Glavni meni

Sta stampa stampa

Započeo zmiya, 11 Decembar, 2011, 17:36

0 članova i 7 gostiju pregledaju ovu temu.

Hurricane

https://www.blic.rs/vesti/drustvo/vozaci-oprez-uvodi-se-jos-jedna-novina-za-merenje-brzine-na-auto-putevima/3kf08x2

Dal je moguæe da niko nema dovoljno mozga od nadle¾nih da skapira i odustane od ideje merenja proseène brzine na autoputu zabranjivanjem zaustavljanja radi odmora i pi¹anja ako time ne ugro¾avate nikoga..

Uhvatili se toga ko mutavi..

Lazic

Frka "dr¾avi" za pare...





@Boban:
Nije luda kuæa, Srbija...





Kostić

nije njima frka za pare nego vole da maltretiraju narod, tj da mu doskoèe. e sad, te¹ko je srbima doskoèiti, a ¹to im se vi¹e doskaèe, to su luði ;D

misa-pei

Ma, prosto je. To je skupa oprema. Neko je uvozi, bira ¹ta se kupuje. To se isplati. Kao ¹to su uveli nove LK jer je biv¹i ministar policije (onaj brka, Mihajloviæ, ko ga nije zaboravio) veæ kupio svu opremu i uzeo proviziju. Pa sad , kad je veæ tu, da se ne baci, da ne bude potpuno proma¹ena investicija.
Država je najveći neprijatelj naroda

megaidiot

Citat: Hurricane poslato 09 Novembar, 2018, 01:39
https://www.blic.rs/vesti/drustvo/vozaci-oprez-uvodi-se-jos-jedna-novina-za-merenje-brzine-na-auto-putevima/3kf08x2

Dal je moguæe da niko nema dovoljno mozga od nadle¾nih da skapira i odustane od ideje merenja proseène brzine na autoputu zabranjivanjem zaustavljanja radi odmora i pi¹anja ako time ne ugro¾avate nikoga..

Uhvatili se toga ko mutavi..

lazu, ili im to nesto ne radi, pre dve nedelje sam isao od granice do beograda bez stanjanja i bez da sam bio ispod 150, nikakva kazna nista, ili je dovoljna mala guzva na naplatnoj rampi da im sjebe racun.

Lazic


dzimika

Pa naravno da je dovoljna mala guzva, ali inace kazne stizu na adresu mada video sam na naplatnoj kod subotice da su panduri zaustavljali, sto opet meni nije jasno kako on zna koja je prosecna brzina pre nego sto taj neko uopste i da karticu

Lazic

Samo ako ih je usput snimio neki obièan radar...

megaidiot

kolima.
Citat: dzimika poslato 10 Novembar, 2018, 16:15
Pa naravno da je dovoljna mala guzva, ali inace kazne stizu na adresu mada video sam na naplatnoj kod subotice da su panduri zaustavljali, sto opet meni nije jasno kako on zna koja je prosecna brzina pre nego sto taj neko uopste i da karticu
panduri su posle rampe, a na znam kako bi znali srednju brzinu cak i kad platis, jedino da im onaj sa saltera javi.  [neampojma]
ja sam mislio da kad ti naplati putarinu kaze 'imate i kaznu' na licu mesta. mozda me sad tamo na gajbi ceka plava koverta :D

Lazic

Mora da pi¹e na raèunu...

megaidiot

jos kad bi cuvao racune
ako me ne mrzi bas cu da prekopam po autu ako nisam bacio, ali sve vuce na to da necu

Kostić

silna skupa oprema a oni mere vreme na prste i ¹alju kazne... jeboteeeeeeeeeeeeee. mega, bole te ðole ionako si retko kuæi ;D

ЯЭВОЛУТИОН

svi jako dobro znamo da nije u pitanju bezbednost vec uzimanje para za budzet....jer da je bezbednost uvedu obavezan gps tracker pri registraciji, koji se plombira i u svakom momentu znaju svako prekoracenje....smanje i kradju vozila.....nismo mi amerika sa milijardu vozila....
sad ce neko reci da je to pracenje...oni koga hoce da prate mogu da prate bez problema....ako hoce...ja nemam problem sa njihovim znanjem gde se nalazim....nemam od koga da se krijem...



ali ako je to vecini problem mogu da se ugrade biperi koji upozoravaju na svako prekoracenje brzine preo 10 na sat...ako radi na navigaciji valjda meze i na biperu.....ko prekoraci vise i navataju ga, odmah u zatvor i kazna od 1000000 dinara....i da vazi za sve....nema izuzetaka...jer upozoren si ali te boli kurac....rizikovao si i kad te nahvatama rigorozna kazna....
mislim da vecinu kazni placaju ljudi sa prekoracenjem od 10 do 15 na sat....ni ne osetis da si prekoracio
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Hattrick

Citat: ЯЭВОЛУТИОН poslato 10 Novembar, 2018, 18:14
...ja nemam problem sa njihovim znanjem gde se nalazim....

Ja imam problem sa tim da korumpirani narko dileri u uniformi, rasturaci siptarske gudre, znaju u svakom trenutku gde sam, bez sudskog naloga, ili osnovane sumnje krivicnog dela. Bio bih za to, ali samo ako se mera odnosi na sve stanovnike. Da mene svako moze da nadje, ali i da ja mogu svakog da nadjem. Ime, prezime, google maps karta, i lokacija osobe za 2 sec. Znaci svako svakog nalazi 24/7. Od Baba sere, do nacelnika generalstaba.  :) Tako moze. :)

Kostić

to bi bila policijska dr¾ava tj mafija¹ka. privatnost je svetinja. panduri ne postoje da bi kontrolisali stanovni¹tvo, nego da u sluèaju zlodela, uhvate i naðu poèinioca i privedu ga pravdi. ali kako savremenno vreme dolazi i to æe da bude sistematizovano u buduænosto i ljudi æe bukvalno da budu kontrolisano roblje. prekoraæenje brzine nije kriminal.

opcija tolerancije ali u sluèaju izazivanja udesa rigirizne mere su ljucka nauka. ko u nemaèke, nema ogranièenje al napravi¹ udes - najebo po ogranièenju plus dupli najeb. prvi koj bi bio streljan kod konja bi bio i jedini. ne bi bilo potrebe da se stanovni¹tvo prati d¾i¹iesom.

ali to je ko komunizam unas - nemoguæa misija

ta usrana saobraæajna mafija je od ljudi koji su èuvali putnike od ajduka, postala mafija koja pljaèka ljude. surova istina.

ali u svakoj septièkoj jami èuèi i poneko dobro. uveli su da ako u gradu vozi¹ 140 odma æorka na licu mesta. za ostalo kazne. to veæ ima smisla

Kostić

i naravno il prate ¹ta se prièa með vozaèima il ima neki glas razuma u toj plemenskoj upravi, ka¾u, oduzimanje neæemo, to u nekoj daljoj buduænosti. moram da priznam da je to veoma mudar potez. e sad dal je to zbog rodbine ili iz ljucke svesti, ne zna se :)

Lazic

Citat: megaidiot poslato 10 Novembar, 2018, 17:38
jos kad bi cuvao racune
ako me ne mrzi bas cu da prekopam po autu ako nisam bacio, ali sve vuce na to da necu
Pi¹e samo ako si prekoraèio proseènu brzinu...

El Jefe

Да скратим причу. Јебем им свима први ред на сахрани
Друштво за заштиту од животиња

Kostić

dveiljadeneke godine, sada¹nji gospodar na¹eg plemena je tamo gde je bilo 60 vozio 160, ustavi ga murija, napi¹e kaznu, bilo negde pred zimu, stigne to kod sudije al murija vol¹ebno povuèe prijavu i nikem ni¹ta.

od tad, ne postoji zakon na putevima zemlje srbije.

Amin.

Kostić

Citat: El Jefe poslato 10 Novembar, 2018, 19:41
Да скратим причу. Јебем им свима први ред на сахрани

Kralj.

Amin.