Glavni meni

Sta stampa stampa

Započeo zmiya, 11 Decembar, 2011, 17:36

0 članova i 13 gostiju pregledaju ovu temu.

eclipse4

i kad im se vrati korona virus nazad koji je boravio u srbiji.......najebace ga kinezi.....

dzimika

Kinezi ne salju vec neko vreme jer nisu radili zbog njihovog prolecnog festivala i nove godine
Paketi koji su poslati pre nove godine ce stici u nekom trenutku a paketi koji su poslati ili po pracenju stigli za vreme strajka poste tek su poceli da se isporucuju u januaru i to u drugoj polovini

A koliko znam carina za pakete koji stizu posti se radi u posti, tj ona nova zgrada u Zemunu


sasa ns 1

Citat: dzimika poslato 09 Februar, 2020, 07:31
Kinezi ne salju vec neko vreme jer nisu radili zbog njihovog prolecnog festivala i nove godine
Paketi koji su poslati pre nove godine ce stici u nekom trenutku a paketi koji su poslati ili po pracenju stigli za vreme strajka poste tek su poceli da se isporucuju u januaru i to u drugoj polovini

A koliko znam carina za pakete koji stizu posti se radi u posti, tj ona nova zgrada u Zemunu
neznam kako je za koronu ali mnogi virusi koji napadaju ¾ivotinje ¾ive van tela i po 6 meseci,mo¾da i u paketiæu

eclipse4

Citat: sasa ns 1 poslato 09 Februar, 2020, 17:43
https://www.vesti-online.com/odakle-stizu-signali-iz-svemira/

naucnici u soku
srbija na nogama
ukucani u neverici: sloba vec tri dana kulira lunu
devojka je stavila prs` u dupe kada cujete zasto pozelecete da stavite celu nogu




Doktor Leon Ostrum iz Holandskog instituta za radio astronomiju rekao je da, uprkos èinjenici da se jo¹ ne zna ¹ta uzrokuje signale, i ¹ta im je izvor, sa sigurno¹æu se zna „¹ta nije njihov izvor“.


doktore i ja to znam,recimo 100% uzrok tome nije moj prdez a sto se uzroka tice i ja sam na vasem nivou znanja....ne znam...

jel ovo znaci da i ja mogu biti doktror tih nauka???

PECA BMW

Ukidaju zeleni karton za bosnu !
Bolje biti malo lud , nego malo pametan !

El Jefe

Па пичка им материна, оће ли сад да ми врате паре
Друштво за заштиту од животиња

jevta


sasa ns 1

NEMATE POJMA.
Ne ukida se ,ako se ukida zeleni karton za bosnu nego Bosanèerosi ukidaju zeleni karton za sebe,tojest potpisuju ugovor sa nekom evropskom organizacijom koja objedinjuje osiguranja i omoguæuje da se standardno osigurenje va¾ii----------------BEZ PREPISA-------------  .Naime zeleni karton nije nikakvo osiguranje nego samo potvrda da ti obavezno osiguranje vozila va¾i u inostranstvu.Onao vredi taman tolko kolko u bosni a to je 6 maraka ili ti 355 dinara.
Kod nas je naravno 6 puta skuplji a do pre koju godinu je bio 9 puta skuplji a kad je sloba skikno sa vlasti bio je 350 maraka.Mislim jedno 2 godine.To je zato ¹to osiguranja nisu plaæala ¹tete ka inostranstvu pa je onda to neko trebo da namiri.Pa eto oni na¹li mene ,mamu im jebem .Plata profesora u ¹koli je te godine bila 48 maraka a zeleni karton 350.

El Jefe

Значи зато у Босни и дан данас нема професора
Друштво за заштиту од животиња

sasa ns 1

dobro je jer ko ide motorom da se voza a neide kroz makedoniju neæe morati da kupuje z.karton.E sad æe se ,,na¹i,, osiguravaèi naæi ugro¾eni zbog smanjenja prihoda pa æe skoèiti cene obaveznog osiguranja koje je veæ skoèilo pre 6 godina posle polava 40 % da bi namirili osiguravaèe koji inaèe nisu na¹i.Po¹to tzv na¹a osiguranja su odma kupljena kao i pivare kad je sloba skikno.
Taj peder Vuèiæi tzv.narodnjak ¹titi narod i njegove vodje ali one preko grane i to na na¹ raèun.

sasa ns 1

Citat: El Jefe poslato 09 Februar, 2020, 22:13
Значи зато у Босни и дан данас нема професора
jebo ga ti ,nije u Bosni nego u srbiji bilo 350 maraka ,a profesori imaju manju platu od skoro bilo koga.A i ¹ta æe nam kad nam je buduænost bez buduænosti zbog manjka ljudi ako ne raèunam sirijce i one iz banglade¹a

PECA BMW

Citat: sasa ns 1 poslato 09 Februar, 2020, 22:10
NEMATE POJMA.
Ne ukida se ,ako se ukida zeleni karton za bosnu nego Bosanèerosi ukidaju zeleni karton za sebe,tojest potpisuju ugovor sa nekom evropskom organizacijom koja objedinjuje osiguranja i omoguæuje da se standardno osigurenje va¾ii----------------BEZ PREPISA-------------  .Naime zeleni karton nije nikakvo osiguranje nego samo potvrda da ti obavezno osiguranje vozila va¾i u inostranstvu.Onao vredi taman tolko kolko u bosni a to je 6 maraka ili ti 355 dinara.
Kod nas je naravno 6 puta skuplji a do pre koju godinu je bio 9 puta skuplji a kad je sloba skikno sa vlasti bio je 350 maraka.Mislim jedno 2 godine.To je zato ¹to osiguranja nisu plaæala ¹tete ka inostranstvu pa je onda to neko trebo da namiri.Pa eto oni na¹li mene ,mamu im jebem .Plata profesora u ¹koli je te godine bila 48 maraka a zeleni karton 350.

Aha znaci ne ukida se  , nego ga vise nece biti ! Uh dobro je da si nam objasnijo .
Bolje biti malo lud , nego malo pametan !

sasa ns 1

#27953
Citat: PECA BMW poslato 09 Februar, 2020, 22:52
Citat: sasa ns 1 poslato 09 Februar, 2020, 22:10
NEMATE POJMA.
Ne ukida se ,ako se ukida zeleni karton za bosnu nego Bosanèerosi ukidaju zeleni karton za sebe,tojest potpisuju ugovor sa nekom evropskom organizacijom koja objedinjuje osiguranja i omoguæuje da se standardno osigurenje va¾ii----------------BEZ PREPISA-------------  .Naime zeleni karton nije nikakvo osiguranje nego samo potvrda da ti obavezno osiguranje vozila va¾i u inostranstvu.Onao vredi taman tolko kolko u bosni a to je 6 maraka ili ti 355 dinara.
Kod nas je naravno 6 puta skuplji a do pre koju godinu je bio 9 puta skuplji a kad je sloba skikno sa vlasti bio je 350 maraka.Mislim jedno 2 godine.To je zato ¹to osiguranja nisu plaæala ¹tete ka inostranstvu pa je onda to neko trebo da namiri.Pa eto oni na¹li mene ,mamu im jebem .Plata profesora u ¹koli je te godine bila 48 maraka a zeleni karton 350.

Aha znaci ne ukida se  , nego ga vise nece biti ! Uh dobro je da si nam objasnijo .
ovde nam treba pravnik ,reèeno je Ukidaju zeleni karton za bosnu ! A na to se nadovezo zoki da oæe da mu vrate pare..Nemo¾e neko drugi da ukine zeleni karton za bosnu nego sami bosanci,kao i ¹to smo mi ukinuli zeleni karton za sebe pristupajuæe toj organizaciji.AlPo¹to bosanci nisu èlanovi te organizacije onda onaj ko ide kod njih mora i da im plati na granici  ili svom osogiguranju Sve one zemlje koje su ostale van organizacije idalje naplaæuju to da bi se vozilo kod njih.Uostalom ni neznam da li æe ga stvarno bibti ili neæe ali bosancima i nije tolko bitno jer je 6 maraka.

PECA BMW

Cek da prevedem ljudima :

Kad ove godine idete u Bosnu ne treba vam zeleni karton i ustedece te oko 2000 din .

Prosto .
Bolje biti malo lud , nego malo pametan !

sasa ns 1


ЯЭВОЛУТИОН

ao me tih 2000 dnara izvadi na godisnjem nivou...
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

despic

Sta cete u bosni koji q [zvizdi]
klasican divljak

dzimika

A gde ste to culi? Videli imate neki link za vest?

El Jefe

Друштво за заштиту од животиња