Glavni meni

Sta stampa stampa

Započeo zmiya, 11 Decembar, 2011, 17:36

0 članova i 17 gostiju pregledaju ovu temu.


AndreyRR

Lepo ja kazem zenama zakonom zabraniti polaganje kao i pojedinim muskarcima

Major

u jbt koje sranje je mogla da napravi, koliko se vidi ona je izasla na autoput..

zemunboy


zmiya

Ma da neæu stalno da idem stepenicama..ko ih jebe kad su sisice..

Kengur

Nije to nista, pogledaj sta uradi kolegi...

Fake Snake Prank

Major




AndreyRR

EU ce nas sve dokusuriti

UFF



Major


mkt

 ;D mamiceeeeeeeeeeeeeeeeeee  [djavo] [djavo] [djavo]


Boban_m

Da, i ja sam cuo. Od mnogo viagre oce kicma da se osusi [rofl]

SSZGO

Reci nesto pametno i svi ce te pamtiti - Nepoznati autor

MIGE


Boban_m


zmiya

                                             63 naèina da zajebe¹ stvar tokom dirty talk-a

Svi ljudi, uz izuzetak nekrofila i jo¹ nekih pripadnika parafilièarskih kultova æe reæi kako vole da tokom seksa nivo decibela bude veæi makar od letnjeg hita Dejana Cukiæa sa starog tranzistora i u prilog tome oba pola se trude da stenju, brkæu, frkæu, mhæu, dahæu, prièaju kojekakve pizdarije od kojih bi se u nekim normalnim okolnostima zacrveneli ko dres slavnijeg Manèestera. Meðutim, ovo je maè sa dve o¹trice, jer nikad ne zna¹ da li æe izgovorena misao u trenutku sladostra¹æa iskljuèiti seksualnu ¾elju partnera i poslati ga ¹to dalje od tvoje malenkosti. Jebiga, kako je ona mogla da zna da se to ¹to si joj rekao da se „jebe kao mama“ odnosi na njenu mamu, a ne na tvoju.

Sad kad bolje razmislim, i da je drugaèije, verovatno bi pobegla i pride te gaðala Nokijom 3210 u glavu. U svakom sluèaju, ako nekom ¾eli¹ da se ogadi¹ toliko da æe potomcima prièati o tvom drti toku, proèitaj naredne redove:
Poèetni nivo – pesma, navijanje, bojni poklièi

1. ZEK ZEK DADUM LEEEE
2. SVI, SVI, SVI! SVI, SVI, SVI! SVI, SVI, SVI!
3. JA JEBEM!
4. Pada drvo! ÈUVAAAAAAAJ!
5. Miljenkoooo, bobiiiina!
6. Ja bih da PEEEEEVAAAAM jo¹ malo!
7. FRISTAJLA RAKA MAKA FON!
8. ISKORISTI MOJE MANE!
9. …NA TVOJE USNE MOJE MESAAAAAAAAAAAAAAA… SPUSTIÆU KAP SVOJE VODEEEEEEEEEEEEEE…
10. KAVABANGAAAAAAA!!!
11. JAKI REGIJONI JAKA SRBIJA!
12. Ruts! Bladi ruts!

Napredni nivo – zbuni protivnika

13. Je l’ i tebi dosadno?
14. I ti voli¹ da se kre¹e¹ uz Ja¹ara? Najbolji je, ka¾em ja.
15. Koliko mo’¹ bez vazduha?
16. Ja æu za Dveri, a ti?
17. Da nisu tvoji iz Buðeva, moji su iz Karajukiæa Bunara, mo¾da smo i rod?
18. El zna¹ da ti kod nas Bosanaca burek samo sa mesom, a ovo ¹to je vama burek sa sirom, to je nama sirn’ca, a sa krompirom je… da pu¹im kurac? ok
19. Uh al ti je topla pièka. Si sigurna da tvoji nisu iz Indije?
20. Ko svr¹i prvi, spava do zida! Hehe, reci ¹to sam te zajebo. Aj laku noæ.
21. Ako poènu da ti ispadaju plombe ka¾i slobodno, slabije æu.
22. Pokojna majka bi bila ponosna sad da me vidi.
23. Jesi ukljuèila torente?
24. Rekoh ti i da je mali i da ima tehniku ko Tomas Gravesen.
25. Podseti me u 12 da ukljuèim bojler i ta peæ, mora se ¹tedi struja, opet poskupelo, bem ti kuæu u pièku.
26. Aj zave¾i sise iza vrata ko portiklu, landaraju previ¹e.
27. Nemoj pred ikonom, crveno je slovo!
28. Kriv mi je ulevo, aj mali se nagni nadesno da izniveli¹emo. Poèeæe da varnièi.
29. ©to ti vako mokra, jesi se upi¹ala?
30. Su tvoji od Kuèa be¹e? VASOJEVKO CRNOGORKO!
31.  Gola ¾ena jebote, isto ko u Pan Erotici.
32.  Stenji! Stenji jaèe kuèko! Reci: “Jebi me Zorane Kaleziæu!” RECI!
33.   ©ta bre “pogre¹na rupa”? Pièka je pièka!
34.  Si to nevinost izgubila sa oklagijom?
35. Halo? Evo ni¹ta, jebem…
36. A el zna¹ ko je dobra pièka, Vesna Zmijanac, mislim bila, sad ne, sad je ko ti, al ¹to je bila uf, kraljica tuge!
37. Ovakvo uzbuðenje nisam osetio jo¹ otkad sam dobio Metalinex name¹taj za ulazak u finale 56.og ciklusa slagalice.
38. Ovako se nisam oznojio ni kad sam topio èvarke.
39. Ajde malo u dupe? Pa ajde, jebote? ©ta ¹to smaram?
40. Oseæa¹, znam. Mi smo jedno. Na¹a tela spojila su se u indijsko bo¾anstvo sa vi¹e udova. Ovo nije seks, ovo je èin. Oseæam te. Struji¹ mi kroz vene. Ovo je larpulartizam. Nikoga ovako nisam voleo. Ne¾no, a opet èvrsto. Pa¹e¹ mi. Pa¹em ti. O ovome æe se knjige pisati. Op op op… svr¹io sam. Ajd’ idi si, poèinje mi “©erlok”.
41. E, a kad mi dole iziðe na kompu, ju hev anjuzd ajkons on jor desktop, ¹ta je to jebote??
42. Izvini, samo da pojaèam. Sad ide onaj deo spajdrs snejks end litl majs.
43. Esi videla ¹to u Univereksportu imaju famis ro¹tiljske sa paprikom, jebu mile majke!

Ekspertski nivo – zgadi joj ¾ivot

44. Mome uhu veoma prija tvoje napaljeno ispevavanje samoglasnika dok ti mudima lupam bulju, ali ako bi molim te mogla da se oglasi¹ zvukom umiruæe ¾irafe, gledao ja jednom na “Opstanku”, to me skroz napali.
45. Mek¹a si od gumene pièke, ali ipak ni prineti pileæoj d¾igerici u èa¹i od dva deci.
46. O BRATE, kako je dobro ponovo jebati ljudska biæa!
47. BELA KUGA – JA 0:1!
48. ©ta se trese¹ ko paraplegièar, jel ti dobro? Aaa, svr¹ila si! Reci kako znam znanje!
49. Jebe¹ se skoro kao Stefan.
50. Jo¹ kolko treba da li¾em da bi te jebo u gujscu?
51. Nije to futfeti¹. To sam izkuæe pono. Si¹em kevi no¾ne prste od treæe godine.
52. Prava si Samanta. Ne, ne jebe¹ se tako dobro, nego izgleda ima¹ neku rakèinu, opada ti kosa ko njoj.
53. Da da¹ i mom striku malo, nije jebo otkad umrla strina, nekih 12 godina?
54. E, ¹to sam juèe jebo jednu, imala kondilome ko polje karfiola. ©ta… ma gde nosio kondom, ¾ulja me to.
55. ©to se brije¹, ¹to se ne depilira¹, do¹la ti pièka ko mre¾ica za ribanje sudova.
56. Gola Eva Ras sa dildom u zubima nosi golog Nenada Èanka na krkaèe i ide prema meni… joooj izvini razmi¹ljam na glas.
57. Ne boj se, u tebe æu.
58. Lièi¹ mi na nekoga sa televizije… Pa da, isti Èkalja, hehehehe, jebem Èkalju!
59. Kako nisam stavio kondom? Stavio sam. Mora da je ostao u tebi. Potra¾i ga svega ti, trebaæe i za sutra.
60. Uh, kako mi je veliki kurac. Uh, kako te monstruozno jebem! ©to ide¹?
61. Heh, ati se razvlaèi kliæa, ko kaèkavalj hehe vidi *weeee weeeee*
62. Nisi ba¹ uska. Jesi raðala koliko?

Nadrealni nivo – do¾ivotno ga¹enje libida

63. VOLIM TE!