Glavni meni

Sta stampa stampa

Započeo zmiya, 11 Decembar, 2011, 17:36

0 članova i 16 gostiju pregledaju ovu temu.

Lazic

Citat: Uncle Bob poslato 29 Novembar, 2013, 01:06
Citat: Laziæ poslato 29 Novembar, 2013, 00:45
Video i ja, pojma nisam imao da æe da skinu...:o Sad æu da sherujem na fb, da vidim da li æe da me jure...
©to bre ko da te juri??? :o

Ujko ako je ono govno Matiæ skinuo sa sajta, a i svi ostali, misli¹ da neæe...???

monsterbnt

Voleo bi da vidim kako ce da skinu sa mog sajta...... Hosting nije u srbiji, a americkoj firmi se jebe da skida sajtove korisnicima koji placaju po naredbi tamo neke banana drzave za koju ne znaju ni gde je...
Smrt SVIMA!!!!


Plazma Keks

Citat: monsterbnt poslato 29 Novembar, 2013, 01:40
Voleo bi da vidim kako ce da skinu sa mog sajta...... Hosting nije u srbiji, a americkoj firmi se jebe da skida sajtove korisnicima koji placaju po naredbi tamo neke banana drzave za koju ne znaju ni gde je...
a tvoj sajt je jako posecen i bas ce svi da primete tu vest

mareskin

Citat: Plazma Keks poslato 29 Novembar, 2013, 10:13
Citat: monsterbnt poslato 29 Novembar, 2013, 01:40
Voleo bi da vidim kako ce da skinu sa mog sajta...... Hosting nije u srbiji, a americkoj firmi se jebe da skida sajtove korisnicima koji placaju po naredbi tamo neke banana drzave za koju ne znaju ni gde je...
a tvoj sajt je jako posecen i bas ce svi da primete tu vest


Ne mora njegov sajt biti poseæen, ali ako ga ja linkujem i jo¹ gomila ljudi onda æe verovatno biti proèitan.
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu


monsterbnt

Citat: Plazma Keks poslato 29 Novembar, 2013, 10:13
Citat: monsterbnt poslato 29 Novembar, 2013, 01:40
Voleo bi da vidim kako ce da skinu sa mog sajta...... Hosting nije u srbiji, a americkoj firmi se jebe da skida sajtove korisnicima koji placaju po naredbi tamo neke banana drzave za koju ne znaju ni gde je...
a tvoj sajt je jako posecen i bas ce svi da primete tu vest


dovoljno je posecen, ali nije poenta u tome. ajde idi glancaj papuce.
Smrt SVIMA!!!!

Plazma Keks

tek sam sada procitao cemu sve to oko te novinarke Sanje. gde je taj tekst sto je ona pisala?
kako je glasilo u pismu, ona je cula nesto i pocela kao lokalna komsinica sa viskom vremena i jezika da kenja sve najgore po tijaninim roditeljima

monsterbnt

Da. Inace je policija dokazala da ljudi nisu dinara od tih para potrosili za sebe. Deo je prebacen na racun majke kako bi mogla svojom karticom da vrsi placanja u americi. Platila je time avionsku kartu, hotel za njih dvoje, i sahranu deteta....
Klasicno kurirovo trac novinarstvo. Dodatno su zagorcali zivot ljudima, a sad im smeta sto neko iznosi misljenje o njihovoj ''novinarki'', pa koriste svoje politicke veze da to misljenje ubiju....
Smrt SVIMA!!!!

Plazma Keks

pa vidim da je napravila veliko sranje i tesko da ce ljudi sada pomagati nekoj oboleloj deci...

monsterbnt

Itekako je napravila sranje. A sto je jos gore, pojedina gospoda iz vlasti su predlagala da se svo lecenje dece u inostranstvu prebaci na privatne fondove i donacije kad su videli koliko se para skupilo za tijanu, jer drzava ionako nema para za to....
Smrt SVIMA!!!!

mrle

opet teroija zavere, moje mi¹ljenje.

U svim delovima dru¹tva mora doæi do raslojavanja i otuðivanja. Ovo je bio primer solidarnosti i saoseæanja. To treba da se ubije u narodu!!!

monsterbnt

Kako drukcije napraviti raslojavanje ako pomognes sa milion usd nekom majmunu sto se potuko u kafani, a onda bolesnoj deci pricas kako nema para za njih....
Smrt SVIMA!!!!

balavurda

...а опет, моје мишљење је да у овом народу треба убити нешто (или неког) другог. Срећа, па су сви, мање више, на једном месту.


monsterbnt

trebala je da odsece glavu, ucinila bi uslugu covecanstvu...
Smrt SVIMA!!!!


monsterbnt

Iako mislim da je sprdacina, neko ce stvarno poceti da lupa zute krsteve po vratima....
Smrt SVIMA!!!!

mareskin

Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

Slaninar

montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen