Glavni meni

Sta stampa stampa

Započeo zmiya, 11 Decembar, 2011, 17:36

0 članova i 11 gostiju pregledaju ovu temu.

dzimika

ajd sada za nas glupe pojasni ko je ona i sto bi to trebalo da me tangira? :D

mkt

bivsi ldp mudroser narkomanski i kandidat za gradonacelnika Beograda
napisala scenario za seriju otvorena vrata
ma budala ne mo se tangirate  ;D

prpa_zr

Citat: mkt poslato 21 Februar, 2012, 10:28
bivsi ldp mudroser narkomanski i kandidat za gradonacelnika Beograda
napisala scenario za seriju otvorena vrata
ma budala ne mo se tangirate  ;D


meni je ta serija ba¹ bila gotivna

Major

Otvorena vrata je bas gotivna serija. I danas sa vremena na vreme je pogledam :)

ЯЭВОЛУТИОН

Prestao Ceda zebra (koga ne zovu zebra zbog one zebre koju je postavio kod skupstine, vec zbog broja crta koje moze da povuce) da daje dzabe, pa jadna mora da kupuje....a on je i navukao...takva im ideologija u stranci LSD...mislim LDP.
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Kengur

Ih sta je tu cudno... Smrce cela skupstina o nasem trosku, sto ne bi i ona...

AndreyRR

Citat: Kengur poslato 21 Februar, 2012, 11:09
Ih sta je tu cudno... Smrce cela skupstina o nasem trosku, sto ne bi i ona...
bolje bulje da nam pasu,to je zdravije ima hranjivih materija

MILJAN

Javni dug Srbije na kraju januara 2012. godine bio je 14,47 milijardi evra, ¹to je iznosilo 43,2 odsto bruto domaæeg proizvoda (BDP), objavilo je danas Ministarstvo finansija.
http://www.blic.rs/Vesti/Ekonomija/308021/Javni-dug-Srbije-432-odsto-BDPa

Javni dug Srbije na kraju septembra iznosio je 14,7 milijardi evra, ¹to je za 1,5 milijardi vi¹e u odnosu na kraj juna, objavila je Narodna banka Srbije.
Структура спољног дуга Републике Србије по
кредиторима
30,6%
Париски
клу б
6,5%
Стране в ладе
и разв ојне
банке
4,6%
Лондонски
клу б
3,0%
Остали
кредитори
52,1%
Ев рообв езни-
це 3,1%
Клиринг
0,1%
·
Cave ab homine unius libri

Major

Pih samo 14.7 milijardi ;)

Gašpar

Srbljanovicka uhvacena sa 0.87 grama? Aloo pa nije 0.13 grama bicikl pa da joj ukradu ;D

ЯЭВОЛУТИОН

Toliko je sabila pre nego su je uhvatili....ako racunamo da se iz "mica dopica vrste koks", moze napraviti 6 do 8 crta, cistom matematikom dolazimo da toga da su sacekali da se posluzi gospoja , pa su je ondak klepili dok se dozivala....stoka narkomanska.
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

zmiya

Sve ti zna¹,©erloèe..

Major


ЯЭВОЛУТИОН

Citat: revolution poslato 21 Februar, 2012, 21:54
Toliko je sabila pre nego su je uhvatili....ako racunamo da se iz "mica dopica vrste koks", moze napraviti 6 do 8 crta, cistom matematikom dolazimo da toga da su sacekali da se posluzi gospoja , pa su je ondak klepili dok se dozivala....stoka narkomanska.
Cista koncidencije je da i zebra na ulicama ima takodje 6 do 8 crta....mislim normlna ne ova Beogradska preko bulevara koju ni Ceda zebra ne bi onako razradjen pregazio.
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

mkt


AndreyRR

kamerom u vugla cao zdravo

mkt

stativom je bolje veruj mi
kamera skupa u pm

AndreyRR


Kengur

Decko mislio da se snima ''Vidimo se u citulji'' pa hteo da odradi scenu...

monsterbnt

ma kako bi majmun popio preko picke sundjerom bi ga skupljali..... srecom pa cesto nosim monopod.........karbonski nesalomivi......
Smrt SVIMA!!!!