Glavni meni

Sta stampa stampa

Započeo zmiya, 11 Decembar, 2011, 17:36

0 članova i 12 gostiju pregledaju ovu temu.

idanijel


DebeliZmaj

inace delovi imaju tenziju ka samo paljenku ...
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

El Jefe

Друштво за заштиту од животиња

El Jefe

Друштво за заштиту од животиња

El Jefe


Ракета испала са камиона комплекса Панцир С Војске Србије када се преврнуо код Остружничког моста у близини Београда
Друштво за заштиту од животиња

DebeliZmaj

Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

PECA BMW

Rusi preture tenk , ovi nasi samo PVO
Bolje biti malo lud , nego malo pametan !

monsterbnt

al nije mi jasno kako ga je prevrnuo na ravnom.... ne u krivini.... na pravcu...
Smrt SVIMA!!!!

PECA BMW

Citat: monsterbnt poslato 10 April, 2021, 00:50
al nije mi jasno kako ga je prevrnuo na ravnom.... ne u krivini.... na pravcu...

Pazi kad ce biti da je vozac bio pijan , kao onaj sto vozio helikopter .
Bolje biti malo lud , nego malo pametan !

DebeliZmaj

Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

dzimika


Kostić

#29311
овако сам ја налетео на возило царине био неки велики џип посред обе траке на аутопуту исто ко овај камион блицали из даљине морзеову азбуку да се неко не забоде изврне се ауто са стотком на правцу ко из пичке а да неће робусно возило налети зец човек грабуља цимнеш лево десно и на боку си ко за добар дан ништа необично

Gvozden

Citat: monsterbnt poslato 10 April, 2021, 00:50
al nije mi jasno kako ga je prevrnuo na ravnom.... ne u krivini.... na pravcu...

Jbg nije prosao "moose test". Hoce to kad blenes negde, pa cimnes naglo volan.. Sto vislji teret, to lepsa igranka. Ko god sad ima C i E , taj masta o poslu preko da vozi...do juce biciklisti, sad profi vozaci. Sta mislis ko vozi u vojsci. MAda, prevrtali smo mi ranije i VBR-ove, nije da nam je to strano. :D

ЯЭВОЛУТИОН

ja zamalo da prevrnem samohotku od kuba.....zalomio i u klizanju po betonu udario u neki betonski blok...da ne bi bandere ko zna....
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

El Jefe


На  данашњи дан 1961
Друштво за заштиту од животиња

milomir22

"If you seek authenticity for authenticity's sake, you are no longer authentic."

-Jean Paul Sartr

DebeliZmaj

Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

eclipse4

Citat: monsterbnt poslato 10 April, 2021, 00:50
al nije mi jasno kako ga je prevrnuo na ravnom.... ne u krivini.... na pravcu...
sapleo se o nesto :)


mareskin

Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu