Ćao, Anonimni posetioče
Stranice: 1 ... 8 9 10 [11] 12 13 14 ... 1352
Štampaj
Autor Tema: Sta stampa stampa  (Pročitano 1428210 puta)
Lazić i 5 gostiju pregledaju ovu temu.
zmiya
Iskusni bajker

Van mreže Van mreže
 Motor:
Honda vfr750f
Kvalitet: +3009 (42%)
Zahvalnice: 116

Odgovor #200 - 12 Januar, 2012, 19:10 Ocena: +1
Ignoriši

E zato ti je sad retka kosa,kad oćeš da se inatiš..
ЯЭВОЛУТИОН
Moto Doktor
Moto Manijak

Van mreže Van mreže
 Motor:
zlata, kata i zeka ....babe naravno 35+
Kvalitet: +7861 (37%)
Zahvalnice: 694

Odgovor #201 - 12 Januar, 2012, 19:32 Ocena: 0
Ignoriši

Ma kose ima , ali ne raste vise po vrhu brda....

samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11
farbach
Iskusni pozer

Van mreže Van mreže
 Facebook: Poseti
Kvalitet: +2309 (103%)
Zahvalnice: 152

Odgovor #202 - 12 Januar, 2012, 20:12 Ocena: 0
Ignoriši

Dlaka ima isto, samo je raspored drugaciji. Sada ih ima u usima u nosu i na ledjima.
ЯЭВОЛУТИОН
Moto Doktor
Moto Manijak

Van mreže Van mreže
 Motor:
zlata, kata i zeka ....babe naravno 35+
Kvalitet: +7861 (37%)
Zahvalnice: 694

Odgovor #203 - 12 Januar, 2012, 20:22 Ocena: 0
Ignoriši

Dlaka ima isto, samo je raspored drugaciji. Sada ih ima u usima u nosu i na ledjima.
I tebi isto....ne mogu da verujem....da nije neka boles'

samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11
zmiya
Iskusni bajker

Van mreže Van mreže
 Motor:
Honda vfr750f

Odgovor #204 - 12 Januar, 2012, 22:40 Ocena: 0
Ignoriši

Okupacija interneta
PANTELIN RAT PROTIV NIKI

Četvrtak, 12. Januar, 2012.| Autor: Sportska rubrika

Nekoliko hiljada fanova popularnog Brata Pantele žestoko spamuje pesmu „Superbas“ na Jutjubu
Neveruemo.
Hiljade fanova Brata Pantele zasule su na Jutjubu uvredljivim komentarima pesmu „Superbas“ američke pop pevačice Niki Minaj, a time su se pridružili gomili drugih koji pljuju i spamuju ovakvu vrstu muzike.

Svojevrsnu pantelizaciju pokrenuo je administrator Fejsbuk profila pod imenom Pantela, a „virus“ se munjevito proširio, pa su Srbi preuzeli primat i ekspresno komentarima u dobro prepoznatljivom stilu zatrpali pomenutu pesmu.

Posle posta „Armia spemera golgetera rasnog dolazi. Kadje Pantela pevo džingl za Svetcko prvenstvo, ti si gulila banane metodom pohotno“, krenuo je masovni smaperski rat iz Srbije, a Pantela se opet oglasio:
„Nači nastavak ispisivanja istorie u vidu najdužeg spema Srbie nemoi da staete a za maiku Srbiu i kapslok zelena lampica uključena. Ponosan je Pantela na Armiu. Ljubi Pantela.“

Do zaključenja ovog broja Kurira bilo je već oko pola miliona komentara, pa postoji realna pretnja da Jutjub stranica s pesmom „Superbas“ jednostavno „pukne“, što je izgleda i cilj ove akcije.

Zbunjeni posetioci Jutjuba iz anglosaksonskog govornog područja otvoreno se pitaju šta je nesrećna Niki skrivila Srbima.
Nicki Minaj - Super Bass

Пантела услишава молбе фенова, начи кое следећа жртва Пантелиних спамера, гласање трае док не плодитељ не одлучи да е краи.

1.Гузара Џенифер Лопез - шо пева са оним кером питбулом

2.Крмача свецког гласа Адел - шо пева ролинг ин д дип

3.Марун пет - начи дерпе шо цвили и она Кристина Агвилерара

4.Леиди гага - она шо купуе хаљине у месари, нумера лоша романса

5.Дара бубачмара и Цвиа шо мисли да е кершме а ние - нумера не знам назив

UFF
Administrator
Mega Moto Manijak

Van mreže Van mreže
 Motor:
Honda CB600F Hornet '03
Yamaha FZ6 Fazer '04
Suzuki DL650V-Strom '05
Honda CBR600F4i '06
Yamaha MT-03 '07
KTM 690SM '08
Yamaha YZF-R1 '08
Honda CB1000RA '09
Honda CRF250L '13

Kvalitet: +11735 (27%)
Zahvalnice: 1012

Odgovor #205 - 13 Januar, 2012, 12:10 Ocena: 0

Žena sa dve vagine: "Dva puta sam izgubila nevinost"

Britanka Hejzel Džouns se oduvek pitala zašto je tokom puberteta patila od užasnih grčeva i veoma bolnih menstruacija. Istinu je otkrila tek kad je napunila 18 godina, kada joj je uspostavljena neverovatna dijagnoza - ona ima dve vagine!

Hejzel (27) pati od retkog poremećaja koji se zove "uterus didelphys", što znači da ima dve odvojene materice, kao i dva grlića materice.

U slučaju trudnoće Hejzel će najverovatnije imati porođaj carskim rezom
Ona danas kaže da ovo stanje njoj ne smeta, ali da je zbog njega imala neobična iskustva, pa je tako, recimo, dva puta izgubila nevinost.
- Čim sam saznala šta je u pitanju, svima sam rekla. Smatrala sam da je to nešto neverovatno, a može da posluži kao dobar fazon na žurkama - rekla je ona u jutarnjem programu na televiziji ITV.

Ona kaže da je zbog ovoga ipak nije sramota.

- Mnoge žene su želele da je vide i ja sam im rado pokazala. Ovo nije nešto čega se stidim - tvrdi Hejzel.

Ali, nije uvek bilo tako. Ona se prisetila situacije iz mladosti kada je jednu drugaricu pitala u koju rupu da stavi tampon, da bi se postidela kada je druagrica pomislila da je tampon stavila u zadnjicu.

Ona, međutim, tvrdi da je naučila da živi sa svojom različitošću.
- Ja imam sjajan seksualni život! - kaže Hejzel.

Ona je kod lekara otišla kada joj je tadašnji dugogdišnji dečko rekao da ima genitalije koje su "drugačije".
Hejzelina doktorka Don Harper objasnila je da su ovakvi primeri veoma retki i da se javljaju praktično jednom u milion slučajeva.

- Dok se razvijaju u utrobi, devojčice u početku imaju dve cevčice koje se na kraju spajaju u jednu matericu nakon što pregrada nestaje, pa se stvara jedna materica. Jednom u 3.000 slučajeva dešava se da pregrada ostane u materici, ali slučaj sa dve materice još je ređi - kaže doktorka Harper.

Doktorka kaže da će Hejzel u slučaju trudnoće najverovatnije imati porođaj carskim rezom, jer su joj materice manje nego inače.

http://zena.blic.rs/Zdravlje/9426/Zena_sa_dve_vagine_Dva_puta_sam_izgubila_nevinost
mkt
Moto Manijak

Van mreže Van mreže
 Motor:
dignuti branici i rogljaste gume
Kvalitet: +10120 (53%)
Zahvalnice: 156

Odgovor #206 - 13 Januar, 2012, 12:13 Ocena: 0
Ignoriši

jos kad bi imala i 4 sise
zmiya
Iskusni bajker

Van mreže Van mreže
 Motor:
Honda vfr750f

Odgovor #207 - 13 Januar, 2012, 12:15 Ocena: +3
Ignoriši

Uff inače ne čita novine,nego je ukucao na guglu "dve vagine" ii tko našao ovaj tekst..
zemunboy
Lock 'N' Load
Vikend bajker

Van mreže Van mreže
 Motor:
Kawasaki Ol'Dirty Bastard KDX250R MX/SM evil
Team Green

Kvalitet: +876 (32%)
Zahvalnice: 63

Odgovor #208 - 13 Januar, 2012, 12:16 Ocena: 0
Ignoriši

Uff inače ne čita novine,nego je ukucao na guglu "dve vagine" ii tko našao ovaj tekst..
Ko o cemu...

mkt
Moto Manijak

Van mreže Van mreže
 Motor:
dignuti branici i rogljaste gume
Kvalitet: +10120 (53%)
Zahvalnice: 156

Odgovor #209 - 13 Januar, 2012, 12:30 Ocena: 0
Ignoriši

bejzbolka bejzbolka bejzbolka bejzbolka
Karađorđevići zlostavljali svog PR menaždera?

Gordana Ćosić, koja je posle osam meseci službe napustila Beli dvor ponižena i pretučena, otkriva da je šikaniranje zaposlenih mučna svakodnevica koju svi trpe.

"Osam meseci trpela sam strašnu torturu i maltretiranje u Belom dvoru, radeći za Aleksandra i Katarinu Karađorđević. Šikaniranje zaposlenih tamo je svakodnevica. Na kraju, dobila sam i batine i otišla pretučena i ponižena."

Ovako govori Gordana Ćosić, koja je radila od aprila do kraja decembra kao PR asistent za porodicu Karađorđević. Navodi da je rešila da otvori dušu i otkrije mračne tajne srpskog dvora kako se nikom drugom ne bi ponovilo ono što je ona doživela.

Priču počinje od poslednjeg događaja. Kako kaže, pre tri dana, kada je došla po radnu knjižicu posle raskida radnog odnosa, obezbeđenje ju je fizički napalo.

- Došla sam na dvor samo da podignem radnu knjižicu. Presreo me je jedan od četiri člana ličnog princezinog obezbeđenja M. R. (ime poznato redakciji), odmah je počeo da viče na mene i da me tera napolje, govoreći mi da nemam šta da tražim tu. Pošto sam već bila naviknuta na njegovo grubo ponašanje, krenula sam ka izlazu i srela kolegu koji se ponudio da me poveze kući. Zamolio me je da ga sačekam nekoliko minuta, međutim, u tom trenutku M. R. je krenuo na mene, uhvatio me za ramena i počeo na silu da me vuče ka vratima. Gurnuo me je toliko jako da zamalo nisam pala niz stepenice. Plakala sam i zapomagala. Sve su čule i kolege u kancelarijama - priča Gordana, koja po rukama ima vidljive povrede.

Kaže da je pozvala oca, koji je došao zajedno sa njenim bratom.
- Šef ličnog princezinog obezbeđenja pokušao je da me tiho izvede iz dvora. Na svu sreću, pripadnici Žandarmerije na ulazu u dvor videli su da se nešto događa i u kakvom sam stanju, a i otac je već bio tu. Oni su me posavetovali da prijavim napad. Pripadnici Žandarmerije pozvali su kolege iz policije, koje su ubrzo stigle i obavile uviđaj. Kao dokaz imam njihov zapisnik i lekarske nalaze. Najgore od svega je što sam, posle maltretiranja koje sam mesecima trpela na dvoru, gotovo smatrala da M. R. može da radi sve što hoće, jer se konstantno tako i ponašao.

Gordana kaže da je odlučna da tuži pripadnika obezbeđenja koji ju je fizički napao, bez obzira na posledice.

- Iskreno, užasno se plašim šta će se desiti posle svega ovoga. Kada sam došla da radim na dvoru, rečeno mi je otvoreno da vodim računa i da se ne zameram princezi i njoj bliskim ljudima. Ona je žena bez skrupula i neprikosnoveni vladar na dvoru, dok prestolonaslednik predstavlja samo marionetu i ni za šta se ne pita - objašnjava Gordana drhtavim glasom.

Po rečima Gordaninog oca Zvonimira, ona je mesecima dolazila uplakana sa posla, ostajala je da radi prekovremeno i vikendom, a plata joj je bila 20.000 dinara. Žalila se da je psihički maltretiraju, preturaju po stvarima.

miško_kolo
Iskusni bajker

Van mreže Van mreže
 Motor:
biće opet, jednog dana
Nadrkani komšija

Kvalitet: +1564 (29%)
Zahvalnice: 50

Odgovor #210 - 13 Januar, 2012, 13:44 Ocena: 0
Ignoriši

O tome se odavno šuška, ali do sada niko nije imao petlju da progovori.

neskez
Rostilj Admin
Pozer

Van mreže Van mreže
 Motor:
TDM 900
Kvalitet: +228 (38%)
Zahvalnice: 30

Odgovor #211 - 13 Januar, 2012, 13:53 Ocena: +1
Ignoriši

ajde lepo da prizna manijak koji je ovo uradio

Hrvatska: Srbin vozio motor 247 kilometara na sat
Tanjug | 13. 01. 2012. - 11:47h | Komentara: 0

Hrvatska policija je na autoputu Beograd-Zagreb zaustavila motociklistu iz Srbije koji je vozio 247 kilometara na sat.

Motociklista je zaustavljen u četvrtak kod Brodskog Stupnika u Slavoniji, na delu autoputa gde je brzina ograničena na 130 kilometara na sat.

Kako je saopštila policija, motociklista je kažnjen sa 10.500 kuna (1.394 evra) i zabranom korištenja vozačke dozvole u Hrvatskoj narednih godinu dana.

Kažnjeni motociklista je tako "oborio rekord kolege" iz Srbije koji je početkom septembra prošle godine uhvaćen kod Županje jer je vozio 237 kilometara na sat.

Rekord u toj "disciplini" ipak drži poljski motorista koji je sredinom avgusta 2010. na autoputu A4 (od Zagreba do madjarske granice) vozio 248 kilometara na čas.

Brodsko-posavska policijska uprava navodi da je "ulovila" i italijanskog
državljanina koji je u audiju vozio 242 kilometra na čas i koji je platio
kaznu od 7.000 kuna (929 evra), takođe uz zabranu vožnje u narednih godinu dana.

http://www.blic.rs/Vesti/Hronika/301192/Hrvatska-Srbin-vozio-motor-247-kilometara-na-sat

Gašpar
Moto Manijak

Van mreže Van mreže
Jedan je Japan

Kvalitet: +3638 (24%)
Zahvalnice: 365

Odgovor #212 - 13 Januar, 2012, 13:56 Ocena: 0
Ignoriši

Upravo sam kopirao istu vest.

Nek se sam javi, necemo mu nista  Grin

Ostavite im po neki komentar dok se ne nakupe dusebriznici

http://www.b92.net/info/komentari.php?nav_id=573491

http://www.blic.rs/Vesti/Hronika/301192/Hrvatska-Srbin-vozio-motor-247-kilometara-na-sat/komentari

I da, samo 248 je rekord u Hrvatskoj? Ko se dobrovoljno javlja da postavi 299, zasto bi neki Poljak bio na prvom mestu, a Srbi dele drugo i trece  Grin
« Poslednja izmena: 13 Januar, 2012, 14:02 Gaspar »

Gašpar
Moto Manijak

Van mreže Van mreže
Jedan je Japan

Odgovor #213 - 13 Januar, 2012, 14:06 Ocena: 0
Ignoriši

UFF-e, Kengure, SSZGO, mislim da je doslo krajnje vreme da bezimo preko  Grin Grin Grin Grin Grin Grin

Vlasnik internet prodavnice uhapšen zbog pranja novca

| 13. 01. 2012. - 12:37h | Komentara: 0
Pripadncici Služba za borbu protiv organizovanog kriminala, u saradnji sa kraljevačkom policijom, uhapsIli su Petra R. iz Beograda, zbog sumnje da je počinio krivična dela nedozvoljena trgovina, pranje novca, davanja mita i neovlašćeno držanje opojnih droga.

Petar. R je osumnjičen da je više od 10 godina neovlašćeno bavio prodajom robe preko interneta putem sajta "www.yu4you.com" i tako zaradio više od 100.000 evra.

Sumnja se da je taj novac delom prebacivao na račune osoba koja su neprijavljeno radila za njega, a delom deponovao u inostranstvu.

Tako je u saradnji sa nadležnim organima Austrije Petru R, na računu firme „MCL INTERNATIONAL LTD“ sa sedištem na Sejšelskim ostrvima, a koja je imala otvoren račun u jednoj austrijskoj banci, blokirano 80.000 evra.

Osumnjičeni, kod koga je prilikom hapšenja nađeno oko 75.000 evra u različitim valutama, pošto je za njim već bila raspisana potraga, pokušao je da podmiti policijca nudeći mu 500 evra, lažno se predstavljajući, a sve u cilju da se ne utvrdi njegov identitet i da ostane na slobodi.

Prilikom pretresa dva iznajmljena stana u Beogradu koje je osumnjičeni koristio pronađena je i manja količina supstance za koju se sumnja da je droga, veća količina robe spremna za slanje kupcima u inostranstvu, evidencije o kupljenoj robi (fakture, dostavnice), kao i veći broj računara koje su koristile osobe koja su kod osumnjičenog radile neprijavljeno.

Pored Petra R, zbog  sumnje da su mu pomagali, uhapšeni su i Beograđani Kristina V. i Stevica M.

Osumnjičeni će uz krivičnu prijavu biti privedeni istražnom sudiji Višeg suda u Beogradu.

izvor: http://www.blic.rs/Vesti/Hronika/301207/Vlasnik-internet-prodavnice-uhapsen-zbog-pranja-novca

zemunboy
Lock 'N' Load
Vikend bajker

Van mreže Van mreže
 Motor:
Kawasaki Ol'Dirty Bastard KDX250R MX/SM evil
Team Green

Kvalitet: +876 (32%)
Zahvalnice: 63

Odgovor #214 - 13 Januar, 2012, 14:08 Ocena: 0
Ignoriši

Pa samo ti skupljaj pare za majice, ramove tablica itd...

Tihi_ZR
Pozer

Van mreže Van mreže
 Motor:
Suzuki GSR 600 k8 Suzuki GS500f k6
Kvalitet: +193 (20%)
Zahvalnice: 6

Odgovor #215 - 13 Januar, 2012, 14:27 Ocena: 0
Ignoriši

Upravo sam kopirao istu vest.

Nek se sam javi, necemo mu nista  Grin

Ostavite im po neki komentar dok se ne nakupe dusebriznici

http://www.b92.net/info/komentari.php?nav_id=573491

http://www.blic.rs/Vesti/Hronika/301192/Hrvatska-Srbin-vozio-motor-247-kilometara-na-sat/komentari

I da, samo 248 je rekord u Hrvatskoj? Ko se dobrovoljno javlja da postavi 299, zasto bi neki Poljak bio na prvom mestu, a Srbi dele drugo i trece  Grin

Bio je i onaj njihov ludak  sto je prozivao Ghost Ridera. Taj je isao i preko 250 ali nije bio autoput.
Boriša
Moto Manijak

Van mreže Van mreže
 Motor:
Nema
Kvalitet: +1329 (10%)
Zahvalnice: 94

Odgovor #216 - 13 Januar, 2012, 14:28 Ocena: +2
Ignoriši

@gaspar
A ja se pitam odakle tebi oni medicinski aparati, farovi i stopovi za kola, pa kupio si BMWa... Grin Cheesy Cheesy Grin

Boriša
Moto Manijak

Van mreže Van mreže
 Motor:
Nema

Odgovor #217 - 14 Januar, 2012, 03:32 Ocena: 0
Ignoriši

Danijel Tarantola iz Njujorka je za 50.000 dolara klonirala svog psa nakon što joj je ljubimac uginuo. Obratila se južnokorejskoj kompaniji, jedinoj na svetu koja se bavi kloniranjem životinja. Oduševljena je investicijom.

- Zaista ne vidim razliku među psima. Imaju identičnu gestikulaciju i igraju se potpuno jednako, rekla je Danijel. Kazala je kako su stručnjaci od njenog uginulog psa uzeli uzorak DNK i tako "stvorili" novog psa. Nekoliko meseci ranije javili su se kako bi joj saopštili srećnu vest da su surogat psa uspešno oplodili, javlja Daily Mail.

Devojka je ispričala i kako je njen ljubimac uginuo prie tri godine, a njegovu smrt nikada nije prebolela i silno je želela istog psa.

- On je bio kao dete koje nikada nisam imala. Prema psiću sam se verovatno i odnosila bolje nego što se većina ljudi odnosi prema svojoj deci, priznala je Danijel. Kaže kako je imala i posebne kostime za svog ljubimca. Rekla je i kako se njen psić zvao Trouble (nevolja), a novi psić se zove Double Trouble (dupla nevolja).

Izvor: http://www.smedia.rs/zabava/vest/19966/Zanimljivosti-Ljubimci-Pas-Kloniran-Klonirala-psa-za-50-hiljada-dolara-VIDEO.html

Gašpar
Moto Manijak

Van mreže Van mreže
Jedan je Japan

Odgovor #218 - 14 Januar, 2012, 12:59 Ocena: 0
Ignoriši

Čačak: Biciklista kažnjen sa 100.000 dinara
Prekršajni sud u Čačku kaznio je meštanina Zorana Ivanovića jer je vozio bicikl u stanju potpune alkoholisanosti

Prekršajni sud u Čačku kaznio je meštanina Zorana Ivanovića sa 100.000 dinara jer je vozio bicikl u stanju potpune alkoholisanosti. On je zaustavljen 2. aprila 2010. godine u 1.26 sati ujutro u ulici Župana Stracimira, dok se kretao iz pravca „Solida” ka crkvi, i policajci su tada alkometrom utvrdili da u organizmu ima 2,26 promila alkohola.

Okrivljeni je na suđenju potvrdio te navode, ali je ipak uputio žalbu Višem prekršajnom sudu u Kragujevcu tvrdeći da mu je kazna odmerena prema zakonu koji nije važio u vreme kad je prekršaj učinjen.

"Ja sam sad, izgleda, prvak Srbije po visini kazne za bicikliste. Moje vozilo ne vredi ni 3.000, a za 100.000 mogao bih da kupim solidan auto", kaže Zoran Ivanović Peko.

On je, bez sumnje, najčešće kontrolisani biciklista u Čačku.Od bicikla se ne razdvaja i kaže da ga policija zaustavlja čim se pojavi na ulici.

" Do sada sam platio oko 200.000 na ime kazni zbog vožnje pod uticajem alkohola, ali nikad više od 10.000 dinara. Ovo mi je jubilarna, 25. kazna. Ne mogu da je platim i da hoću, nemam ni dinara jer osam meseci ne radim."

Zakon predviđa da, ukoliko ne bude platio globu, 60.000 dinara bude zamenjeno zatvorom od 60 dana, dok će ostatak od 40.000 dinara da bude naplaćen od prihoda i imovine kojih, inače, ovaj Čačanin nema.

Ima li izgleda da se Ivanović odrekne alkohola i da „pod gasom” ne ulazi u saobraćaj?

"Volim pivo, to je danas valjda najmanji porok. Svaki čovek ima neku slabu tačku, samo što se to kod mene odmah vidi i mnogo me košta."

(Politika)
http://www.smedia.rs/vesti/vest/84378/Biciklista-kaznjen-sa-100000-dinara-Kazna-Cacak-Cacak-Biciklista-kaznjen-sa-100000-dinara.html

Boriša
Moto Manijak

Van mreže Van mreže
 Motor:
Nema

Odgovor #219 - 14 Januar, 2012, 13:29 Ocena: 0
Ignoriši

Davno bilo
pre 2 godine
inace, znam coveka iz vidjenja, retko kad je trezan