Glavni meni

Sta stampa stampa

Započeo zmiya, 11 Decembar, 2011, 17:36

0 članova i 16 gostiju pregledaju ovu temu.

Ivicat

Ovakav prostacki recnik se i ocekivao od njih. Dalje od podnaslova nisam ni hteo da idem. Cak i mi ovde gde mlatimo praznu slamu, koliko-toliko vodima racuna o tome sta pisemo...
Posle kazu ne treba cenzura. Treba, i te kako!

despic

Cenzura? Samo? Pa ako nije 95% sadrzaja na netu je ili izmisljotina ili glupost...to sve treba profiltrirati.
klasican divljak

Lazic

Citat: Ivicat poslato 06 April, 2020, 19:53
Ovakav prostacki recnik se i ocekivao od njih. Dalje od podnaslova nisam ni hteo da idem. Cak i mi ovde gde mlatimo praznu slamu, koliko-toliko vodima racuna o tome sta pisemo...
Posle kazu ne treba cenzura. Treba, i te kako!
To je i mene iznenadilo, iskreno nisam oèekivao, ali bednik se jo¹ hvalio na fb i ja bih iste reèi koristio...







sasa ns 1

bar æe imati gde da odu kad sidju sa vlasti

Lazic

Samo ne u aleju velikana...

eclipse4

kad moze ona gnjida od djindjica tamo sto ne bi i ostala gamad mogla?

to je "aleja zasluznih gradjana" .....naravno zasluzan je za rasprodaju srbije za sitne pare......da bi njegova kurvetina danas suncala pizdu na privatno sunce.

Conti-Moto

Citat: eclipse4 poslato 07 April, 2020, 20:35
kad moze ona gnjida od djindjica tamo sto ne bi i ostala gamad mogla?

to je "aleja zasluznih gradjana" .....naravno zasluzan je za rasprodaju srbije za sitne pare......da bi njegova kurvetina danas suncala pizdu na privatno sunce.

Nemacki vojnik ...
Bolje da ne redjamo sta sve Porodica Djindjic sada poseduje.
Novo !!!
Conti ROAD !!

Lazic

Ma ¹to se mene tièe jebe mi se, mogu i tamo da ih sa'ranjuju, aleju velikana sam pomenuo u kontekstu groblja... ;D

dzimika


Ivicat

Jednom jedan rece, ako me zanima sta se desava na Kosovu, gledam siptarske vesti. Sada izgleda da trebamo pratiti hrvatske da znamo kako je stanje kod nas...

eclipse4

bilo cije samo ne Srpske.

ЯЭВОЛУТИОН

pa ovde i nema srpskih vesti..mozda koja on line...ostale su sve ringier adolf hitler i sns vijesnik......
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

eclipse4

Sve su na zalost Srpske vesti,jednog vlanika aleksandra pickoustog vucica!

Taj se isti pickousti ovde u ringier (sta god li to odzvanjalo) adolf hitler novinama naziva tiraninom i manipulatorom sopstvenog naroda.

monsterbnt

a ovde ga ringier (u obliku blica) dize u nebesa
Smrt SVIMA!!!!

ЯЭВОЛУТИОН

samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Slaninar

montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

milomir22

Popularnost vucica nije u tome sto je on dobar, vec sto je uspeo, kako ne znam, ali nekako je uspeo, da opoziciju razbuca i sebi konkurenciju svede na 0. Nisam dugo izlazio na izbore, ali u prici vidim da su svi koji izlaze u fazonu: "a za koga da glasam". Kada bi se pojavio neko iole normalan kao protivkandidat, ne bi situacija bila ovakva. Ali nazalost, takvog nema, a bojim se da ga u skorije vreme nece ni biti. A do tad se glasaci vode politikom "manje zlo", a pitanje je da li je manje, licno mislim da je isto.
"If you seek authenticity for authenticity's sake, you are no longer authentic."

-Jean Paul Sartr

Slaninar

Citat: milomir22 poslato 11 April, 2020, 07:35
Popularnost vucica nije u tome sto je on dobar, vec sto je uspeo, kako ne znam, ali nekako je uspeo, da opoziciju razbuca i sebi konkurenciju svede na 0. Nisam dugo izlazio na izbore, ali u prici vidim da su svi koji izlaze u fazonu: "a za koga da glasam". Kada bi se pojavio neko iole normalan kao protivkandidat, ne bi situacija bila ovakva. Ali nazalost, takvog nema, a bojim se da ga u skorije vreme nece ni biti. A do tad se glasaci vode politikom "manje zlo", a pitanje je da li je manje, licno mislim da je isto.

Tako i meni deluje. Generalno od 2000. godine ni jedni nisu sposobni ni za èuvanje ovaca. Oni za vreme Slobe su bili zlo, ali su bar bili koliko-toliko sposobni (pa su nas i najvi¹e sjebali).
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

dzimika

Ti nisi merodavan, tebi je Sloba kriv za sve

Slaninar

Citat: dzimika poslato 11 April, 2020, 08:48
Ti nisi merodavan, tebi je Sloba kriv za sve

Zna¹ za stranku koja ne nudi rasprodaju svega korporacijama i "pristupanje EU"?
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen