Ćao, Anonimni posetioče
Stranice: 1 ... 1403 1404 1405 [1406] 1407 1408 1409 ... 1449
Štampaj
Autor Tema: Sta stampa stampa  (Pročitano 1726181 puta)
0 članova i 21 gostiju pregledaju ovu temu.
Slaninar
Iskusni bajker

Van mreže Van mreže
 Motor:
Yamaha FZS600 Fazer i bela strela s jednom konjskom snagom.
 Facebook: Poseti
Ako kaniš pobijediti, ne smiješ izgubiti.

Kvalitet: +1533 (17%)
Zahvalnice: 95

Odgovor #28100 - 25 Mart, 2020, 11:54 Ocena: 0
Ignoriši

Samo Dilanovu sam uzeo & pročitao od pomenutih - dobra je.

montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen
dzimika
Gospodin BILO
Moto Manijak

Van mreže Van mreže
Kvalitet: +2078 (17%)
Zahvalnice: 134

Odgovor #28101 - 25 Mart, 2020, 11:57 Ocena: 0
Ignoriši

Ne znam da li kapirate nesto, na zalost nisu svi preko radili prijavljeni a cak i oni koji su bili prijavljeni sad kad je sve stalo gazde rekle nema plate dok se ne radi, isto kao i kod nas sto su rekle gazde, evo kum koji vozi kamion u Becu je tako prosao
i sta sad oni da rade? Da ostanu tamo da placaju rentu? Kao i u BG sto ce studenti da ostanu da placaju rentu? Ili oni koji ne dobijaju platu jer ne rade?

A ne verujem da se vracaju medicinski radnici od preko, za njih garantujem da tek sada nece dozvoliti da odu, a samo da potsetim kad vec kudite te iste lekare koji su otisli, DRZAVA JE POTPISALA SPORAZUM SA NEMACKOM O SLANJU MEDICINSKOG OSOBLJA na rad u nemacku, nisu svi oni sami odjednom dobili ideju da idu, ko ne veruje neka potrazi slike oglasa koji su postavljani na sajtu nacionalne sluzbe za zaposljavanje a i na ponoima u kancelarijama sluzbe, nakon sto su oni potpisali pocele su i neke agencije da se pojavljuju koje vode(neke lazne neke prave) ali samo da vas pitam, da li bi vi radili za 35000din, mozda izadjete na oko 40000 ili malo preko sa nocnim smenama na recimo opstoj intenzivnoj u urgentnom? Da brisete usrane babe i dede pa cak i mlade momke i devojke (licno se uverio) za te pare?

I samo da vidim, da ste vi preko i da ste ostali bez posla a ujedno i bez primanja, da li bi ste ostali tamo ili bi ste se vratili nazad u svoju zemlju?
ЯЭВОЛУТИОН
Moto Doktor
Moto Manijak

Na mreži Na mreži
 Motor:
zlata, kata i zeka ....babe naravno 35+
Kvalitet: +8300 (38%)
Zahvalnice: 712

Odgovor #28102 - 25 Mart, 2020, 12:23 Ocena: +2
Ignoriši

branis ih bez razloga......ti koji se brze bolje vratili cim je krenulo sranje ce jedno ibedno ziveti tamo isto kao i ovde ali ce gajiti nadu da ce im biti bolje....engleska je dugo vremena bila sinonim za naku sansu poput amerike i nemacke...igrom slucaja bila jednom jedna tv serija koju su nasi preveli sa MUCKE......kako je moguce da neko u engleskoj zivi na taj nacin ...i to postoji ceo kvart gde ljudi  zive tako.....a ja sam bio i u celim gradovima u francuskoj i nemackoj gde nije nista bolje...socijala....i to gora nego ovde.
nije pitanje za koliko radis ....vec koliko vredis da te plate.....ja kad sam trazio posao trazio sam neke uslove ali mi plata nikad nije bila prioritet....ako dokazes da vredis lako ces se dogovoriti za koji mesec za vecu platu....ovde su ljudi navikli na NE MOZE NIKO DA ME MALO PLATI KOLIKO JA MALO MOGU DA RADIM ...i smatraju da je plata nadoknada za dolazak na radno mesto.....stepen obrazovanja treba da bude plus za dobijanje radnog mesta, kao i iskustvo, ali ne sme da bude uslov.
Ja sam zavrsio visu masinsku na foru da bi mogao uopste da budem direktor privatnog preduzeca....dakle bez skole mozes biti vlasnik ali ne i direktor...odgovorno lice....a sve to da bih mogao da izvodim radove na limatizaciji i grejanju na objektima...sto nema nikakve veze i i dalje nemam pojma o tome osim da nadjem dobrog projektanta, nadzornog i izvodjaca....batalio sam privatnu firmu jer sam shvatio da je deficit novca lakse podneti nego deficit vremena....a i novac mozes da pozajmis a vreme ne.

samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11
Gašpar
Moto Manijak

Van mreže Van mreže
Jedan je Japan

Kvalitet: +3779 (24%)
Zahvalnice: 373

Odgovor #28103 - 25 Mart, 2020, 12:57 Ocena: +1
Ignoriši

Upravo ono što Alja kaže, vraćaju se oni koji se ni tamo nisu snašli i koji i tamo loše žive.

Pravo da ti kažem Džimika, ne znam ko je gori, dal ovi što su pohrili od preko ili ovi što su otišli na letovanje u sred pandemije, pa bi sad da ih država vrati, da im pošalje avion, da im pomogne. Pravo da ti kažem, kad sve ovo prođe, poslaću upit nadležnom ministartvu da pitam gde ja mogu da se prijavim za taj privatni avion što vozi građane, pošto ovog puta nisam iskorisitio tu mogućnost pa bih da iskoristim za letovanje, jer što oni imaju više prava nego ja?

Od svoje 23. godine radim, uvek prijavljen na pun iznos, uvek izmirene sve obaveze za mene. Ova država mi svakog meseca otima oko 50.000 RSD i mom poslodavcu još 30.000 RSD, malo li je? A u sred pandemije, mogu dočekati da nema mesta za mene na respiratoru, nego će to mesto zauzeti neko ko na crno radi negde u inostranstvu i ne plaća nigde nikakve doprinose. Divno  andjeo

Takođ, da se uhvatim i za ovih 35.000 - 40.000 RSD za doktore. Paaaa, to nije plata ni medicinskih sestara i one imaju više (moja majka je medicinska sestra, doduše na onkologiji pa ima nekih benefita ali mislim da prelazi 40.000). Doktori zarađuju oko 80.000 RSD mog, tvog ili bilo čijeg novca, a zakazuju mi pregled za oktobar 2021. I ne, nije do uslova, do ljudi je. Pozvao bih se opet na Aljino - "Ne mogu dovoljno malo da me plate, koliko malo mogu da radim". Iz tog razloga mi u firmi imamo privatno zdravstveno, pa sve završavam istog sata, a ako je baš gužva istog dana. I sad, vidi čuda, moja firma mora da plaća državi zdravstveno koje ne koristimo i još privatno, divota  WTF

I da, tih 80.000 dobijaju prosečni doktori, ono vukli studije 10 godina i na kraju dobili posao u državnoj firmi, uhlebili se i te priče. I slični njima i idu preko. Za stručnjake ima mesta i ovde, privatne bolnice se otvaraju konstantno i plate su im mnogo više od državnih, ali ne primaju džabalebaroše, nego se radi pun gas da bi se plata zaradila. U tome je poenta Smiley

Slaninar
Iskusni bajker

Van mreže Van mreže
 Motor:

Odgovor #28104 - 25 Mart, 2020, 13:13 Ocena: +3
Ignoriši

Ljudi koji ovde žive su napravili sebi državu po meri i zasluzi. Prosečni, oni kakvih je najviše.

Ti što dolaze od napolje, kao i turisti: pa zar se nije naša vlas' zvanično zajebavala kako je virus smešan, relativno skoro pre izbijanja sranja? Sad povika na građane kako su neozbiljni i na ove što se vraćaju.

Ti kriviš ljude što su okušali sreću napolju i nisu se uspeli snaći? Da ih pustimo da pomru?

Za one koji su jako bogati i bliski s vlastima će biti respiratora, ali za nas ostale, "obične smrtnike" - doktori (takvi kavke imamo) će donositi te surove, teške i nezahvalne odluke - i živeti  s njima.

Teret svega će svakako (i ovde i napolju), po svemu sudeći, pasti na radnike (koji masovno dobijaju otkaze) i mala preduzeća - veliki kapitalisti i velike korporacije će preživeti i najverovatnije dobiti subvencije svojih država.

Inače, zbog posla računam da svakako imam 99% šanse za zapatiti virus, a pošto nisam ni previše mlad, ni previše "zaslužan", ne očekujem da ću biti prvi u redu za respirator. Tako da - još, mesec-dva i pa-pa.  Smiley

sasa ns 1
Iskusni pozer

Van mreže Van mreže
 Motor:
kawasaki versys
Kvalitet: +133 (12%)
Zahvalnice: 15

Odgovor #28105 - 25 Mart, 2020, 13:18 Ocena: 0
Ignoriši

http://www.politika.rs/scc/clanak/450798/Princ-Carls-pozitivan-na-korona-virus
evoga još jedan ko ahtisari
ЯЭВОЛУТИОН
Moto Doktor
Moto Manijak

Na mreži Na mreži
 Motor:
zlata, kata i zeka ....babe naravno 35+
Kvalitet: +8300 (38%)
Zahvalnice: 712

Odgovor #28106 - 25 Mart, 2020, 13:29 Ocena: +1
Ignoriši

Ljudi koji ovde žive su napravili sebi državu po meri i zasluzi. Prosečni, oni kakvih je najviše.

Ti što dolaze od napolje, kao i turisti: pa zar se nije naša vlas' zvanično zajebavala kako je virus smešan, relativno skoro pre izbijanja sranja? Sad povika na građane kako su neozbiljni i na ove što se vraćaju.

Ti kriviš ljude što su okušali sreću napolju i nisu se uspeli snaći? Da ih pustimo da pomru?

Za one koji su jako bogati i bliski s vlastima će biti respiratora, ali za nas ostale, "obične smrtnike" - doktori (takvi kavke imamo) će donositi te surove, teške i nezahvalne odluke - i živeti  s njima.

Teret svega će svakako (i ovde i napolju), po svemu sudeći, pasti na radnike (koji masovno dobijaju otkaze) i mala preduzeća - veliki kapitalisti i velike korporacije će preživeti i najverovatnije dobiti subvencije svojih država.

Inače, zbog posla računam da svakako imam 99% šanse za zapatiti virus, a pošto nisam ni previše mlad, ni previše "zaslužan", ne očekujem da ću biti prvi u redu za respirator. Tako da - još, mesec-dva i pa-pa.  Smiley

pa ti si se usro...nemoj se plasiti smrti...brzo dolazi...zivota se plasi....brzo prodje ali mu treba vremena....i nesto ovih dana zovem one sto mi pozelese sretnu novu godinu....pravim listu za otstrel.....

nadam se da ce ovaj narod nakon ovoga shvatiti da vrednost vremena ne moze da nadoknadi vrednost novca.....mogli su da zatvore granice na vreme i otvore granicne karantine od 30 dana jos oko nove godine....sest meseci da dele hranu i ne naplacuju nista od komunalija i poreza , je smesno koliko ce ovo da kosta na kraju...

samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11
Slaninar
Iskusni bajker

Van mreže Van mreže
 Motor:

Odgovor #28107 - 25 Mart, 2020, 13:37 Ocena: 0
Ignoriši

Za one koji su jako bogati i bliski s vlastima će biti respiratora, ali za nas ostale, "obične smrtnike" - doktori (takvi kavke imamo) će donositi te surove, teške i nezahvalne odluke - i živeti  s njima.

Inače, zbog posla računam da svakako imam 99% šanse za zapatiti virus, a pošto nisam ni previše mlad, ni previše "zaslužan", ne očekujem da ću biti prvi u redu za respirator. Tako da - još, mesec-dva i pa-pa.  Smiley

pa ti si se usro...nemoj se plasiti smrti...brzo dolazi...zivota se plasi....brzo prodje ali mu treba vremena....i nesto ovih dana zovem one sto mi pozelese sretnu novu godinu....pravim listu za otstrel.....

nadam se da ce ovaj narod nakon ovoga shvatiti da vrednost vremena ne moze da nadoknadi vrednost novca.....mogli su da zatvore granice na vreme i otvore granicne karantine od 30 dana jos oko nove godine....sest meseci da dele hranu i ne naplacuju nista od komunalija i poreza , je smesno koliko ce ovo da kosta na kraju...

Sve države su napravile istu grešku - tj. kontam da su svesno išli na to da ne trpi biznis, ali sad će trpeti još više zbog toga - preračunali su se.

A za ovo drugo - računam da je već gotovo - još od sranja 90ih. Svaki dodatni dan je čist bonus. Kad se čovek s tim pomiri, onda uglavnom ne pravi panične gluposti, niti blokira kad je frka - barem je meni tako, ne znam za ostale.

misa-pei
Vikend bajker

Na mreži Na mreži
 Motor:
Honda CBR 1000 f- Bedevija
Kvalitet: +1494 (47%)
Zahvalnice: 103

Odgovor #28108 - 25 Mart, 2020, 13:46 Ocena: +2
Ignoriši

Da l' ste vi normalni? Dobijem virus... Pa? Grip najobičniji. Ajde, možda malo jači. Tolika frtutma oko gripa. To što je neko pozitivan na koronu (koja postoji ko zna koliko, a registrovana je 1965. godine, sad je malo mutirala kao i svaki virus) ne znači da će da umre. Umiru oni koji su i onako jednom nogom u grobu a drugom na kori od banane. Koliko ljudi znate da su umrli "na zdravo"? Ja i previše. Sladite, bre. Ovo je na prvom mestu belosvetska muljačina za zataškavanje/spremanje nečg mnogo goreg. Ne mislim da nam spremaju nešto opasno po fizički život, već na nešto mnogo gore. Da si živ i obespravljen, živ zakopan i kontrolisan, živ i ponižen. A još da im vičeš hvala, tako treba, to je najbolje za sve nas.

Zar ne vidite da bi moglo, kad bi se na saobraćaj primenio isti ovaj metod, reći da pošto svakodnevno u saobraćajnim nesrećama gine xxx.xxx osoba, zarad VAŠE bezbednosti, da baš vaše što čitate, treba zabraniti korišćenje svih prevoznih sredstava, pošto će se time smanjiti mogućnost da baš vi, vi što čitate, budete povređeni ili poginuli u saobraćaju. Eto rešenja.

Država je najveći neprijatelj naroda
Ivicat
Iskusni pozer

Van mreže Van mreže
 Motor:
900rr
Kvalitet: +778 (34%)
Zahvalnice: 36

Odgovor #28109 - 25 Mart, 2020, 14:17 Ocena: 0
Ignoriši

I posle kazu nije do farmako mafije. Sugavo parce platna (aka hiruska maska) kosta 110din! Znas kad bi je kupio? Nikad! Ali zapela draga kupi pa kupi, ce pocrkamo. Zao mi je sto nisam doneo vojnu gas-masku pa da se sa njom setam po gradu.
eclipse4
Moto Manijak

Van mreže Van mreže
 Motor:
puma patike
Kvalitet: +3982 (33%)
Zahvalnice: 125

Odgovor #28110 - 25 Mart, 2020, 14:40 Ocena: -1
Ignoriši

branis ih bez razloga......ti koji se brze bolje vratili cim je krenulo sranje ce jedno ibedno ziveti tamo isto kao i ovde ali ce gajiti nadu da ce im biti bolje....engleska je dugo vremena bila sinonim za naku sansu poput amerike i nemacke...igrom slucaja bila jednom jedna tv serija koju su nasi preveli sa MUCKE......kako je moguce da neko u engleskoj zivi na taj nacin ...i to postoji ceo kvart gde ljudi  zive tako.....a ja sam bio i u celim gradovima u francuskoj i nemackoj gde nije nista bolje...socijala....i to gora nego ovde.
nije pitanje za koliko radis ....vec koliko vredis da te plate.....ja kad sam trazio posao trazio sam neke uslove ali mi plata nikad nije bila prioritet....ako dokazes da vredis lako ces se dogovoriti za koji mesec za vecu platu....ovde su ljudi navikli na NE MOZE NIKO DA ME MALO PLATI KOLIKO JA MALO MOGU DA RADIM ...i smatraju da je plata nadoknada za dolazak na radno mesto.....stepen obrazovanja treba da bude plus za dobijanje radnog mesta, kao i iskustvo, ali ne sme da bude uslov.
Ja sam zavrsio visu masinsku na foru da bi mogao uopste da budem direktor privatnog preduzeca....dakle bez skole mozes biti vlasnik ali ne i direktor...odgovorno lice....a sve to da bih mogao da izvodim radove na limatizaciji i grejanju na objektima...sto nema nikakve veze i i dalje nemam pojma o tome osim da nadjem dobrog projektanta, nadzornog i izvodjaca....batalio sam privatnu firmu jer sam shvatio da je deficit novca lakse podneti nego deficit vremena....a i novac mozes da pozajmis a vreme ne.

mislim da te plusiraju samo oni koji isto ko i ti nemaju pojma sta i o cemu pises bitno da im se prica svidja  Grin Grin Grin
pa ti si bre jedan od onih sto nije uspeo pa sve vratio  rofl rofl rofl rofl  ili gresim?
mali_zmaj
Iskusni bajker

Van mreže Van mreže
 Motor:
Keeway Cruiser 250,Kawasaki Kle 500,Bmw K75,Kawasaki Zephyr 750,Honda Cbf 1000 GT
Kvalitet: +1607 (27%)
Zahvalnice: 66

Odgovor #28111 - 25 Mart, 2020, 15:20 Ocena: 0
Ignoriši

Bio u Briselu kod kolegice školske..,i samo mogu da potvrdim tvoje tvrdnje!! Hiljadu rasa i vjera u Briselu, sam vidjeo za ta dva dana!! Sve je preskupo, a ljudi su maksimalno neljubazni!! I onda meni moja kolegica objasni!! Kaže bjedno su plaćeni,i onda im njihovi šefovi ne žele prigovarati za neljubaznost,jer to znači da ih moraju platiti bolje!! Uđeš u market,i dođeš na kasu,i ne želi ti reći niti dobar dan,niti ček uspostaviti pogled očima.. Iskreno razočarao sam se..  Samo je EU birokratija dobro plaćena..,šljakeri ništa,i onda su sve usluge,od nekih najosnovnijih ,pretplaćene,jer moraju tako!  Prestolnica EU,neka hvala!!

jin-jang
sasa ns 1
Iskusni pozer

Van mreže Van mreže
 Motor:
kawasaki versys
Kvalitet: +133 (12%)
Zahvalnice: 15

Odgovor #28112 - 25 Mart, 2020, 15:43 Ocena: 0
Ignoriši

I posle kazu nije do farmako mafije. Sugavo parce platna (aka hiruska maska) kosta 110din! Znas kad bi je kupio? Nikad! Ali zapela draga kupi pa kupi, ce pocrkamo. Zao mi je sto nisam doneo vojnu gas-masku pa da se sa njom setam po gradu.
ašovčić,šatorsko,šlem,zaštitna maska,čizme,sdo dosta komada,tablete za prljavu vodu su obavezni deo aseseoara svake moderne žene .Pošto ovo nije tačno treba da nadjete neki post od pre nove godine gde je EL JEFE lepo reko da se uspeno bori pritiv vlasti a i protiv epidemije ako imaš bunar,baštu i alatke.
despic
Pussy Hunter
Vikend bajker

Na mreži Na mreži
 Motor:
motor
divljak

Kvalitet: +906 (25%)
Zahvalnice: 48

Odgovor #28113 - 25 Mart, 2020, 15:48 Ocena: 0
Ignoriši

A gde su sljakeri dobro placeni? I sto bi bili?

klasican divljak
mali_zmaj
Iskusni bajker

Van mreže Van mreže
 Motor:
Keeway Cruiser 250,Kawasaki Kle 500,Bmw K75,Kawasaki Zephyr 750,Honda Cbf 1000 GT

Odgovor #28114 - 25 Mart, 2020, 15:52 Ocena: 0
Ignoriši

A zašto ne bi,ako pošteno rade?? E sad drugo što zbog takvog stanja,su jedni morbidno bogati,a drugi morbidno malo plaćeni,a ima dovoljno za sve!! Al tako je kako je,utopija ne postoji.. Inače to se zove truli kapitalizam,ono što je nama nedavno došlo. Ja bih nazvao dao svoj opis gnjili kapitalizam.

jin-jang
despic
Pussy Hunter
Vikend bajker

Na mreži Na mreži
 Motor:
motor
divljak

Odgovor #28115 - 25 Mart, 2020, 15:59 Ocena: 0
Ignoriši

A zasto bi neki neandertalac koji je glup ko q imao platu sto kopa kanale istu kao i neko ko preko deset godina proveo uceci nesto i i dalje uci i usavrsava se? Znaci ti si za komunizam? Onda necu ni ja da radim jbg, idem da radim na trafici i da primam platu isto ko doktor, bole me...
moji roditelji rade i vise nego posteno, imaju jadnu platu, pred penzijom su koja ce biti bedna isto ko i plata. Ali poslovi su im takvi da nisu ni zasluzili vise...ko im je kriv, ja nisam sigurno

klasican divljak
mareskin
Moto Manijak

Van mreže Van mreže
 Motor:
Yamaha XJ600s Diversion
Kažu malo blesav...

Kvalitet: +2694 (24%)
Zahvalnice: 61

Odgovor #28116 - 25 Mart, 2020, 16:03 Ocena: 0
Ignoriši

A zašto ne bi,ako pošteno rade?? E sad drugo što zbog takvog stanja,su jedni morbidno bogati,a drugi morbidno malo plaćeni,a ima dovoljno za sve!! Al tako je kako je,utopija ne postoji.. Inače to se zove truli kapitalizam,ono što je nama nedavno došlo. Ja bih nazvao dao svoj opis gnjili kapitalizam.

Dok je kod nas loša finansijska situacija svaka plata iz inostranstva će biti dobra. Kako bi inače za svoju satnicu mogao da platiš dnevnicu majstora koji ti zida kuću?

Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg`o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu
mali_zmaj
Iskusni bajker

Van mreže Van mreže
 Motor:

Odgovor #28117 - 25 Mart, 2020, 16:26 Ocena: 0
Ignoriši

A zasto bi neki neandertalac koji je glup ko q imao platu sto kopa kanale istu kao i neko ko preko deset godina proveo uceci nesto i i dalje uci i usavrsava se? Znaci ti si za komunizam? Onda necu ni ja da radim jbg, idem da radim na trafici i da primam platu isto ko doktor, bole me...
moji roditelji rade i vise nego posteno, imaju jadnu platu, pred penzijom su koja ce biti bedna isto ko i plata. Ali poslovi su im takvi da nisu ni zasluzili vise...ko im je kriv, ja nisam sigurno

Nema to veze sa školom,ja ti govorim o bogatašima,ne trebaš biti školovan da bi bio bogat,barem ti je to jasno,dovoljno da si tajkunčina,kriminalac da bi bio bogat, ja ti pričam o čistoj demokratiji..,za komunizmom mi se jebe,neuspijela utopija.  Samo znam da ima dovoljno novca za sve,a da bogati i dalje ostanu trulo bogati,a radnik bude dobro plaćen,ako je zaslužio. Kad si već tako školovan,otođi do prvog čovjeka koji kopa kanal i reci mu da je glupi neandertalac, da treba da bude bijedno plaćen,zato što nema fakultet .Ako si tolika faca,mislim da bi dobio krampom preko lobanje.. Ja imam SSS ali sam dobro plaćen..,i trudim se da budem uslužan na poslu,i imam i godišnji odmor i regrese,i firma mi kupi i košulju i cipele,i ima i stimulacija,ako mjesec bude dobar. Jel to toliko teško. Slušaj druže moja žena je fakultetski obrazovana,i ima veću platu,i treba da ima veću platu,al što se mene tiče od krvi i mesa je,boli me uvo koliko je fakulteta završila.. To mislim i za onog majmuna doktora koj bez sto eura,mimo svoje plate neće da te pogleda.. Pa kad dobije preko nosa neka plače materi svojoj,pizda mu materina!!

I da rezimiram,ja ti govorim o raspodijeli para,ti meni spominješ školu,brkaš lončiće!!

jin-jang
despic
Pussy Hunter
Vikend bajker

Na mreži Na mreži
 Motor:
motor
divljak

Odgovor #28118 - 25 Mart, 2020, 16:50 Ocena: 0
Ignoriši

Kao prvo, ja nigde skolu nisam pomenuo. Pomenuo sam usavrsavanje i ucenje...to nema veze sa skolom, serem se na skole i fakultete. A kao drugo, bole me kurac da se raspravljam, nisam ni skolovan ni kriminalac, ne zaradjujem milione ali nisam ni beda. Mora da se zna kome je gde mesto.
Kad sam bio klinac bilo bi je svejedno...treba svi da imaju to bi bilo najbokje...al sad bogme vidim da ima opasno mnogo nesposobnih i beskorisnih debila... I sa parama i bez.
I da, faca sam Smiley
A ti ne znam sta se nalazis uvredjenim ako si posten radnik i dobro si placen...ja sam jos posteniji hahah

klasican divljak
Gašpar
Moto Manijak

Van mreže Van mreže
Jedan je Japan

Kvalitet: +3779 (24%)
Zahvalnice: 373

Odgovor #28119 - 25 Mart, 2020, 16:53 Ocena: +1
Ignoriši

Svet je vrlo jednostavan.

Ekstremno bogati su u tom trenutku bili snalažljivi, sklopile im se kockice, nešto se potrefilo i eto... Svaka im čast i ja bih voleo da mi se tako poklope kockice, ali im ne želim da imaju manje. Želim im da imaju još više.
Nije on ekstremno plaćen, on je stvorio ekstremno puno para.

Problem je i što taj što kopa krampom, može da iskopa ćup pun zlata i spičkao bi ga za najviše godinu dana, pa bi se vratio da kopa opet, za iste pare. Ne barataju svi isto parama, ima i do toga.

Stranice: 1 ... 1403 1404 1405 [1406] 1407 1408 1409 ... 1449
Štampaj
Moto Manijaci  |  Opšte teme  |  Ostale teme  |  Tema: Sta stampa stampa