Glavni meni

Sta stampa stampa

Započeo zmiya, 11 Decembar, 2011, 17:36

0 članova i 13 gostiju pregledaju ovu temu.

Lazic

Citat: Ivicat poslato 02 Oktobar, 2015, 13:20
http://www.mojnovisad.com/vesti/mapa-kolo-od-sest-kilometara-napravice-12.000-folklorasa-jedna-muzika-na-celoj-trasi-id4638.html
Samo æe oni na poèetku da ogluve, a oni na kraju da èuju 20 sekundi kasnije... ;D
edit:
kad bi bilo pravolinijsko, sad vidim na slici da ide u èetvorougao... ;D

edit2:
kad bi bilo pravolinijsko ne bi bilo kolo... :o ;D [facepalm] [rofl]

penzos

Prvo A pa onda, ¹to ka¾e na¹ vozaè u firmi, pet godina Juga da tera pa onda auto. by Lord Oblivion

Lazic

http://www.novosti.rs/vesti/naslovna/hronika/aktuelno.291.html:569884-Koga-zaustave---duva

nije nova vest, ali opet nebuloza nebuloze:

"Procenat saobraæajnih nesreæa koje su izazvala lica koja su vozilom upravljala u alkoholisanom stanju je oko 8,8 odsto"

JEBEM VAM MATER RETARDIRANU I STEFANOVIÆU I MOM STALNO PIJANOM POZNANIKU PROFESORU I SVIMA OSTALIMA KOJI IMAJU MALI KURAC PA SE IZDRKAVAJU NA SVIMA, 91.2% UDESA SU IZAZVALI TREZNI VOZAÈI, AJ PARKIRAJTE KOLA I PUSTITE NAS PIJANE DA SE BEZBEDNO VOZIMO!!!!!!!!!!

Biker-Boy

I onda su dosli nacionalno osvesteni ljudi sa svih strana da spasu svoje narode od okrutnog i uzasnog socijalizma... i ode stvar u qrac...
I feel the need..... the need for speed !!!


mi¹ko_kolo

Majke mu ga bezobrazne! On æe da smanji! Nek' smanji sebe za glavu, govno pièkousto!
http://www.b92.net/biz/vesti/srbija.php?yyyy=2015&mm=10&dd=02&nav_id=1046623

eclipse4

Ne brini opet ce narod glasati za njega.

Slaninar

Citat: eclipse4 poslato 02 Oktobar, 2015, 23:36
Ne brini opet ce narod glasati za njega.

I ako ne glasaju, sledeæi, koji god do¹li, biæe opet za nijansu gori.

Inaèe izjava je populistièka, ko je imao ¾ivaca proèitati, primaju se ljudi na takve prièe.
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen


monsterbnt

I opet.... Komunalci steram vam ga majci....

http://rs.n1info.com/a97317/Vesti/Koga-stiti-komunalna-policija.html

Inace pre neki dan su u bloku pisali kazne za pse bez korpe i povoca.... Na livadi gde oduvek svi setaju pse i gde ih i dovode bas da bi ih pustili da se istrce.... Dosli su u terminu kad su tu mali psi i stenci... Naravno nikad ne dolaze kad su tu veliki odrasli psi, vucjaci, boxeri, pitovi....
Smrt SVIMA!!!!

mi¹ko_kolo

Citat: Slaninar poslato 03 Oktobar, 2015, 09:40
Citat: eclipse4 poslato 02 Oktobar, 2015, 23:36
Ne brini opet ce narod glasati za njega.

I ako ne glasaju, sledeæi, koji god do¹li, biæe opet za nijansu gori.

Inaèe izjava je populistièka, ko je imao ¾ivaca proèitati, primaju se ljudi na takve prièe.
Izjava jeste populistièka ali je data kao da za temelj ima tapiju na vlasni¹tvo nad Srbijom.

Hohštapler

Ja do sad nisam glasao, ali mislim da æu na sledeæe izbore da izaðem da glasam za Vuèiæa.
Da uteram svima. Kad ste ga izabrali, eto Vam ga pa se jebite. Dok ne crknete.
®iveo premijer!
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

Lazic

 [rofl] [rofl] [rofl] ja nisam glasao za njega...

Biker-Boy

ja sam glasao  2-3 puta u zivotu,  i onda sam skonto da nema vajde, koji god da zajase fotelju isti je kurac, sve je to ista stoka, dok se ne pojavi neki novi Tile ja ne glasam :)
I feel the need..... the need for speed !!!

eclipse4

Citat: mi¹ko_kolo poslato 03 Oktobar, 2015, 11:28
Citat: Slaninar poslato 03 Oktobar, 2015, 09:40
Citat: eclipse4 poslato 02 Oktobar, 2015, 23:36
Ne brini opet ce narod glasati za njega.

I ako ne glasaju, sledeæi, koji god do¹li, biæe opet za nijansu gori.

Inaèe izjava je populistièka, ko je imao ¾ivaca proèitati, primaju se ljudi na takve prièe.
Izjava jeste populistièka ali je data kao da za temelj ima tapiju na vlasni¹tvo nad Srbijom.

A sto ga ja nazivam umisljenim vlasnikom srbije?....pravi vlasnici ameri,euronacisti mmf......srpski narod...samo stanari jer tako hocemo i tako smo u mogucnosti.da treba da se lome izlozi tu bi prvi bili....

Slaninar

Citat: mi¹ko_kolo poslato 03 Oktobar, 2015, 11:28
Citat: Slaninar poslato 03 Oktobar, 2015, 09:40
Citat: eclipse4 poslato 02 Oktobar, 2015, 23:36
Ne brini opet ce narod glasati za njega.

I ako ne glasaju, sledeæi, koji god do¹li, biæe opet za nijansu gori.

Inaèe izjava je populistièka, ko je imao ¾ivaca proèitati, primaju se ljudi na takve prièe.
Izjava jeste populistièka ali je data kao da za temelj ima tapiju na vlasni¹tvo nad Srbijom.

Voli na¹ narod te ¹to tresnu ¹akom i znaju sve to tako da tako.  :)

Imam utisak da je èovek anga¾ovao (i anga¾ovan od strane, kao i mnogi prethodni) profesionalce za PR, a i za politiku. Svaka reèenica je taèno odmerena.
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

Lazic

Jadni mu ti profesionalci...

ЯЭВОЛУТИОН

jadni...ali jebu....i narodu se svidja....mali kurac ali tehnicar....malo bola ali zagarantovano zadovoljstvo...ona sado-mazo crta u nama....kao kad ti riba zabode prst u bulju dok je cepas....pa ne znas dal da se bunis ili da nastavis jos jace....
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Hohštapler

Citat: ЯЭВОЛУТИОН poslato 03 Oktobar, 2015, 18:13
jadni...ali jebu....i narodu se svidja....mali kurac ali tehnicar....malo bola ali zagarantovano zadovoljstvo...ona sado-mazo crta u nama....kao kad ti riba zabode prst u bulju dok je cepas....pa ne znas dal da se bunis ili da nastavis jos jace....


...ti si stvarno za ¾ivota sva¹ta jebo...  [rofl]
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

bigbad86

Ja se ozbiljno razmisljam da glasam za Seselja. Ne bih voleo da bude na vlasti, ali bih voleo da udje u parlament, cisto da im zaebiberi corbu, ovim prodanim dusama iz SNS. A i skupstina je dosadna brate do bola, sve prolazi i sve se usvaja. Seki kad bude tu odma zez, prekidi, isbacivanja napolje.... LUDILO :P