Glavni meni

Sta stampa stampa

Započeo zmiya, 11 Decembar, 2011, 17:36

0 članova i 5 gostiju pregledaju ovu temu.

MIGE

Citat: Milomir27 poslato 08 April, 2012, 20:58
pa zamo mi je sto sam te razocarao,
zao mi je sto se ne slazem sa ljudima kojima smetaju njegovi preci koji su seljaci bili,kome isti ti danas smrde,od kojih se ne moze vikendom proci magistralom jer se svi sa selka vracaj,gde su od istih tih smrdljivih seljaka natovarili kola sa lukom,krompirom,jajima i po kojoj kili mesa.
zao mi je sto se ne slazem sa ljudima kojim je uvek tudje sladje od svojega,
zao mi je sto ne razumem sta ljudi koji su toliko kivni na ovu seljacku srbiju jos traze ovde,sto nisu otisli u taj toliko lepsi svet!
znam veoma dobro o cemu pricam,ziveo sam dovoljno vremena u inostranstvu,skolovao se tamo i dan danas su mi najblizi tamo,znam da mnogo bolje zive nego mi ovde,sve je to meni jasno ali mi to ne daje za pravo da pljujem po seljaku,koji za nista nije kriv a hvalisam politicare tip-a cedomira,vuka ili zarka daleko od toga da drzim stranu bilo kojem politicaru ali necu zemlju osudjivati zbog alavih politicara prodanih dusa,a jos manje cu velicati druge zemlje na ustrb moje sopstvene!
[facepalm]

Milomir27

jedino ga nisam dobro ovo pismo shvatio ako je IRONICNO napisano e to je jedini razlog zbog kojeg bi se izvinuo!

zVuk

millomire, jel si cuo ti nekad za sarkazam...izgleda da te to tamo u inostranstvu u tim skolama nisu naucili....ajd sad pa procitaj ponovo sve.....

a vi ostali mojne ga banujete odma....
Ko se ljuti, uleti mu kruti

Milomir27

ja sam rekao,jedino ako je ironicno ili sarkasticno napisano ja se izvinjavam!

zVuk

Ko se ljuti, uleti mu kruti

DaChaS

pa ako ti posle citanja pisma nisi shvattio ironiju ......onda neznam sta da ti kazem

pit


Shvatio je ...zato se i izvinio.....ok je sve idemo dalje.

mkt


borkos

Eeeeeeee,moj Milomire......
Don`t ask what you can do for your country.Ask what your country can do for you!!!

monsterbnt

Neko nam danas ne radi na sve cilindre....
Smrt SVIMA!!!!

UFF


AndreyRR


ranko

Citat: Milomir27 poslato 08 April, 2012, 20:58
pa zamo mi je sto sam te razocarao,
zao mi je sto se ne slazem sa ljudima kojima smetaju njegovi preci koji su seljaci bili,kome isti ti danas smrde,od kojih se ne moze vikendom proci magistralom jer se svi sa selka vracaj,gde su od istih tih smrdljivih seljaka natovarili kola sa lukom,krompirom,jajima i po kojoj kili mesa.
zao mi je sto se ne slazem sa ljudima kojim je uvek tudje sladje od svojega,
zao mi je sto ne razumem sta ljudi koji su toliko kivni na ovu seljacku srbiju jos traze ovde,sto nisu otisli u taj toliko lepsi svet!
znam veoma dobro o cemu pricam,ziveo sam dovoljno vremena u inostranstvu,skolovao se tamo i dan danas su mi najblizi tamo,znam da mnogo bolje zive nego mi ovde,sve je to meni jasno ali mi to ne daje za pravo da pljujem po seljaku,koji za nista nije kriv a hvalisam politicare tip-a cedomira,vuka ili zarka daleko od toga da drzim stranu bilo kojem politicaru ali necu zemlju osudjivati zbog alavih politicara prodanih dusa,a jos manje cu velicati druge zemlje na ustrb moje sopstvene!

Ja se brate druze Milomire slazem s tebe...

Malo nam svi ovi politicari jos neke SINDIKALNE organizacije nasle da se trpaju u politiku...

I ne samo druze brate Milomire da se trpaju u politiku nego i bre pevaju... tj recituju... tj repovaju ( pevaju u repu :) )

Beogradski Sindikat "Govedina"



Nego Milomire... Stas ti govorija da sam ja takario antenu na tudj obor ?

Che

http://www.blic.rs/Slobodno-vreme/Zanimljivosti/316436/Pretukla-decka-jer-nije-hteo-da-vodi-ljubav-sa-njom

Pretukla deèka jer nije hteo da vodi ljubav sa njom

Osamnaestogodi¹nja Inez Nunez uhap¹ena je u utorak nakon ¹to je svog deèka udarila pesnicom u lice jer nije hteo da vodi ljubav sa njom.


Inez Nunez udarila deèka pesnicom u lice jer nije hteo da vodi ljubav sa njom
Policajci amerièke dr¾ave Floride u utorak su morali da interveni¹u zbog poziva deèka Inez Nunez, koji je tvrdio da ga je devojka pretukla.

On je isprièao da se njih dvoje posvaðalo te da ga je devojka udarila nakon ¹to joj je rekao da je ru¾na i odbio da vodi ljubav s njom.

Inez je prvo izjavila policiji da je njen deèko prvo nju udario, a zatim da je davio. Meðutim, policija je ubrzo utvrdila da je ova prièa neistinita, posle èega je uhap¹ena.

goranvojska


UFF

zanimljiv link

http://en.wikipedia.org/wiki/List_of_countries_by_sex_ratio

ne secam se ko me je ono lagao za drzavu u kojoj na jednog muskarca dolazi 4 zene... majku mu lazovsku  [bejzbolka]

UFF

Irski umetnik Frenk Bakli po¾eleæe dobrodo¹licu turistima koji posete njegov dom, sagraðen od 1,4 milijarde iseckanih novèanica evra, radi podsticanja rasprave o posustaloj ekonomiji te zemlje

http://www.24sata.rs/vesti/svet/vest/irski-umetnik-otvara-vrata-svog-doma-koji-je-napravljen-od-pocepanih-novcanica/35978.phtml

UFF

Motor aviona oduvao ¾enu koja je glavom udarila u beton

Razumljivo je da neke ¾ene ¾ele da osu¹e kosu ¹to pre nakon kupanja u moru, kako bi izbegle lo¹u frizuru. Meðutim ova ¾ena oti¹la je korak dalje, ona je iskoristila motor aviona kako bi osu¹ila kosu, a to je umalo imalo fatalne posledice.



http://www.24sata.rs/vesti/luda-planeta/vest/motor-aviona-oduvao-zenu-koja-je-glavom-udarila-u-beton/35991.phtml



Girl blown by a plane

AndreyRR

ma jok zene uopste nisu glupe

Major