Glavni meni

Sta stampa stampa

Započeo zmiya, 11 Decembar, 2011, 17:36

0 članova i 19 gostiju pregledaju ovu temu.

Kostić

èekamo da nam dunavom dopliva novosacka promenada pa da je gaðamo turskom kaldrmom, ono ua austrougari i trojanski konjiæ... ;D pa ni¹ta ,raaskopali eto i kosnaèiæa venac je sjeban, jo¹ da poru¹e kali¹ i mir ukuæi....

mkt

pokamenili su Skadarliju koliko se secam a kosancic ce valjda uskoro da zavrse nem pojma

Kostić


mkt

valjda istim onim klocnama, bem li ga

Kostić

pa koj su je kurac rasklapali ako su istu sklapali... mislim da je kosanèiæa drugi kamen ili asfalt, al mislim da je asfalt nisam i¹o dugo

mkt

ma vadili / ubacivali neke cevi jebavali ale pitaj boga sta su radili
to onaj 357 bolje zna

Kostić


monsterbnt

Smrt SVIMA!!!!

mkt

Hahahah kakav odjeb

®or¾


Hattrick


Kostić

èim èujem reè cevi razbolim se. pola leta na miljakovac idem preko karaburme zbog njihovih cevi da se ne podave i ne treba mi obja¹njenje za¹to to rade iznerviraæu se jo¹ vi¹e ;D

mali_zmaj

jin-jang


®or¾

Sve im jebem,govna alava hoh¹taplerska [ljutko]  [bejzbolka]

Lazic

Kod one kuæice sa zelenim krovom smo se kupali... :(

Hodajuæi prolivi na vlasti... Po mom bratu av nema nikakve veze sa tim, ka¾e iskljuèivo lokalna rabota... Mda, nema onaj pojma odakle pare sti¾u...


Glava Dole

https://www.blic.rs/vesti/hronika/haos-na-auto-putu-lancani-sudar-zbog-gustog-dima-poginuo-mladic-19/8ms0g3x

Dal je moguce... ponovo na istom mestu maltene... jagodina, batocina, to je tu... kao da neki djavo vlada u tom delu... opet lancani... poginuo 19-godisnjak, zivot tek bio pred njim :( Prosto mi neverovatno da toliko naroda u tako kratkom periodu napravi istu gresku na istom mestu...

monsterbnt

Nije djavo nego IDIOTI koji uprkos svim upozorenjima i dalje pale po nijvama uz autoput....
Smrt SVIMA!!!!

Kostić

#24299
zemlja gori milijardu godina unazad njive se pale odkad postoji poljoprivredna kultura leba se jede od zemlje a ne od asfalta vozaèi nemaju kulturu pona¹anja krompir u gradu je skup ako seljak kupi i pepeo pa onda graðanin plaèe na kineski a jevrin i naravno rastojanje izmeðu vozila na auto putu rasrojanje rastojanje rastojanje onoliko koliko je potrebno da se zaustavi¹ sa 130 a da ne nabode¹ kod æope bile one nalepnice dva trgriæa jedan naspram drugog i pisalo bolje rastojanje neg kurcem o granje