalost neki koji su isli u vrtic nisu ni to upamtili....zalosno za njih  :( moramo ih takve prihvatiti kave jesu.....
isto moraju nauciti da kad si iz sapca i seres u sapcu pa to sranje prospes u reku iz koje pijes vodu....ma sta ima te ucim...ti si pametan :)


nesic1

Citat: ЯЭВОЛУТИОН poslato 10 Jun, 2019, 10:05
Citat: nesic1 poslato 10 Jun, 2019, 02:58
https://www.espreso.rs/vesti/drustvo/396643/mala-pobeda-srpske-trans-zajednice-transrodnost-vise-nije-na-listi-mentalnih-bolesti-ali-problema-jos-ima?fbclid=IwAR0sKato3MEKND9W4HZ0NqKaj6UDybxYe86babx90dRPItI3nSCDduWghRA
nije to mentalna bolest to je poremecaj seksualnosti ali dalo bi se diskutovati o mentalnom zdravlju onoga ko je to skinuo sa liste mentalnih bolesti...ocekujemo i pedofiliju za skidanje sa liste.....

na tome se vec uveliko radi, bilo je i o tome clanaka, ako se secam u nekoj zemlji su skinuli, ali nisam siguran

ЯЭВОЛУТИОН

Citat: eclipse4 poslato 10 Jun, 2019, 20:03
Citat: ЯЭВОЛУТИОН poslato 10 Jun, 2019, 10:07
@eclipse
deca trebaju da idu vrtic da ne bi glasala za vucica....tamo vaspitacice od malena uce decu da ne glasaju za vuka, vucica, slobu, miru, .....da ne treba da glasaju uopste jer do promena se ne dolazi glasanjem vec padanjem glava....oduvek bilo i bice...ostalo je privid demokratije.
u vrticu se uci i da sirija nema naftu i da se napadom na siriju ne moze poremetiti cena ni u okrugu a kamoli u celom svetu...ali eto nazalost neki koji su isli u vrtic nisu ni to upamtili....zalosno za njih  :( moramo ih takve prihvatiti kave jesu.....
isto moraju nauciti da kad si iz sapca i seres u sapcu pa to sranje prospes u reku iz koje pijes vodu....ma sta ima te ucim...ti si pametan :)


o da sirija ima naftu a pri tome nalazi se strateski bitnom mestu izmedju iraka i turske....i da napadom na siriju se digla tanzija oko cene nafte na globalnom nivou....ja znam kad iz perspektive blizine rumunije gledas na to da deluje drugacije, i da kad kenjas u dunav sve to ide rumunima, ali i tu vodu neko posle treba da pije....a mozda da krenes u vrtic.
p.s.
a da ti uzmem majcu
http://rs.n1info.com/Video/Info/a372871/Dokumentarni-film-Oprostite-mi-moju-proslost.html
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

eclipse4

Da ti kazem ja nesto tebi,nemas ti blage veze sa zivotom sta govoris.ti mislis da znas... a malo "puha" pod krila ti daju tu ta 3 sledbenika koji idu za tobom i daju pluseve jer misle da si nesto pametno rekao.

Najbitnija stvar koja se u vrticu uci, da ti kazem ja bato moj,jeste da kad ti neko nesto pokloni kazes "HVALA",pogotovu kad si molio da ti se pokloni.... a ti ni to nisi umeo da kazes.idi soli pamet nekom tamo nekom drugom,meni nemoj.o tebi sam dosta cuo sta ljudi govore....tako da.....

A da ti uplatim neki cas vecernje skole i osnovnog obrazuvanja ako nemas kintu?
Ako hoces mogu da ti poklonim vaucer u nekoj skoli,samo kazi,ne moras reci hvala,to je za tvoju dobrobit.a da se ukicani ponose tobom.

ЯЭВОЛУТИОН

sve sto si o meni cuo je istina...do poslednje reci.....a ja sam cuo svasta o tebi i nista ne verujem....nego zalij ti one lotuse i pomazi labudove...i narani lavove.....za skolu ne brini...jer nema budale do skolovana coveka.
hvala ne dajem i ne ocekujem ,jer kad nesto dajem onda to nije za hvala i pare....od hvala ni ja ni ti nemamo nista.....osim ako si ocekivao hvala....a to neces dobiti.
Apropo moljenja...molim te da me obidjes sa komentarima .....
evo ja tebi mogu da uplatim dvonedeljni kurs urbanizacije u beogradu...da naucis da se ponasas ko gradski likovi a ne ko djilkos ....

p,s,
mozemo jos da se vredjamo ali ja da nisam razred skole zavrsio nisam glasao za vucica, sto me cini inteligentno superiornim....nisam glasao ni za seselja ni za vuka ni za slobu ni za djindjica....ni za jednog lopova....glasam da lete glave ...



























samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

eclipse4

#26490
Citat: ЯЭВОЛУТИОН poslato 11 Jun, 2019, 21:21
sve sto si o meni cuo je istina...do poslednje reci.....a ja sam cuo svasta o tebi i nista ne verujem....nego zalij ti one lotuse i pomazi labudove...i narani lavove.....za skolu ne brini...jer nema budale do skolovana coveka.

znam da je istina,nisam ni rekao da nije :)
a ti i ne treba da verujes,ja od tebe to ne trazim,tj vazno mi je to koliko je i prdez u sumi vazan.
lotosi su zaliveni,labudovi ususkani,lavovi na putu a za skolu ne brinem,diploma mi je tamo negde medju starim knjigama o pecanju ili o lovu....

Citat: ЯЭВОЛУТИОН poslato 11 Jun, 2019, 21:21
hvala ne dajem i ne ocekujem ,jer kad nesto dajem onda to nije za hvala i pare....od hvala ni ja ni ti nemamo nista.....osim ako si ocekivao hvala....a to neces dobiti.
da se hvala kaze je to sto se uci od roditelja.....sta da ti kazem.....za to ti cak ni vrtic ne treba,kulturu ti predaje neko drugi u kuci,na zalost ocigledno nisi imao puno paznje kad si bio mali,nisi ti kriv za to,nemoj pogresno da me shvatis....a ja sad stvarno,ne znam sta da zakljucim,al sta god da zakljucim nije ni tebi bitno nit meni.
nesto onako ne bas vazno,komsika mi se ovde hvali kako ima cistog kera,kako ustaje i sedi pred vrata i ceka da ide u wc kako cak i trazi da prdi napolju....kaze da ga je izdresirala sve to.a dete joj ide na dopunsku nastavu,privatno...ne zna dete matematiku,ne zna nemacki,ne zna biologiju....razumes poentu,keru je posvetila vreme a rodjenom detetu nije,i nije dete tu krivco,sta ce jadan.....majka ga nije ucila,otac nije....
hvala mi ne treba od tebe,hvala (ovo ja kazem,tj ja se zahvaljujem iz kulture) a ono za sta si molio da ti se pokloni dobio si.


Citat: ЯЭВОЛУТИОН poslato 11 Jun, 2019, 21:21
Apropo moljenja...molim te da me obidjes sa komentarima .....

apropo.....pokusaj malo da vrtis onaj tockic misa na gore pa vidi ko koga komentarise pa samim tim treba da sam sebe zamolis za to a ne mene...
a rec "molim te" je isto sto i "hvala"....vidis i corava koka pogodi poneko zrno :)

Citat: ЯЭВОЛУТИОН poslato 11 Jun, 2019, 21:21
evo ja tebi mogu da uplatim dvonedeljni kurs urbanizacije u beogradu...da naucis da se ponasas ko gradski likovi a ne ko djilkos ....

ti da mi uplatis? mani se druze stedi pare,kupi deci nesto,ja ti nisam niko i nista.da mi je potrebno nesto ja sam sebi kupim ili priustim....
ako su svi urbani ko ti u beogradu onda mi je jasno sto pucas toliko od kulture.....mada stalno i pominjes kako tuces neke cigane u ulici....tako da mi je sve jasno u kom si delu beograda  [thumb_up]


Citat: ЯЭВОЛУТИОН poslato 11 Jun, 2019, 21:21
p,s,
mozemo jos da se vredjamo ali ja da nisam razred skole zavrsio nisam glasao za vucica, sto me cini inteligentno superiornim....nisam glasao ni za seselja ni za vuka ni za slobu ni za djindjica....ni za jednog lopova....glasam da lete glave ...

p.s ili post scriptum se pise velikim slovima i sa 2 tacke ne sa zarezima......jebena bila ta osnovna slkola....ko i moja,ja pisem neznam,mrzi me da pisem ne znam......

sto se mene tice, a iz tvoje kulture,reko bih da si doktorat zavrsio? ...... a sto se vucica tice nisam ni ja glasao za nejga...neko te slagao.
a inteligentno superioran jesi cuo sam da si car kad sipas iz supljeg u prazno ili kad prodajes pricu..... a crveni silikon mama!
tvoj glas  sto nisi glasao za vucica,za seselja i za ostale je upravo zavrsio njima,bolje da si izasao i dao bilo kom slepcu glas,ovako si MAJSTORE upravo i glasao za svakog od njih......sto te cini inteligento superiornim al u minusu....ma sta li se pa trudim.idi negde da ti objasne ljudi kako funkcionise glasanje.

sto se mene tice ja sam uvek za letenje glava....to sam vec vise puta napisao.medjutim ocigledno se vise nema muda za to.

a sto se vredjanja tice,sledeci put pre nego sto vredjas razmisli da mozes biti isto uvredjen,trudi se da budes covek a ne frajer na baterije.

uvek mi tvoji postovi bili zanimljivi,kao i ovaj i prethodni,nadam se da su i tebi moji postovi zanimljivi,pogotovu ova dva zadnja.



























Lazic

Ja sam nauèio decu da prde napolju...

Ivicat

Make love not war, sto kazu ovi nasi pacifisti :D

ЯЭВОЛУТИОН

sta ti je becka skola......cak i konjusari kad seru tamo mirise....

ovim bi zavrsio razmenu stavova, jer gubi smisao....niko nikoga u surotno nije ubedio....a uvrede su u mom slucaju nemguce....da je doslo do pretnji i psovki onda mozda.....a neobrazovanim nekoga moze nazvati samo iskompleksirana budala, jer nema budale do obrazovana coveka....rece njegos.
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Biker-Boy

Citat: Ivicat poslato 12 Jun, 2019, 09:57
Make love not war, sto kazu ovi nasi pacifisti :D
Znaci jebite se  :D
I feel the need..... the need for speed !!!

El Jefe

Само ви бре наставите.
Друштво за заштиту од животиња

Lazic

Naravno, pocrkasmo od dosade pod klimom...

UFF

ugasi klimu i nece ti biti dosadno :)

Lazic


UFF

moja ne radi, tj radi ali ne hladi  :(