Glavni meni

Sta stampa stampa

Započeo zmiya, 11 Decembar, 2011, 17:36

0 članova i 3 gostiju pregledaju ovu temu.


Major



Major

Taj je bio na nekim drogama 100%

UFF


mkt

ahhahaahha sto mi ovo poznato


Taraba

Go. Pred uèiteljicom iz osnovne, kevom, kevinom sestrom sa Kosova i simpatijom iz zabavi¹ta!
The band is just fantastic that is really what i think. oh by the way which one's pink?


El Jefe

Bio mi cale u Cikagu kod rodbine u poseti.Desilo se na nacionalni praznik.Komsija Poljak nije okacio drzavnu zastavu na kucu pa ga posetio serif i rekao mu da mora da postuje zemlju u kojoj zivi.Poljak mu se klanjao do kapije kada ga je ispracao.
Друштво за заштиту од животиња

Aussweis

...¹ta ti je po¹tovanje
Sve ima cenu ili čast!

UFF

Citat: El Jefe poslato 28 Maj, 2012, 19:46
Bio mi cale u Cikagu kod rodbine u poseti.Desilo se na nacionalni praznik.Komsija Poljak nije okacio drzavnu zastavu na kucu pa ga posetio serif i rekao mu da mora da postuje zemlju u kojoj zivi.Poljak mu se klanjao do kapije kada ga je ispracao.

niko ne moze da te natera da okacis zastavu
ko kaze da uopste imas zastavu?

e sad ako zelis da okacis zastavu drzave iz koje si dosao to je ok i moze ALI samo ako pored nje okacis i zastavu drzave u kojoj zivis   ;)

tako i treba


mi¹ko_kolo

Citat: UFF poslato 28 Maj, 2012, 22:35
Citat: El Jefe poslato 28 Maj, 2012, 19:46
Bio mi cale u Cikagu kod rodbine u poseti.Desilo se na nacionalni praznik.Komsija Poljak nije okacio drzavnu zastavu na kucu pa ga posetio serif i rekao mu da mora da postuje zemlju u kojoj zivi.Poljak mu se klanjao do kapije kada ga je ispracao.

niko ne moze da te natera da okacis zastavu
ko kaze da uopste imas zastavu?

e sad ako zelis da okacis zastavu drzave iz koje si dosao to je ok i moze ALI samo ako pored nje okacis i zastavu drzave u kojoj zivis   ;)

tako i treba

Kod njih (u AmeriKi) mora¹ da ima¹. A ¹to se tièe zastave zemlje iz koje dolazi¹, u Australiji je ista prièa. Ako na svadbi hoæe¹ zastavu strane zemlje-mo¾e. Ali australijska mora pored nje. Ako neæe¹-nema¹ obavezu ni prema australijskoj.


Major



zmiya

                                                        Slomili su mi rebra jer im je bilo dosadno

Èaèanin Marko Matoviæ (27) tvrdi za Press da su ga dva saobraæajna policajca brutalno pretukla u nedelju posle podne bez ikakvog povoda i nanela mu brojne povrede.
On je noæ proveo u èaèanskoj bolnici, gde su mu lekari, izmeðu ostalog, konstatovali frakturu rebara. Policija je saop¹tila da se Matoviæ povredio prilikom pada sa ograde (!?).
Matoviæ najavljuje da æe protiv policajaca (èija su imena poznata redakciji) podneti tu¾be. Prema njegovim reèima, sve se dogodilo iznenada, kada se posle kratke vo¾nje motorom vratio kuæi u naselje Kulinovci.
Mahali pi¹toljima
- Iza¹ao sam u kratku vo¾nju ulicama prema èaèanskoj bolnici da bih isprobao koènice. Nigde usput niti sam video, niti su me zaustavljali policajci. Vratio sam se ubrzo i po¹ao da ostavim motor u kom¹ijskom dvori¹tu, kao ¹to to uvek radim. Nije pro¹lo ni pola minuta, a policijska marica se zaustavila i iz nje su izletela dva saobraæajca. Prvo su izvukli pi¹tolje iz korica i poèeli da ma¹u njima, uz psovke - prièa Matoviæ i nastavlja:
- Nisam stigao ni¹ta da ka¾em, a veæ mi je jedan udario ¹amar, a onda i po glavi nekoliko puta. Onda su poèeli da mi udaraju glavu o haubu, a zatim oborili na zemlju i nastavili da me ¹utiraju. Stalno su ponavljali: „Pao si sa motora, pao si sa motora..."
Matoviæ ka¾e da su ga saobraæajci potom ubacili u „maricu", gde su nastavili verbalno da ga vreðaju i zastra¹uju.
- Govorili su da æu tek dobiti „porciju" u policiji. Doveli su me u prostorije saobraæajne policije, gde sam video da postoje video-kamere, tako da se sigurno mo¾e videti da su i tu nastavili da me maltretiraju. Govorili su da sam narkoman, zbog èega sam tra¾io da mi urade testove i na alkohol i na drogu. Naravno da nisam pio alkohol, ¹to je test i pokazao.... Nikada nisam imao nijedan prekr¹aj, iako sam profesionalni vozaè autobusa, niti sam ikada imao sukob sa policijom, tako da ne znam za¹to se ovo dogodilo. Mislim da im je bilo dosadno, pa su re¹ili nekog da prebiju - ka¾e pretuèeni mladiæ.
Izmi¹ljotine
Matoviæ ka¾e da je policijska prièa o ogradi preko koje je pao potpuna smejurija.
- To su neverovatne izmi¹ljotine, jer u dvori¹tu gde se to sve dogodilo i nema ograde, veæ samo rastinja preko kog sigurno nisam skakao, niti sam mogao da padnem - ka¾e Matoviæ.
Jedino ¹to je taèno u policijskom zapisniku, kako ka¾e, to je da prilikom vo¾nje nije nosio kacigu. Za sve ostale navode iz zapisnika, po kojima se kretao nepropisno, Matoviæ tvrdi da su neistiniti.
- Posle oko sat vremena maltretiranja pustili su me iz stanice. Nisam odmah oti¹ao kod doktora jer me nije bolelo. Ali uveèe sam morao da odem u bolnicu jer sam dobio jake bolove, Konstatovane su brojne povrede, izmeðu ostalog, fraktura jednog rebra i suspenzija frakture drugog rebra. Noæ sam proveo u bolnici, a i dalje imam jake bolove - navodi Maroviæ dok pokazuje lekarske izve¹taje.
Ugro¾avao druge
Meðutim, u policiji tvrde drugaèije. Oni navode da je Matoviæ odbio da se u nedelju oko 13.50 u Ulici dr Dragi¹a Mi¹oviæ zaustavi na znak saobraæajne policije, a da je povrede zadobio prilikom „pada sa ograde", koju je poku¹ao da preskoèi.
- Prilikom redovne kontrole saobraæaja, slu¾benici saobraæajne policije poku¹ali su da zaustave motociklistu. On nije postupio po naredbi policije, veæ je nastavio da se kreæe, ne po¹tujuæi saobraæajne znake i ugro¾avajuæi bezbednost ostalih uèesnika u saobraæaju - navodi PU Èaèak.
©to se tièe Matoviæevih povreda, u saop¹tenju stoji da se on zaustavio u dvori¹tu jedne kuæe u ulici 663, a potom odbacio motor poku¹avajuæi da preskoèi ogradu dvori¹ta.
- Tom prilikom je pao sa ograde. Policijski slu¾benici su bez sredstava prinude doveli motoristu u stanicu radi zapisnika. On se tom prilikom nije ¾alio na bilo kakve povrede, a u Urgentni centar bolnice javio se ¹est sati nakon policijske intervencije. Protiv Matoviæa biæe podneta prekr¹ajna prijava - ka¾e se u saop¹tenju policije.

UFF


Aussweis

Kad budu krenuli sa konverzijom automobila, da ide na ulje iz friteze, uve¹æe akcize i na zejtin!
Sve ima cenu ili čast!