Glavni meni

Sta stampa stampa

Započeo zmiya, 11 Decembar, 2011, 17:36

sasa ns 1 i 10 gostiju pregledaju ovu temu.

mareskin

Citat: despic poslato 08 Jul, 2020, 15:43
pricamo o istoriji...ne teritoriji

I ja prièam o istoriji, ali ne mo¾e¹ je odvojiti od teritorije.
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

DebeliZmaj

rejvolution ... da mu vidis slike sa bendom... upasana kosulja :) zeldi dziber oridjinale...
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

despic

Najvise volim kad mi se pojavi neki pametan i jos pride misli da je zajeban.
Kad cu tebe da zenim, je li debelicu? :)
klasican divljak

DebeliZmaj

zeldi dziberu dzaba se ulickavas na linkedinu ... :)
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

despic

bravo e, imas google :)
to svaka vrana moze
i....sta jos znas? Ajde hakeru, zabezekni me
klasican divljak

DebeliZmaj

bezpicu vec uzimas previse prostora u temi za stampu ....
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

despic

:*
mogu da izvestavam sa lica mesta, sta vas zanima?
klasican divljak

TEEfqd

pazi se despicu da te ne prijavi muriji, meni je vec nagovestio nesto tako vec u prethodnim temama.
samo mu izgleda nije jasno da jebacina ide u oba pravca, iako je beogradjanin tu skolu nije apsolvirao [rofl]

a i lici na bedni komunisticki potez, da budes tastercic za ove plave slepce. eh kad se setim dana boksa, mma i ostalog.
dodju na jedan trening, ako bude mnogo gusto vise ga ne vidis u zivotu [rofl]. plavci.

sta se desava tamo uopste, jel i sad neko okupljanje?

TEEfqd

u evo sad gledam i citam

https://www.blic.rs/vesti/politika/uzivo-jos-jedna-uzarena-noc-u-beogradu-policija-nakon-nekoliko-sati-zestokih-sukoba/x01ej63

alal vera. iako su ultrakop, janjicari i ostalo na platnom spisku uradilo se nesto

Kostić

ти си наш ћале пионирац наш крај

despic

Jbg sta se desava, dosli ljudi da protestuju normalno - namesteno razbijanje vidi se iz aviona...samo je potrajalo boga mi.
Potrajalo je sto zbog murije sto zbog ljudi, jbg oni dignu glavu misle da su u becu, nije isto ko u prigradskim naseljima. Pa su malo zbunjeni. A ljudi malo uplaseni pa trce mnogo vise nego sto treba. Dolazim u 8, pola 9 reko taman malo da se zaleti...kad ono vec razbezano sve...
No nebitno, kod terazijskog tunela stojim na metar ipo od kordona, monster me nije sliko a bio je tu jbg zmaje neces moci da me izguglas, zvizdim da bi ljudi dosli gore jer su izgubljeni...ne znaju de su...
i naravno pojavljuje se 15 hijena sa kamenicama...klinci...
sledeca scena ja sedim ispred skupstine u pola 11 sam sa par ortaka...dok je u bulevaru haos. Prolazi makar 20-30 civilasa i staje tamo iza kordona.
Ne znam sta reci za ove proteste. Postoje samo dve mogucnosti.
Sad ce vrv neki pametni iskusni, stariji forumasi nesto da se ukljuce se mudovanjem...
Cekamo komentare
klasican divljak

despic

Btw, ja zivim super neam potrebe za protestom nikakvim u zivotu...al reko da odem malo da podrzim ovaj jadni narod..mada, kad sam video kakavih indijanaca ima...
klasican divljak

TEEfqd

au al si se zajebo despicu, i lokacija i satnica... sad kad ti dora the explorer otvori folder pevaces ja jos spavam prvo 48h a posle videcemo [rofl]  .


salim se malo debeli, smatram te za inteligentnog coveka samo me nerviras jer si komunista 😁

despic

Mene ne nervira ni najmanje...nikad mu - dao u zivotu...sta vise mozemo da ga merimo kolko ocemo, al kapiram da mu nisam toliko zanimljiv. Ima ovde ozbiljnih kandidata :)
On zna ko sam ja, mozemo na pivo ili dzoint uvek. Ja volim da se smejem.
A meni moz da otvori folder samo na kompu, moz i da ga unzipuje de oce. Ko da je neki problem skinuti sve o sebi sa neta...mislim ono, ne moram sam ni da de cimam, za 10-15e mogu da postanem sta ocu na netu. Svakako neam potrebu niti sam isparanoisan toliko da se krijem.
klasican divljak

TEEfqd

nemam pojma. otvorim jednu temu preti nekim useravanjem u zivot, otvorim drugu kopa po privatnosti otvorim trecu meni preti namestanjem pedofilije i droge kod murije. a hvali se da je beogradjanin pride. ko da ne zna sta se sve tu radi za par soma e...to su racunice koje nikom ne trebaju . zato i mrzim taj komunizam. rumun sa platom u mcdonaldsu sa zapada ti moze odlucivati o sudbini.... taj komunizam ce biti inferoran u svetu gde postoji kapitalizam 1000 kroz 1000 puta zbog toga


ovamo mi sa foruma znamo da se te price zavrse na recima, kapiram da ga u pravom zivotu boli kurac inace bi davno zavrsio karijeru.

TEEfqd

post je drugarske prirode,ja sam ovde 10 godina i ne mislim ovde nikom lose.

despic

Jbg posvadjaju se ljudi zbog gluposti uglavnom...dosade...pa cak i paranoje...ili prilikom merenja ciji je veci. Pa onda predje u naviku. Sve u svemu, krajnje nepotrebno. Svako bi, u principu, trebalo da gleda svoja posla i sve super.
klasican divljak

dzimika

ali lakse je gledati tudja posla, manje su strasni ti problemi nego svoji :D

TEEfqd

dzimika jel pratis farmu [rofl]

despic

aj sto su manje strasni nego sto su i lakse resivi
klasican divljak