Glavni meni

Sta stampa stampa

Započeo zmiya, 11 Decembar, 2011, 17:36

0 članova i 12 gostiju pregledaju ovu temu.

UFF


Gašpar

Nije bas stampa, ali, evo resenje za sve zenske probleme - IZNAJMI MUZA  [rofl] [rofl] [rofl] [rofl]


http://iznajmimuza.rs/

Major

Citat: Gaspar poslato 19 Mart, 2012, 12:16
Nije bas stampa, ali, evo resenje za sve zenske probleme - IZNAJMI MUZA  [rofl] [rofl] [rofl] [rofl]


http://iznajmimuza.rs/

Sta je bre ovo?

Gašpar

Pa iznajmis muza, kad ti zatreba  ;D

Major

Koji ce mi to moj :P Jel ima da se iznajmi zena? :D

Gašpar

Zovi, pitaj. Mozda mozes da radis kao muz, pa ce te onda zene same zvati  [rofl] [rofl] [rofl]

prpa_zr

Citat: MajorSoul poslato 19 Mart, 2012, 12:40
Koji ce mi to moj :P Jel ima da se iznajmi zena? :D

koji æe ti to? verujem da i tvoja dovoljno tro¹i, samo ti fali jo¹ da iznajmi¹ jo¹ jednu da ti upropasti finansije

e sad za odreðene segmente uslu¾nih delatnosti, sigurno ima da se iznajmi.. mo¾da bi Uff to znao bolje da objasni :D

Major

Ma na to sam i mislio ;D

prpa_zr

Citat: MajorSoul poslato 19 Mart, 2012, 14:00
Ma na to sam i mislio ;D


jbg mora¹ da precizira¹, zamisli da te neko zajebe pa ti iznajmi ¾enu i paket plus.. ti pojma nema¹ ¹ta je to.. a ono stigne ti jo¹ jedna ta¹ta u paketu !?  [doh]

:P


Dragan_kineziolog

Tezak je zivot nas nindzi

Major


Gašpar

®ena osumnjièena da je primorala mu¹karca na oralni seks

Tridesetdevetogodi¹nja Rebeka Elder iz Australije osumnjièena je da je u septembru pro¹le godine provalila u kuæu nepoznatog mu¹karca a zatim mu pru¾ila oralni seks bez njegovog pristanka. Rebeka se izjasnila kao nevina i trenutno se nalazi na slobodi do sledeæeg saslu¹anja.

Sud u Australiji nedavno se susreo sa jednim nesvakida¹njim sluèajem. Naime, ¾ena po imenu Rebeka Elder osumnjièena je da je primorala nepoznatog mu¹karca na oralni seks, ¹to se defini¹e kao silovanje.

Pomenuti èin se odigrao na imanju ¾rtve, ¹to znaèi da je Rebeka osumnjièena i za provalu na tuði posed.

Ona je pu¹tena na slobodu uz kauciju, a trebalo bi ponovo da se pojavi na sudu sledeæeg meseca.





http://www.blic.rs/Vesti/Svet/313544/Zena-osumnjicena-da-je-primorala-muskarca-na-oralni-seks

prpa_zr


neke oblike kriminala bi izgleda  ipak valjalo podr¾ati

zmiya

                                                                      Prodavci magle

Iz dosada¹nje izborne kampanje mogu se izvuæi dva nepobitna aksioma. Prvi, da ovaj celodnevni cirkus uop¹te nije zabavan i postavlja pitanje èemu slu¾i, i drugi da srpsko politièko biæe boluje od endemskog sadomazohizma

Èemu slu¾i kampanja u kojoj svaka politièka grupacija ostaje gde je i bila pre ¹est meseci, sve prièe i promocije su veæ viðene, izuzev ¹to nas je Èedomir iznenadio, s bilborda nas gleda pogledom punim ljubavi. Ali ni to ne menja stvari, na ovim izborima glasaæe stomak pre glave. A da nam zaborav nije pojeo pamæenje svakako bismo iz ove krize br¾e iza¹li i na ovim izborima bili bismo mudriji.
Prodavci magle opet nas uveravaju da æe u na¹im ¾ivotima veæ sutra cvetati hiljadu cvetova. A o tome ¹ta su ili nisu uradili ni reèi. Koliko prevara, propusta i legalizovanih pljaèki su napravili, prièa je za Agatu Kristi ili Le Karea. Evo nekoliko ilustracija. Fond za razvoj pri Vladi Srbije (latifundija G17) doskora je radio bez ikakve kontrole. Nedavno kad je podvuèena crta, ispostavilo se da je iz Fonda podeljeno milijardu evra, uz kamatu od jedan do pet odsto, uglavnom tajkunima, a nikako maloj privredi i porodiènom biznisu. Evo ¹eme sjajne finansijske prevare: Tajkun kupi fabriku od dr¾ave, uzme kredit od Fonda za razvoj pa iz poslovanja fabrike vraæa kredit. Znaèi, dr¾ava mu je poklonila i fabriku i kredit. Briljantno!
Jesmo li zaboravili da je jedan biv¹i ministar u prvom mandatu posle 2000. ukinuo tri dr¾avne banke i osnovao jednu privatnu, inaèe vlasni¹tvo dvojice jo¹ aktivnih tajkuna? Nikom nije polagao raèun za ovu prevaru. Jesmo li zaboravili da je 2010. na inicijativu ministra Dinkiæa u svet upuæeno 27 ekonomskih diplomata. Ideja ravna visprenosti Ostapa Bendera. Diplomate da u belom svetu pribavljaju poslove za srpsku privredu. Ta bratija, koja prima platu od 2.500 do 4.500 evra i ko¹ta dr¾avu godi¹nje vi¹e od 1,5 miliona evra, skoro da nije napravila nikakav ozbiljan posao. A Mlaðan kao nije znao da su svi na¹i ambasadori i konzuli danas, ¹to bi Dragan Ðilas rekao, „trgovaèki putnici", da im je primaran posao da pribavljaju poslove za srpsku privredu, a ne da ¹pijuniraju klasnog neprijatelja...
Zbog èega ove i sliène brljotine nisu odluèujuæe u izbornoj kampanji? Mi biraèi to neæemo zbog pomenutog mazohizma i zbog toga ¹to su nam srodniji prodavci magle od zdravog razuma, pa ih biramo da nas vode u svetliju buduænost

ЯЭВОЛУТИОН

Zanimljivo je da pominju manje zlo....navodno bolje da te jebe onaj ko te vec jebao, nego neko drugi, za kojeg ne znas kolika mu kurcina....kao da nas napaceni supak ima neku granicu koju ne moze da predje. Kako da me ubedi neko da ce Vucicev i Tomin kurac vise da me boli od Tadicevog....ako dodamo da pri tome jebucka i Dacic, i Dinkic, a podrzva ih i VUK i Ceda....nekako mi Tomin kurac malen....Vucic je jos poletarac, pa mislim da ni tu nema problema.
Sve to iz dosadasnjeg iskustva....tako su mi zavukli iz ove koalicije, da mi se cini da Sloba kurac imao nije.
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

velja

Tuga, Beda, Jad i Èemer. Raspodelite sami ko u slagalici.

®ivela Milka Canic!!!

zmiya

                             Evropska komisija tu¾ila Nemaèku zbog zakona o Folksvagenu


Evropska komisija je tu¾ila Nemaèku zbog spora u vezi sa zakonom koji ¹titi dr¾avne interese u nemaèkom automobilskom koncernu "Folksvagen", saop¹tio je danas Evropski sud pravde, potvrðujuæi navode lista "Berliner cajtung".

Komisija je o svojoj odluci da podnese novu tu¾bu u tom sluèaju obavestila sud jo¹ krajem novembra, a tu¾ba je, prema saop¹tenju suda, stigla pro¹log meseca.

Spor oko zakona o "Folksvagenu" traje veæ niz godina. Komisija tvrdi da Nemaèka nije ispunila sve uslove ranijeg re¹enja Evropskog suda pravde.

Sud je 2007. godine zakljuèio da pomenuti zakon kr¹i pravila EU o slobodnom kretanju kapitala. Nemaèka je posle toga promenila zakon, ali je saèuvala uslov da velike strate¹ke odluke u kompaniji mora da odobri vi¹e od 80-procentne veæine.

Savezna dr¾ava Donja Saksonija je vlasnik vi¹e od 20 odsto u koncernu, ¹to joj garantuje pravo veta u va¾nim odlukama.

Evropska komisija sada tra¾i od suda da Nemaèkoj odredi kaznu od najmanje 46,5 miliona evra, ukoliko to pravo veta ne bude ukinuto.

Pravo veta pomoglo je da se spreèi da nemaèki proizvoðaè sportskih automobila "Por¹e" preuzme VW.

mkt

 [facepalm] [facepalm] [facepalm] [facepalm] [facepalm] [facepalm]
Izbori, izbori...
BLAMA®A URS: OTVORILI MOST OD SEDAM METARA

Kandidat URS za gradonaèelnika Ni¹a Branislav Jovanoviæ pojavio se sa timom za presecanje vrpce, ba¹ kako dolikuje politièarima u predizbornoj kampanji

NI© - Du¾ina nije va¾na!
Branislav Jovanoviæ, kandidat URS za gradonaèelnika Ni¹a i izvr¹ni direktor za izgradnju grada, otvorio je most u selu Donje Vlase od èak sedam metara, dok je ¹irina pet metara!

Jovanoviæ se pojavio sa timom za presecanje vrpce, ba¹ kako dolikuje politièarima u predizbornoj kampanji, pa su na sveèani dogaðaj pozvane i novinarske ekipe.

- Nije samo reè o mostu, veæ i 150 metara pristupnih saobraæajnica. Za kratko vreme izgradiæemo i pristupne puteve posle poèetka aktiviranja asfaltnih baza. Uradiæemo udarne rupe koje su potrebne da zadr¾imo me¹tane sela da ostanu u Donjem Vlasu - rekao je Jovanoviæ na otvaranju.

U URS ka¾u da veruju da je reè o ¹ali, a ne pravoj sveèanosti.

- Bane Jovanoviæ je mnogo uradio za Ni¹ i sigurni smo da se ne bi igrao svojim rezultatima - dodaju u Dinkiæevom taboru.

http://www.kurir-info.rs/vesti/drustvo/blamaza-urs-otvorili-most-od-sedam-metara-196478.php

AndreyRR