Glavni meni

Sta stampa stampa

Započeo zmiya, 11 Decembar, 2011, 17:36

0 članova i 13 gostiju pregledaju ovu temu.

zmiya

Према Закону о јавним набавкама ЕПС има могућност да не расписује тендер за мале јавне набавке у које спадају све оне које имају вредност до 2,9 милиона динара.

A oni su iskusno napravili cenu 2 888 965 dinara..

ЯЭВОЛУТИОН

Plamene zore bude me iz sna
Fabricka jutra, dim iz dimnjaka
Pesma se ori, mladi radnici
Celicna jutra, hitam fabrici.

Drugovi moji, radni, veseli
Bicikle voze, ponositi svi
Drugovi moji, radni, veseli
Pobede nove nosicemo mi.

Sunce vec greje, vetar carlija
Jutarnja rosa, zemlja mirisna
Sunce vec greje, a a a a a
Bogata zetva, radujem se ja.

Popodne kruzok na koji idem ja
Tamo ce biti I moja devojka
Devojka plava, koju volim ja
Sa njom cu se vozit sajkama.

Visoke peci potpaljujem ja
Ruda se topi, nasmejan sam ja
Pesma se ori, peva fabrika
Pesma se ori, a a a a a.
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

serbduck


  McCann Erickson ima 5 kancelarija u centru Beograda. Zapravo su to sestrinske firme. Sve su u vlasnistvu ili suvlasnistvu Sapera.

  Krstic, Avzner i Saper ( redosled nebitan ) rade za partije na vlasti od davnina ( borba protiv Milosevica ...).

  Jedno vreme sam bio zaposlen kod Sapera. Znam par detalja.

  Nek proba neko od vas da iskopa, koliko i kome je placen logo ( vizuelni identitet ) JAT-a. Tada ce ove gore pomenute cifre biti smesne.

 
Baba Kurana pojede metar drva ... i ne trazi vode!

ЯЭВОЛУТИОН

jel to onaj logo od koga su iskoristili ...
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

zmiya


ЯЭВОЛУТИОН

Ja bio pre ....jebem li ga...89.valjda....bila bi dobra baza za ronjenje....blizu rab, krk...e jesu glupi ovi hrvati...sto ne ulazu u turizam
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

zmiya

Ma budale,dobro za ronjenje a oni tucaju kamen..

AndreyRR

Trebao bi taj goli otok da se vrati u funkciju

mi¹ko_kolo

Samo ¹to bi, ponovo, na njemu bili pogre¹ni ljudi.

AndreyRR

niko nevin nije tamo zavrsio,a da nije smetao titu  ;D ;D ;D,ali se
zato lepo zivelo kazu starci  ;D ;D

farbach

sega,
mora saper nesto da smisli da zatrpa ovo. Nesto tipa mafijas Veselinovic...to mu je jaka fora.

http://www.youtube.com/watch?v=BjlE301USLg&feature=player_embedded

ЯЭВОЛУТИОН

Gledao jutros ....neznam da li je dobio otkaz odma ili posle sat vremena....najebo im se keve....svaka cast na testisima....ali se vidi da mu pun kurac svega

samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

AndreyRR

Alal mu vera,da su svi tako normalni bili bi bolji od svice  [thumb_up] [thumb_up] [thumb_up]

mi¹ko_kolo

Citat: AndreyRR poslato 13 Decembar, 2011, 22:29
niko nevin nije tamo zavrsio,a da nije smetao titu  ;D ;D ;D,ali se
zato lepo zivelo kazu starci  ;D ;D

Uop¹te nije morao da smeta Æopi.  Æopa za mnoge nije ni znao. Mogao je da smeta: kom¹iji, potencijalnom ¾eninom jebaèu, partijskom kolegi kojem je stajao na putu u napredovanju...

AndreyRR

Citat: mi¹ko_kolo poslato 13 Decembar, 2011, 22:58
Citat: AndreyRR poslato 13 Decembar, 2011, 22:29
niko nevin nije tamo zavrsio,a da nije smetao titu  ;D ;D ;D,ali se
zato lepo zivelo kazu starci  ;D ;D

Uop¹te nije morao da smeta Æopi.  Æopa za mnoge nije ni znao. Mogao je da smeta: kom¹iji, potencijalnom ¾eninom jebaèu, partijskom kolegi kojem je stajao na putu u napredovanju...
Ja samo znam da su dokone babe u ono vreme bile placene kao OZNA  ;D

mi¹ko_kolo

Ma kakve babe, to su bapske prièe. Uop¹te nisu babe radile, potkazivao te kom¹ija jer mu je smetala meða, neki mamlaz koji je imao pik na tvoju ¾enu...
Recimo jedan sluèaj. Doðu èoveku na vrata, odvedu ga i u kao razlog mu navedu da su ga prijavili zbog slu¹anja programa radio Moskve. Naravno, sve uz batine. Èovek nema ¹ta da prizna jer uop¹te NEMA radio. Dalje ide, nema veze da li ima ili nema, slu¹ao je radio Moskvu!

zmiya

                                 Pri¹tinac u kazinu ostao bez 43 miliona evra d¾ekpota "zbog softverske gre¹ke"

Ba¹ to se dogodilo Beharu Merlaku (26) iz Pri¹tine, koji sada ¾ivi u ©vajcarskoj. On je u¹ao kazino, u Bregencu, u Austriji, i oku¹ao sreæu na slot ma¹inama. Uskoro se oglasila d¾ekpot ma¹ina zvukom i svetlima, kao oznaka da je Behar dobio glavnu nagradu - ni manje, ni vi¹e, nego 43 miliona dolara!
Ali kada je (ne)sreæni dobitnik do¹ao na blagajnu da podigne svojih 43 miliona evra, menad¾er kazina mu je objasnio da je u pitanju „softverska gre¹ka“ i da nije osvojio toliki novac, jer je na ekranu slot ma¹ine dobio samo èetiri simbola u nizu, a ne pet, koliko je potrebno za glavnu nagradu.
Umesto premije, ponuðeno mu je 90 evra i besplatan obrok.
Iznervirani Merlaku je odluèio da tu¾i vlasnike kazina i poku¹a da novac dobije preko suda.
- Tako se najsreæniji trenutak u mom ¾ivotu pretvorio u noænu moru. Slot ma¹ina je poèela da svetli i pi¹ti. Na displeju se pojavila cifra od skoro 43 miliona evra. Bio sam presreæan! U glavi sam poèeo da raèunam ¹ta æu s tolikim novcem - izjavio je Merlaku.
On je èak kamerom mobilnog telefona snimio slot ma¹inu na kojoj pi¹e da ima 99.999.999 kredita i da je dobio skoro 43 miliona evra, ali bi snimak pred sudom mogao da bude maè sa dve o¹trice. Na njemu se vidi da je Merlaku na slot ma¹ini imao samo èetiri simbola u nizu, a ne pet, ¹to znaèi da ipak nije osvojio milione evra.

Izvor: Blic

Gašpar

Srbi rade vi¹e od Nemaca
IZVOR: 24SATA
Beograd -- Uprkos veoma niskom ¾ivotnom standardu, Srbi su po radnim satima poèeli da presti¾u i mnogo razvijenije zemlje.

Ispitivanje koje je ove godine sprovela Organizacija za ekonomsku saradnju i razvoj (OECD) pokazalo je da Srbi sa èetiri sata i 23 minuta rada dnevno nadma¹uju Nemce koji rade tri sata i 52 minuta, Turke èiji dnevni rad u proseku iznosi èetiri sata, kao i Dance sa èetiri sata i 15 minuta.

Titula najvrednijih tradicionalno pripada Japancima koji proseèno rade ¹est sati i 26 minuta dnevno.
"Jo¹ od sedamdesetih slu¹amo prièe kako se na Zapadu mnogo radi, a u Srbiji lenstvuje. Te prièe su potpuno neosnovane i slu¾e da se opravdaju niska primanja i lo¹ standard u zemlji. Iz tog razloga ne iznenaðuju podaci o prilièno visokom broju radnih sati u Srbiji jer èinjenice svedoèe da mi nikada nismo ni bili lenj narod", ka¾e ekonomista Goran Nikoliæ.

Ono ¹to nam, kako dodaje, nedostaje da bismo dostigli produktivnost i plate razvijenijih zemalja su bolja tehnologija, razvijenije tr¾i¹te i bar pribli¾no ista poèetna pozicija koju imaju preduzeæa i firme razvijenijih dr¾ava.

"Volje za rad imamo èak i u periodima krize i zapravo nam to nikada nije nedostajalo", tvrdi Nikoliæ.

Poznato je i da u Srbiji zaposleni u dr¾avnim preduzeæima provode daleko manje vremena na poslu od onih koji rade kod privatnika.

To su potvrdile i analize Centra za istra¾ivanje u privredi koje pokazuju da se kod privatnika radi skoro èetiri sata du¾e nego u dr¾avnim slu¾bama. U dr¾avnoj administraciji, svedoèe analize, efektivno se radi samo tri sata i 45 minuta dnevno, a plate su u proseku vi¹e za 6.500 dinara nego kod privatnika.

Iako Srbi po vremenu provedenom na poslu presti¾u svoje susede, njihova produktivnost i dalje je samo 42 odsto evropskog proseka. Razlog je nedovoljno dobra organizacija posla, tehnolo¹ka zaostalost i nedostatak znanja, pokazuju rezultati ispitivanja Centra za istra¾ivanje u privredi.

zmiya

                               Panteliæ pozdravio Brata Pantelu: ©ta æu kacam strelac rasan!

Marko Panteliæ sa èetiri gola u dresu Olimpijakosa protiv Kerkire pobudio je veliku pa¾nju ne samo u Grèkoj, veæ i u celoj Evropi, a nekako najvi¹e koristi od svega toga izvukao je takozvani Brat Pantela. Naime, srpski navijaèi prate de¹avanja u Panteliæevom profesionalnom ¾ivotu preko Tviter profila Brat Pantela, koji je izuzetno popularan po¹to na duhovit naèin prati rezultate na¹eg reprezentativca.

- ©ta æu kacam strelac rasan – sa osmehom izgovara dobro poznate reèi Panteliæ kada ga posle èetiri lopti u mre¾i Kerkire bilo ko pozove na telefon.

Srpski reprezentativac nije ljut ¹to neko zloupotrebljava njegov lik i delo.

- Nemam nalog ni na jednoj dru¹tvenoj mre¾i. Ne znam ko to pi¹e, ali moram da priznam da je duhovito. Nikada nisam bio kompleksa¹ i to do¾ivljavam kao pozitivnu zanimaciju. Onaj ko to radi je korektan i ne prelazi granicu dobrog ukusa. Vidim da ga mnogo ljudi prati i da je u pitanju moj fan. Zato ga ovom prilikom pozdravljam – rekao je Panteliæ za 24.sata.rs.

Brat Pantela obja¹njava kako je postigao èetiri gola

1:0 - Fazon kod prvog gola kreno ja snekih tries pe¹esnaes metara lagani kas proðem jednog drugog krenem tu u biciklicu a publika kadar euforija. Tu sam veæ negde u liniji ¹esesterca cimnem go¹u u stranu on potez tipa uzaludni u stranu i fljus mre¾a donji levi plasiranim ¹utem.

2:0 - Drugi go sam ispostizo relativno lako naèi bio neki prekr¹aj za kaznu najstro¾u go¹a fazon kip cvaj nil naklon publici ima Pantela manire.

3:0 - E taj treæi gol vrste evro sama raklja sivice ¹esesterca il malo dalje naèi korpus delikti da sam struèni i nadasve prekaljeni golgeter.

4:0 - Matiro ja komada het poteza trik ka¾e go¹a mojne Pantela tek je prvi period imam ¾enu i decu reko biæe i kusur kace vratim a Stankela koma.


Izvor: Sportal.rs

zmiya

Citat: zmiya poslato 14 Decembar, 2011, 12:27
     
4:0 - Matiro ja komada het poteza trik ka¾e go¹a mojne Pantela tek je prvi period imam ¾enu i decu reko biæe i kusur kace vratim a Stankela koma.



[rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl]