Glavni meni

Sta stampa stampa

Započeo zmiya, 11 Decembar, 2011, 17:36

0 članova i 14 gostiju pregledaju ovu temu.

®or¾

Dobro bre Kole,nesvrstani,pa nesvrstani.Koga vi¶e boli paja i za nesvrstane i za sve ostale,Ko je u godinama da sebi i porodici mo¾e negde da obezbedi bolji ¾ivot i ne vidi za sebe i njih neku buduænost u osnivaèu nesvrstanih otiæi æe gde misli da to mo¾e i da ostvari.Ne nego æe da sedi ovde,laje po forumima i uzima beli luk na crtu,Saberi se vi¹e èoveèe,poèinje¹ stvarno da se proserava¹,a ba¹ ni¹ta nemam protiv tebe.Ko pantljièara si bre postao,postovi ko ©panska serija. [cheers]

Kostić

немо се нервираш бата ђоле. онај коме се иде он оде ћутке а не звони ко црква :) а о сабирању не бих знао не занм да сабирам ал знам да сам јутрос ишо на пијац и опет мирисо излог оне месаре што има домаће суви јефтиније него у лидлу које и није баш суво а после ишли код комшије на ракију и сад размишљам како пада киша ја опет фалим бога цирке па идем мало да се провозам јер имам мотор а нем леба да јем :)


Kostić

е, а касам живео у мађарској јасмина се као фол плашила свог стана па дошла да живи са нама а уствари је хтела да се јебе са мноном док ми је жена на предавањима и никад себи нећу моћи да опростим што је нисам јебо а била је згодна ко болнички намештај и лепа ко изложба чирева :)


него ај кад сам ту да питам, јел неко икад ико јебо рибу у хотелу младост у време кад није имо прозоре и дувала промаја кроз њега?

eclipse4

Citat: Kostiæ poslato 11 Februar, 2019, 14:48
немо се нервираш бата ђоле. онај коме се иде он оде ћутке а не звони ко црква :)

nabroj bar jednog odavde ko je posao i zvonio na sva crkvena zvona....al jednog ne dvojicu.

Kostić

глумац рече да ће да оде са све породицом ако нешто не буде како је он замислио? ево и лазић прети како је тамо добро а никад тамо живео није и нема појма где је све на овој планети моје говно оставило свој печат :)

Kostić

ван немачке француске икоје европске земље етц... оф корс :)

eclipse4


Ivicat

Eh taj odlazak tamo gde je bolje... Cesto to bolje nije bas tamo gde smo mislili. Pa ponovo hajde tamo gde je bolje. Al' opet cvrc, nije ni tamo. A mozda ovamo? Kao i sa zenama, uvek je druga bolja :D

Pesnici najvise pevaju o cemu? Ljubavi i nostalgiji.

dzimika

Nigde nije dobro, svuda je generalno manje ili vise isto sranje, samo tamo gde je manje od plate koju dobijas mozes sebi nesto i da priustis, to je bar moje misljenje, a da je preko bas toliko lose vracali bi se nazad ljudi, ima ljudi koji nisu ovde rasprodali sve, imaju cemu da se vrate.
A skoro sam procitao negde da su nekom liku koji je posle nekih godinu dana preko nasi govorili da kad dodje u Srbiju da kuka svima kako je tamo tesko

Lazic

Citat: Kostiæ poslato 11 Februar, 2019, 15:07
глумац рече да ће да оде са све породицом ако нешто не буде како је он замислио? ево и лазић прети како је тамо добро а никад тамо живео није и нема појма где је све на овој планети моје говно оставило свој печат :)
Ako nisi razumeo za¹to je to Kojo izjavio nisi ba¹ mnogo pametan... Odakle ti zna¹ gde sam ili nisam ¾iveo? A za govno si sam rekao da nikad nisi mrdnuo iz sela i da neæe¹...



Citat: Ivicat poslato 11 Februar, 2019, 17:58
Eh taj odlazak tamo gde je bolje... Cesto to bolje nije bas tamo gde smo mislili. Pa ponovo hajde tamo gde je bolje. Al' opet cvrc, nije ni tamo. A mozda ovamo? Kao i sa zenama, uvek je druga bolja :D

Pesnici najvise pevaju o cemu? Ljubavi i nostalgiji.
[rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [kralj]






Citat: dzimika poslato 11 Februar, 2019, 18:10
Nigde nije dobro, svuda je generalno manje ili vise isto sranje, samo tamo gde je manje od plate koju dobijas mozes sebi nesto i da priustis, to je bar moje misljenje, a da je preko bas toliko lose vracali bi se nazad ljudi, ima ljudi koji nisu ovde rasprodali sve, imaju cemu da se vrate.
A skoro sam procitao negde da su nekom liku koji je posle nekih godinu dana preko nasi govorili da kad dodje u Srbiju da kuka svima kako je tamo tesko
Verujem da kad bih negde oti¹ao ne bih ¾eleo da me mnogo Srba prati... Nije poenta toliko u parama nego u odnosu dr¾ave prema pojedincu... Ovde je dr¾ava najveæi i jedini neprijatelj naroda, a ima zemalja gde je upravo suprotno... Ovde kad upalim tv, predsednik bezoèno la¾e, premijer/ka glupa, nepismena, neusmena, la¾ov, olo¹, na sve to je retardirani pigmej koji izgleda kao

i jo¹ treba da je za ne¹to shvatim ozbiljno... Vazduplohovi i ostali neka¾njeno ubijaju, "predsednik" radi za amerikane, nemce, albance i za ko zna koje likove, samo ne za Srbe... E zato bih oti¹ao odavde... Nisam do sada jer sam naivno verovao da nije veæina naroda nenormalna...



Lazic


Jecko

Evo ja sam otisla i meni je bas bas lepo!
Dolazim kuci 3-4 puta godisnje, na odmor.

U Srbiji je mnogo lepo - kad si na odmoru u Srbiji.

p.s
Sreca je uvak bila u nama samima, porodici, prijateljima..., samo sto tu u Srbiji ima previse ozbiljnih problema, malih plata, ne placenih mesta, bolesne dece, trule vlade, trulog svega sem naroda...

Kostić

#25693
ако ти се иде због лудака и ментола ти иди ја нећу ал ако ми се буде ишло отићу у сибир да гајим овце ал не због неких ментола који воде државу него због тајги и простора са мало људи а што се тиче глумца не бих га даље коментарисао а и боли ме кита и шта он мисли и шта он каже :)

него да знаш да у бриселу мошсе купи ганџа на трафику а може и у канади :)

monsterbnt

Smrt SVIMA!!!!

Ivicat

Citat: Jecko poslato 12 Februar, 2019, 07:21
...samo sto tu u Srbiji ima previse ozbiljnih problema, malih plata, ne placenih mesta, bolesne dece, trule vlade, trulog svega sem naroda...

Ako se zadrzimo na (razvijenom) zapadu Evrope, tamo je narod itekako truo. Dobro, sada im stize sveza krv u vidu mudzahedina, ovaj, emigranata, pa ce ih podmladiti.  ;D

Sto se tice bolesne dece, to je vec nezgodna tema. Ali poredjenja radi, u jednom belgijskom gradicu od oko 35000 stanovnika postoje cak tri skole za decu ometenu u razvoju. Toliko o zdravlju naroda sa zapada...

Kostić

не могу сад после ћу јер ме мрзи да цепам дрва и јурим шатор и женку

UFF

vala meni u srbiji nista ne fali
mogao bih da se poredim sa boljim drzavama pa da serem i kukam ali mogao bi da se poredim i sa gorim gde nemaju sta da jedu, treba biti realan i zahvalan za ono sto imas
da plate su sranje, drzava u kurcu bila i mislim da ce uvek i biti. ali nigde nije idealno, lako je kenjati umesto da se potrudis da zaradis i prezivis tj da se snadjes tu gde si, to je izgleda tezi deo, potruditi se
a od sebe ne mozes pobeci, neki ce uvek misliti kako je sreca tamo negde, nije vec je u glavi i samo od tebe zavisi procitajte lektiru za srednju skolu alhemicara od koelja ako to ne mozete drugacije da shvatite
ako bi odavde i isao kojim slucajem iz ko zna kog razloga isao bi samo negde gde je leto cele godine, pored mora

Jecko

Citat: Ivicat poslato 12 Februar, 2019, 08:33
Citat: Jecko poslato 12 Februar, 2019, 07:21
...samo sto tu u Srbiji ima previse ozbiljnih problema, malih plata, ne placenih mesta, bolesne dece, trule vlade, trulog svega sem naroda...

Ako se zadrzimo na (razvijenom) zapadu Evrope, tamo je narod itekako truo. Dobro, sada im stize sveza krv u vidu mudzahedina, ovaj, emigranata, pa ce ih podmladiti.  ;D

Sto se tice bolesne dece, to je vec nezgodna tema. Ali poredjenja radi, u jednom belgijskom gradicu od oko 35000 stanovnika postoje cak tri skole za decu ometenu u razvoju. Toliko o zdravlju naroda sa zapada...

Samo da se objasnim, kad kazem bolesne dece mislim na to sto nam se deca lece porukama, sto nemamo para da ih lecimo, i sto ih je nazalost svakog dana sve vise... Hvala Bogu pa smo kao nacija dobri ljudi pa pomazmo ko koliko moze pa se jos nesto kao i prikupi...

Lazic

Kostiæu opet puca¹ po civilima, u Briselu ne mo¾e da se kupi trava na kiosku...

Uffe, nisu svi snala¾ljivi kao ti... Ti si uspeo da profitira¹ kad ti je magarac pokidao ¾ice od struje... :o ;D Znam mo¾da par ljudi koji su toliko snala¾ljivi za pare... Neki se oslanjaju samo na trgovinu svog znanja za platu i to je skroz ok ako si Kanaðanin ili Nemac...


@Ivica:
Belgijanci su pre jedva 70 godina u zoo vrtovima( ili vrtu, ne znam) dr¾ali male crnce kao eksponate, malo je njima 3 ¹kole za retarde na 30.000 stanovnika...