Glavni meni

Sta stampa stampa

Započeo zmiya, 11 Decembar, 2011, 17:36

0 članova i 16 gostiju pregledaju ovu temu.

mkt


®or¾

 [rofl]  [rofl]  [rofl] odlièan je,kad pre,definitivno ako ni¹ta drugo duha nam ne fali [clapp]

zVuk

Citat: Laziæ poslato 09 Decembar, 2018, 18:48
Pa ako si ti do¾iveo da se pona¹am k'o preCednik ¹ta da ti ka¾em? Jeste, zloupotrebljavam polo¾aj na forumu da pièkaram idiota, ko ga jebe, to sam radio mnogo pre nego ¹to sam bio "vlast", a i sad mi nije te¹ko da se sam banujem kad mu ka¾em da je retard, olo¹ i babojebac... Slaba mi tolerancija na kretene, kriv sam...

...na taj nacin se samo spustas na nivo neobrazovanog partijskog poslusnika...nisi mi jasan....prozoves coveka da bi ga opsovao.....misim zasto ga prozivas ako znas da ce njegovo pisanje da te iznervira..??...


Citat: Laziæ poslato 09 Decembar, 2018, 18:48
to sam radio mnogo pre nego ¹to sam bio "vlast",

mislim da si urednik skoro pa od nastanka foruma...
Ko se ljuti, uleti mu kruti

Lazic

Vi¹e se ti uzbuðuje¹ nego Petar... :o :D Nisam primetio da se ne¹to preterano uzbuðuje kad ga napu¹avam, stalno se hvali da mu to ni malo ne smeta jer smo skroz nebitni... Moram da ga prozivam ipak je endemska vrsta na forumu... ;D


Nisam bre nikad bio urednik, samo glavni lajavac... ;D Nedavno mi Uff dao ne¹to vlasti da bih ga ponekad malo rasteretio baktanja sa ¾eljama, èestitkama i pozdravima... :D

Biker-Boy

I feel the need..... the need for speed !!!

viper

Ovo lazicu za tebe

Послато са SM-T585 уз помоћ Тапатока
"Doðe vreme kada pamet zaæuti, budala progovori , a fukara se obogati!"
(Ivo Andriæ)

Lazic

Ma 'esi lud da æu da se nerviram zbog bota... :D

El Jefe

Друштво за заштиту од животиња

Zeljkamp

Citat: Laziæ poslato 09 Decembar, 2018, 14:00
Govoreæi o ureðivaèkim politikama na¹ao sam èije je dete ono govno, preCednik mesnog odbora sns u Kumodra¾u i direktor sc Banjica, znaèi savr¹en roditelj da odgaji tv reportera... Nije izve¹tavanje bilo politièki obojeno, nego neusmeno...

Tata je, moram da kazem, jos veca stoka i on vec duze vreme torturise vaterpolo klub Partizan.
TwinZ Auto & Moto


viper

Ovi ko da su nas pitali ¹ta da tra¾e.

Послато са MI MAX уз помоћ Тапатока
"Doðe vreme kada pamet zaæuti, budala progovori , a fukara se obogati!"
(Ivo Andriæ)

mi¹ko_kolo

Citat: Zeljkamp poslato 10 Decembar, 2018, 02:57
Citat: Laziæ poslato 09 Decembar, 2018, 14:00
Govoreæi o ureðivaèkim politikama na¹ao sam èije je dete ono govno, preCednik mesnog odbora sns u Kumodra¾u i direktor sc Banjica, znaèi savr¹en roditelj da odgaji tv reportera... Nije izve¹tavanje bilo politièki obojeno, nego neusmeno...

Tata je, moram da kazem, jos veca stoka i on vec duze vreme torturise vaterpolo klub Partizan.
Није ваљда?!

Lazic


ЯЭВОЛУТИОН

Citat: mi¹ko_kolo poslato 10 Decembar, 2018, 09:12
Citat: Zeljkamp poslato 10 Decembar, 2018, 02:57
Citat: Laziæ poslato 09 Decembar, 2018, 14:00
Govoreæi o ureðivaèkim politikama na¹ao sam èije je dete ono govno, preCednik mesnog odbora sns u Kumodra¾u i direktor sc Banjica, znaèi savr¹en roditelj da odgaji tv reportera... Nije izve¹tavanje bilo politièki obojeno, nego neusmeno...

Tata je, moram da kazem, jos veca stoka i on vec duze vreme torturise vaterpolo klub Partizan.
Није ваљда?!
ne jebe on vk partizan zato sto je cigan vec pokusava da se dokopa poslovnog prostora u sc banjica kojim zadnjih 20 godina raspolaze vk partizan....zapravo od vremna kada se opstini nije ispaltilo da se bakce sa necim sto joj ne donosi profit ni direktno ni indirektno nekome iz vrha...situacija se promenila pa pokusavaju da vrate vreme i obore odluku o dodeljivanju na trajno koriscenje zemljista i objekta.....ne zaboravi i da je stadion fk crvena zvezda zvani miticeva rupa ili kako god, takodje nastao dodelom objekta na trajno koriscenje...an tom mestu je pre rata bio stadion fk jugoslavija pa su ga srusili i napravili ciganmalu, to sto je objekat sruse i novi podignut ne menja situaciju....takodje i stadion partizana je dodeljen na trajno koriscenje od vojske .....jednostavno se tada nikome nije ispaltilo da odrzava tolike objekte pa su uvaljivali vruc krompir drugome...a sad se pokajali...zanimljivo je da su se zalepili na imovinu koja je dodeljena fk partizan a za imovinu dodeljenu sd zvezda pa cak i onu imovinu koju koriste privatni klubovi kojima niko ne moze zabraniti kako da se zovu, niko ni ne pominje.
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

eclipse4

Citat: viper poslato 10 Decembar, 2018, 08:53
Ovi ko da su nas pitali ¹ta da tra¾e.

Послато са MI MAX уз помоћ Тапатока

oni se bore za svoje,mi grickamo semenke pred tv....dobro ne svi...oni koji imaju malo vise jedu bajate sendvice.
pratim francuze,mogu reci svaka im cast,nismo im ni do cipela.

mali_zmaj

To jedino i cjenim kod Francozera!! Ako odluce da strajkuju jebu kevu!!  I ima mraka francuskinja..,ostalo nula bambija..
jin-jang

Zeljkamp

Citat: mi¹ko_kolo poslato 10 Decembar, 2018, 09:12
Citat: Zeljkamp poslato 10 Decembar, 2018, 02:57
Citat: Laziæ poslato 09 Decembar, 2018, 14:00
Govoreæi o ureðivaèkim politikama na¹ao sam èije je dete ono govno, preCednik mesnog odbora sns u Kumodra¾u i direktor sc Banjica, znaèi savr¹en roditelj da odgaji tv reportera... Nije izve¹tavanje bilo politièki obojeno, nego neusmeno...

Tata je, moram da kazem, jos veca stoka i on vec duze vreme torturise vaterpolo klub Partizan.
Није ваљда?!
Sta se ti cudis, lazna opozicijo ?!
TwinZ Auto & Moto

mi¹ko_kolo

Поздравили те Вучела и Остоја Лимар. Прваци опозиције!  [rofl] [rofl] [rofl] А џукела Шоштар је само лопужа, мада све је ближи Вођи и клану.


Lazic

"Barbara je morala da potra¾i struènu pomoæ"... Zaplakaæu... Pièka im materina olo¹ka...

https://www.b92.net/info/vesti/index.php?yyyy=2018&mm=12&dd=11&nav_category=11&nav_id=1480415




@Dragan & Milorad:
[srce] [srce] :-* :-* [ljubav] [ljubav] [thumb_up] [rofl]