Glavni meni

Sta stampa stampa

Započeo zmiya, 11 Decembar, 2011, 17:36

sasa ns 1 i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

zmiya

Ne daju oni jednom èoveku miolion,nego im je toliki budzet za tu zajebanciju..

Kengur


AndreyRR

ovu bi Uff na keca zenio  ;D ;D ;D

goranvojska

jok brale ima on toga kolko oces,nego neda nista sve za sebe cuva

UFF

kako bre ne dam ja skoro sve delim tj prosledjujem braci bajkerima kad zavrsim :D

AndreyRR

bolje uff prvo da proba pa ako navuce neku bolestinu drugi nece  ;D ;D ;D

goranvojska

ima radno odelo za gospodina koje stiti od spoljasnjeg uticaja.

Gašpar


Che


ЯЭВОЛУТИОН

I sto je najstrasnije nigde ne pise IKEA pa ne mogu ni da ih tuze....ali lik koji to radi je genije....ovi se drkali godinama da naprave to kako treba, on otisao , slikao i onda COPY-PASTE do detalja....mnogo jako.
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

AndreyRR

kao i sve sto rade kinezi copy paste  ;D ;D,samo reci ima da napravimo  ;D ;D ;D

Gašpar

 [rofl] [rofl] [rofl] [rofl]


Odgovaram na 47 pitanja postavljenih na ¾enskom forumu
February 18th, 2012



Noæas sam se bavio web stranom Ana.rs. Ne¹to sam nadrkan, a seæam se da sam negde “u letu” uhvatio informaciju da je to valjda najva¾niji domaæi  internet portal, gde se ¾ensko ludilo meðusobnom interakcijom èuva i uzgaja. Htedoh da se dohvatim neke teme i obradim je detaljno, meðutim, kada sam video nazive tema, shvatio sam da pre svega moram da dam kratke savete i odgovore na 47 najzanimljivijih naslova koje su razne ¾ene tamo postavile.

Elem,

1. – Mo¾e li posle duge veze i duge pauze doæi do pomirenja? – mo¾e, ali nema poente.

2. – Kako da saèuvam sebe, ubija me psihièi? – ubij se fizièki.

3. – Ne javlja se – zovi drugog.

4. – O Bo¾e on je narkoman – ogrebi se za snif.

5. – Da li biste se zabavljali sa mu¹karcem koji se bavi nelagalnim poslovima – ovde je nelegalno popiti èa¹u vina posle 22h.

6. – Oslovio me je tuðim imenom – mu¹kim ili ¾enskim?

7. – ©ta mislite o seksu odmah nakon poèetka veze – bolje prvo seks pa veza, da ne morate da se posle izvinjavate ako ima “crviæa”.

8. – Preduge veze – koliko preduge, 3 meseca?

9. – Imam deèka, a sviða mi se jo¹ neko – Kurvo!

10. – Pravo vreme za spavanje kod deèka – par sati pre nego ¹to ti postane deèko.

11. – Drug/drugarica za ljubljenje – defini¹i, “ljubljenje” u koji deo tela taèno?

12. – Zbog èega je sve vi¹e ljudi samo? – Zato ¹to je sve vi¹e kurvi.

13. – ©ta vas vodi u ¾ivotu, srce ili razum? – Vas vode hormoni i meseèeve mene.

14. – Postoji li savr¹en poljubac? – Gospode Bo¾e koja tema.

15. – Mom tati se ne sviða moj deèko – onda nemoj da predla¾e¹ trojku sa tatom.

16. – Odlazim, a volim te – gledaj manje glupih filmova.

17. – Sa koliko ste momaka bile do sada? – 5

18. – Nema seksa, nema veze – jok, dr¾ite se za ruke do staraèkog doma.

19. – U vezi sa dosta starijim mu¹karcem – sve dok ima para ili tvrdu erekciju prihvatljivo je.

20. – Devojke psihopate – da, tako bih i ja to definisao u globalu.

21. – Sumnjiva seksualnost va¹eg partnera – uhodite ga.

22. – Biv¹i se ¾eni – nezanimljiv dogaðaj s’ akcentom na “biv¹i”.

23. – Da li biste vratile mu¾u ¹amar? – ¹amar da, ali vezan kro¹e, aperkat i direkt nikako.

24. – Koliko dugo traje hemija? – zavisi ¹ta ste uzimali i od kog dilera.

25. – Ne mogu da naðem deèka – pogledaj da nije u fioci.

26. – Prevarena ljubavnica – mu¹ko ðubre, kako je to mogao da ti uradi?

27. – Volim ga, ali mu ne verujem – bolje da mu veruje¹, a da ga ne voli¹.

28. – Videla prevaru svojim oèima – i on jo¹ ima oba oka?

29. – Kako odluèiti, biv¹i ili sada¹nji deèko? – zimkom, ono “zimi zami zum . .”

30. – Kompromisi u vezi – nikako!

31. – Pala sam na kretena – koliko puta?

32. –  Va¹ dragi i njegove drugarice – rasterajte ih odma.

33. – Kako se spasiti od napasnika – vièite “Po¾ar”, dok vas neko ne primeti, a onda vièite “Lopov”, jer ako vièete “Silovanje” postoji ¹ansa da se neko pridru¾i napasniku pa da imate trojku iz nehata, a taj treæi ne bude mu¹karèina kao napasnik.

34. – Raskid veze na daljinu – veza na daljinu? Be¾ièna?

35. – Oduzela sam sebi nevinost – e jbg, ima nekih starkelja koji dobro plaæaju da ti je oni oduzmu.

36. – Priznati prevaru? – naravno, i houm video da napravi¹ i poka¾e¹ deèku, da mo¾e da mastrubira dok te gleda.

37. – On me voli, a ja vi¹e njega ne – pa uèini mu, udaj se za njega.

38. – Da li treba upozoriti partnera da imate polnu bolest? – tek kad vas zadovolji oralno

39. – Kako znati kad je kraj? – Kad novine objave èitulju jednog od vas dvoje.

40. – Tajna veza sa zauzetim – bolje nego javna sa oduzetim

41. – Kako obuzdati bes prema partneru? – vri¹tanjem, histerijom i lomljenjem pokuæstva

42. – Zaljubljujem se u pogre¹nog – samo napred.

42. – Ja rekla “Idi” i on oti¹ao – sad mu ka¾i “Vrati se”

43. – Zaboravio godi¹njicu – jebi ga, igrao je Manèester

44. – Kako da okrenem novi list? – lizne¹ ka¾iprst i onda tim prstom povuèe¹ ivicu lista dok palcem pridr¾ava¹ ostatak, tako da ga nabora¹, i kad se podigne okrene¹ ga.

45. – Imate li oseæaj da od nièije postajete svaèija? – Da, to se zove Kurva.

46. – Kada sa nekim prvi put probate sve u seksu? – Defini¹i “sve”

47. – Slagala deèka da nisam nevina – daj mu ðanu kad dobije¹.

http://amitzdulniker.com/2012/02/18/odgovaram-na-47-pitanja-postavljenih-na-zenskom-forumu/

El Jefe

Kako pise danasnji Dnevnik ,JKP Lisje  u Novom Sadu ,ozbiljno razmislja da prenosi sahrane internetom ,putem video linka.Po tom pitanju na njihovom sajtu postoji anketa - da se vidi zainteresovanost.
Друштво за заштиту од животиња

Gašpar

#513
Vidi stvarno [rofl] [rofl] [rofl]

misa-pei

Znam neke koji bi gledali sahrane, samo da se uvere da je "onaj" stvarno mrtav i zakopan. :D :D :D
Država je najveći neprijatelj naroda

Kengur

Nije ovo losa stvar... Tipa...

Ozenim se sutra(pu pu daleko bilo, is is sotono) zena me iznervira, ja je opalim sIkirom preko lobanje, mene odvedu u CZ, tamo zavrsim mobitel preko veze i gledam preko neta snimak... Onda znam da ne robijam za dzabe.. :D

ЯЭВОЛУТИОН

ko ubije zenu i zavrsi na robiji je stvarno budala......jos vece su budale oni koji prebiju zenu pa zavrse na robiji......meni je otac rekao, kad vidis da imas problem sa kolima, promenis kola, kad vidis da imas problem sa zenom, promenis zenu....to su stvari koje su skoro neisplative za popravku.
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

zmiya

Svaka ti je kao Njego¹eva..

Major

Citat: revolution poslato 08 Mart, 2012, 21:52
ko ubije zenu i zavrsi na robiji je stvarno budala......jos vece su budale oni koji prebiju zenu pa zavrse na robiji......meni je otac rekao, kad vidis da imas problem sa kolima, promenis kola, kad vidis da imas problem sa zenom, promenis zenu....to su stvari koje su skoro neisplative za popravku.

[klanjam_se]