Glavni meni

Sta stampa stampa

Započeo zmiya, 11 Decembar, 2011, 17:36

0 članova i 13 gostiju pregledaju ovu temu.


Lazic

Mo¾da ima muda, nema mozga...

ЯЭВОЛУТИОН

ajde da elaboriramo...
premijerka je kucku pustila da je oplodi neko drugi pa sad cekaju bebu....znaci zakon koji je proguran pre nekog vremena za oplodnju donorom je donet zbog premijerke i njene kucke.....Brnabitch&Bitch ....cerka ili sin ili sta god ce se zvati Brna....i nece ziveti ovde jer ce se premijerka nakrasti ,ukoliko vec nije dovoljno, da izmakne svoje dete od torture u srbiji na koju ce biti osudjen/a rodjenjem....
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

gox

#25623
Nigde se ne pominje naèin zaèeæa. Kod nerotkinja zbog raznoraznih problema, jajovodi zapu¹eni itd, pristupa se vantelesnoj oplodnji. Kod zdrave ¾ene ko ¹to mi ova lièi, nema potrebe iæi na vi¹i stepen koji nije bez komplikacija èitaj dve tri cetiri bebe moguæe, oèekivano bi bilo da je izabrala mu¹karca da je normalnim putem oplodi al da prihvati uslove..
U Srbiji nema zakona da je dozvoljen brak istopolnih roditelja. Dete æe se zavesti kao vanbraèno. Imaæe mamu.
Kasnije mo¾e zakon itd itd
Eto samo razmisljam a mozda gresim i na kraju ne znam ni zasto pisem :)

ЯЭВОЛУТИОН

Citat: gox poslato 06 Februar, 2019, 00:02
Nigde se ne pominje naèin zaèeæa. Kod nerotkinja zbog raznoraznih problema, jajovodi zapu¹eni itd, pristupa se vantelesnoj oplodnji. Kod zdrave ¾ene ko ¹to mi ova lièi, nema potrebe iæi na vi¹i stepen koji nije bez komplikacija èitaj dve tri cetiri bebe moguæe, oèekivano bi bilo da je izabrala mu¹karca da je normalnim putem oplodi al da prihvati uslove..
U Srbiji nema zakona da je dozvoljen brak istopolnih roditelja. Dete æe se zavesti kao vanbraèno. Imaæe mamu.
Kasnije mo¾e zakon itd itd
Eto samo razmisljam a mozda gresim i na kraju ne znam ni zasto pisem :)
zato i kuckam....da da nekom da je oplodi tesko...ljubomora

Dakle ostaje vto....ne zele vise od jednog deteta....samozivost....pa su o trosku drzave odradili vto za jedno dete....
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

gox

#25625
Kod vantelesne oplodnje je velika mogucnost da se zacne vise dece. Naci cu clanak. Odavno bese. Zena u poznijim godinama pa tim putem dobila petorke sestorke  pa nije mogla izneti do kraja..ostala je bez i jednog deteta. Htela posle da tuzi jer nije bila upoznata sa time.
Logicno mi je al  samo pretpostavljam da je ovde bio moguc normalan odnos. Odabran dobar muskarac sa dobrim zdravljem inteligencijom da uradi sta treba. Al samo nagadjam ko neki reziser nekog filma zamisljam... u svakom slucaju uskraceni smo za nacin oplodnje a na kraju krajeva ni ne treba da nas je briga...njihova stvar, bas sam se potreso sto bi se reklo il iznenadio il obradovao il razocarao :) Sto se tice ljubomore, sve ne mogu uæi u tudji um, daleko su mi taki ljudi :) Sto bi je bilo, njih dve se voledu, odabran muski da zavrsi posao, biznis... Nekako, kako vreme ide sve sto je nekad bilo nevidjeno postaje vidjeno, gubi se granica izmedju svega, blizi se kraj...new age na delu...citaj Jovanovo otkrovenje...
Inaèe...
“Vi¹eplodne trudnoæe se javljaju u 1,5% svih trudnoæa nakon spontane koncepcije, dok nakon postupaka vantelesne oplodnje ovaj postotak u Evropi iznosi preko 20% uz velike varijacije meðu zemljama. U na¹oj sredini, stopa vi¹eplodnih trudnoæa nakon postupaka vantelesne oplodnje iznosi daleko iznad 30%.”

nesic1


gox

Posto sam samo povrsno procitao clanak o trudnoci, sad vidim da je napisano da je vantelesno zatrudnela. Tako da ovo gore sto pisah, nikom nista mada bi mi draze bilo da je telesno zacela :)
U svakom slucaju zelim im da se trudnoca iznese do kraja, da se rodi beba i zelim im srecan brak istopolni, mislim da bidne posto sad jos nije...

slave74

Dobro je jedino to da dete nece imati slicnosti s anom.

Lone Wolf

Али зато хоће са Вучићем.
Куш горе.
"Желим овом приликом да се захвалим председнику Вучићу без кога ово све не би било могуће и који је све ово иницирао..."
Не може рај на земљи.

UFF

vucic donirao spermu? :D

ЯЭВОЛУТИОН

svima pun kurac vucica....pa ako sperma nije donacija iz inostranstva....
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Kostić

познајем породицу у којој је муж педер али нико то није знао јер је човек то скривао од своје породице међутим некако се ипак сазнало и од тад је у тој породици раскол. овде имамо две сексуално девијантне женске особе које су свесно са намером спремне да зарад личног задовољства на коцку ставе психу и развој једног детета. то нам каже сасвим довољно о каквим је особама реч. сексуалне девијације су ок докле год се своде на љубав између те две особе без угрожавања других бића, али корак ка жељи за породицом није нормалан корак. и никад бити неће. ви што имате ситну децу нек вам је са срећом јер не дај вам боже ''прљавих судова'' и нашег интелекта на власти, пу пу пу.

jevta

Ako bude æerka ko æe to o¾eniti pa da ima dve ta¹te [rofl] [rofl] [rofl] [rofl]

Biker-Boy

I feel the need..... the need for speed !!!

Biker-Boy

Citat: jevta poslato 06 Februar, 2019, 18:07
Ako bude æerka ko æe to o¾eniti pa da ima dve ta¹te [rofl] [rofl] [rofl] [rofl]
Potovo sto je ona muzevnija (butch) tasta luda za trojicu drvoseca :D
I feel the need..... the need for speed !!!

El Jefe

Друштво за заштиту од животиња

Lazic


El Jefe

Аутор меша време и место, од неких марки које постоје јако дуго до неких новијих. И то врло површно. Не наводи рецимо чувене ковачке цигарете НИКО из Словеније. Да није толико кроатофилски могао би да изјави да су најгоре цигарете у СФРЈ биле филтер 160, а Ерик Клептон тврди и нај горе не свету, остаде без дувана на концерту у Загребу па га зајебаше једном кутијом. А друге нај горе, Супер филтер, цена 1980. год 6.00 динара, Малборо 20.00 динара.
Друштво за заштиту од животиња

Lazic