Glavni meni

Sta stampa stampa

Započeo zmiya, 11 Decembar, 2011, 17:36

0 članova i 8 gostiju pregledaju ovu temu.

sasa ns 1


bucko

Citat: DebeliZmaj poslato 04 Septembar, 2020, 13:39
https://www.kurir.rs/vesti/drustvo/3525125/pobeda-kurira-zvanicno-odluceno-nema-sece-sume-na-kosutnjaku

zapravo samo odlaganje ...

vlasnik avala studio ¹umu koja je ne njegovoj parceline mo¾e tek tako da poseèe ... ali

mo¾e da ogradi, ima pravo od ograde valja 2 ili 3 metra omdha da skrati ...
postoje naèini da se ubije ¹uma ..... naftai ne znam sta se poliva oko stabla...
pocne da se su¹i, bu¹enje na odredjenim mestima ... i treba biti strpljiv
kroz 2-3 godine sva stabla æe biti za seèu, tehnièki nije protiv zakona ...

posle kad je èistina sa po nekim sluèajno pre¾ivelim stablom nema zakonske
prepreke da ne uradi prenamenu zemlji¹ta ... prvo ¹uma 1 katt u 2 pa u 3 ...
onda ¹uma 3 u livada 1 pa 2 pa 3 ... zatim u gradjevinsko zemljiste....


onda ako ispunjava sve uslove vi¹e ni op¹tina nigrad ne mogu da ga blokiraju,
mogu da odlazu ali ako nema ¹ume u zaptiti i zavr¹ena prenamena zemljistva
ako mu ne izdaju papire u zaonskom roku ide tuzba ...samo lagano...

ko je re¹io taj æe da gradi ...


To je tajna masovnih ¹umskih op¾ara oko Atine, posle ide zemljiste u gradjevinsko

Kostić

тај део са чукаричке стране улице ће да се споји у урбано насеље и ту нема дилеме смешно је кад ана галами на спасимо кош а јуче дошла у зграду против које су се бунили они који су дошли прекјуче хе хе

®or¾

Pa svako ko ima vi¹e od pola grama mozga,æe da brani Ko¹,ne mora da ¾ivi u Beogradu uop¹te,a Anu¹ka voli da bije bitke,bez obzira na ishod istih

DebeliZmaj

Citat: bucko poslato 05 Septembar, 2020, 00:06
To je tajna masovnih ¹umskih op¾ara oko Atine, posle ide zemljiste u gradjevinsko

Da stim sto je pozar kod nas delo terorizma.... Ovo se radi polako, traje par godina ali zavrsis pricu ...

Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

DebeliZmaj

Citat: ®or¾ poslato 05 Septembar, 2020, 00:43
Pa svako ko ima vi¹e od pola grama mozga,æe da brani Ko¹,ne mora da ¾ivi u Beogradu uop¹te,a Anu¹ka voli da bije bitke,bez obzira na ishod istih

I ajd sad ti meni reci kakve veze ima suma Kosutnjak sa ovim delom oko avala filma sad avala studios ?
Znas li uopste gde je jedno u odnosu na drugo ? Znas li da izmedju Kosutnjaka i njih imas ohoho ...
Da je tu vec RTS centar sa svoji studijom i centrom veze, da tu je glavnom opticko cvoriste RTS ... zapravo ko hoce sjebe RTS odma tu dole
ispod stepenica pojebe centar veze i kraj .. Svakako ogroman kompleks zgrada..

Avala film je privatan posed ... PREKOPUTA sume Kosutnjak ;0) ...
I on ce pre ili kasnije biti prokrcen...
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

sasa ns 1

I on ce pre ili kasnije biti prokrcen...
bar da naprave ne¹to korisno od drveta,recimo ono sa slike odgore

El Jefe


Јесте, јео сам говна
Друштво за заштиту од животиња

®or¾

Citat: DebeliZmaj poslato 05 Septembar, 2020, 05:41
Citat: ®or¾ poslato 05 Septembar, 2020, 00:43
Pa svako ko ima vi¹e od pola grama mozga,æe da brani Ko¹,ne mora da ¾ivi u Beogradu uop¹te,a Anu¹ka voli da bije bitke,bez obzira na ishod istih

I ajd sad ti meni reci kakve veze ima suma Kosutnjak sa ovim delom oko avala filma sad avala studios ?
Znas li uopste gde je jedno u odnosu na drugo ? Znas li da izmedju Kosutnjaka i njih imas ohoho ...
Da je tu vec RTS centar sa svoji studijom i centrom veze, da tu je glavnom opticko cvoriste RTS ... zapravo ko hoce sjebe RTS odma tu dole
ispod stepenica pojebe centar veze i kraj .. Svakako ogroman kompleks zgrada..

Avala film je privatan posed ... PREKOPUTA sume Kosutnjak ;0) ...
I on ce pre ili kasnije biti prokrcen...
Znam Zmaje,radio sam na rtv-u od svoje  osamnaeste do dvadeset i èetvrte,Sve deèije emisije su raðene u studijima rts-na Ko¹utnjaku,tipa " Muzièki tobogan" ," Fore i fazoni" etc.Tv Novi Sad nije imala svoje studije,gde bi to moglo,da se radi,pa smo radili gore,Znam i svaku kafanu i restoran u okolini,a i gde je Avala film.Sve to ¹to si ti sada izmudrovao o privatnom posedu i bla,bla ne opravdava ,planiranu seèu,¹ume.Mada iskreno boli me uvo,da se prepucavam  sa tobom gde je ¹ta i ¹ta bi trebalo da se brani,a ¹ta ne,Anu¹ku volim i po¹tujem i u tom duhu je i moj komentar [cheers]


eclipse4

Citat: El Jefe poslato 05 Septembar, 2020, 11:28

Јесте, јео сам говна


o cemu se radi? nisam u toku

ЯЭВОЛУТИОН

Citat: sasa ns 1 poslato 05 Septembar, 2020, 11:00
I on ce pre ili kasnije biti prokrcen...
bar da naprave ne¹to korisno od drveta,recimo ono sa slike odgore
prbem je u tme st su kupili ifmski studio a zemjiste dobii uz njega....da je drzava prdavala gradjevinso zemjijste bio bi mnogo skuplje....nek doplate do gradjevinsog zemjista pa ne seku sumu
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Kostić

и мој ћале је бранио седи и неће да изађе и упери пиштољ у оног на багеру и џаба било је или узми паре и стан или ко те јебе ана ће да одбрани дупе иначе то је некад био центар филм кошутњак авала филм невезано за ртс и све је то данас приватно и та шума коју секу није у оквиру заштићеног круга и сече се периодично како које насеље настаје и то што ана не жели гужву у саобраћају па ни ја нисам желео гужву у своје време па ето ана се сад гужва туда и све што се гради гради се наоколо круга а не у кругу и све је српски модел капитализма - узми заједничко комунистичко за џабе и србуј велику заставу србију већи је проблем што је зоран посеко ливаду изнад гробља од овог интернет кукања свих придошлих на ове просторе а зашто је посеко нема појма тако им је дунуло у управи и сад чекамо шта ће ту да се роди

Kostić

цела страна у кругу између кнеза вишеслава и благоја паровића је био приватан посед виногради газда био неки надркан стављо ланце на капију да му деца не једу грођже па се ови скупе и украду му целу капију и једу хе хе и сад је ту цео рхмз рззсир обданиште кафане насеље стари кошутњак етц све оно горе је било голо па пошумљавано цело брдо изнад бановог је било голо брдо па је пошумљено онај део где су били центар студио кошутњак и авала филм све било голо па пошумљено сама стара шума је само круг и он је заштићен од урбанизма и изградње и сад ана оће да се буни еееее мачко кошутњак стара шума је била од горе према топчидеру и аљиној гајби и сад је дошло време да се роди ново насеље јер сви оће у београд а тај део града најлепши и сутра ће неки нови придошли да бране кошутњак ахахаххххх

DebeliZmaj

Citat: ЯЭВОЛУТИОН poslato 05 Septembar, 2020, 19:46
prbem je u tme st su kupili ifmski studio a zemjiste dobii uz njega....da je drzava prdavala gradjevinso zemjijste bio bi mnogo skuplje....nek doplate do gradjevinsog zemjista pa ne seku sumu

nista nisu dobili kupili su sve zajedn na gomili ...
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

ЯЭВОЛУТИОН

glup si...gradsko gradjevisko zemljiste j ebilo na koriscenju u momentu kupovine avala filma....dakle zemljiste nisu kupovali vec je islo uz avala film...a oni su avala film kupili u nameri da iskoriste zemljiste a ne kako je u prvobitnom ugovoru stajalo da kupuju najveci filmski studio u zemlji....inace je sve uradjeno u dilu sa ljudima na vlasti...nije bilo njihovo ali su skinuli kajmak pri prodaji...kao i za luku beograd i jos gomilu lokacija u gradu....kao sto su i tvoji roditelji otkupili stanova za mizernu cifru pozivajuci se na to sto su izdvajali za stambeni fond...a moji su izdvajali takodje ali stan od drustva nisu dobili...ali moji nisu bili panduri...
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

stilgar

Citat: milomir22 poslato 26 Avgust, 2020, 17:34
Citat: zVuk poslato 26 Avgust, 2020, 09:03
Citat: sasa ns 1 poslato 26 Avgust, 2020, 02:17http://www.politika.rs/scc/clanak/460381/Ova-zemlja-nema-duse

tipicna gastarbajterska patetika...sve tamo im je sranje, a kad ga pitas, zasto se ne vrati u srbiju kad je tamo toliko lose, onda cuti...a ovaj lik jos prica o nemanju duse, a imao je sestru od tetke za koju nije znao da postoji...licimuri...




Meni je najjaca prica "jao vratili bi se oni rado u ovu septicku jamu od drzave, nego ih je sramota", a od cega ih je to sramota, nego ih boli kurac da se vracaju u ovaj javasluk.

Ne sporim, 3-4% se vrati, jednostavno los tajming, slabi poslovi, losa karma, ne snadju se, nostalgija,....

Gledam brata od strica, placa za njih 4-oro kucu na periferiji Verone, osrednja kuca, garaza za 2 auta i motor sa svim dazbinama izadje oko 850 evra, od njih 4oro, njih 3je radi i niko nema platu manju od 2000 evra, suma sumarum primanja u kuci su 7 000 evra. Gorivo nesto skuplje nego kod nas, hrana za nijansu skuplja nego kod nas, pa se vi drugari presaberite.

Znam ljude koji su se vratili iz SAD-a, jbg slabo im islo, poslovi sve neki skartovi, deca mala, niko nema zdravstveno osiguranje, kaze covek cera mu place, hoce na ulicu, a on ne sme da je pusti, ne daj boze da padne i slomi nesto, njih 10 bi moralo da crnci godinu dana da se plate troskovi lecenja. Vratili se u Srbiju i nisu zazalili, ali jbg takvih je 3-4 % max.
Pitaj ga po¹to kafa u kaficu za njih 4 oro, ili da veèeraju u restoranu. Ode proseèna srpska plata. Bila mi kuma u Milanu 22 godine. 4 evra kafica u kaficu u bastici, 1.5 evra kroasanæiæ pa uzivaj.

grber

Gde je ona kafu pila za 4 evra? Prosao Italiju uzduz i popreko pa nikad ni priblizno toliko nisam platio kafu.

despic

Ima bogme i u parizu za 6..negde verujem i vise
klasican divljak

Conti-Moto

Citat: grber poslato 06 Septembar, 2020, 11:51
Gde je ona kafu pila za 4 evra? Prosao Italiju uzduz i popreko pa nikad ni priblizno toliko nisam platio kafu.

Tih mitova o cenama u inostranstvu ima mnogo, uglavnom ih raspredaju oni koji nisu mnogo boravili preko.
Bio sam svugde osim u Australiji i na Novom Zelandu.
Svugde, u svakom gradu postoji kafa za 10 dol-eur a isto tako i za manje od 1 dol-eur.
Novo !!!
Conti ROAD !!

DebeliZmaj

Citat: ЯЭВОЛУТИОН poslato 06 Septembar, 2020, 10:33
glup si...gradsko gradjevisko zemljiste j ebilo na koriscenju u momentu kupovine avala filma....dakle zemljiste nisu kupovali vec je islo uz avala film...a oni su avala film kupili u nameri da iskoriste zemljiste a ne kako je u prvobitnom ugovoru stajalo da kupuju najveci filmski studio u zemlji....inace je sve uradjeno u dilu sa ljudima na vlasti...nije bilo njihovo ali su skinuli kajmak pri prodaji...kao i za luku beograd i jos gomilu lokacija u gradu....kao sto su i tvoji roditelji otkupili stanova za mizernu cifru pozivajuci se na to sto su izdvajali za stambeni fond...a moji su izdvajali takodje ali stan od drustva nisu dobili...ali moji nisu bili panduri...

sificit zelje
deficit mogucnosti
i krene vredjanje ...
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell