Glavni meni

Sta stampa stampa

Započeo zmiya, 11 Decembar, 2011, 17:36

0 članova i 4 gostiju pregledaju ovu temu.

DebeliZmaj

Citat: Kostiæ poslato 01 Avgust, 2020, 17:48
моја невенка цео живот у милдорфу и како је сиги умро остала је тамо сад ме зове да дођем тамо наће ми посо има и другарицу за мене ал ја не умем да разговарам ни на српском камоли на немачком и гордана исто

црвени много си јак предајем се

kako misis dobiti potvrdu o neosudjivanosti ?
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

El Jefe

Направићу му ја. Годинама сам писао оправдања у школи
Друштво за заштиту од животиња

Kostić

сва разбојништва су иза мене више од 30 година добијем потврду али нећу да идем у немачку био сам лепо је немице се добро јебу али њет не знају ћирилицу

DebeliZmaj

turisticki ok ... al da odes za stalno tamo il da zvanicno radis ... nein ..
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

Kostić

јел видиш ти змаје наш колико је коста глуп човек радије ће да умре од глади у србији него да иде да ради за немца то није за похвалу

ЯЭВОЛУТИОН

rotschatten...........nemoj da se pravis onda englez....reci lepo ja sam hans i na forumu mi je nadimak rotschatten...zovite me schatzi



samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

TEEfqd

ma jok, ja sam multi kulti. u nemackoj sam sad povremeno samo.

mada ne mogu da ne primetim da ti se nemacki vokabular sastoji iz interesantnih reci
spritzen shatzi i slicno,  a rekao si da si radio preko... kako ti je bilo umetnicko ime da te proguglamo :D

edit: nadam se samo da nisi jedan od `onih`... jesmo tolerantni ali u tom slucaju necemo [rofl]

ЯЭВОЛУТИОН

sve je to istorija...koga zabole sta je bilo pre trideset godina...vise me zanima ko je sad schatzi....


zasto mi ovo lici na neku recenicu iz nekog posta iznad....schatzi
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

TEEfqd

Citat: ЯЭВОЛУТИОН poslato 01 Avgust, 2020, 17:29
baba nije bila nemica ali je tamo provela bezmalo 50 godina.....i slusao sam price ljudi koji su tamo odlazili od bega od rezima do jurnjave za boljim sutra.....obe stvari su docekali kurac....ako te nko jebe za dinar, hoces li se osecati bolje ako te neko drugi jebe za dve marke....sto je plata veca samo si elitnija kurva.....sloboda se ne nalazi tamo negde vec se za slobodu bori tu gde jesi.....a mozes i da das da te jebu za dva evra i da pisas po onima koje jebu za dinar....i da kazes kako su glupi sto i oni ne daju dupe za dva evra....doduse ovde za dinar jebu na silu a tamo ti lepo uteraju za dva evra i nakraju te posalju ovde da crknes.....


jos kad samo quotujem ove `karanje za lovu recenice` tvojih delo ruku, kockice se same sloze [rofl]

TEEfqd

ontopic, ne mogu da ne primetim da ove godine ima nesto puno nesreca po srbiji u koju su ukljuceni motociklisti...
da ne linkujem sada svakakve crne hronike...

dzimika

Iskreno, ja znam samo za neke sa proleca, za vreme vanrednog stanja, nisam skoro cuo mada nisam ni gledao vesti iskreno
moguce, dosta je motora na ulicama, vidim po instagramu da prodavci skoro svake nedelje po par motora prodaju a vidim i u saobracaju da ima dosta motora po gradu

eclipse4

fickeraj ovde i to echt a?

Glava Dole

https://www.youtube.com/watch?v=66Y2pec-W9g#

Ejjj nosila jedno jaje u kesi... kakva huliganka... ja ne bih imao hrabrosti da se vise slobodno prosetam BGom pored ovakvih likusa, a vi? [rofl]

Nek me ustine neko da proverim dal sanjam [rofl] [rofl] [rofl]


dzimika

Sad bas cujem za to na radiu, strasno


DebeliZmaj

Rakita... gradjani sami sprovoe zakon... otkopavaju cevi :)
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

sasa ns 1

ovo je libansko -srpska parola,samo jo¹ da se sprovede


DebeliZmaj

dakle na vesala svi koji bi da investiraju ?
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

despic

A ko ce da investira u vesala?
klasican divljak