Glavni meni

Sta stampa stampa

Započeo zmiya, 11 Decembar, 2011, 17:36

0 članova i 11 gostiju pregledaju ovu temu.

DebeliZmaj

Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

despic

hahah dodaj me zmaje...ajde hakuj me :*
il me hakuj il idi brani n1
klasican divljak

ЯЭВОЛУТИОН

ja zamalo da krenem na proteste....malo okasnio kad vidim na n1 daje izjavu moj drug subarevic...koga ja mnogo volim, ali koji je politicki zastranio odavno....onda posle njega vidim deda mraza....crvena majca i bela brada...kad ono rade vojvodic.....posle toga .....jebo te pa ja ovde necu ni pod prisilom....
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

dzimika

Citat: redshadow poslato 09 Jul, 2020, 15:01
dzimika jel pratis farmu [rofl]

Pa kako, sta ti mislis da ja treba moje probleme da resavam, pa cemu sluze komsije ako ne da rese moje probleme  [rofl] [rofl] [rofl]

inace u kuci samo deca i zena gledaju tv, ja uglavnom malo na kompu visim, sve ostalo vreme posao i garaza


TEEfqd

isto....kupio sam tv u nadi da ce biti nesto dobro i...nakacio hdmi na njega :D

Lazic

Citat: ЯЭВОЛУТИОН poslato 09 Jul, 2020, 16:23
ja zamalo da krenem na proteste....malo okasnio kad vidim na n1 daje izjavu moj drug subarevic...koga ja mnogo volim, ali koji je politicki zastranio odavno....onda posle njega vidim deda mraza....crvena majca i bela brada...kad ono rade vojvodic.....posle toga .....jebo te pa ja ovde necu ni pod prisilom....
Tebi nije lo¹e èim te takve trivijalnosti odgovore od protesta... :P ;D

dzimika

Citat: redshadow poslato 09 Jul, 2020, 17:06
isto....kupio sam tv u nadi da ce biti nesto dobro i...nakacio hdmi na njega :D

Ja razmisljao da uzmem 32" da stavim kao monitor ali reko previse je, smetace mi i mozda strada kad nesto majstorisem na stolu, ovako monitor od 22" za sada, 24" sam shvatio da bi bilo idealno ali sacekace malo, nije nista hitno

TEEfqd

zavisi kakva ti je konfiguracija, posto mi je sto u cosku ja sam tv nakacio na zid, ali ne zid ispred sebe nego ovaj pored. kad sednem za komp samo gurnem tv u polozaj, kada ne koristim vratim ga na zid i imam ceo sto za koriscenje

Lazic

Citat: dzimika poslato 09 Jul, 2020, 17:22
Ja razmisljao da uzmem 32" da stavim kao monitor ali reko previse je, smetace mi i mozda strada kad nesto majstorisem na stolu, ovako monitor od 22" za sada, 24" sam shvatio da bi bilo idealno ali sacekace malo, nije nista hitno
Koji sam ja u stvari snob... Monitor od 24" fullHD koristio kao monitor od 2009-te do 2013-te, pa ga do 2019 koristio kao tv uz eksterni tuner, pa ga od tada Anita koristi kao HDtv uz Eon... :o ;D Na kompu od 2013-2015 dr¾ao neki od 22", pa od onda 24.5" led... I ja se bunim protiv vlasti, sva¹ta samnom... ;D ;D ;D

Sad kad razmislim, stvarno sam stoka, u kuæi 6 puta i7, 4-te, 6-te i 8-me generacije, GTX1050, R7 360, + dva puta GF920m, ukupno 112gb ram-a i 15TB hardova, a samo jedan se intenzivno koristi za igranje i jedan za grafièki dizajn... Ostali za bleju, dva su slu¾beni... :D

Ivicat

Iiiii, gotovo. Sta je bilo - bilo je. Malo protesta, malo nereda.

http://www.politika.rs/scc/clanak/458014/Ambasada-SAD-Duboko-zabrinuti-zbog-nasilja-na-protestima

Vucic verovatno prihvatio jos nesto da da sto su mu trazili i ostaje tu gde jeste.


Lazic

Mnogi tu sva¹ta pretpostavljaju, a pretpostavka je ¹ta? Majka svih zajeba...

Ivicat

Ja ovako gledam na situVaciju.
Dan 1.
Skupila se masa. Mirni i kulturni. Dosli placenici. Agresivni i frke zeljni. Ispred skupstine nema obezbedjenja. Sta je sa obezbedjenjem? Ipak je to zgrada od nacionalne bezbednosti i ne moze bilo ko da povuce obezbedjenje. Placenici upadaju u skupstinu itd. Policija stize tek kasnije. A kao nisu znali da se masa skuplja... Vucic video sta moze da mu se desi i pristao sta god su mu trazili.

Dan 2.
Policija dosla pre mase...


Da je USA htela da ga skine, ne bi pisali da su zabrinuti zbog nasilja na protestima vec bi bilo organizovano da izadju ljudi na ulice i pisalo bi Vucic zlikovac/diktator itd...

dzimika

Citat: redshadow poslato 09 Jul, 2020, 17:38
zavisi kakva ti je konfiguracija, posto mi je sto u cosku ja sam tv nakacio na zid, ali ne zid ispred sebe nego ovaj pored. kad sednem za komp samo gurnem tv u polozaj, kada ne koristim vratim ga na zid i imam ceo sto za koriscenje

Na zalost 32 bi mogla da stoji samo kao monitor, 24 a i sadasnji 22 kad prepravim zglobni nosac ce moci da se pomeri tj da se okrene prema krevetu pa ujedno da se koristi kao tv ili za slucaj da mi smeta, inace meni monitor ne stoji na stolu, odavno napravio odgovarajuci sto i 2 zglobna nosaca za 2 monitora (koristio dok sam radio od kuce) kako bi celu radnu povrsinu mogao da koristim a da nista od tih periferija ne moram da pomeram i slicno, inace kad kazem da bi stradao, znas onaj trenutak kad nesto radis u kuci umesto napolju i pomislis da nije pametno to raditi unutra jer moze da strada ekran ako ti klesta od 300g odlete jer bi za to bilo dobro koristiti stegu :D


Gašpar

Citat: ЯЭВОЛУТИОН poslato 09 Jul, 2020, 16:23
ja zamalo da krenem na proteste....malo okasnio kad vidim na n1 daje izjavu moj drug subarevic...koga ja mnogo volim, ali koji je politicki zastranio odavno....onda posle njega vidim deda mraza....crvena majca i bela brada...kad ono rade vojvodic.....posle toga .....jebo te pa ja ovde necu ni pod prisilom....

Dva dana gutanja suzavca, a onda Zakleo se bumbar na cvet i u med [wtf] [wtf] [wtf]

dzimika

Citat: zVuk poslato 10 Jul, 2020, 08:59


http://rs.n1info.com/Vesti/a618234/AI-Policija-u-Srbiji-kamerama-za-prepoznavanje-lica-identifikuje-demonstrante.html

Da bi mogli da prepoznaju oni treba da imaju bazu, aparati koje koriste za slikanje za LK i pasose nisu bas neko olicenje kvaliteta ali ajd, mozda je to moja losa pretpostavka

DebeliZmaj

Citat: Ga¹par poslato 10 Jul, 2020, 09:23
Dva dana gutanja suzavca, a onda Zakleo se bumbar na cvet i u med [wtf] [wtf] [wtf]

u sVrscu neke demonstracije ?
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

Gašpar

#28557
Citat: DebeliZmaj poslato 10 Jul, 2020, 11:29
Citat: Ga¹par poslato 10 Jul, 2020, 09:23
Dva dana gutanja suzavca, a onda Zakleo se bumbar na cvet i u med [wtf] [wtf] [wtf]

u sVrscu neke demonstracije ?


Debeli, ne provociraj. Ja sam na svoj rodni kraj ponosan, za razliku od tebe.

Inaèe, jedino je u Vr¹cu sinoæ bilo ozbiljnih protesta. Ovo ostalo mrka kapa.

DebeliZmaj

jel ? protesno ste prolili casu vode ?
petak ... au pa ti si vec na putu kuci ...
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

zVuk

Citat: dzimika poslato 10 Jul, 2020, 11:10
Citat: zVuk poslato 10 Jul, 2020, 08:59


http://rs.n1info.com/Vesti/a618234/AI-Policija-u-Srbiji-kamerama-za-prepoznavanje-lica-identifikuje-demonstrante.html

Da bi mogli da prepoznaju oni treba da imaju bazu, aparati koje koriste za slikanje za LK i pasose nisu bas neko olicenje kvaliteta ali ajd, mozda je to moja losa pretpostavka

kvalitet tih aparata je i vise nego dovoljan..sve te slike stoje vec u bazi, ....samo povezes sistem kamera sa bazom podataka..
Ko se ljuti, uleti mu kruti