Glavni meni

Sta stampa stampa

Započeo zmiya, 11 Decembar, 2011, 17:36

0 članova i 26 gostiju pregledaju ovu temu.

sasa ns 1

Èanak jest srbin al ima tursko prezime

Kostić

#29381
Citat: El Jefe poslato 20 Maj, 2021, 21:38
1. Једини Србин на оснивачком конгресу  ХДЗа у Загребу је Ненад Чанак
2. Ми немамо Српску Војску, да је имамо свега овога неби било

ми немамо србе господине колега а ако немамо србе немамо ни војску да имамо србе имали бисмо и српску војску а ви колега старите набу је планета прсти су вам постали бржи од можданих таласа на планети набу не би било живота да је лукасов ћале омано и промашио рупу

спејс
спејс
спејс
:)

Kostić

#29382
организовани криминал присила веома интелигентно ко плати плати ко не плати творза али 20 000 за сад требаће вам затвори много је то људи предлажем приватне затворе специјалне намене да буду радни логори за саобраћајне прекршаје који изнајмљују јефтину радну снагу јер то вам је једина опција или да застарева много сте ви скупи за живот или једноставно истребите народ шта има да се неко вози ако нема за рекет буквално вас терају у криминал компензација систем мафија систем


зато кажем интелигентни лукави и веома гладни разбојници
хе хе

https://www.novosti.rs/vesti/drustvo/995979/sta-sve-snimaju-nove-saobracajne-kamere-jedan-vozac-vec-kaznjen-755-000-dinara


ја желим да возим своју парњачу сваки дан а не 120 дана у години желим с њом да идем на пијац по парадајз не скупљајте форе са запада

https://www.novosti.rs/crna-gora/vesti/930323/anticka-vozila-nisu-svaki-dan-ministarstvo-saobracaja-pripremilo-novi-pravilnik-voznju-oldtajmera

једино добро је то што им је неко реко да су изузетно глупи ко курац кад им је пало на памет да се увате за 2014 уместо за годину производње у праву је друг ел хеф немају они вијуге за размножавање али кад криминогени карактер зајаши на власт обично се добије србија

ова форе са програмом на камери за препознавање таблица живи у европи и то су се сетили како би доскочили сиротињи коју годинама јебу у мозак са тим правилима око регистрације


за мене направите посебан затвор немам намеру да идем пешке на пијац таблицу не скидам и не гурам под реп нисам ја пичка од човека а нећу да региструјем ништа док не уватите мало луфта  у порезу на рекет много сте гладни нека вас хране тата и мама


мени су исправне кочнице и сигнализација ево има пета година

https://www.novosti.rs/vesti/drustvo/989495/sta-patrole-policije-otkrile-2021-podaci-mup-porazavajuci-evo-kolikoj-neregistrovanih-automobila-ima-ulicama


аудија вам нисам заобравио и кад сте ми рекли не важи ти картон за гас који сте ми издали на десет година ај сад иди искашљи неке паре за атест разбојницима да имају да нахране децу и кад сте се правили пинг понг агенција каже није до нас пандури кажу није до нас а технички не сме да ми продужи законско картон маму вам јебем безобразну

Kostić

#29383
власник возила није у обавези да поседује возачку дозволу али слаће вам дај паре не брините иако власник возила може да седи на месту сувозача а да возилом управља особа која поседује дозволу апропо те камере на шкоди и ко га јебе сликали смо шаљи казну

али ако камера има препознавање лица па се јасно види ко управља (надзорне камере) друга ствар

саће рат слаће вам казну без да имате опцију да се изјасните у суду ко је управљао возилом

један мој друг вози голфа двојку на зејтин зато је зејтин 200 динара али цвика од камера каже шта ако ме слика жали се да му стигло писмо из хајдучије мени глупо да му кажем оне камере на мосту туда идеш на пијац иди преко мостића тамо их још нема а и гледај мало јебига он је прсо заувек са мозгом само кука и чупа се за косу сахраниће нас сиротињу мени глупо да му кажем боли те курац мало копаш кукуруз у падињаку па опет или се једноставно убиј и олакшај им статистику њих боле курац што си ти гладан тебе боли курац за њихове камере на пијац мора да се иде или иди пешке па умри узбрдо ако си будала и страх те од  ајдука

добро је што кроз те надзоре може опуштено две главе не мере брзину па толико о безбедност да кеш у касу не па ви јебачи који сте по пеесу опуштено по гасу боле вас кића


Kostić

#29384
добар србин је гладан србин који ситом србину који једе говна гладном србину одгризе главу



е ал сад и шта сад како ћемо сад сад ћемо тако да ћемо сви да скинемо таблице и да се возимо без таблица и томе поништимо камере па ће сви ајдуци на улице плус ће да траже помоћ од редовне мурије

кад 80 посто срвије буде гладно онда можда да им доскочимо овако докле год има ситих јебига већина су па ови могу да свако мало појачају дајнампаре


ај сви од понедељка до петка да скину таблице цела србија да им гурамо прс у око сетимо се и цене техничког и свих малтретирања у последњих 20 година

мислим сви ми који нисмо сити ови сити неће боле њих цуки њима камере иду на руку

Kostić

#29385
добра ствар је ко има регистровано возило и не прави прекршаје не мора да има дозволу и не мора да штреца од камера и ајдука у репу као рецимо цигани они возе ауто од пар хиљада евра са којим стану испред контејнера и поваде шта мошсе прода кусур побаца а ауто ради на леру и тако сваку ноћ и свако јутро имају социјалну помоћ и једу пуна колица на гурање меса а ми остали једемо из контејнера и сакупљамо разгледнице


комшије хрвати усвојили педербрак саће да се склапају бракови по затворима

кад ја дођем на власт возачки ће да кошта 50 евра и сваки пунолетни грађанин ће да има обавезу да полаже ко оно кад смо морали у војску па возио или не кога боле курац а пешаци ће да буду у обавези да носе рагби заштиту кад их ауто одалами да не страдају

овај петао кукуриче од поладванес и ево га не посустаје нема кокошку да јебе досадно му је

El Jefe

Кад ми дођемо на власт сваки пензионер има да добија два батка и два пива дневно
Друштво за заштиту од животиња

Kostić

ја бих додо и кило леба и два метра пичке кад се има ваља се широко

El Jefe

Друштво за заштиту од животиња

Kostić

да човек није глуп као што јесте био би паметан наука направи керамичке кочнице титанијумске кочнице свемирске кочнице и возило које хода по земљи брзином ракете није ли то доказ слабе интелигенције возило које се креће по земљи нема потребу да иде брже од 200 кмх да би могло да се користи до 150 без да се малтретира агрегат а са саобраћајном инфрастуктуром и бројем возила на истој и то је много узалуд је брига о ичему кад памети нема али добро да возила не могу да се крећу брже од прописа ајдуци би помрли од глади и гробари и гробари и цвећаре

кад се буду правила возила која земљом ходају са максималном брзином од 90 кмх ова планета би брзо била пренасељена

природа се брине о свему и ви на то не можете да утичете јер сте просто глупи и мислите да је наука до јаја и да сте интелигентни

ако хоћете брзо до немачке авион је решење

El Jefe

Па тражили су неки Комитет за безбедност саобраћаја да се брзина у Београду са вртоглавих 50. смањи на 30.км. на сат. Дакле напред у прошлост док се не уведе 5. на сат а испред ђавоље направе која дими да иде човек са црвеним барјаком
Друштво за заштиту од животиња


Kostić

одем ја у социјално да тражим социјалну помоћ да могу да платим инфостан и струју пита ме нека надркана џабалебарка јел имаш стан имам продај купи мањи кажу да немам право на пензију са петипо година стажа ок а ко ће мени да надокнади петипо година плате од нето до бруто плус камата класика плус камата затезна плус камата на камату кажу нико ок платићу вам курац да избијете очи ви сте каже безобразни за то можете у затвор ок није проблем умем ја да будем и несигуран можда јесте јаки на гомили али сте слаби појединачно замислите да вам почупам те нокте и да вам ушјием уста богоми заћутала је ја отишо наравоученије најбољи прст у око овој мафији која себе назива закон је немај ништа и прави проблеме живиш на њиховој кашики и боле те ђоле


али не брините следећи ће да буде гори и од овог и од краља биће толико добродушеван да ћете за 10 20 година и ви на просјачки штап а до тад уживајте



Ivicat

Mora da si citao Markiza de Sada kada hoces da im usivas usta.

sasa ns 1

Citat: Kostiæ poslato 28 Maj, 2021, 11:21
одем ја у социјално да тражим социјалну помоћ да могу да платим инфостан и струју пита ме нека надркана џабалебарка јел имаш стан имам продај купи мањи кажу да немам право на пензију са петипо година стажа ок а ко ће мени да надокнади петипо година плате од нето до бруто плус камата класика плус камата затезна плус камата на камату кажу нико ок платићу вам курац да избијете очи ви сте каже безобразни за то можете у затвор ок није проблем умем ја да будем и несигуран можда јесте јаки на гомили али сте слаби појединачно замислите да вам почупам те нокте и да вам ушјием уста богоми заћутала је ја отишо наравоученије најбољи прст у око овој мафији која себе назива закон је немај ништа и прави проблеме живиш на њиховој кашики и боле те ђоле


али не брините следећи ће да буде гори и од овог и од краља биће толико добродушеван да ћете за 10 20 година и ви на просјачки штап а до тад уживајте



ako ima¹ apenca starog 45 godina takoðe nema socijale.Prodaj potro¹i pa tra¾i socijalu

Kostić

у овој држави сви прете као рекеташи седе по државним канцеларијама имају речник уличара и отворено понашање социологија је овде рекла збогом то није добро организовани криминал или шта год под окриљем тробојке типично корење типичан менталитет није то ништа ново проблем је што се враћа на велика врата и мутира у отворен проблем но добро ретко ко страда па је на нивоу појединачних случајева у сваком случају ово је време зла куц куц ко је чик погоди ти си следећи истребиће сиротињу и имаће свој сан лепу и богату србију што и није лоше за типичан менталитет овог подручја

Kostić

мачије око на мотору изнад таблице служи ако стоји на путу а нема кумулатор па нема укључена позициона светла да се неки трактор не закуца у њега и то мачије око спада у сигнализацију међутим то је вишак то нама не треба а не треба ни трактору


El Jefe


Појавио се нови натпис по аутобусима. Треба се жалити зато што су само жене претпостављене жртве.
Друштво за заштиту од животиња

idanijel