Glavni meni

Sta stampa stampa

Započeo zmiya, 11 Decembar, 2011, 17:36

0 članova i 6 gostiju pregledaju ovu temu.

El Jefe

Друштво за заштиту од животиња

Lazic


ЯЭВОЛУТИОН

samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Lazic

Setim se svake godine...

mali_zmaj

Tu se negdje shvatilo valjda,da nam nema zivota zajedno!! Da je brastvo i jedinstvo saralaza,i da nas je samo udba,policija i lazna prica o Jugoslaviji drzala zajedno. Niko me ne moze ubjediti da mozemo zivjeti ponovo zajedno,trebaju nam visoki zidovi i minska polja,izmedju drzava,zica pod strujom... Posto smo tolika stoka,da ne trebamo da se petljamo,a zapravo smo jezicno,geografski i svakako drugacije ovisni jedni o drugima,trecima.... Ali posto smo toliko glupi da to shvatimo,i da samo zelimo da nastetimo jedni drugima,samo zato sto se molimo sa dva,tri prsta ili se klanjamo,ili smo jednostavno zaostali u mozgu!! Ili nas je strah,jednostavno..,da,da strah!! Otisli smo u ..rac!!  Odnosno vratili se u njega,negdje pocetkom devedesetih!!   [pop]
jin-jang

Lazic

Prièam veæi deo ¾ivota, jedina nada da æe èoveèanstvo da se opameti je da nas posete neki nadrkani vanzemaljci... Mada verujem da bi i tada bilo vesiæa i sliènih govana...

viper

Uvek ih je bilo i biæe.

Послато са MI MAX уз помоћ Тапатока
"Doðe vreme kada pamet zaæuti, budala progovori , a fukara se obogati!"
(Ivo Andriæ)

eclipse4

Citat: Laziæ poslato 19 Maj, 2019, 21:11
Prièam veæi deo ¾ivota, jedina nada da æe èoveèanstvo da se opameti je da nas posete neki nadrkani vanzemaljci... Mada verujem da bi i tada bilo vesiæa i sliènih govana...

pickousti bi im ponudio da otvore fabriku fijata i u novom sadu odmah!  naravno sa svim subvencvijama itd

Lazic

Aktuelni papa bi im ponudio da se pokrste... Bez ¹ale...

viper

Ponovo bi krenuli krsta¹ki ratovi protiv vanzemaljaca.

Послато са MI MAX уз помоћ Тапатока
"Doðe vreme kada pamet zaæuti, budala progovori , a fukara se obogati!"
(Ivo Andriæ)

Biker-Boy

I feel the need..... the need for speed !!!

Lazic

Citat: viper poslato 20 Maj, 2019, 06:21
Ponovo bi krenuli krsta¹ki ratovi protiv vanzemaljaca.

Послато са MI MAX уз помоћ Тапатока
Zato bih ja voleo da doðu neki miroljubivi i vrlo zajebani, koji bi opet hteli da investiraju znanje i tehnologiju u èoveèanstvo... I tako nastade zvezda smrti... :D

sasa ns 1

#26372
tzv ,,pitanje ujedinjenja,, -tako glasi u prevodu sa latinskog , pravoslavne zemlje rimokatolici smatraju kao misionarsku terittoriju.To nekako ide na ruku na¹em osnovnom spoljnopololitièkom cilju a to je ulazak u eU.©ta mislite za¹to vatikan nijee priznao kosovo..Pa da mo¾e tim da trguje kad treba.A evo to vreme je do¹lo.Sad mo¾e da nam ponudi  ,,pitanje ujedinjenja ,, jer oni kao nemaju ni¹ta protiv srba i dr¾ave srbije.
Postoji EVROPSKA PRAVOSLAVNA CRKVA ,koja me¹etari po hrvatskoj  i odvaja srbe iz SPC.PIcousti ka¾e to je kao  ,HRvatska pravoslavna crkva..nESME ni da izgovori njen pravi naziv.To je samo stepenik ka ujedinjenju sa rimokatolicima, ili tako ili preko grkokatolika-pravoslavci koji priznaju papu kao vrhovhog primasa.
Evo sinod ga je ¹kartirao pa je sad taman vreme a se poène sa radom u pravcu pitanja ujedinjenja kako ga posmatarju katolici.To je veoma izvesno jer je na¹ osnovni cilj ujedinjenje u Eu.Predvidjam moguæe sekta¹enje po SPC   ako vlast nadje pogodne ljude.
Taj ceo proces je teoretski formulisao jo¹ Ante Starèeviæ otac Hrvatske nacije i to tako ¹to je od ©okaca u Slavoniji napravio hrvate a jo¹ pre 150 godina.Hrvata kao ¹to se danas pojme u Slavoniji nisu ni postojali.samo ¹okci i govorili su ikavicu.Za srbe iz crne gore je tvrdio da su crveni i beli hrvati ,a za srbe u hrvatskoj  je namenio da u poèetku budu ,,hrvatski politièki èovjek,,- u jednini,morao sam da citiram.To je sada¹nji EUROPSKI POLITIÈKI ÈOVJEK -hrvatski ,nemaèki ,francuski svejedno a picousti i koalicioni partneri to hoæe da naprave.
Pre par godina je nemaèki ambasador izgovorio da sva na¹a pitanja moraju sveukupno da se re¹e tako ¹to æe na kraju da se promeni SVEST SRBA.To znaèi da se ono ¹to znamo o pro¹losti,sada¹njosti i buduænsti srba je BA© ONO ©TO MISLI EVROPSKI POÈITIÈKI ÈOVEK  o srbima.
Vladasajuæa koalicija sve ¹to srbuje radi po onom sistemu prevaranata ,jedno prièa¹ ,drugo radi¹.

http://www.politika.rs/scc/clanak/429986/Hrvatski-pukovnik-hvali-crnogorske-vojnike-u-Avganistanu
Evo pravih i crvenih hrvata i europskog politièkog èovjeka.
https://www.youtube.com/watch?v=KXPesEJc8dk#
evo  starija braæa vole ¹to im se ovi crveni ponovo vraæaju u okrilje -Setite se vaterpoliste u splitu-,,pa ja sam crnogorac,, ¹to me baciste u more.A uustvari hteo da ka¾e mladi Ante Starèeviæ.PROMENA SVESTI je veoma èesta kod srba od tzv bele krajine u sloveniji- nula srba i ¾umberka -nula srba, celog dinarskog sistema-po hrvatskoj za 30 godina nula srba,a radi se i na Bosni . A takodje i crna gora ge Daèiæ tra¾i da srbi nebudu u opoziciji a srbija æe da govori u njihovo ime i to verovatno da su crveni hrvati-danas montenigeri a ja bi trekao karadazi.Dobili smo Poklonika Ante Startèeviæa i to direktno u centru beograda i jo¹ smo ga izabrali.
AL NEÆE JO© DUGO.

sasa ns 1

u novom sadu je pro¹le godine bila ogromna promocija Crne  Gore ,kuture,tradicije,....prepun trg u centru ,ogroman video bim,peva ¾eljko samard¾iæ,sve se crvenilo ,pravi praznik moderne Crne Gore zasnovane na antisrpstvu - i modernom Starèeviæu-nemoj mene u more ja sam crnogorac.A u centru spomenik ,Svetozar Miletiæ digo ruku verovatno da se obesi
a plan koji nam je izneo  nemaèki ambasador se uspe¹no sprovodi

El Jefe

Боље ти лежи политика него анализе кинеског скутера.
Друштво за заштиту од животиња


sasa ns 1

Citat: El Jefe poslato 21 Maj, 2019, 00:53
Боље ти лежи политика него анализе кинеског скутера.

to je zato ¹to nisam hteo da kupim Sym skuter ¹to si mi predlagao a op¹te je poznato da ima¹ procenat

El Jefe

Друштво за заштиту од животиња

Lazic


MIGE