Glavni meni

Sta stampa stampa

Započeo zmiya, 11 Decembar, 2011, 17:36

0 članova i 8 gostiju pregledaju ovu temu.

mrle

kakvi Sirijci, kada doðu oni iz Konga i jo¹ gorih vukojebina koji nisu kao Sirijci videli ni¹ta od lepog ¾ivota, radiæe sve poslove samo za stan i hranu i saznanjem da ih neæe pojesti lav ili ujesti neka buba od koje ti ispadnu muda...

sasa ns 1

afrika do 2030 ima jo¹ milijardu stanovnika,a Srbija 5,8 miliona  ukupno
penzosa 2,8 zaposlen jedan.Taj jedan hrani penzose sebe dete,dr¾avu i ¾enu ako nije zaposlena.Znaèi jedno 4-5 ljudi plus dr¾avu plus zajmodavce od kojih je Vuèiæi uzeo 8 milijardi za 3 godine i uzima stalno nanovo.
Ako ste gledali kremenka kako kotrlja toèak,a tako æemo i mi.Onda æe doæi onih  novih milijardu i jo¹ neki drugi pa æe nam pokazati kako se upravlja prirodnim i drugim resursima.

Slaninar

Citat: sasa ns 1 poslato 24 Maj, 2019, 16:49
afrika do 2030 ima jo¹ milijardu stanovnika,a Srbija 5,8 miliona  ukupno
penzosa 2,8 zaposlen jedan.Taj jedan hrani penzose sebe dete,dr¾avu i ¾enu ako nije zaposlena.Znaèi jedno 4-5 ljudi plus dr¾avu plus zajmodavce od kojih je Vuèiæi uzeo 8 milijardi za 3 godine i uzima stalno nanovo.
Ako ste gledali kremenka kako kotrlja toèak,a tako æemo i mi.Onda æe doæi onih  novih milijardu i jo¹ neki drugi pa æe nam pokazati kako se upravlja prirodnim i drugim resursima.

Zaposleni hrani penzo¹e jer je Milo¹eviæ pokrao (Labus i ekipa posle aminovali, mo¾da i podelili) PIO fond.
Koliko znam, do tog lepog poteza, penzije su se isplaæivale od kamata koje je PIO dobijao na svoja sredstva pozajmljena stranim kompanijama/dr¾avama.
Ljudima su 40 godina odbijali od plate za to penziono, a pametni pokrali pare, pa sad moraju iz tekuæih prihoda i penzionih doprinosa da namièu za veæ zaraðene penzije.
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

Lazic

Citat: sasa ns 1 poslato 23 Maj, 2019, 22:53
http://informer.rs/vesti/politika/437798/posle-bombaskog-napada-ivica-dacic-umalo-izgori-avionu-tokom-povratka-somalije-falkon-vlade-srbije-hitno-sleteo-atinu

ovaj stvarno nema sreæe
Taj Falkon je vi¹e puta zamalo pao, star je k'o biblija i ne koristi se previ¹e, a mi ga odr¾avamo... :o [facepalm] Kad bi bar av krenuo a ga vi¹e arèi, garant bi mu do¹ao glave... Nego zna kurva za jadac...

dzimika

Tom falkonu treba ozbiljan remont a za te pare mozes da kupis nov a nijedna garnitura od 2000god nece da zagrize da ga se ili resi i uzme drugi ili da ga remontuje

sasa ns 1

Citat: Slaninar poslato 24 Maj, 2019, 16:56
Citat: sasa ns 1 poslato 24 Maj, 2019, 16:49
afrika do 2030 ima jo¹ milijardu stanovnika,a Srbija 5,8 miliona  ukupno
penzosa 2,8 zaposlen jedan.Taj jedan hrani penzose sebe dete,dr¾avu i ¾enu ako nije zaposlena.Znaèi jedno 4-5 ljudi plus dr¾avu plus zajmodavce od kojih je Vuèiæi uzeo 8 milijardi za 3 godine i uzima stalno nanovo.
Ako ste gledali kremenka kako kotrlja toèak,a tako æemo i mi.Onda æe doæi onih  novih milijardu i jo¹ neki drugi pa æe nam pokazati kako se upravlja prirodnim i drugim resursima.

Zaposleni hrani penzo¹e jer je Milo¹eviæ pokrao (Labus i ekipa posle aminovali, mo¾da i podelili) PIO fond.
Koliko znam, do tog lepog poteza, penzije su se isplaæivale od kamata koje je PIO dobijao na svoja sredstva pozajmljena stranim kompanijama/dr¾avama.
Ljudima su 40 godina odbijali od plate za to penziono, a pametni pokrali pare, pa sad moraju iz tekuæih prihoda i penzionih doprinosa da namièu za veæ zaraðene penzije.
to je davno pro¹lo vreme.Rat u sfrj je poèeo pre 28 godina a sloba je potro¹io pare penzionog fonda za vodjenje rata.Od tad smo se mogli opraviti ali nismo jer je osamdesetih bilo 3 zaposlena a jedan penzioner i jer nam je privreda lo¹a .Nijedna privreda na svetu nemo¾e da to isfinansira osim mo¾da kuvajt i slièni ali oni imaju mnogo vi¹e mladih od starih.Ja znam da se penzioni fond finansira  iz tekuæih bud¾etskih prihoda jer je veæ sad  vi¹e penzionera nego zaposlenih a plate u kur...u ¹

eclipse4

supruznici u beogradu umrli od gladi........

kako nam samo dobro ide

Slaninar

Citat: sasa ns 1 poslato 24 Maj, 2019, 21:18
Citat: Slaninar poslato 24 Maj, 2019, 16:56
Citat: sasa ns 1 poslato 24 Maj, 2019, 16:49
afrika do 2030 ima jo¹ milijardu stanovnika,a Srbija 5,8 miliona  ukupno
penzosa 2,8 zaposlen jedan.Taj jedan hrani penzose sebe dete,dr¾avu i ¾enu ako nije zaposlena.Znaèi jedno 4-5 ljudi plus dr¾avu plus zajmodavce od kojih je Vuèiæi uzeo 8 milijardi za 3 godine i uzima stalno nanovo.
Ako ste gledali kremenka kako kotrlja toèak,a tako æemo i mi.Onda æe doæi onih  novih milijardu i jo¹ neki drugi pa æe nam pokazati kako se upravlja prirodnim i drugim resursima.

Zaposleni hrani penzo¹e jer je Milo¹eviæ pokrao (Labus i ekipa posle aminovali, mo¾da i podelili) PIO fond.
Koliko znam, do tog lepog poteza, penzije su se isplaæivale od kamata koje je PIO dobijao na svoja sredstva pozajmljena stranim kompanijama/dr¾avama.
Ljudima su 40 godina odbijali od plate za to penziono, a pametni pokrali pare, pa sad moraju iz tekuæih prihoda i penzionih doprinosa da namièu za veæ zaraðene penzije.
to je davno pro¹lo vreme.Rat u sfrj je poèeo pre 28 godina a sloba je potro¹io pare penzionog fonda za vodjenje rata.Od tad smo se mogli opraviti ali nismo jer je osamdesetih bilo 3 zaposlena a jedan penzioner i jer nam je privreda lo¹a .Nijedna privreda na svetu nemo¾e da to isfinansira osim mo¾da kuvajt i slièni ali oni imaju mnogo vi¹e mladih od starih.Ja znam da se penzioni fond finansira  iz tekuæih bud¾etskih prihoda jer je veæ sad  vi¹e penzionera nego zaposlenih a plate u kur...u ¹

Mogli smo se oporaviti - nikad. :)

Kad jednom izgubi¹ korak: spiskali kapital, spiskali resurse, oterali pametne i struène - sa èime se oporaviti?  :)
Napravljena je klima za da se ne oporavimo, veæ postanemo kolonija. I to se fura veæ 30 godina.
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen


UFF

Citat: mrle poslato 24 Maj, 2019, 16:02
kakvi Sirijci, kada doðu oni iz Konga i jo¹ gorih vukojebina koji nisu kao Sirijci videli ni¹ta od lepog ¾ivota, radiæe sve poslove samo za stan i hranu i saznanjem da ih neæe pojesti lav ili ujesti neka buba od koje ti ispadnu muda...

odlicno, javi gde su kad dodju da odem po par komada da usvojim
nek rade za mene, dobice i hranu i smestaj a ja cu da sedim i uzivam :D

Lazic


eclipse4

Citat: Slaninar poslato 24 Maj, 2019, 21:29
Citat: sasa ns 1 poslato 24 Maj, 2019, 21:18
Citat: Slaninar poslato 24 Maj, 2019, 16:56
Citat: sasa ns 1 poslato 24 Maj, 2019, 16:49
afrika do 2030 ima jo¹ milijardu stanovnika,a Srbija 5,8 miliona  ukupno
penzosa 2,8 zaposlen jedan.Taj jedan hrani penzose sebe dete,dr¾avu i ¾enu ako nije zaposlena.Znaèi jedno 4-5 ljudi plus dr¾avu plus zajmodavce od kojih je Vuèiæi uzeo 8 milijardi za 3 godine i uzima stalno nanovo.
Ako ste gledali kremenka kako kotrlja toèak,a tako æemo i mi.Onda æe doæi onih  novih milijardu i jo¹ neki drugi pa æe nam pokazati kako se upravlja prirodnim i drugim resursima.

Zaposleni hrani penzo¹e jer je Milo¹eviæ pokrao (Labus i ekipa posle aminovali, mo¾da i podelili) PIO fond.
Koliko znam, do tog lepog poteza, penzije su se isplaæivale od kamata koje je PIO dobijao na svoja sredstva pozajmljena stranim kompanijama/dr¾avama.
Ljudima su 40 godina odbijali od plate za to penziono, a pametni pokrali pare, pa sad moraju iz tekuæih prihoda i penzionih doprinosa da namièu za veæ zaraðene penzije.
to je davno pro¹lo vreme.Rat u sfrj je poèeo pre 28 godina a sloba je potro¹io pare penzionog fonda za vodjenje rata.Od tad smo se mogli opraviti ali nismo jer je osamdesetih bilo 3 zaposlena a jedan penzioner i jer nam je privreda lo¹a .Nijedna privreda na svetu nemo¾e da to isfinansira osim mo¾da kuvajt i slièni ali oni imaju mnogo vi¹e mladih od starih.Ja znam da se penzioni fond finansira  iz tekuæih bud¾etskih prihoda jer je veæ sad  vi¹e penzionera nego zaposlenih a plate u kur...u ¹

Mogli smo se oporaviti - nikad. :)

........oterali pametne i struène.........

pa nisu samo u ono doba ziveli pametni i strucni a danas zivi samo glupa nacija....problem je u tome sto danas ko je pametan i strucan odlazi odmah na vreme,ni ne pokosa jer nema razlog zna unapred da je promasaj.

sva govna sa vlasti treba izbiti,ubiti boga u njima a ono pickousto govno na kolac ko za vreme turaka.
da se sledeci ko se lati vlasti doooobro razmisli ssta ce raditi.i sve te policajce koji stanu na stranu protiv svog naroda,osuditi na robiju ili im narod suditi,kao komsije i kao gradjani i kao poznanici.....pa da vidis posle kako ce i policija biti na strani naroda a ne na strani vlasti,pa tuci svakog ko kazei pokusa nesto protiv govana.

eclipse4

Citat: UFF poslato 25 Maj, 2019, 10:22
Citat: mrle poslato 24 Maj, 2019, 16:02
kakvi Sirijci, kada doðu oni iz Konga i jo¹ gorih vukojebina koji nisu kao Sirijci videli ni¹ta od lepog ¾ivota, radiæe sve poslove samo za stan i hranu i saznanjem da ih neæe pojesti lav ili ujesti neka buba od koje ti ispadnu muda...

odlicno, javi gde su kad dodju da odem po par komada da usvojim
nek rade za mene, dobice i hranu i smestaj a ja cu da sedim i uzivam :D

koliko vidim,da si pre ziveo,ti bi drzao 2-3 crnca kuci u kavezu? :)

Slaninar

Citat: eclipse4 poslato 25 Maj, 2019, 22:21
pa nisu samo u ono doba ziveli pametni i strucni a danas zivi samo glupa nacija....problem je u tome sto danas ko je pametan i strucan odlazi odmah na vreme,ni ne pokosa jer nema razlog zna unapred da je promasaj.

I kad tako radi¹ 30 godina, onda je sve te¾e da dobije¹ pametne i struène jer nemaju od koga da nauèe.
Od obiène kulture ¾ivljenja koju gledam svaki dan u gradu, preko kvaliteta fudbala, do univerziteta i kompanija.

Citat: eclipse4 poslato 25 Maj, 2019, 22:21
sva govna sa vlasti treba izbiti,ubiti boga u njima a ono pickousto govno na kolac ko za vreme turaka.
da se sledeci ko se lati vlasti doooobro razmisli ssta ce raditi.i sve te policajce koji stanu na stranu protiv svog naroda,osuditi na robiju ili im narod suditi,kao komsije i kao gradjani i kao poznanici.....pa da vidis posle kako ce i policija biti na strani naroda a ne na strani vlasti,pa tuci svakog ko kazei pokusa nesto protiv govana.

Mislim da sa ovim, ¹to je ovde ostalo posle 30 godina negativne selekcije i jo¹ gorih primera kako treba da se misli, ¾ivi, radi - ni najbolja vlast na svetu ne bi mogla izaæi na kraj, da pomeri ne¹to unapred.
Vlast u Srbiji je po meri naroda. Takvi smo mi - u proseku.
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

UFF

Citat: eclipse4 poslato 25 Maj, 2019, 22:24
Citat: UFF poslato 25 Maj, 2019, 10:22
Citat: mrle poslato 24 Maj, 2019, 16:02
kakvi Sirijci, kada doðu oni iz Konga i jo¹ gorih vukojebina koji nisu kao Sirijci videli ni¹ta od lepog ¾ivota, radiæe sve poslove samo za stan i hranu i saznanjem da ih neæe pojesti lav ili ujesti neka buba od koje ti ispadnu muda...

odlicno, javi gde su kad dodju da odem po par komada da usvojim
nek rade za mene, dobice i hranu i smestaj a ja cu da sedim i uzivam :D

koliko vidim,da si pre ziveo,ti bi drzao 2-3 crnca kuci u kavezu? :)

pre?

drzao bi ih i danas da ih imam :D

El Jefe

Грешите колега. Негативна селекција постоји од државног удара који су извршили комунисти фалсификовањем првих послератних избора голом војном силом. И увек се знало да од кандидата за свако озбиљније место у држави никада није била битна квалификација, било је битно  ко има подршку комитета.
Друштво за заштиту од животиња

Slaninar

Citat: El Jefe poslato 26 Maj, 2019, 10:11
Грешите колега. Негативна селекција постоји од државног удара који су извршили комунисти фалсификовањем првих послератних избора голом војном силом. И увек се знало да од кандидата за свако озбиљније место у држави никада није била битна квалификација, било је битно  ко има подршку комитета.

Mda. Po premalom broju fabrika, puteva, ¹kola, infrastrukutre i oèajnoj reputaciji struènjaka iz SFRJ u inostranstvu - kako u kompanijama, tako i po univerzitetima, vidi se da je to bio jedan grozan, nazadan period. Evo, veæ 30 godina se oporavljamo od toga i jo¹ nismo stalni na noge...
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

dzimika

Znam da si ironicno rekao ali je sve tacno sto si napisao na zalost, a El Jefe je u pravu

bucko

#26418
Citat: Slaninar poslato 26 Maj, 2019, 10:34
Citat: El Jefe poslato 26 Maj, 2019, 10:11
Грешите колега. Негативна селекција постоји од државног удара који су извршили комунисти фалсификовањем првих послератних избора голом војном силом. И увек се знало да од кандидата за свако озбиљније место у држави никада није била битна квалификација, било је битно  ко има подршку комитета.

Mda. Po premalom broju fabrika, puteva, ¹kola, infrastrukutre i oèajnoj reputaciji struènjaka iz SFRJ u inostranstvu - kako u kompanijama, tako i po univerzitetima, vidi se da je to bio jedan grozan, nazadan period. Evo, veæ 30 godina se oporavljamo od toga i jo¹ nismo stalni na noge...

zvanicni podatci sa sajta vlade rs po okruzima streljanih nakon oslobodjenja,kazu da ima jos,cifra je veca od 70,000

Malo je to za Slaninara,mozda bi trebalo vise

http://www.otvorenaknjiga.komisija1944.mpravde.gov.rs/

Lazic

Komunisti nisu imali problem da streljaju i krive i nedu¾ne... Istorijski gledano to je bolje nego ¹to smo petog oktobra po¹tedeli govna...