Glavni meni

Sta stampa stampa

Započeo zmiya, 11 Decembar, 2011, 17:36

0 članova i 16 gostiju pregledaju ovu temu.

Slaninar

Citat: Biker-Boy poslato 20 Jul, 2017, 23:02
Naravno (nazalost), ni u Titovom sistemu nije bas sve bilo cisto, bilo je dosta partijasa koji su do maximuma iskoristavali svoju poziciju i tako vatali lovu.

To je tad bilo sramota. Moralo je da se radi tako da niko ne sazna - inaèe dobije¹ packu. I kraðe su bile sme¹ne u odnosu na ovo danas. Poslovni ruèak, eventualno vikendica da se izgrbavi na mufte - tipa da DEO materijala plati firma. I to ako se sazna...

Biv¹i legendarni gradonaèelnik NS - Jovan Dejanoviæ - èovek za ¾ivota stekao stan i kamp kuæicu na Fru¹koj Gori. Ostavio SPC Vojvodina (SPENS) i dosta drugih projekata posle mandata. Mo¾e¹ zamisliti nekog dana¹njeg politièara da tako zavr¹i karijeru? Bez 2-3 stana, dece po upravnim odborima... Bilo kojeg politièara.
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

Lazic

Citat: mi¹ko_kolo poslato 20 Jul, 2017, 22:25
Citat: Laziæ poslato 20 Jul, 2017, 19:12
Kapetan Mi¹a je dao zgradu zbog muvanja sa porezom... :D
Gde si to na¹ao?
U ovoj temi... Pre cca 300 strana... ;D

Biker-Boy

@ Slaninar, svaka ti je na mestu  [thumb_up]

@ monsterbnt, eto ja nikako ne verujem da je ravna zemlja,  ali, nisam bas preterano ubedjen da smo sleteli na mesec.  [neampojma]
I feel the need..... the need for speed !!!

mali_zmaj

Nista,ajte vi onda molite Hrvate da nam zbave novoga Tita,i da ¾ivite sa njima u zajednici,po¹to nas oni obo¾avaju inaèe!!  Vi nikako da shvatite poentu.. ®ivjelo se dobro... Bili su zamrzivaèi puni,jugom se i¹lo na more niko gladan nije biio.... (na èekove)  I ¹ta jo¹...,ni¹ta...  Do kad je to trajalo..,Tito umro,destak godina proðe i ode Juga..,u krvi i vatri... Eto koliko smo se voljeli da se mrzimo do dna sada....  ©ta nam je Tito uradio na Kosovu,raselio Srbe,pustio albance koji ni  poslije 30godina ¾ivota nisu htjeli da nauèe jezik dr¾ave u kojoj ¾ive,nego èim su otvorili slastièarnu na moru,u NS-u i BG-u,krenuli da rovare za otcjepljenje Kosova..,raselio Srbe sa mnogih mjesta pod nekim glupim izgovorima,npr. plato Manjaèe..
Slaninaru ok si ti meni...,ali nisi Srbin,a mi smo najvi¹e popu¹ili u ovome svemu,zato ¹to smo i najvi¹e voljeli tu Jugu. Moj stari je uvjek bio Jugoslaven,a ne Srbin,al je Hrvat uvjek bio Hrvat.

Slu¹ajte ja najvi¹e ¾alim za Jugoslavijom,¾ivjeo sam na moru,bilo mi je banja..,toplo,miris borove ¹ume i ru¾marina,turisti-nje  Ali mi se lagano oèi otvorile poslije krvavih devdesetih... I razoèarao sam se u sav taj na¹ super ¾ivot u SFRJ...  Nemam ja ni¹ta protiv iste,naprotiv,volio bih da se sve vrati na staro,al da se devedesete nekako zaobiðu i da se nastavi ¾ivjeti normalno bez rata i mr¾nje,pa ako se neka republika treba otcjepit neka...

Neæu vi¹e o tome..,smaramo,smaram i ja sam sebe,ulazimo u konfliktne rasprave bez potrebe..  ovo je moto-forum,Laziæa za predcjednika!!  ;)
jin-jang

Kostić

mi¹ko, kapiram poentu koju si hteo da prika¾e¹, ali bogat èovek ne mo¾e da bude bogat a da neko ne bude siroma¹an. i da ponovim, ukapirao sam poentu koju si ti hteo da naglasi¹.

æizla, kapetan mi¹a je bio ono ¹to se danas zove me¹etar krimos muljara.

slaninar, od praha smo nastali u prah se pretvaramo. tako i feud :)

mali zmaje, nemose nervira¹, Tito je bio i ostaæe Bog, dokle god ima onih koji ga pamte.

nego, ja juèe i¹o bajsem u bife, napio se toliko, da sam èetiri puta pao sa bicikla, od èega sam jednom udario u banderu jer mi svirali drugari i mahalai pa hteo i ja da mahnem i tup u banderu. naravouèenije - male brzine pijanstva na dva toèka nisu pogodne za upotrebu ;D

Slaninar

S jednom rukom si nestabilniji nego kad vozis bez ruku. Provereno.


Poslato sa sokocala mobilnoga
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

Kostić

jurio sam pun gas u prvoj brzini na mantibajku.... to je oko 2 do 3 km/h. pri toj brzini i trezan padne kamoli pijan :)

nego, ¾ivi dr¾ava srbija dobro na odlièno. to se vidi po vratovima i podbradcima politièara. pre dolaska na vlast, svi su mr¹avi a posle malo vladanja poèinju da gube figuru i spoje im se glava i telo pa nemaju vrat. to je od mnogo mesa.


Slaninar

Zmaju: nije Juga, jos manje Tito kriv sto smo glupa stoka i poklali se medjusobno. Tito je uradio vise i bolje za narod id i hednog naseg drzavnika pre, sve do danas.

Treba jos uzeri u obzir vreme, gepoliticku situaciju i raspolozive informacije, kada se sudi o ispravnosti odluka.

Srbi se sve otimali ko ce ziveti na Kosovu...


Poslato sa sokocala mobilnoga
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

Biker-Boy

Citat: mali_zmaj poslato 21 Jul, 2017, 13:04
Neæu vi¹e o tome..,smaramo,smaram i ja sam sebe,ulazimo u konfliktne rasprave bez potrebe..  ovo je moto-forum,Laziæa za predcjednika!!  ;)
Lazic - predsednik
Slaninar - premijer
UFF - ministar finansija
Hostapler - ministar turizma
Kole - ministar za demografiju i populacionu politiku
:)
I feel the need..... the need for speed !!!

megaidiot

misko_kolo - savetnik premijera, da bude zanimljivije
DZ - ministar za razvoj rasne i verske netrpeljivsti u izgnanstvu
[rofl]

mi¹ko_kolo

Ako mo¾e, ja bih za savetnika preCednika. Premijer mi nekako antipatièna pozicija.

Hattrick

Citat: Biker-Boy poslato 21 Jul, 2017, 10:39
@ Slaninar, svaka ti je na mestu  [thumb_up]

@ monsterbnt, eto ja nikako ne verujem da je ravna zemlja,  ali, nisam bas preterano ubedjen da smo sleteli na mesec.  [neampojma]

Pa i nismo, Ameri su :)
Nego zaboravili kasnije kako se prave rakete, i kako se zaptivaju raketni motori, posle smrti Vernera fon Brauna, i nazi bratije koju je poveo sa sobom iz Germanije. Pa moraju eto vec 20 godina da kupuju Ruske motore, kako bi uopste i uspeli da dodju do svojih prostorija na ISS.
Verovatno zaturili nacrte motora iz '60-ih.
Kaze, treba im jos 15 godina razvoja, kako bi ponovili nesto sto su uradili pre 50 godina.
Interesantno.

Lazic

I kod njih muljaju... ;D





Citat: kosta66 poslato 21 Jul, 2017, 13:18
æizla, kapetan mi¹a je bio ono ¹to se danas zove me¹etar krimos muljara.
Znam... ;D Bilo je ili daj pare/zgradu ili pod maè... ;D




Citat: kosta66 poslato 21 Jul, 2017, 13:18
nego, ja juèe i¹o bajsem u bife, napio se toliko, da sam èetiri puta pao sa bicikla, od èega sam jednom udario u banderu jer mi svirali drugari i mahalai pa hteo i ja da mahnem i tup u banderu. naravouèenije - male brzine pijanstva na dva toèka nisu pogodne za upotrebu ;D
[rofl][rofl][rofl][rofl] O bo¾e ludaka... :-*

mali_zmaj

Citat: Slaninar poslato 21 Jul, 2017, 14:10
Zmaju: nije Juga, jos manje Tito kriv sto smo glupa stoka i poklali se medjusobno. Tito je uradio vise i bolje za narod id i hednog naseg drzavnika pre, sve do danas.

Treba jos uzeri u obzir vreme, gepoliticku situaciju i raspolozive informacije, kada se sudi o ispravnosti odluka.

Srbi se sve otimali ko ce ziveti na Kosovu...




Poslato sa sokocala mobilnoga
Sto je najgore u ovom svom sranju,svi smo u pravu,u svemu ima istine i lazi,ovo je samo Balkan...
jin-jang

Slaninar

Citat: mali_zmaj poslato 21 Jul, 2017, 19:15
Sto je najgore u ovom svom sranju,svi smo u pravu,u svemu ima istine i lazi,ovo je samo Balkan...

Tako ako gleda¹ - ekstreman primer je da ni hitler nije bio lo¹ - sve se mo¾e relativizovati. Jebiga. 
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

mrle

pisu o ovom zemljotresu u Grckoj, svi me cimaju... ovde nista.

megaidiot


Biker-Boy

Citat: megaidiot poslato 21 Jul, 2017, 21:26
Citat: Slaninar poslato 21 Jul, 2017, 19:32
ni hitler nije bio lo¹
kako kome [rofl]
Pa na kraju je svima bio los, pa i svom narodu, izginula gomila Nemaca...
I feel the need..... the need for speed !!!

megaidiot

amerima bio dobar.
inace katolicka crkva ovde svaki mesec salje racun za clanstvo vernicima, kao za struju, kazu hitlerov zakon, da se ne mesaju u drzavu zarad para.

Hattrick

Amerima bio dobar-dao im gomilu naucnika u operaciji paperclip.
Svajcarcima bio dobar-dan, danas u njihovim bankama leze milijarde evra opljackane po celoj Evropi.
Hrvatima bio dobar-dao im osnovu drzavnosti, na koju su kasnije mogli da se pozivaju.
Vatikanu bio dobar-desetine hiljada umetnina neprocenjive vrednosti, koje su nacisti slali tamo, su i dalje u njihovim sefovima.
Izraelu bio dobar-naduvavanjem holokausta dobili drzavu u Palestini, sa nepokolebljivom podrskom svih kljucnih igraca, i svetski monopol na finansijske, bankarske, medijske, osiguravajuce poslove, kao i monopol na trgovinu zlatom, dijamantima i nekretninama svuda u svetu.
Ima ih tu jos....