Glavni meni

Sta stampa stampa

Započeo zmiya, 11 Decembar, 2011, 17:36

0 članova i 11 gostiju pregledaju ovu temu.

DebeliZmaj

despicu koje si godiste ?
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

despic

klasican divljak

mrle

Citat: despic poslato 08 Jul, 2020, 15:36
88 sto?
Dovoljno da te shvatim za¹to tako razmi¹lja¹.

despic

A sta da imam 50 god, drugacije bi razmisljao? Mislis da moj deda razmisljao drugacije? Nikad na ljude nisam gledao e kao mladji si, debil si...
Ocemo da ga merimo mozda u necemu?

klasican divljak

mareskin

Citat: despic poslato 08 Jul, 2020, 14:17
A koji je to pa znacaj srpskog kosova?
Koga bre bole q vise za taj kosovski boj koji smo izgubili al nas uce da nismo.
I treba da nas zanima sadasnjost i buducnost samo a ne da jedemo kokice i gledamo live stream sta ce da se desi ispred skupstine.
Kakva istorija? Istorija koja govori da je sve hrabro poginulo a ostale poturice i gnjide da se razmnozavaju, jel ta istorija kosova?
Istorija se pise danas, i svaki sledeci dan...
a to prokleto kosovo...

Koji je znaèaj Beograda? Koji je znaèaj Zlatiborskog okruga? Centralne Srbije? Juga ili Severa?
Da se mi lepo iselimo i idemo negde? Ja rezervnu zemlju nemam, a zna se da kad jednom krene otimanje ne zaustavlja se tako lako ni tako bezbolno.
Negde mora da se povuèe crta.
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

despic

pricamo o istoriji...ne teritoriji
klasican divljak

DebeliZmaj

Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

DebeliZmaj

Citat: mrle poslato 08 Jul, 2020, 15:38
Citat: despic poslato 08 Jul, 2020, 15:36
88 sto?
Dovoljno da te shvatim za¹to tako razmi¹lja¹.

Uh kad moram da se sa mrletom slozim ...
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

despic

Sta ok? Sta nema veze? Ja sam bio klinac 99 i 2000? Prijatelju,vise sam se nagutao suzavca 2000 nego ti sigurno...da, bio sam 6 razred, verovao ili ne... O 2008 necu ni da pricam.
Bio sam prisutan na svakom doceku kosarkasa, odbojkasa, protestu, mitingu, iznosenju seselja itd itd...odrastao sam u ulici dragoslava jovanovica...idi na gugle maps sve ce ti biti jasno.
O kriminalcima iz tog dela grada dosije nije pravio emisije :)
klasican divljak

Ivicat

Izvini Pinki, nisam te prepoznao  ;D

despic

hahahh
nisam rekao da sam ja kriminalac...daleko bilo
klasican divljak

Lazic


DebeliZmaj

Citat: despic poslato 08 Jul, 2020, 16:03
hahahh
nisam rekao da sam ja kriminalac...daleko bilo

znamo da nisi ... a znamo da si bio previse balav da bi 99 imao negde raspored
a i petog oktobra s bio previse balav ... takod a okreni obrni ... znamo....
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

despic

Tako je, bio sam klinac naravno, ali sam svakako bio napolju...u tome je poenta, nije poenta da sedim, pisem i nesto serem/pametujem...
i 99e kad su avioni preletali iznad skupstine, kad su ljudi padali u nesvest od soka, cale me pendrekom (ne pandurskim) jurio po pionircu. I 2000e kada je danima bila guzva okolo, mnogo sam se lepo druzio sa starijom ekipom. Nisam imao raspored, kakav raspored... al je fora da si vidjen, a kad si vidjen onda imaju poverenjau tebe, jel tako? :)
Koga ustvari bole q...
I vcrs cu da idem da se prosetam...cisto da vidim da mi neko ne pisa po zgradi...
klasican divljak

DebeliZmaj

Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

despic

zmaje...pod jedan, nije lepo to sto serujes moju sliku bez dozvole a da te nisam karao :)
pod dva "mnogo mi se pa ti gistro skolovani razumeju o pravom odrastanju na srpskim ulicama... i gajenju dece na istim..." - bio sam vise nego jasan. Ako tebi nije jasno mogu da te upoznam sa par svetski obrazovanih ministara, arhitekti iz djindjiceve vlade i njihovom decom pa ce ti biti jasno na sta mislim.
klasican divljak

DebeliZmaj

pa zakljucaj profl ako ne zelis sa svima da delis slike ...
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

despic

Mislis da me bole q stvarno? Necu se baviti politikom sigurno
klasican divljak

ЯЭВОЛУТИОН

a stvarno je dziber poza....jesi vezbao ili je doslo spontano....imam ja neke slicne u pocepanim farmerkama i siledzijka majcom sa kraja osamdesetih....sa mora....
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

despic

pravo ti kazem ne secam se...al do pre 5 god sam bas bio u nekom losem gasu, ako me razumes
klasican divljak