Glavni meni

Sta stampa stampa

Započeo zmiya, 11 Decembar, 2011, 17:36

0 članova i 10 gostiju pregledaju ovu temu.

Lazic



DebeliZmaj

nekada davno je bio zakon / gradska odredba
ne mogu se setim da se ne placa porez na izdavanje
stana ako su ukupni prihodi vlasnika ispod nekog
limita...  ne znam kako je sad ...

e sad uz malo kreativnog planiranja nema shanse dokazati
da se uzima novac od stana, recimo ja stanijuje besplatno
i placam samo troskove u smislu interneta i struje ...
a uplate koje mu vrsim su povracaj pozajmice koju je on
meni dao :) ...

dakle nema prihoda, nema poreza...
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

slave74

Nema to veze Zmaje, sto on zivi gratis ili ne, oni ce oporezovati i to po njihovoj proceni koliko vredi ta lokacija shodno kvadraturi.Osim ukoliko nije u ugovoru o zakupu unesena veca vrednost kirije nego njihova procena.Tada prihvataju tu cifru i oporezuju.
Kirije ce ici gore, mada ce dosta stanodavaca morati podeliti trosak sa stanarima.. U svakom slucaju budzet na dobitku a stanodavci i stanari siromasniji.
Stopa poreza je velika, prava i obaveze obe strane mrtvo slovo na papiru, vlast opet pokazuje da je neprijatelj naroda.
Najjadnije je sto mole komsije da budu spijuni, i obavljaju besplatno posao za koji je neko vec placen.

DebeliZmaj

a ne ne ... imash pravo ustupiti bez nadoknade :)
svakako ionako se selim uskoro negde do novaka
samo da vidim dal cu ostajem ovde gde sad radim
il palim dalje :)
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

mareskin


Kada u ugovoru o zakupu poslovnog prostora stoji cifra za koju poreznici procene da je nerealna, onda ti oporezuju po njihovoj tarifi.
Mo¾e tebi da stoji da je kirija 100 evra, a oni ka¾u u ovoj zoni je prosek 600 i oporezuju te na 600.
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu


mi¹ko_kolo

Bajka, k'o i svaka druga.

Lazic


PECA BMW

Citat: Laziæ poslato 23 Jul, 2016, 22:37
http://rs.n1info.com/a179226/Vesti/Vesti/Vucic-Ako-ne-uspem-Vladu-ce-formirati-neko-drugi.html

Kakve su to jebacine i prevare .. osvojis apsolutnu vlast i kao nesto ne moze .... jaoooo majke im ga ,,,,,

Nesto videh sad u tekstu da se "ona" izlozba zove "necenzurisane lazi " zato nema ovih clanaka , jer to i slicno nije laz ...

image hosting site

Nesto se razmisljam ova jedna situacija je provaljena i narod video .. ali koliko toga nismo primetili a proslo je ...
Bolje biti malo lud , nego malo pametan !

mareskin

Citat: Laziæ poslato 23 Jul, 2016, 22:37
http://rs.n1info.com/a179226/Vesti/Vesti/Vucic-Ako-ne-uspem-Vladu-ce-formirati-neko-drugi.html

Glumatanje za ¹iroke narodne mase.
Sam odredio kada æe biti izbori, sam ih raspisao ¹to znaèi da je bio spreman za rezultat i posledice. ©to znaèi da je znao koga i kako ¾eli u vladi. Sve ovo vreme bez vlade mu ide na ruku. Nema tu nikakve nepoznanice. Èisti svoje redove od nikoliæevih ljudi i sprema se za pravi momenat da formira vladu.
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

Lazic

Ne znam da li da plaèem ili da se smejem...

Hurricane


Jovan D

Citat: hurricane poslato 25 Jul, 2016, 14:12
...neko lupa minuse za postove protiv Vuèiæa  [povracanje]



U svakom ¾itu ima i kukolja   [povracanje]


petar357

Citat: mareskin poslato 23 Jul, 2016, 23:56
Citat: Laziæ poslato 23 Jul, 2016, 22:37
http://rs.n1info.com/a179226/Vesti/Vesti/Vucic-Ako-ne-uspem-Vladu-ce-formirati-neko-drugi.html

Glumatanje za ¹iroke narodne mase.
Sam odredio kada æe biti izbori, sam ih raspisao ¹to znaèi da je bio spreman za rezultat i posledice. ©to znaèi da je znao koga i kako ¾eli u vladi. Sve ovo vreme bez vlade mu ide na ruku. Nema tu nikakve nepoznanice. Èisti svoje redove od nikoliæevih ljudi i sprema se za pravi momenat da formira vladu.


Svidjalo se nama ili ne, ali u postojecim uslovima, sa politicke tacke gledista, ostali mogu da uce.

monsterbnt

Da uce sta? Kako upropastiti sopstveni narod i drzavu uz obilato bogacenje svoje familije i poltroncina?

Evo... srecom pizdousti ima krilato dete da ga tesi....
http://www.zonasumraka.net/dete-sa-krilima-brisalo-vuciceve-suze-tokom-novosadskih-protesta/
Smrt SVIMA!!!!

SrpskiDzedaj011

Не бих да паничим.... ал мислим да знамо ко је.
I have to return some video tapes....