Glavni meni

Sta stampa stampa

Započeo zmiya, 11 Decembar, 2011, 17:36

0 članova i 21 gostiju pregledaju ovu temu.

monsterbnt

Citat: Gaspar poslato 18 April, 2012, 00:48
Citat: monsterbnt poslato 18 April, 2012, 00:39
Citat: Che poslato 18 April, 2012, 00:34
Citat: Gaspar poslato 18 April, 2012, 00:18
Citat: Vlajko poslato 18 April, 2012, 00:10
Citat: Che poslato 17 April, 2012, 23:49
Citat: perlx poslato 17 April, 2012, 23:31
Citat: monsterbnt poslato 17 April, 2012, 23:31
Citat: AndreyRR poslato 17 April, 2012, 23:27
Citat: Gaspar poslato 17 April, 2012, 23:18
Citat: monsterbnt poslato 17 April, 2012, 23:16
Citat: misa-pei poslato 17 April, 2012, 23:08
Citat: monsterbnt poslato 17 April, 2012, 22:47
Citat: Gaspar poslato 17 April, 2012, 22:45
Citat: monsterbnt poslato 17 April, 2012, 22:44
Citat: Jocika poslato 17 April, 2012, 22:36
Citat: AndreyRR poslato 17 April, 2012, 22:34
Citat: zVuk poslato 17 April, 2012, 22:23
Citat: Gaspar poslato 17 April, 2012, 22:14
Citat: zmiya poslato 17 April, 2012, 22:05
Citat: revolution poslato 17 April, 2012, 22:00
Citat: misa-pei poslato 17 April, 2012, 21:41
A i to citiranje... Kad mi neko iscitira post od pola strane sa pet slika i ispod napi¹e jednu reè ili reèenicu tipa: "Sla¾em se", ba¹ mi se smuèi. Samo skrolujem da vidim ¹ta je to neko pametno hteo da ka¾e, a ono, ponovljen post i nepotreban komentar.
slazem se
Sla¾em se sa slaganjem..
0

Slazem se s vasim slaganjem.

drago mi je da se tako lepo slazete...
treba se slagati  ;D

samo sloga srbina spasava :)

[watching]

Nemoj da kokicaris. Slazes se ili ne?

[dobarpost]


Savr¹eno se sla¾em sa gore navedenim primerom :P

[cheers]

Kako smo se lepo svi slozili  :D
slaganje na gomilu

Jos samo Milica fali

Sad ce i on da se slozi.

+1

Citat: goranvojska poslato 18 April, 2012, 00:05
opet ste poceli?

evo..uvek se neko ne sla¾e sa slaganjem ;D

Pa Gorane, zasto se ti ne slazes? :D

Kontras :D

Ma pusti ga vis da tera inat

Bezveze.
Nego, nema Milice da se javi...

pravi se lud
Smrt SVIMA!!!!

Uncle Bob

Dobro,dobro naucice i Bob sa ovo sokocalo [hello]
VITA EST MILITIA SUPER TERRAM

Gašpar

Citat: monsterbnt poslato 18 April, 2012, 00:57
Citat: Gaspar poslato 18 April, 2012, 00:48
Citat: monsterbnt poslato 18 April, 2012, 00:39
Citat: Che poslato 18 April, 2012, 00:34
Citat: Gaspar poslato 18 April, 2012, 00:18
Citat: Vlajko poslato 18 April, 2012, 00:10
Citat: Che poslato 17 April, 2012, 23:49
Citat: perlx poslato 17 April, 2012, 23:31
Citat: monsterbnt poslato 17 April, 2012, 23:31
Citat: AndreyRR poslato 17 April, 2012, 23:27
Citat: Gaspar poslato 17 April, 2012, 23:18
Citat: monsterbnt poslato 17 April, 2012, 23:16
Citat: misa-pei poslato 17 April, 2012, 23:08
Citat: monsterbnt poslato 17 April, 2012, 22:47
Citat: Gaspar poslato 17 April, 2012, 22:45
Citat: monsterbnt poslato 17 April, 2012, 22:44
Citat: Jocika poslato 17 April, 2012, 22:36
Citat: AndreyRR poslato 17 April, 2012, 22:34
Citat: zVuk poslato 17 April, 2012, 22:23
Citat: Gaspar poslato 17 April, 2012, 22:14
Citat: zmiya poslato 17 April, 2012, 22:05
Citat: revolution poslato 17 April, 2012, 22:00
Citat: misa-pei poslato 17 April, 2012, 21:41
A i to citiranje... Kad mi neko iscitira post od pola strane sa pet slika i ispod napi¹e jednu reè ili reèenicu tipa: "Sla¾em se", ba¹ mi se smuèi. Samo skrolujem da vidim ¹ta je to neko pametno hteo da ka¾e, a ono, ponovljen post i nepotreban komentar.
slazem se
Sla¾em se sa slaganjem..
0

Slazem se s vasim slaganjem.

drago mi je da se tako lepo slazete...
treba se slagati  ;D

samo sloga srbina spasava :)

[watching]

Nemoj da kokicaris. Slazes se ili ne?

[dobarpost]


Savr¹eno se sla¾em sa gore navedenim primerom :P

[cheers]

Kako smo se lepo svi slozili  :D
slaganje na gomilu

Jos samo Milica fali

Sad ce i on da se slozi.

+1

Citat: goranvojska poslato 18 April, 2012, 00:05
opet ste poceli?

evo..uvek se neko ne sla¾e sa slaganjem ;D

Pa Gorane, zasto se ti ne slazes? :D

Kontras :D

Ma pusti ga vis da tera inat

Bezveze.
Nego, nema Milice da se javi...

pravi se lud

Gle, evo ga jos jedan kontras.

Citat: UNCLEBOB poslato 18 April, 2012, 01:19
Dobro,dobro naucice i Bob sa ovo sokocalo [hello]

Pa zasto ujace Bobe, zastooo  ;D

Uncle Bob

VITA EST MILITIA SUPER TERRAM

UFF

realno rezolucija je zajebo stvar

ja sam hteo da napisem isto sto i on ili samo +1 ali tek par postova kasnije zato sto da bi to imalo pravi efekat potrebno je da citiras misu a NEMA POTREBE I GLUPO JE citirati post koji je iznad tvog

Hohštapler

...vrti mi se u glavi od ovih spirala....
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

nano

ja sam mislio da tako i treba  [plazi_se_2]

zmiya

Citat: Gaspar poslato 18 April, 2012, 01:23
Citat: monsterbnt poslato 18 April, 2012, 00:57
Citat: Gaspar poslato 18 April, 2012, 00:48
Citat: monsterbnt poslato 18 April, 2012, 00:39
Citat: Che poslato 18 April, 2012, 00:34
Citat: Gaspar poslato 18 April, 2012, 00:18
Citat: Vlajko poslato 18 April, 2012, 00:10
Citat: Che poslato 17 April, 2012, 23:49
Citat: perlx poslato 17 April, 2012, 23:31
Citat: monsterbnt poslato 17 April, 2012, 23:31
Citat: AndreyRR poslato 17 April, 2012, 23:27
Citat: Gaspar poslato 17 April, 2012, 23:18
Citat: monsterbnt poslato 17 April, 2012, 23:16
Citat: misa-pei poslato 17 April, 2012, 23:08
Citat: monsterbnt poslato 17 April, 2012, 22:47
Citat: Gaspar poslato 17 April, 2012, 22:45
Citat: monsterbnt poslato 17 April, 2012, 22:44
Citat: Jocika poslato 17 April, 2012, 22:36
Citat: AndreyRR poslato 17 April, 2012, 22:34
Citat: zVuk poslato 17 April, 2012, 22:23
Citat: Gaspar poslato 17 April, 2012, 22:14
Citat: zmiya poslato 17 April, 2012, 22:05
Citat: revolution poslato 17 April, 2012, 22:00
Citat: misa-pei poslato 17 April, 2012, 21:41
A i to citiranje... Kad mi neko iscitira post od pola strane sa pet slika i ispod napi¹e jednu reè ili reèenicu tipa: "Sla¾em se", ba¹ mi se smuèi. Samo skrolujem da vidim ¹ta je to neko pametno hteo da ka¾e, a ono, ponovljen post i nepotreban komentar.
slazem se
Sla¾em se sa slaganjem..
0

Slazem se s vasim slaganjem.

drago mi je da se tako lepo slazete...
treba se slagati  ;D

samo sloga srbina spasava :)

[watching]

Nemoj da kokicaris. Slazes se ili ne?

[dobarpost]


Savr¹eno se sla¾em sa gore navedenim primerom :P

[cheers]

Kako smo se lepo svi slozili  :D
slaganje na gomilu

Jos samo Milica fali

Sad ce i on da se slozi.

+1

Citat: goranvojska poslato 18 April, 2012, 00:05
opet ste poceli?

evo..uvek se neko ne sla¾e sa slaganjem ;D

Pa Gorane, zasto se ti ne slazes? :D

Kontras :D

Ma pusti ga vis da tera inat

Bezveze.
Nego, nema Milice da se javi...

pravi se lud

Gle, evo ga jos jedan kontras.

Citat: UNCLEBOB poslato 18 April, 2012, 01:19
Dobro,dobro naucice i Bob sa ovo sokocalo [hello]

Pa zasto ujace Bobe, zastooo  ;D

                                         
                                              Iz manastira ukrali 60.000 evra priloga


U toku Uskr¹njih praznika, za sada nepoznati lopovi su iz dva manastira, u Slancima kod Beograda i Æelijama kod Valjeva, ukrali 60.000 evra, saznaje “Blic”.

Na Veliki petak, i to u razmaku od samo sat i po, od 15 do 16.30 sati, provalnici su u¹li u prostorije stare¹ine manastira Sveti Stefan u Slancima, i ukrali 11.000 evra i 200.000 dinara. taj novac su vernici prilo¾ili ovom mu¹kom manastiru, a bio je èuvan u drvenom sanduku.

Lopovi su meðutim otkrili mesto gde je novac dr¾an, ukrali ga, a zatim neopa¾eno napustili manastir.

Na najveæi hri¹æanski praznik na meti lopova bio je i manastir Æelije kod Valjeva, iz koga su ukrali 28.000 evra, 21.000 ¹vajcarskih franaka i 150.000 dinara. Novac je takoðe bio od priloga vernika, a èuvan je u sobi igumanije u drvenom sanduku.
Policija traga za lopovima koji su ukrali novac iz ova dva manastira.

Taraba

Lopovi od lopova... to mu doðe kao Robin Hood.
The band is just fantastic that is really what i think. oh by the way which one's pink?

AndreyRR


Kengur

Zbog ovih citata sam sinoc odneo komp da mi podignu sistem...

Gašpar

Stavis Linux i neces imati tih problema  :P

Kengur

Jesssteeeeeeee stavim kondom na komp.  Sve si mi rekao u pm :D Ti stvarno verujes da se ja razumem u te stvari i da me  uopste zanimaju u zivotu :D Mrzim bre kompjutere, ni igrice ne igram... Nisam instalirao neku igru zadnjih 5 godina... Ako ne racunamo CS...

Hebo sam mu mamu sa virusima, jadnicak je pistao konstantno... Jos sam mu iscupao kuler da ga usisam neznajuci da je zalepljen nekim sranjem za maticnu :D

ali dobro, tu je drugar Vlada da ispravi moja sranja... :D

ЯЭВОЛУТИОН

Citat: Kengur poslato 18 April, 2012, 11:02
Jesssteeeeeeee stavim kondom na komp.  Sve si mi rekao u pm :D Ti stvarno verujes da se ja razumem u te stvari i da me  uopste zanimaju u zivotu :D Mrzim bre kompjutere, ni igrice ne igram... Nisam instalirao neku igru zadnjih 5 godina... Ako ne racunamo CS...

Hebo sam mu mamu sa virusima, jadnicak je pistao konstantno... Jos sam mu iscupao kuler da ga usisam neznajuci da je zalepljen nekim sranjem za maticnu :D

ali dobro, tu je drugar Vlada da ispravi moja sranja... :D
aj da nista ne radis....izgubio si sraf od lancanika, pokvario kompjuter......master of disaseter
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

zmiya

                                               [doh] [doh] [doh] [doh] [doh] [doh] [doh] [doh] [doh] [ludak] [ludak]

                                                 Partizan, Juventus i Vels ubijaju papu?!


Svaki put kad beogradski i torinski klub osvoje titulu, a ragbisti Velsa grend slem, umre poglavar Katolièke crkve


Èuvaj se, Jozef!
Ako Juventus postane novi ¹ampion Italije, papi Benediktu XVI ova godina mogla bi da bude kobna! Sluèajnost ili ne, ali poslednja trojica papa su umrla kada je „stara dama“ osvajala „skudeto“, Partizan bio dr¾avni prvak, a ragbi reprezentacija Velsa trijumfovala na grend slemu.

Sve je poèelo 1978, kad je Vels treæi put u istoriji osvojio titulu, ubrzo je papa Pavle VI umro, posle 15 godina na papskom tronu. Samo mesec dana kasnije Partizan je osvojio prvenstvo Jugoslavije, Juventus je postao prvak Italije, a naslednik prethodnog pape Jovan Pavle I je iznenada preminuo posle samo 33 dana od ustolièenja.

„Zmajevi“ su 2005. osvojili novi grend slem, Partizan bio prvak SCG, Torinezi pobednici Serije A, ¹to je Jovana Pavla II ko¹talo ¾ivota, posle 25 godina na èelu crkve. Kasnije je Juventusu oduzeta titula zbog afere „kalèopoli“, ali to nije moglo da vrati poglavara katolièke crkve.

Pre èetiri dana Vels je uzeo grend slem, Partizan je u subotu pri¹ao nadomak nove ¹ampionske titule, dok klub iz Torina vodi ¾estoku borbu sa Milanom za „skudeto“. Jedino ¹to mo¾e da spreèi ostvarenje ove urbane legende je to ¹to u godini smrti papa Liverpul uvek postaje ¹ampion Evrope, a ove 2012. to neæe biti sluèaj.


Ragbisti Velsa odradili svoje


1978.
 Vels pobednik grend slema u ragbiju
 Partizan ¹ampion Jugoslavije
 Juventus osvajaè Serije A
 Liverpul ¹ampion Evrope
 Smrt Pavla VI, a zatim i Jovana Pavla I

2005.
 Vels pobednik grend slema u ragbiju
 Partizan ¹ampion SCG
 Juventus osvajaè Serije A
 Liverpul ¹ampion Evrope
 Smrt Jovana Pavla II

2012.
 Vels pobednik grend slema u ragbiju
 Partizan ima 10 bodova prednosti pet kola pre kraja
 Juventus i Milan se bore za „skudeto“
 Liverpul nije uèestvovao
 Ligi ¹ampiona
 Benedikt XVI je poglavar Katolièke crkve veæ sedam godina

Major


dzimika

http://www.juznevesti.com/Istrazujemo/Naredjeno-rusenje-gondole-i-zicara-na-Staroj-planini.sr.html

Republièka graðevinska inspekcija naredila je ru¹enje tek izgraðenih èetvoroseda i gondole na Babinom Zubu, saznaju Ju¾ne vesti.
Inspektori su, kako pi¹e u dokumentima u koje su Ju¾ne vesti imale uvid, utvrdili da su radovi izvoðeni bez graðevinskih dozvola.
Kontrola je obavljena nakon prijave grupe ekologa novembra pro¹le godine, a re¹enje o ru¹enju doneto je 22. marta.
Prema ranijim najavama vrednost èitave investicije bila je oko 5 miliona evra, a investitor je bilo Javno preduzeæe "Skijali¹ta Srbije". Ovi objekti sveèano su otvoreni sredinom januara ove godine.

Gašpar

Novosadjani da predju na dizele, da im se ne gase kola dok voze bez gasa  ;D ;D ;D

Novosadskim ulièicama ne br¾e od 10 km/h

Na Limanima, u centru grada i na Podbari poèelo je uvoðenje prvih zona mirujuæeg saobraæaja u kojima je vozaèima zabranjeno da se kreæu br¾e od 10 kilometara na sat.

Znaci koji podseæaju na one na ulazu u pe¹aèku zonu, a èija je poruka "prednost pe¹acima", prvo su osvanuli u Ulici Banoviæ Strahinje. Osim u blokovima, ovakvi znaci mogu se oèekivati i na manje prometnim saobraæajnicama uz ¹kole i vrtiæe.
Prema strategiji o bezbednosti saobraæaja, prvoj ikada uraðenoj u Novom Sadu, ove zone bi mogle biti uvedene u svim blokovima na Limanu III i IV, na Grbavici u okolini ¹kole "Sonja Marinkoviæ" i ¹kole "Milan Petroviæ", u kvartu iza Bulevara, u okolini Bore Prodanoviæa, oko Betanije, Ma¹inske ¹kole, u bloku oko Kraljeviæa Marka. Izmeðu Bulevara Evrope i Somborskog bulevara predviðeno je uvoðenje obe zabrane u pet blokova, a u samom centru grada predviðena je na osam lokacija u pojasu izmeðu ulica Maksima Gorkog i Svetozara Miletiæa.
©ef slu¾be za automatsko upravljanje saobraæajem pri Zavodu za izgradnju grada Srbislav Gugleta ka¾e da æe u ovim ulicama biti izmenjena i saobraæajna infrastruktura. "Usporavanje æemo postiæi u svim ovim zonama postavljanjem le¾eæih policajaca, vibro-traka, mini kru¾nih raskrsnica. Ipak, oèekujemo pomoæ saobraæajne policije i ka¾njavanje vozaèa. Sami vozaèi o izmenama u svom kraju biæe obave¹teni preko flajera koje æe ¹tampati Savet za bezbednost saobraæaja", ka¾e Gugleta.
Prve reakcije Novosaðana na uvoðenje zona mirujuæeg saobraæaja su podeljene, prenosi "24 sata". Dok roditelji èija se deca igraju u blokovima i stariji sugraðani podr¾avaju akciju, vozaèi postavljaju pitanje koliko je opravdano i realno izvodljivo ovakvo ogranièenje.

http://www.021.rs/Novi-Sad/Vesti/Novosadskim-ulicicama-ne-brze-od-10-km-h.html

Kengur

Citat: revolution poslato 18 April, 2012, 18:22
Citat: Kengur poslato 18 April, 2012, 11:02
Jesssteeeeeeee stavim kondom na komp.  Sve si mi rekao u pm :D Ti stvarno verujes da se ja razumem u te stvari i da me  uopste zanimaju u zivotu :D Mrzim bre kompjutere, ni igrice ne igram... Nisam instalirao neku igru zadnjih 5 godina... Ako ne racunamo CS...

Hebo sam mu mamu sa virusima, jadnicak je pistao konstantno... Jos sam mu iscupao kuler da ga usisam neznajuci da je zalepljen nekim sranjem za maticnu :D

ali dobro, tu je drugar Vlada da ispravi moja sranja... :D
aj da nista ne radis....izgubio si sraf od lancanika, pokvario kompjuter......master of disaseter

Ali sam zato juce uspeo da napravim drvene stepenice :D Tj da nadjem caletove greske... :)

Ima jos podosta stvari koje sam pokvario... Ali i popravio :D

Bitno je samo da nisu kompjuteri, televizori i ostala tehnika...
Ostalo mi ide iz ruke... :)