Glavni meni

Sta stampa stampa

Započeo zmiya, 11 Decembar, 2011, 17:36

0 članova i 8 gostiju pregledaju ovu temu.

DebeliZmaj

Citat: sasa ns 1 poslato 01 Jun, 2020, 22:26
Citat: sasa ns 1 poslato 29 Maj, 2020, 01:31
https://rs.sputniknews.com/svet/202005281122667116-americki-grad-drugi-dan-u-plamenu-foto-video/
¾iveli braæa crnci indijanci i ostali potlaèeni amerikanci
do¹lo je vreme da florida dodje kubancima,aljaska rusima,texas,nju mexiko,arizona  i pola kalifornije mexikancima ,druga polovina pederima,masaèutses i nju jork i wa¹ington belim protewstantima a sve ostalo indijancima i crncima.
Problem je to ¹to crnci i indijanci neznaju na rukuju nuklearnim oru¾jem, pa mo¾e i nas da zakaèi kao kolateralnu ¹tetu a slabo i plivaju i igraju tenis

americko meksicki rat je i bio kada su usa krenule u expanziju na zapad ... west coast i ide njima nazad...
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

sasa ns 1

Председник САД Доналд Трамп запретио је да ће послати војску да угуши немире због смрти Афроамериканца Џорџа Флојда током привођења, који су ушли у седми дан.
ovo je citat iz jednih novina.Oni koji demokratiju zami¹ljaju kao ne¹to ru¾ièasto su do¹li do momenta kad se ogoljuje njena su¹tina a to je odr¾anje vlasti vladajuæe klase pa i vojskom .Oni ¹to pljaèkaju uop¹te ne zami¹ljaju da su nekog o¹tetili nego da su povratili od onih kojima je i uzeto a to je od sirotinje a oti¹lo bogatima koji ionako imaju vi¹ak.

sasa ns 1

Citat: sasa ns 1 poslato 02 Jun, 2020, 12:07
Председник САД Доналд Трамп запретио је да ће послати војску да угуши немире због смрти Афроамериканца Џорџа Флојда током привођења, који су ушли у седми дан.
ovo je citat iz jednih novina.Oni koji demokratiju zami¹ljaju kao ne¹to ru¾ièasto su do¹li do momenta kad se ogoljuje njena su¹tina a to je odr¾anje vlasti vladajuæe klase pa i vojskom .Oni ¹to pljaèkaju uop¹te ne zami¹ljaju da su nekog o¹tetili nego da su povratili od onih kojima je i uzeto a to je od sirotinje a oti¹lo bogatima koji ionako imaju vi¹ak.
zato su proglasili ANTIFU za teroriste jer ona  mo¾e da pru¾i ideolo¹ki ram za pobunu tojest za ru¹enje re¾ima i  promenu dru¹tvenog uredjenja

Glava Dole


Slaninar

Citat: sasa ns 1 poslato 02 Jun, 2020, 17:19
Citat: sasa ns 1 poslato 02 Jun, 2020, 12:07
Председник САД Доналд Трамп запретио је да ће послати војску да угуши немире због смрти Афроамериканца Џорџа Флојда током привођења, који су ушли у седми дан.
ovo je citat iz jednih novina.Oni koji demokratiju zami¹ljaju kao ne¹to ru¾ièasto su do¹li do momenta kad se ogoljuje njena su¹tina a to je odr¾anje vlasti vladajuæe klase pa i vojskom .Oni ¹to pljaèkaju uop¹te ne zami¹ljaju da su nekog o¹tetili nego da su povratili od onih kojima je i uzeto a to je od sirotinje a oti¹lo bogatima koji ionako imaju vi¹ak.
zato su proglasili ANTIFU za teroriste jer ona  mo¾e da pru¾i ideolo¹ki ram za pobunu tojest za ru¹enje re¾ima i  promenu dru¹tvenog uredjenja

Kao kod nas - komunizam, zabranjena reè.  :)
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

Lazic

Citat: sasa ns 1 poslato 02 Jun, 2020, 17:19
Citat: sasa ns 1 poslato 02 Jun, 2020, 12:07
Председник САД Доналд Трамп запретио је да ће послати војску да угуши немире због смрти Афроамериканца Џорџа Флојда током привођења, који су ушли у седми дан.
ovo je citat iz jednih novina.Oni koji demokratiju zami¹ljaju kao ne¹to ru¾ièasto su do¹li do momenta kad se ogoljuje njena su¹tina a to je odr¾anje vlasti vladajuæe klase pa i vojskom .Oni ¹to pljaèkaju uop¹te ne zami¹ljaju da su nekog o¹tetili nego da su povratili od onih kojima je i uzeto a to je od sirotinje a oti¹lo bogatima koji ionako imaju vi¹ak.
zato su proglasili ANTIFU za teroriste jer ona  mo¾e da pru¾i ideolo¹ki ram za pobunu tojest za ru¹enje re¾ima i  promenu dru¹tvenog uredjenja
Bipolarni poremeæaj...? [rofl]

®or¾

Citat: sasa ns 1 poslato 02 Jun, 2020, 12:07
Председник САД Доналд Трамп запретио је да ће послати војску да угуши немире због смрти Афроамериканца Џорџа Флојда током привођења, који су ушли у седми дан.
ovo je citat iz jednih novina.Oni koji demokratiju zami¹ljaju kao ne¹to ru¾ièasto su do¹li do momenta kad se ogoljuje njena su¹tina a to je odr¾anje vlasti vladajuæe klase pa i vojskom .Oni ¹to pljaèkaju uop¹te ne zami¹ljaju da su nekog o¹tetili nego da su povratili od onih kojima je i uzeto a to je od sirotinje a oti¹lo bogatima koji ionako imaju vi¹ak.
Sa¹a jel ti to prièa¹ o Super Hiku?

PECA BMW

Bolje biti malo lud , nego malo pametan !

sasa ns 1

neznam na ¹ta sam vas asociro ali reè je o koristi koju neko mo¾e da izvuèe iz problema u dr¾avi.Pa na isti naèin su do¹li i komunsti na vlast i u rusiji i kod nas.Oni su jo¹ veæi podvig uradili.Promenili su dru¹tveno uredjenje,oduzeli sredstva za proizvodnju i deo liène imovine i masu vernika prebacili u ateiste.

sasa ns 1

https://www.srbijadanas.net/arsic-u-periodu-april-jun-treba-ocekivati-dvocifren-pad-bdp-srbije/
slièna situacija je bila 2008 pa je na kraju rezultiralo padom koalicije oko demokrata 2012,scenario je moguæe ponoviti ali te¹ko po¹to jedan moj poznanik ka¾e da glasaèi sns neznaju ¹ta je levo a ¹ta desno  a kamoli da izvuku neki zakljuèak o neèemu

ЯЭВОЛУТИОН

ja sam se juce opet posvadjao sa roditeljima...oko vucica....a cak ga nisam ni pomenuo....oni potegli pitanje o 100 evra koje mi je on "dao"....jebi ga,ja zapenio....pa nije njegovo da mi daje....i tu je nastao haos.....
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

®or¾

Sasvim oèekivano.Pa jel stvarno misli¹ da na¹i,roditelji,koji su ceo ¾ivot,proveli u jarmu,mogu drugaèije da razmi¹ljaju.Plus svi veruju da im je on to dao.Milion svaða sam imao i digao sam ruke.Kada moja majka koja je intelektulac,mrtva ladna ka¾e," Pa ¹to Tadiæ to nije uradio?,sve mi je jasno.Penzosi su kategorija,koja bagru dr¾i na vlasti

mareskin

Citat: ЯЭВОЛУТИОН poslato 03 Jun, 2020, 09:36
ja sam se juce opet posvadjao sa roditeljima...oko vucica....a cak ga nisam ni pomenuo....oni potegli pitanje o 100 evra koje mi je on "dao"....jebi ga,ja zapenio....pa nije njegovo da mi daje....i tu je nastao haos.....

Ja takve razgovore imam èesto. Ne svojom voljom.
Ko smatra da mu je neko ne¹to poklonio to je njegovo mi¹ljenje. Meni niko ni¹ta nije poklonio, a uzimaju kao da je njihovo.
Èinjenica, a ne mi¹ljenje je da æemo sav ovaj novac platiti debelo kao da nije na¹ i nismo imali moguænost izbora ¹to se celokupnog zadu¾ivanja tièe.
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

Lazic

Citat: sasa ns 1 poslato 03 Jun, 2020, 01:52
neznam na ¹ta sam vas asociro ali reè je o koristi koju neko mo¾e da izvuèe iz problema u dr¾avi.Pa na isti naèin su do¹li i komunsti na vlast i u rusiji i kod nas.Oni su jo¹ veæi podvig uradili.Promenili su dru¹tveno uredjenje,oduzeli sredstva za proizvodnju i deo liène imovine i masu vernika prebacili u ateiste.
Èak i ako su mi oduzeli dedovinu od dede koji ih je za vreme rata oblaèio i hranio, za sve ostalo im se zahvaljujem... Jedini period istorije kad Balkanci nisu bili kompletni idioti...

sasa ns 1

https://rs.sputniknews.com/analize/202006061122697120-brutalna-pretenzija-sofije-sad-tvrde-da-je-i-srpski-jezik--bugarski-video/
videli Bugari da kreæe finalna rasprodaja od strane srpskog rukovodstva sa ¹ipcima pa ajde da se i oni ¹to boèle pozicioniraju.Ako æemo i Beograd je bugarsko a ne srpsko ime za grad na u¹æu Save.Mora da su ova dvojica

pre neki dan dok su se vozili d¾ipom i bilo im jako lepo ovo precizirali

TEEfqd

Citat: sasa ns 1 poslato 07 Jun, 2020, 00:41
https://rs.sputniknews.com/analize/202006061122697120-brutalna-pretenzija-sofije-sad-tvrde-da-je-i-srpski-jezik--bugarski-video/
videli Bugari da kreće finalna rasprodaja od strane srpskog rukovodstva sa šipcima pa ajde da se i oni što bočle pozicioniraju.Ako ćemo i Beograd je bugarsko a ne srpsko ime za grad na ušću Save.Mora da su ova dvojica

pre neki dan dok su se vozili džipom i bilo im jako lepo ovo precizirali


Level Jovan Deretic.

https://www.youtube.com/watch?v=JltX76gVZ5U#

El Jefe

Друштво за заштиту од животиња

mareskin

Citat: El Jefe poslato 12 Jun, 2020, 10:01
http://www.politika.rs/scc/clanak/455908/HBO-skinuo-film-Prohujalo-s-vihorom-zbog-rasnih-predrasuda

Budale. Onda treba da ukinu celu naciju i sve ostale kolonijalne sile po¹to se i njihova istorija i dobar ¾ivot oslanjaju na trgovinu robljem, kraðu resursa i rasizam.
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

sasa ns 1

pa nek se samoukinu