Glavni meni

Sta stampa stampa

Započeo zmiya, 11 Decembar, 2011, 17:36

0 članova i 17 gostiju pregledaju ovu temu.

Gavrolini

Prekosutra idem kod svog majstora za kicmu u sremsku mitrovicu. Ovaj put sam , sam sebe sjebao. Radio 20 sati, istusirao se i seo na motor i zapucao na rodjendan a bas je kidao vetar.

Lazic

U ¹to mrzim kad se ukoèim...

Hattrick

Citat: kosta66 poslato 08 Oktobar, 2018, 10:14
nego zaboravi da priupitam, za¹to nemice pi¹aju a ne pet milijardi kineskinja i kusur onih lepih riba iz amazonije? ;D kineskinje im doðu jevtinije a amazonke da izgled pangija bude lep¹i ;D

Ono kad ocekujes tetku pa naletis na tecu. :D
Ovo je pitanje u rangu onog, a zasto se u Srbiji kupuje Argentinska govedina a ne ona iz Vojvodine, ili zbog cega su u radnjama Poljske maline a Srpske se bacaju ? Ne znam ja kao pojedinac koji zivi na drugom kraju sveta odgovor na to pitanje. Eventualno da ti prosledim email firme, pa ih pitaj. :D
Mozda su suvlasnici te farme Pangasijusa iz reportaze bili Nemci, mozda imaju dil sa tom firmom da im oni otkupljuju urin, a ovi njima deo proizvodnje, mozda ovi kupuju od Nemaca, a drugi iz drugih drzava, ili iz same Kine. Ne znam zbog cega nega firma radi ovako, a druga onako, direktor iste verovatno ima logicki odgovor na to pitanje. :D Ja nemam. :D


PECA BMW

Bolje biti malo lud , nego malo pametan !

OKi


Boban_m

Ma oce Peca da je namuze, treba mu za rucke ;D

PECA BMW

Citat: OKi poslato 08 Oktobar, 2018, 21:50
lepa ?

u poredjenju sa ovim sada nije losa . Mada ima i ovih sto vole milfare pa im Zorana Mihajlovic i dalje nezamenljiva :D
Bolje biti malo lud , nego malo pametan !

PECA BMW

Citat: Boban_m poslato 08 Oktobar, 2018, 21:51
Ma oce Peca da je namuze, treba mu za rucke ;D

ma na rucke navuko sundjere i nema brige ! :D
Bolje biti malo lud , nego malo pametan !

petar357

Citat: petar357 poslato 07 Oktobar, 2018, 13:44
Citat: DraganPavlicevic poslato 07 Oktobar, 2018, 12:05

Uff-e dru¾e, mislim da je do¹lo vreme da se ovakvo na¹e dru¾enje malo proèisti. Koliko vidim, pojedinci ne zaslu¾uju da budu deo manijaèkog dru¾enja i samim tim neophodan je èistac. Ne ka¾em da svi moramo imati isti politièki pogled, ali od ideje moto dru¾enja, ovo postade suvi¹e degutantno.Oèigledno je da pojedincima nije ovde mesto.I zato je na tebi da politièke zaluðenike po¹alje¹ stranci kojoj pripadaju. Mi smo ipak moto dru¾ina.

A gde sam ja to u poslednjih par postova pomenuo politiku, citiraj mi molim te. Spomenuo sam da covek postao nemacki konjusar, on se time i sam pohvalio, a ja mu tako reci cestitao.

Politika je ubacena u postovima koji su posle toga usledili, a ja cak ni u odgovorima nisam politiku pominjao.



I sta je sada? Pojela maca jezik? Pa zar u samo nekoliko mojih postova ovih dana ne mo¾e¹ da nadjes citat gde ja pominjem ili cak aludiram na politiku?

Ali su zato ostali postovi (odgovori) prepuni toga.
Nije lepo kada se stariji ozbiljan covek bavi podmetanjem. I onda, na osnovu tog podmetanja tu¾aka vlasniku foruma...


Hattrick


petar357


Jesam, danas. Moram oca da odvezem na neku kontrolu, rano mu zakazali... Posle cu jos malo da dremnem.
Hvala na brizi...

Hattrick

Nisam zabrinut.  :) Samo konstatujem.  :)
Rek'o il' si ispao iz kreveta, il i dalje praktikujes radno vreme iz perioda drugova i drugarica.  :)
Aj pozavrsavaj obaveze, pa ako nisi banovan citamo se kasnije. :D Idem i ja da spavam. :D

petar357


Kao i obicno, ni jedna pretpostavka nije tacna.
Ipak, hvala na konstataciji.
A kad vidis post to automatski znaci da nisam banovan. 😁

Lazic


ЯЭВОЛУТИОН

jel' zaradio dorucak...
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

petar357


O, otkud ti?
Zar nisi rekao da si me stavio na ignore? A pri tome me niko nije citirao.

Kostić

Citat: Gavrolini poslato 08 Oktobar, 2018, 16:46
Prekosutra idem kod svog majstora za kicmu u sremsku mitrovicu. Ovaj put sam , sam sebe sjebao. Radio 20 sati, istusirao se i seo na motor i zapucao na rodjendan a bas je kidao vetar.

ja sednem go na motor na minus dvaes sa mokrom kosom i odem na pijac i nije mi ni¹ta. nemoj dumre¹ pre mene bemumi¹a! :-*

hatrike, jebe¹ pangija i nemice i argentince ja to i ne jem. jem bobice po¹umi ;D al rado bi jebo neku nemicu nisam nikad ;D

®or¾

 [rofl] Ti il nikad nisi bio mlad il' nikada nisi kampovao na Jadranu.Kako je moguæe da su svi redom kresali ¹vabice i ðankelanke,samo ti nisi?Idi bre Kole u per¹un.Potpuno si me razoèarao.Da ne prièam o Èehinjicama,naj slaðem voæu [prebicute].Pangazijus je kurton riba,svakako.Jeste iz mulja naj prljavije reke ali nije to poenta.©to bi jeli tuða govna,kada imamo dovoljno svojih [cheers]

Kostić

sve od pule do debelog brda pojebo sam ¹to sa guzom mrda. al nemice jok. nije moj kurac socijalni radnik, treba to i gledati a da ti kurac ne padne ;D