Glavni meni

Sta stampa stampa

Započeo zmiya, 11 Decembar, 2011, 17:36

0 članova i 15 gostiju pregledaju ovu temu.


Ivicat


El Jefe

Друштво за заштиту од животиња

Lazic


ЯЭВОЛУТИОН

samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

milomir22

"If you seek authenticity for authenticity's sake, you are no longer authentic."

-Jean Paul Sartr


®or¾

Da ,ozbiljna kraljina

ЯЭВОЛУТИОН

morao sam da ga pitam da li smem ljudima da pricam kako ga poznajem.....evo danas nosim clutch&brake majcu
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Joker

Svi smo mi ljudi, malo ko je covek...

dzimika

Priznaj da ti se ne javlja na telefon uopste :P

El Jefe

Друштво за заштиту од животиња

TEEfqd

Citat: El Jefe poslato 16 Jul, 2020, 10:49
https://vidovdan.org/aktuelno/zoran-jotanovic-nemacko-stanoviste-moj-pokojni-stric-migrant-u-nemackoj/

Tezak pacenik ovaj autor...

da poredimo 1 za 1 sve, posteno.

covek pravi analogiju izmedju toga da se srbima servira da treba da budu kao nemci u produktivnosti, fabrikama automobilima
i tako dalje sto bi zaista bilo lepo ne samo za srpski narod, nego za bilo koji na svetu, zapravo ima sta i da se nauci...

a onda hitro prelazi na istoriju, 2sv rat i svinjarije koje su nacisti pravili i tu se zadrzava do kraja teksta uz veliko finale #ZajednoSmoJaci.
ovakvoj zameni teza bi i seselj pozavideo a kraj ni hickok ne bi predvideo.

to je kao kada bi uzeli neka srpska postignuca (sportska recimo jer smo jedino u tome jebaci trenutno)....djokovic uzeo vimbldon svaka cast
ali djokovic je srbin a srbi su streljali decu muslimane pred kamerama 90ih.... veze nigde, a jos ruznije za citanje.

raspiruje mrznju izmedju naroda i generacija koje nemaju veze sa ratovima i dogadjajima u istoriji.

na licnom nivou nece nista njegovom mrtvom stricu faliti ni u alziru da je pokopan. no zaludnoj dijaboli nista drugo ne moze ni da padne na pamet
nego da premesta mrtvake pokopane pre nekoliko decenija.

mareskin


Ono ¹to jeste èinjenica je da su Nemci iza¹li kao pobednici iz drugog svetskog rata.
Sada su vodeæa sila i diriguju u EU.
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

sasa ns 1

http://www.politika.rs/scc/clanak/459087/Maskirani-batinasi-tukli-koga-su-stigli
ovo se zove dr¾avni udar jer odredjene dr¾avne strukture zloupotrebe istrumente sile pa onemoguæe vr¹enje funkcije ostalih dr¾avnih organa ili stanovni¹tva koje treba da ih ostvaruje preko tih organa.Problem je kad su i zakonodavna i sudska  vlaast u permanentnom dr¾avnom udaru pa suspenduju prava stanovnika od skroz prostih pa sve do likvidacija.
Pinoèe, Kvisling,Rupnik,Paten,Franko,Nediæ,Paveliæ .,Pol Pot,razni afrièki diktatori,i neki za vreme rata  na neki i u miru pa su koristili razne metode za maltretiranje stanovnika pa sve do masovnih ubistva a sve u ime nacije koje su branili ali nekako uvek vireæi iz dupeta stranog upravljaèa.
Sva sliènost sa dana¹njim stanjem je namerna i to zahvaljujuæi onima ¹to su je krirali.


TEEfqd

Citat: mareskin poslato 25 Jul, 2020, 00:20

Ono što jeste činjenica je da su Nemci izašli kao pobednici iz drugog svetskog rata.
Sada su vodeća sila i diriguju u EU.


srbija je izabrala svoju stranu i sama je odgovorna za svoju sudbinu u svakom trenutku. jel smo posteno zajebali nemce na pocetku rata i rekli bolje rat nego pakt?

ubrzaj 50ak godina kasnije, jel postala interna sprdnja medju srbima da se 90ih nije ratovalo nego da se tovarila tehnika na slepere? sto i da prime srbiju u EU, boli ih kurac.
gledaju svoj interes, kao sto je i srbija uvek svoj gledala i pokusavala da sedi na 2 stolice celi vek vec. samo mi se sere od ovakve patetike od tekstova. jadni srbi pa jadni srbi. lik ko da je dobio menstruaciju

DebeliZmaj

Citat: mareskin poslato 25 Jul, 2020, 00:20

Ono ¹to jeste èinjenica je da su Nemci iza¹li kao pobednici iz drugog svetskog rata.
Sada su vodeæa sila i diriguju u EU.


ne bas, dugo su bili sjebani ... ali posto su radni vredni i dalje se nije naslo juden zlato ... :)
uspeli su da se vozdignu opet u status industriske nacije :)
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

DebeliZmaj

Citat: sasa ns 1 poslato 25 Jul, 2020, 02:22
http://www.politika.rs/scc/clanak/459087/Maskirani-batinasi-tukli-koga-su-stigli
ovo se zove dr¾avni udar jer odredjene dr¾avne strukture zloupotrebe istrumente sile pa onemoguæe vr¹enje funkcije ostalih dr¾avnih organa ili stanovni¹tva koje treba da ih ostvaruje preko tih organa.Problem je kad su i zakonodavna i sudska  vlaast u permanentnom dr¾avnom udaru pa suspenduju prava stanovnika od skroz prostih pa sve do likvidacija.
Pinoèe, Kvisling,Rupnik,Paten,Franko,Nediæ,Paveliæ .,Pol Pot,razni afrièki diktatori,i neki za vreme rata  na neki i u miru pa su koristili razne metode za maltretiranje stanovnika pa sve do masovnih ubistva a sve u ime nacije koje su branili ali nekako uvek vireæi iz dupeta stranog upravljaèa.
Sva sliènost sa dana¹njim stanjem je namerna i to zahvaljujuæi onima ¹to su je krirali.

....  [panic] politika da pise i time drava da prizna da ima otudjeni centar moci ?:) ....
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

mareskin

Citat: redshadow poslato 25 Jul, 2020, 04:39
Citat: mareskin poslato 25 Jul, 2020, 00:20

Ono ¹to jeste èinjenica je da su Nemci iza¹li kao pobednici iz drugog svetskog rata.
Sada su vodeæa sila i diriguju u EU.


srbija je izabrala svoju stranu i sama je odgovorna za svoju sudbinu u svakom trenutku. jel smo posteno zajebali nemce na pocetku rata i rekli bolje rat nego pakt?

ubrzaj 50ak godina kasnije, jel postala interna sprdnja medju srbima da se 90ih nije ratovalo nego da se tovarila tehnika na slepere? sto i da prime srbiju u EU, boli ih kurac.
gledaju svoj interes, kao sto je i srbija uvek svoj gledala i pokusavala da sedi na 2 stolice celi vek vec. samo mi se sere od ovakve patetike od tekstova. jadni srbi pa jadni srbi. lik ko da je dobio menstruaciju


Da interna sprdnja je bila da su oni koji su bili na vlasti i uz vlast tovarili belu tehniku i, uz to, za debele pare tamo¹njem narodu prodavali osnovne namirnice.
A znam i previ¹e onih koji su se stvarno borili za svoje kuæe i narod.

Naravno da nemci gledaju svoj interes, isto kao ¹to su sile pobednice gledale svoj interes i podigle nemaèku iz pepela da bi imali ne¹to protiv Rusije. Popi¹ali su se prema svemu za ¹ta se gomila ljudi borila i pobedila.
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu