Glavni meni

Sta stampa stampa

Započeo zmiya, 11 Decembar, 2011, 17:36

0 članova i 5 gostiju pregledaju ovu temu.

PECA BMW

Zmaju vrati se sve ti je oprosteno :D
Bolje biti malo lud , nego malo pametan !

eclipse4


Citat: ®or¾ poslato 11 Oktobar, 2018, 22:26
Podseti me mo¾da se i neseæam,¹ta sam ja to moljakao vlasnika foruma?
podseti me sta to bese ljubav :)

petar357

#24242
Citat: ®or¾ poslato 11 Oktobar, 2018, 22:26
Podseti me mo¾da se i neseæam,¹ta sam ja to moljakao vlasnika foruma?

Izvinjavam se. Moja je greska.
Moljakao je Pavlicevic. I na njega se odnosilo ono da se pravi nevest i nikako da citira gde sam to ja pominjao politiku u ovoj tekucoj polemici, sto je njemu bio kao neki argument prilikom tog tuzakanja i moljakanja vlasnika foruma da me odstrani.

Mada, i tebe bih zamolio da poslednju recenicu u svom postu 24232, gde kazes da pokusam da se u bar nekom postu ne bavim politikom, potkrepis nekim citatom gde se ja to, u posednjih npr. 2-3 nedelje,  a ima bar 10ak i vise postova, bavim politikom. Naime, politike ima samo u odgovorima na moje postove.



®or¾

Petre nemoj da si bukvalista,sme¹no je.Toliko si kenjao o politici i vlastodr¹cima,braneæi ih da vi¹e niko ni ne èita ¹ta pi¹e¹,nego odma klepaju minuse.

ЯЭВОЛУТИОН

molim admine da zvog visestrukih uvreda trajno banuju peru tripera.....vredja zdrav razum.

p.s.
ja sam ga prebacio na ignore ali poneko ga citira pa mi i dalje vredja zdrav razum....ako je uslov da uvredjen bude clan foruma napravicu jos jedna nalog sa tim nickom :)
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

El Jefe

Друштво за заштиту од животиња

Kostić

#24246
a tuèe oko leba devedesetih? 3 dinara... tad nije bio zapad nego sloba kog je zapad skino. do nas je od nastanka crvenog bana najsvetije na¹e knjige

mrzim nemce iz dna du¹e, toliko ih mrzim da se nisam o¾enio nemicom koja tela da me hrani i jebe a da ni¹ta ne radim ;D ali ovaj æe da pomrsi konce sa cenama domaæim deriko¾ama

ogromna kolièina samokritike nam uprao ukazuje na sve veæu i veæu nemoæ koja æe negde u buduænosti da eskalira u gadan oblik tuèe i to ne donosi ni zapad ni jug ni sever ni istok. to je upro¹æeno prirodna osobina ljuckog biæa

kad maèki lupi¹ èvrgu ona se povuèe i pokunji, kad je æapi¹ za gu¹u ¹to vi¹e ste¾e¹ to vi¹e grebe i na kraju te izgrebe za sve pare al umre. kod ljudi je to malo drugaèije. mada ako pogledamo llww i kako su ljudi ko jagnjiæi i¹li u smrt, ta buduænost ima da potraje ako se uop¹te i desi. krug æe svakako za izvesno vreme da se zatvori prvim oblicima druðtva - motka u tintaru pa u peæinu

petar357

Citat: ЯЭВОЛУТИОН poslato 11 Oktobar, 2018, 23:51
molim admine da zvog visestrukih uvreda trajno banuju peru tripera.....vredja zdrav razum.

p.s.
ja sam ga prebacio na ignore ali poneko ga citira pa mi i dalje vredja zdrav razum....ako je uslov da uvredjen bude clan foruma napravicu jos jedna nalog sa tim nickom :)

Nemoj sad da si licemeran.
Odgovaras i komentari¹es ti moje postove i kada me niko ne citira.


petar357

 
Citat: ®or¾ poslato 11 Oktobar, 2018, 23:05
Petre nemoj da si bukvalista,sme¹no je.Toliko si kenjao o politici i vlastodr¹cima,braneæi ih da vi¹e niko ni ne èita ¹ta pi¹e¹,nego odma klepaju minuse.

Kad bi samo znao koliko me potresu minusi...  [rofl]

Kostić

кад ја будем дошао на власт најебали сте за све паре. саобраћајне казне у новчаном облику се укидају. прописи постоје, али тек кад направите срање, бићете кажњени. ко нанесе материјалну штету другоме или ће да плати или ће да виси на теразијама. осигурања Х делете. паре од регистрације све у путеве, пандуре на раскрснице да регулишу саобраћај а не по ћошковима да мере брзину. ко опали пешака на пешаком виси на теразијама. ко направи удес са повређеним људима виси на теразијама. ко није регистрован или нема дозволу, тек кад направи срање виси на теразијама без помиловања. упроштено тек кад се деси рачуна се поштовање правила и онај ко га није поштовао - javna бандера.

после првог канапа би све било дивно и фино.

а плате би свима биле исте и коме се не свиђа може да иде.

реално, владао бих један дан, пре него ме неки коста лопов не смакне, ал би тај дан био слављен за све паре.

Kostić

vozaèki ispit æe da se pola¾e iskljuèivo u dr¾avnoj ustanovi u obliku testova i vo¾nje. ko ne ¾eli da plaæa preskupo uèenje u auto ¹koli, mo¾e da se uèi sam uz bilo kog vozaèa koji poseduje kategoriju koju uèenik ¾eli. jer, svaki èovek koji ima kategoriju po automatizmu spada u instruktora jer da je nema, to bi znaèilo da ne ume da upravlja vozilom i da ne poznaje propise. auto ¹kole bi bile dr¾avne kao kod tita za one koji nemaju uslova da ih uèi neko svoj.

sve one novotarije tipa b kurac b palac b krompir - delete. ko nosi pelene taj ide u jaslice. ako su na¹i starci mogli mo¾e i na¹a omladina. svako dobroèinarenje je idiotizam u najavi

Kostić

#24251
zakoni su odavno oti¹li predaleko u smislu dobroèinstva i brige o drugima. i najgluplji èovek na svetu (kosta) svata da je smisao zakona da èim èovek otvori oèi - bude u prekr¹aju i kad zafali lova, ¹alju se random razglednice. ljudska psiha zdravog razuma to jako te¹ko mo¾e da svari i èovek kao biæe poène da tera inat, ¹to sa druge strane rezutira prostim - boli me kurac sindromom i to nikakvog dobra neæe da donese.

bandera je majka keva po¹tenja a pare se zaraðuju radom a ne reketom.

kad bi i krivièni zakon evoluirao kao ovaj ulièni, svako ko bi po¾eleo da uradi ne¹to lo¹e bi bio ka¾njen, a ne kad uradi krivièno delo - odgovara.

sve u svemu, nemoæ æe da nam donosi sve veæu i veæu mr¾nju

ja sam nemoæan i sve vi¹e i vi¹e mrzim saobraæaj. onako iskreno.

po onim nemaèkama gde nema ogranièenja brzine, ako napravite udes raèunaju se propisi od 130 pa ste najebali. taj model je model za sve i veoma je jasan. nema ogranièenja teraj milion ako oæe¹ al stumbaj ne¹to pa si jebo je¾a u leða

Lazic

#24252
Костићу ја сам поново импресиониран твојим неискоришћеним мозгом...  :o  ;D





@Petarnekikurac:
Iritira¹ za medalju, voli¹ onog proliva, svi smo za tebe ¾uti, boli te kurac za mi¹ljenje veæine èlanova foruma, ni na jednom dru¾enju nisi bio, niko te ne zna, niko te ne voli (osim deèka Dominika), al' se tebi ipak nekako sviða ovde... :o [facepalm]
Ili si kompletan idiot ili po zadatku... Jedini polunormalan post si napisao kad je stradao onaj taksista... Sad sam veæ skroz blizu ideje da te odstranim odavde trajno bez obzira na Uffovo mi¹ljenje...




Ontopic:

https://www.bbc.com/serbian/lat/srbija-45753157?ocid=..social.sponsored-post.facebook.AEP-Brckomural.nneed3.All.Statement.mktg

Kostić

Citat: El Jefe poslato 12 Oktobar, 2018, 00:11
https://facebookreporter.org/2018/10/11/poruka-samokriticarima/

! No longer available

! No longer available

http://forum.motoasocijacijasrbije.com/index.php?topic=7667.0  

https://www.b92.net/info/vesti/index.php?yyyy=2016&mm=01&dd=07&nav_category=12&nav_id=1082745


мало свируцка тај што је писо текст и мало сам себе ниподаштава и сам каже да се цео свет туче тако па не видим разлог да запад буде крив и да лилд доноси штагод

ако за божић запад буде правио чесницу па се ми око ње потучемо онда ћемо да га кривимо. а да је запад говно то јесте, ал и ми некоме дођемо запад

''ћакула се по интернет селу да ће онај швапски лидл да нам ваља оно што швабе бацају као да ми не знамо да нам ови наши домаћи ваљају аргентинско свињче и остали кусур за велике паре па ако ћемо баш ај па нек нас трују јевтиније''

Kostić

домаћи сељак и домаће прасе ће увек да нађу своје место на богатом асталу и неће да пропадну никада

сиротња једе оно што је јефтино па дал јој то продо србин или немац њу то не занима јер ће ионако да умре за празним асталом

сиротиња чак и ради за немца у србији јер јој србин порушио фабрике па шта ће - мора

запад да је крив појебо би ћопавог а не би чеко да онај умре па да се домаћи одомаће


Kostić

#24256
а српско американско друштво са славије је старије друштво и од ћопавог




Kostić

моја ћерка јуче запела да иде у лидл на видикурац и ја је одвезем и некако уђу она и зет са све лазом и нису успели да узму једну чоколаду а тела је да једе ту лидл чоколаду и тешисмо је пола сата ај јешћеш за десетак дана док се ови домороци уморе од отимања и не истроше па онда ћемо

шта ће пристала

Kostić

Citat: Laziæ poslato 12 Oktobar, 2018, 17:29
Костићу ја сам поново импресиониран твојим неискоришћеним мозгом...  :o  ;


ја не бих да сам импресиониран мојим мозгом јер ако направиш срање са 70 у димитријали раћунаће се 40 и не гине ти канап без помиловања. са помилованјем би добио дебљи канап да ти буде комотно и да не усеца врат (ако направиш срање возећи по прописима типа 35 на сат ал ниси случајно видо пешака на прелазу па га докачио)

Lazic

U pravu si, povlaèim... :D

Miroljube Petroviæu, ti li si? :D