Glavni meni

Sta stampa stampa

Započeo zmiya, 11 Decembar, 2011, 17:36

0 članova i 12 gostiju pregledaju ovu temu.

Slaninar

Notorna budala¹tina. Ljudi zanemaruju kontekst i situaciju.

To je bilo sve samo ne streljanje hiljada nedu¾nih. Èak su i za Blajburg dobili po u¹ima od glavnokomandujuæeg i to je vrlo brzo stopirano - mada usta¹e i dalje kukaju kako su "na pravdi boga..."
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

Lazic

Ja ¾ivim na kilometar od masovne grobnice sa kraja rata... Oko cifara se lome koplja ali oko 30-80.000 nemaèkih vojnika pra¹inara... Te¹ko da su tu svi bili ratni zloèinci... Nebitno, iz dana¹nje perspektive ne bi mi uop¹te smetalo da smo ¹estog oktobra pobili i ne¹to "nedu¾nih" aparatèika...

bucko

Ustase se pred kraj rata samo presvukle i nastavile da trebe Srbe ,naravno ima nasih koji to opravdavaju.I treba da nestanemo kakva smo g

ЯЭВОЛУТИОН

realno komunisti posle rata su med i mleko za sve ove demokrate...pocevsi od slobe....nekada su strucne terali da udju u partiju da bi dobili podrsku...sada ti ne treba strucnost ako si partijski covek....ne zaboravite da e radmilo bogdanovic bio clan kp-a pa je svejedno unapredio Beograd vise nego svi drugi gradonacelnici zajedno...i gle cuda nije se obogatio poput njih...pocevsi od radmile hrustanovic...
slazem se da su najebali mnogi nevini, ali su nejebali i oni koji su trebali ...i to su trebali vise najebati....vesanje po terazijama je ozbiljan podsetnik....a oni su ih slali na goli otok....imao sam priliku da kukam kuknjavu jednog od prezivelih sa golog otoka....pa ja sam na vecoj robiji nego sto su oni bili....i duze nego sto je iko od njih bio....zamisli spavali na neudobnim krevetima....terali ih da rade i hranili ih samo tri puta dnevno....i nisu im davali da citaju knjige niti da pisu knjige....i kontrolisali potrosnju vode na izolovanom ostrvu gde se voda doprema brodom,,,kad nema talasa....tada mi tu pricu isprica osamdesetogodisnji disident koji je desetak godina proveo tamo....samo da naglasim da u mojoj porodici u zadnjih pet kolena niko od muskih nije doziveo 80....uglavnom ginuli po ratovima...
a price sa golog otoka su za realiti pre realitija....samo jebanja fizickog nije bilo u kombinaciji male/female...sve ostalo prisutno....
ja bre ne mogu da kontrolisem kucna desavanja....a ne pada mi na pamet da se bavim opstinskim, gradskim, drzavnim , kontinentalnim ili svetskim problemima.....a i nemogu da uticem ni promil na to...to je igracka za budale koje zele da se obogate....ja sam bogat i bez toga...nedostaje malo para, ali ne moze bas sve...jel tako.
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Slaninar

Citat: bucko poslato 26 Maj, 2019, 17:11
Ustase se pred kraj rata samo presvukle i nastavile da trebe Srbe ,naravno ima nasih koji to opravdavaju.I treba da nestanemo kakva smo g

Zatr¹e jadne Srbe. Beograd - ostao u blatu. Ni¹, Novi Sad - isto. Fabrike, ¹kole, letovanja, zdravstvo - nula. U Kragujevcu hteli napraviti bolji auto od ferarija, ali Hrvati nisu dali! Sva sreæa pa se poslednjih 30 godina polako oporavljamo od te bede...

Usta¹e narièu na Blajburgu svake godine iz fazona - da niko ne skonta! :)
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

eclipse4

 i ja se sekiram isto za moje selo ko i vi za vase gradove :)

El Jefe

Друштво за заштиту од животиња


Jecko


Lazic

Odluèili da se modernizuju... Para vrti sve, "boga" najvi¹e...

Jecko


Hurricane


Slaninar

montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

Biker-Boy

Treba cepati, ali srazmerno primanjima, da svi podjednako osete kaznu na svom budzetu, sta je nekom budzovanu 25.000din? Nista, toliko svojim klincima daje za dzeparac svake nedelje...
I feel the need..... the need for speed !!!

Slaninar

Citat: Biker-Boy poslato 31 Maj, 2019, 09:47
Treba cepati, ali srazmerno primanjima, da svi podjednako osete kaznu na svom budzetu, sta je nekom budzovanu 25.000din? Nista, toliko svojim klincima daje za dzeparac svake nedelje...

Sla¾em se u potpunosti.

S tim ¹to mislim da je jo¹ veæi problem ¹to taj kojem to nije problem, neæe ni dobiti kaznu. Èik neka je neko napi¹e. Ako se i zajebe - èik neka se naplati i sprovede do kraja!
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

doktor


Samo da ne bude zauzimanje javne povrsine motor parkiran na trotoaru...a ima uslova.
Bikers work is never done!

El Jefe

Тако се проблеми не решавају. Треба учитељицама дати веће плате.
Друштво за заштиту од животиња

Slaninar

Citat: El Jefe poslato 31 Maj, 2019, 10:17
Тако се проблеми не решавају. Треба учитељицама дати веће плате.

+1
Sla¾em se.
Ali mislim da i ovo poma¾e.
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

El Jefe

Друштво за заштиту од животиња

eclipse4

Citat: Biker-Boy poslato 31 Maj, 2019, 09:47
Treba cepati, ali srazmerno primanjima, da svi podjednako osete kaznu na svom budzetu, sta je nekom budzovanu 25.000din? Nista, toliko svojim klincima daje za dzeparac svake nedelje...

ovo je Srbija nije svajcarska :)