Glavni meni

Sta stampa stampa

Započeo zmiya, 11 Decembar, 2011, 17:36

0 članova i 12 gostiju pregledaju ovu temu.

Hirosima

ma nemaju oni pojma koliko mi mozemo da izdrzimo,ne dize se njima toliko koliko mi mozemo da primimo1



AndreyRR


zmiya

                                         èuvar banke potegao pi¹tolj na graðanina

Radnik obezbeðenja repetirao I uperio pi¹tolj u mu¹karca koga je iznerviralo ¹to je obezbeðenje banke slu¾ebnim vozilom u¹lo u njegovo dvori¹te


IZOLA – Pucaj, majmune, pucaj, urlao je mu¹karac na radnika obezbeðenja koji je u njega repetirao i uperio pi¹tolj.

Na Jutjubu pojavio se snimak incidenta koji se dogodio 23. marta u Izoli u Sloveniji, koji prikazuje kako radnik obezbeðenja repetira, a zatim kako je uperio pi¹tolj u èetrdesetrogodi¹njeg mu¹karca koga je iznerviralo to ¹to je obezbeðenje banke slu¾ebnim vozilom u¹lo u njegovo dvori¹te gde su hteli da okrenu svoj automobil, pi¹e slovenaèki portal Slovenskenovice.si.

Ovaj portal prenosi saop¹tenje slovenaèke policije u kome se ka¾e, da je radnik obezbeðenja iza¹ao iz slu¾benog vozila i hteo mu objasniti da æe se samo okrenuti i otiæi, ali je to iznerviralo mu¹karca koji je urlao bez prestanka na obezbeðenja.

Radnik je prema policijskom navodu iz straha da bude napadnut potegao pi¹tolj i uperio ga u mu¹karca do dolaska policijske patrole.

Policija je smirila vlasnika dvori¹ta, a radnik obezbeðenja podneo je kriviènu prijavu protiv mu¹karca zbog ugro¾avanja njegove bezbednosti.

zmiya

Potegao pi¹tolj i jo¹ æe da ga tu¾i [ludak]

misa-pei

Država je najveći neprijatelj naroda

UFF

ko bre koga ugrozava?
trebao je obe gume da im izbusi kad su mu usli u dvoriste
i ubuduce nek zatvara jebenu kapiju

Dragan_kineziolog

Joj ljudi, hocel mu pojesti zemlju ako se okrene. Mozemo mi palamuditi do sutra sta, kako, mozda nije bilo mjesta nigdje da se okrene, ovaj malo za¹o zadnjim krajem u dvoriste, pa pun lijevi i gotovo. Al eto, najeba "rent a pajkan" bez potrebe.
Tezak je zivot nas nindzi

misa-pei

Pa, kad se "Rent-a-cop" pona¹a kao Vajat Erp i treba da najebe. A i vlasnik je histerièna sitnosopstvenièka du¹a.
Ako se sve odigralo ba¹ tako kao ¹to pi¹e :D
Država je najveći neprijatelj naroda

prpa_zr


Nek' je jednom iza¹la vest da se ovakve stvari dogaðaju i negde van Srbije..

Major

Ma ja ne bi ni izlazio iz kola, samo bi mu mahnuo i otisao ;)


stefgi

Je l moguce da se reklamiraju svim kanalima marketinga?!?!?!   Brate i net cu bataliti!!!!

Kengur

Pa lako je reklamirati se kad narod placa... :)

mkt

na svakom jebenom klipu mi iskoci po jedan boriz tadici
odlepim  [veryangry] [veryangry] [veryangry] [veryangry] [veryangry]

UFF

ja cu da glasam protiv
samo zbog jebenih smarackih reklama

mkt


AndreyRR

i ja necu glasati,nikad nisam pa da ne kvarim  ;D ;D

Taraba

Glasaj za Èak Norisa ili Darth Vader-a. Mo¾e samo bolje da bude [rofl]
The band is just fantastic that is really what i think. oh by the way which one's pink?