Glavni meni

Sta stampa stampa

Započeo zmiya, 11 Decembar, 2011, 17:36

0 članova i 12 gostiju pregledaju ovu temu.

Kostić

један лик је написо на оном интелектуално курцоломном фејсу (и на твићи има) како је лидл чеко да направи фарму пилића који се хране сопственим говнима помешаним са лековима незнајући да смо мој покојни ћале и ја возили нашем другару опрему за фарму у војводину да производи јаја и пилиће тамо неких деведесетих и да су ти пилићи јели сопствена говна помешана са лековима да не поцркају мада је ту додуше било и трун концентрата чисто да се пилићи не узјогуне и не дигну побуну и да су ти пилићи домаћи пилићи маде ин србија

mali_zmaj

Znate kako,sta god da su otvorili u B.Luci tog tipa,nisam otisao..,negdje tek poslije godinu dana..,recimo u nekim centrima nisam ni bio...  Ja da se guzvam i guram ne mogu!!!
jin-jang

mali_zmaj

Citat: kosta66 poslato 12 Oktobar, 2018, 21:02
један лик је написо на оном интелектуално куцоломном фејсу (и на твићи има) како је лидл чеко да направи фарму пилића који се хране сопственим говнима помешаним са лековима незнајући да смо мој покојни ћале и ја возили нашем другару опрему за фарму у војводину да производи јаја и пилиће тамо неких деведесетих и да су ти пилићи јели сопствена говна помешана са лековима да не поцркају мада је ту додуше било и трун концентрата чисто да се пилићи не узјогуне и не дигну побуну и да су ти пилићи домаћи пилићи маде ин србија

zato ja Kole pilice uzimam od tasta i taste..,znam da sigurno nece da otruju unucad i cerku!!  he he!!
jin-jang

Kostić

кокошка која кљуца у твом дворишту је домаћа а оне из икојег маркета су исто домаће ал оне не кљуцају па дал их лидл гаји или србин небитно је

Kostić

Citat: Laziæ poslato 12 Oktobar, 2018, 20:58
U pravu si, povlaèim... :D

Miroljube Petroviæu, ti li si? :D
јел то онај лудак под мач бато? мислим, ја се мало зајебавам, ал онај је озбиљан :)

Hattrick

Voli kamere vise nego 'leba da jede.  :)

Lazic

Znam da se zajebava¹... :D

Lazic


El Jefe

Друштво за заштиту од животиња

Lazic

Taj Ostoja definitivno nije u dobrom odnosu sa svojom ¾enskom stranom, samo bi da lupa ¹amare i nabada glavom... :o ;D

ЯЭВОЛУТИОН

Citat: Laziæ poslato 15 Oktobar, 2018, 10:15
Taj Ostoja definitivno nije u dobrom odnosu sa svojom ¾enskom stranom, samo bi da lupa ¹amare i nabada glavom... :o ;D
realno je u pravu....nazalost drusto vise ne tolerise ni pedagoske mere....pre desetak dana niki bambus u kafani mi onako bezobrazno pljune u lice...i ...jebi ga....izbijem mu zub i obisem prasinu sa njim...oplavim ga lepo...ko pandu...
i sad dodje murija i odvede me u prdekanu gde docekam justro i inspektora...krene da me ispituje i ja mu kazem sta je bilo...pijana budala me pljunula u lice i desilo se to sto se desilo...niti se kajem niti mislim da bih sutra drugacije postupio niti mislim da nisam trebao niti da sam preterao....realno je dobro prosao....mogao sam da ga udavim.
cekam sad sudjenje da mi sudija objasni kako sam ja to trebao da reagujem jer je budala nicim izazvan uradio to sto je uradio...i da mi objasni kako bi ona sankcionisala kad bi ja nju pljunuo u lice....bas me intresuje...
p.s.
taman sam cigane skinuo sa vrata a sad budala....zvao sam drugara advokata ...covek zanemeo....imam svedoke da je me budala provocirala pola sata i da sam ga kulirao...smetala mu je majjca koju sam btw dobio od mazzija i na kojoj pise "sons of anarhy"....otprle "sta ti tu glumis sa tom majcom...| i tako pola sata.
pretpostavka je da cu popiti neki drustvenokoristan rad pa ako neko ima nekog u gradskom zelenilu bio bi mu zahavalan da mi da kontakt da me zavedu tamo iako nisam tamo.....kud mu obe noge ne slomih...
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Lazic

©to si èekao pandure?

Kostić

nema od toga ni¹ta, samo æe da od¾epare malo neke pare i to zelenilo ode¹ javi¹ se i vi¹e ne ide¹

ЯЭВОЛУТИОН

Citat: Laziæ poslato 15 Oktobar, 2018, 11:02
©to si èekao pandure?
majmuni u plavom prolazili pored i culi buku...jedva me skinuli sa njega.....uspeo sam da sutnem u stomak dok su me skidali....a znam pandure....dolazili par puta kod mene....
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Lazic


Lazic


Ostoja

Citat: Laziæ poslato 15 Oktobar, 2018, 10:15
Taj Ostoja definitivno nije u dobrom odnosu sa svojom ¾enskom stranom, samo bi da lupa ¹amare i nabada glavom... :o ;D
Samo ime sve govori...

[rofl] [rofl]
Samo nemoj da moram i onda sve hoæu...

Lazic


Kostić

nema vi¹e turaka u srbiji. sliko neko sa tvitera




PECA BMW

Kad si vec kod toga sta bi sa bese Skadarlijom sto skidali onaj kamen pa hteli da asvaltiraju ?
Bolje biti malo lud , nego malo pametan !