Glavni meni

Sta stampa stampa

Započeo zmiya, 11 Decembar, 2011, 17:36

0 članova i 19 gostiju pregledaju ovu temu.

zmiya

E zato ti je sad retka kosa,kad oæe¹ da se inati¹..

ЯЭВОЛУТИОН

Ma kose ima , ali ne raste vise po vrhu brda....
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

farbach

Dlaka ima isto, samo je raspored drugaciji. Sada ih ima u usima u nosu i na ledjima.

ЯЭВОЛУТИОН

Citat: farbach poslato 12 Januar, 2012, 20:12
Dlaka ima isto, samo je raspored drugaciji. Sada ih ima u usima u nosu i na ledjima.
I tebi isto....ne mogu da verujem....da nije neka boles'
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

zmiya

Citat: mkt poslato 12 Januar, 2012, 16:51
Okupacija interneta
PANTELIN RAT PROTIV NIKI

Èetvrtak, 12. Januar, 2012.| Autor: Sportska rubrika

Nekoliko hiljada fanova popularnog Brata Pantele ¾estoko spamuje pesmu „Superbas“ na Jutjubu
Neveruemo.
Hiljade fanova Brata Pantele zasule su na Jutjubu uvredljivim komentarima pesmu „Superbas“ amerièke pop pevaèice Niki Minaj, a time su se pridru¾ili gomili drugih koji pljuju i spamuju ovakvu vrstu muzike.

Svojevrsnu pantelizaciju pokrenuo je administrator Fejsbuk profila pod imenom Pantela, a „virus“ se munjevito pro¹irio, pa su Srbi preuzeli primat i ekspresno komentarima u dobro prepoznatljivom stilu zatrpali pomenutu pesmu.

Posle posta „Armia spemera golgetera rasnog dolazi. Kadje Pantela pevo d¾ingl za Svetcko prvenstvo, ti si gulila banane metodom pohotno“, krenuo je masovni smaperski rat iz Srbije, a Pantela se opet oglasio:
„Naèi nastavak ispisivanja istorie u vidu najdu¾eg spema Srbie nemoi da staete a za maiku Srbiu i kapslok zelena lampica ukljuèena. Ponosan je Pantela na Armiu. Ljubi Pantela.“

Do zakljuèenja ovog broja Kurira bilo je veæ oko pola miliona komentara, pa postoji realna pretnja da Jutjub stranica s pesmom „Superbas“ jednostavno „pukne“, ¹to je izgleda i cilj ove akcije.

Zbunjeni posetioci Jutjuba iz anglosaksonskog govornog podruèja otvoreno se pitaju ¹ta je nesreæna Niki skrivila Srbima.
Nicki Minaj - Super Bass




Пантела услишава молбе фенова, начи кое следећа жртва Пантелиних спамера, гласање трае док не плодитељ не одлучи да е краи.
   
1.Гузара Џенифер Лопез - шо пева са оним кером питбулом
   

   
2.Крмача свецког гласа Адел - шо пева ролинг ин д дип
   

   
3.Марун пет - начи дерпе шо цвили и она Кристина Агвилерара
   

   
4.Леиди гага - она шо купуе хаљине у месари, нумера лоша романса
   

   
5.Дара бубачмара и Цвиа шо мисли да е кершме а ние - нумера не знам назив
   


UFF

®ena sa dve vagine: "Dva puta sam izgubila nevinost"

Britanka Hejzel D¾ouns se oduvek pitala za¹to je tokom puberteta patila od u¾asnih grèeva i veoma bolnih menstruacija. Istinu je otkrila tek kad je napunila 18 godina, kada joj je uspostavljena neverovatna dijagnoza - ona ima dve vagine!

Hejzel (27) pati od retkog poremeæaja koji se zove "uterus didelphys", ¹to znaèi da ima dve odvojene materice, kao i dva grliæa materice.


U sluèaju trudnoæe Hejzel æe najverovatnije imati poroðaj carskim rezom
Ona danas ka¾e da ovo stanje njoj ne smeta, ali da je zbog njega imala neobièna iskustva, pa je tako, recimo, dva puta izgubila nevinost.
- Èim sam saznala ¹ta je u pitanju, svima sam rekla. Smatrala sam da je to ne¹to neverovatno, a mo¾e da poslu¾i kao dobar fazon na ¾urkama - rekla je ona u jutarnjem programu na televiziji ITV.

Ona ka¾e da je zbog ovoga ipak nije sramota.

- Mnoge ¾ene su ¾elele da je vide i ja sam im rado pokazala. Ovo nije ne¹to èega se stidim - tvrdi Hejzel.

Ali, nije uvek bilo tako. Ona se prisetila situacije iz mladosti kada je jednu drugaricu pitala u koju rupu da stavi tampon, da bi se postidela kada je druagrica pomislila da je tampon stavila u zadnjicu.

Ona, meðutim, tvrdi da je nauèila da ¾ivi sa svojom razlièito¹æu.
- Ja imam sjajan seksualni ¾ivot! - ka¾e Hejzel.

Ona je kod lekara oti¹la kada joj je tada¹nji dugogdi¹nji deèko rekao da ima genitalije koje su "drugaèije".
Hejzelina doktorka Don Harper objasnila je da su ovakvi primeri veoma retki i da se javljaju praktièno jednom u milion sluèajeva.

- Dok se razvijaju u utrobi, devojèice u poèetku imaju dve cevèice koje se na kraju spajaju u jednu matericu nakon ¹to pregrada nestaje, pa se stvara jedna materica. Jednom u 3.000 sluèajeva de¹ava se da pregrada ostane u materici, ali sluèaj sa dve materice jo¹ je reði - ka¾e doktorka Harper.

Doktorka ka¾e da æe Hejzel u sluèaju trudnoæe najverovatnije imati poroðaj carskim rezom, jer su joj materice manje nego inaèe.





http://zena.blic.rs/Zdravlje/9426/Zena_sa_dve_vagine_Dva_puta_sam_izgubila_nevinost

mkt

jos kad bi imala i 4 sise

zmiya

Uff inaèe ne èita novine,nego je ukucao na guglu "dve vagine" ii tko na¹ao ovaj tekst..

zemunboy

Citat: zmiya poslato 13 Januar, 2012, 12:15
Uff inaèe ne èita novine,nego je ukucao na guglu "dve vagine" ii tko na¹ao ovaj tekst..
Ko o cemu...

mkt

 [bejzbolka] [bejzbolka] [bejzbolka] [bejzbolka]
Karaðorðeviæi zlostavljali svog PR mena¾dera?

Gordana Æosiæ, koja je posle osam meseci slu¾be napustila Beli dvor poni¾ena i pretuèena, otkriva da je ¹ikaniranje zaposlenih muèna svakodnevica koju svi trpe.

"Osam meseci trpela sam stra¹nu torturu i maltretiranje u Belom dvoru, radeæi za Aleksandra i Katarinu Karaðorðeviæ. ©ikaniranje zaposlenih tamo je svakodnevica. Na kraju, dobila sam i batine i oti¹la pretuèena i poni¾ena."

Ovako govori Gordana Æosiæ, koja je radila od aprila do kraja decembra kao PR asistent za porodicu Karaðorðeviæ. Navodi da je re¹ila da otvori du¹u i otkrije mraène tajne srpskog dvora kako se nikom drugom ne bi ponovilo ono ¹to je ona do¾ivela.

Prièu poèinje od poslednjeg dogaðaja. Kako ka¾e, pre tri dana, kada je do¹la po radnu knji¾icu posle raskida radnog odnosa, obezbeðenje ju je fizièki napalo.

- Do¹la sam na dvor samo da podignem radnu knji¾icu. Presreo me je jedan od èetiri èlana liènog princezinog obezbeðenja M. R. (ime poznato redakciji), odmah je poèeo da vièe na mene i da me tera napolje, govoreæi mi da nemam ¹ta da tra¾im tu. Po¹to sam veæ bila naviknuta na njegovo grubo pona¹anje, krenula sam ka izlazu i srela kolegu koji se ponudio da me poveze kuæi. Zamolio me je da ga saèekam nekoliko minuta, meðutim, u tom trenutku M. R. je krenuo na mene, uhvatio me za ramena i poèeo na silu da me vuèe ka vratima. Gurnuo me je toliko jako da zamalo nisam pala niz stepenice. Plakala sam i zapomagala. Sve su èule i kolege u kancelarijama - prièa Gordana, koja po rukama ima vidljive povrede.

Ka¾e da je pozvala oca, koji je do¹ao zajedno sa njenim bratom.
- ©ef liènog princezinog obezbeðenja poku¹ao je da me tiho izvede iz dvora. Na svu sreæu, pripadnici ®andarmerije na ulazu u dvor videli su da se ne¹to dogaða i u kakvom sam stanju, a i otac je veæ bio tu. Oni su me posavetovali da prijavim napad. Pripadnici ®andarmerije pozvali su kolege iz policije, koje su ubrzo stigle i obavile uviðaj. Kao dokaz imam njihov zapisnik i lekarske nalaze. Najgore od svega je ¹to sam, posle maltretiranja koje sam mesecima trpela na dvoru, gotovo smatrala da M. R. mo¾e da radi sve ¹to hoæe, jer se konstantno tako i pona¹ao.

Gordana ka¾e da je odluèna da tu¾i pripadnika obezbeðenja koji ju je fizièki napao, bez obzira na posledice.

- Iskreno, u¾asno se pla¹im ¹ta æe se desiti posle svega ovoga. Kada sam do¹la da radim na dvoru, reèeno mi je otvoreno da vodim raèuna i da se ne zameram princezi i njoj bliskim ljudima. Ona je ¾ena bez skrupula i neprikosnoveni vladar na dvoru, dok prestolonaslednik predstavlja samo marionetu i ni za ¹ta se ne pita - obja¹njava Gordana drhtavim glasom.

Po reèima Gordaninog oca Zvonimira, ona je mesecima dolazila uplakana sa posla, ostajala je da radi prekovremeno i vikendom, a plata joj je bila 20.000 dinara. ®alila se da je psihièki maltretiraju, preturaju po stvarima.


mi¹ko_kolo

O tome se odavno ¹u¹ka, ali do sada niko nije imao petlju da progovori.

neskez

ajde lepo da prizna manijak koji je ovo uradio


Hrvatska: Srbin vozio motor 247 kilometara na sat
Tanjug | 13. 01. 2012. - 11:47h | Komentara: 0

Hrvatska policija je na autoputu Beograd-Zagreb zaustavila motociklistu iz Srbije koji je vozio 247 kilometara na sat.

Motociklista je zaustavljen u èetvrtak kod Brodskog Stupnika u Slavoniji, na delu autoputa gde je brzina ogranièena na 130 kilometara na sat.


Kako je saop¹tila policija, motociklista je ka¾njen sa 10.500 kuna (1.394 evra) i zabranom kori¹tenja vozaèke dozvole u Hrvatskoj narednih godinu dana.


Ka¾njeni motociklista je tako "oborio rekord kolege" iz Srbije koji je poèetkom septembra pro¹le godine uhvaæen kod ®upanje jer je vozio 237 kilometara na sat.


Rekord u toj "disciplini" ipak dr¾i poljski motorista koji je sredinom avgusta 2010. na autoputu A4 (od Zagreba do madjarske granice) vozio 248 kilometara na èas.


Brodsko-posavska policijska uprava navodi da je "ulovila" i italijanskog
dr¾avljanina koji je u audiju vozio 242 kilometra na èas i koji je platio
kaznu od 7.000 kuna (929 evra), takoðe uz zabranu vo¾nje u narednih godinu dana.

http://www.blic.rs/Vesti/Hronika/301192/Hrvatska-Srbin-vozio-motor-247-kilometara-na-sat

Gašpar

#212
Upravo sam kopirao istu vest.

Nek se sam javi, necemo mu nista  ;D

Ostavite im po neki komentar dok se ne nakupe dusebriznici

http://www.b92.net/info/komentari.php?nav_id=573491

http://www.blic.rs/Vesti/Hronika/301192/Hrvatska-Srbin-vozio-motor-247-kilometara-na-sat/komentari


I da, samo 248 je rekord u Hrvatskoj? Ko se dobrovoljno javlja da postavi 299, zasto bi neki Poljak bio na prvom mestu, a Srbi dele drugo i trece  ;D

Gašpar

UFF-e, Kengure, SSZGO, mislim da je doslo krajnje vreme da bezimo preko  ;D ;D ;D ;D ;D ;D

Vlasnik internet prodavnice uhap¹en zbog pranja novca

| 13. 01. 2012. - 12:37h | Komentara: 0
Pripadncici Slu¾ba za borbu protiv organizovanog kriminala, u saradnji sa kraljevaèkom policijom, uhapsIli su Petra R. iz Beograda, zbog sumnje da je poèinio krivièna dela nedozvoljena trgovina, pranje novca, davanja mita i neovla¹æeno dr¾anje opojnih droga.

Petar. R je osumnjièen da je vi¹e od 10 godina neovla¹æeno bavio prodajom robe preko interneta putem sajta "www.yu4you.com" i tako zaradio vi¹e od 100.000 evra.

Sumnja se da je taj novac delom prebacivao na raèune osoba koja su neprijavljeno radila za njega, a delom deponovao u inostranstvu.

Tako je u saradnji sa nadle¾nim organima Austrije Petru R, na raèunu firme „MCL INTERNATIONAL LTD“ sa sedi¹tem na Sej¹elskim ostrvima, a koja je imala otvoren raèun u jednoj austrijskoj banci, blokirano 80.000 evra.

Osumnjièeni, kod koga je prilikom hap¹enja naðeno oko 75.000 evra u razlièitim valutama, po¹to je za njim veæ bila raspisana potraga, poku¹ao je da podmiti policijca nudeæi mu 500 evra, la¾no se predstavljajuæi, a sve u cilju da se ne utvrdi njegov identitet i da ostane na slobodi.

Prilikom pretresa dva iznajmljena stana u Beogradu koje je osumnjièeni koristio pronaðena je i manja kolièina supstance za koju se sumnja da je droga, veæa kolièina robe spremna za slanje kupcima u inostranstvu, evidencije o kupljenoj robi (fakture, dostavnice), kao i veæi broj raèunara koje su koristile osobe koja su kod osumnjièenog radile neprijavljeno.

Pored Petra R, zbog  sumnje da su mu pomagali, uhap¹eni su i Beograðani Kristina V. i Stevica M.

Osumnjièeni æe uz kriviènu prijavu biti privedeni istra¾nom sudiji Vi¹eg suda u Beogradu.

izvor: http://www.blic.rs/Vesti/Hronika/301207/Vlasnik-internet-prodavnice-uhapsen-zbog-pranja-novca

zemunboy

Pa samo ti skupljaj pare za majice, ramove tablica itd...

Tihi_ZR

Citat: Gaspar poslato 13 Januar, 2012, 13:56
Upravo sam kopirao istu vest.

Nek se sam javi, necemo mu nista  ;D

Ostavite im po neki komentar dok se ne nakupe dusebriznici

http://www.b92.net/info/komentari.php?nav_id=573491

http://www.blic.rs/Vesti/Hronika/301192/Hrvatska-Srbin-vozio-motor-247-kilometara-na-sat/komentari


I da, samo 248 je rekord u Hrvatskoj? Ko se dobrovoljno javlja da postavi 299, zasto bi neki Poljak bio na prvom mestu, a Srbi dele drugo i trece  ;D
Bio je i onaj njihov ludak  sto je prozivao Ghost Ridera. Taj je isao i preko 250 ali nije bio autoput.

Bori¹a

@gaspar
A ja se pitam odakle tebi oni medicinski aparati, farovi i stopovi za kola, pa kupio si BMWa... ;D :D :D ;D

Bori¹a

Danijel Tarantola iz Njujorka je za 50.000 dolara klonirala svog psa nakon ¹to joj je ljubimac uginuo. Obratila se ju¾nokorejskoj kompaniji, jedinoj na svetu koja se bavi kloniranjem ¾ivotinja. Odu¹evljena je investicijom.

- Zaista ne vidim razliku meðu psima. Imaju identiènu gestikulaciju i igraju se potpuno jednako, rekla je Danijel. Kazala je kako su struènjaci od njenog uginulog psa uzeli uzorak DNK i tako "stvorili" novog psa. Nekoliko meseci ranije javili su se kako bi joj saop¹tili sreænu vest da su surogat psa uspe¹no oplodili, javlja Daily Mail.

Devojka je isprièala i kako je njen ljubimac uginuo prie tri godine, a njegovu smrt nikada nije prebolela i silno je ¾elela istog psa.

- On je bio kao dete koje nikada nisam imala. Prema psiæu sam se verovatno i odnosila bolje nego ¹to se veæina ljudi odnosi prema svojoj deci, priznala je Danijel. Ka¾e kako je imala i posebne kostime za svog ljubimca. Rekla je i kako se njen psiæ zvao Trouble (nevolja), a novi psiæ se zove Double Trouble (dupla nevolja).


Izvor: http://www.smedia.rs/zabava/vest/19966/Zanimljivosti-Ljubimci-Pas-Kloniran-Klonirala-psa-za-50-hiljada-dolara-VIDEO.html

Gašpar

Èaèak: Biciklista ka¾njen sa 100.000 dinara
Prekr¹ajni sud u Èaèku kaznio je me¹tanina Zorana Ivanoviæa jer je vozio bicikl u stanju potpune alkoholisanosti


Prekr¹ajni sud u Èaèku kaznio je me¹tanina Zorana Ivanoviæa sa 100.000 dinara jer je vozio bicikl u stanju potpune alkoholisanosti. On je zaustavljen 2. aprila 2010. godine u 1.26 sati ujutro u ulici ®upana Stracimira, dok se kretao iz pravca „Solida” ka crkvi, i policajci su tada alkometrom utvrdili da u organizmu ima 2,26 promila alkohola.

Okrivljeni je na suðenju potvrdio te navode, ali je ipak uputio ¾albu Vi¹em prekr¹ajnom sudu u Kragujevcu tvrdeæi da mu je kazna odmerena prema zakonu koji nije va¾io u vreme kad je prekr¹aj uèinjen.

"Ja sam sad, izgleda, prvak Srbije po visini kazne za bicikliste. Moje vozilo ne vredi ni 3.000, a za 100.000 mogao bih da kupim solidan auto", ka¾e Zoran Ivanoviæ Peko.

On je, bez sumnje, najèe¹æe kontrolisani biciklista u Èaèku.Od bicikla se ne razdvaja i ka¾e da ga policija zaustavlja èim se pojavi na ulici.

" Do sada sam platio oko 200.000 na ime kazni zbog vo¾nje pod uticajem alkohola, ali nikad vi¹e od 10.000 dinara. Ovo mi je jubilarna, 25. kazna. Ne mogu da je platim i da hoæu, nemam ni dinara jer osam meseci ne radim."

Zakon predviða da, ukoliko ne bude platio globu, 60.000 dinara bude zamenjeno zatvorom od 60 dana, dok æe ostatak od 40.000 dinara da bude naplaæen od prihoda i imovine kojih, inaèe, ovaj Èaèanin nema.

Ima li izgleda da se Ivanoviæ odrekne alkohola i da „pod gasom” ne ulazi u saobraæaj?

"Volim pivo, to je danas valjda najmanji porok. Svaki èovek ima neku slabu taèku, samo ¹to se to kod mene odmah vidi i mnogo me ko¹ta."

(Politika)
http://www.smedia.rs/vesti/vest/84378/Biciklista-kaznjen-sa-100000-dinara-Kazna-Cacak-Cacak-Biciklista-kaznjen-sa-100000-dinara.html

Bori¹a

Davno bilo
pre 2 godine
inace, znam coveka iz vidjenja, retko kad je trezan