Glavni meni

Sta stampa stampa

Započeo zmiya, 11 Decembar, 2011, 17:36

0 članova i 14 gostiju pregledaju ovu temu.

dzimika

Ajd da pitam, zar vi mislite da bi nesto, ista, bilo drugacije da je neko drugi dosao na vlast posle slobe? Da se ne bi krenulo u rasprodaju svega sto vredi mnogo vise?

TEEfqd

pricam sa covekom iz belorusije. kaze mi covek da su oni bili u istoj situaciji sto se tice prodaje fabrika zapadu, samo sto su oni to odbili. i ide im. kako tako ali ima posla i kaze da su im putevi staklo. jebiga, korupcija u srbiji prolazi jer narod ne da na svoje, a politicare i ratne profitere takodje smatra svojima. tu se razilazimo

TEEfqd

#27802
ivicat. ma neka svako nek zivi gde hoce. meni lepo ovde dok recikliram otpad, kupam se u cistim jezerima, setam po alpima i to sve uz svoju porodicu takodje. ne treba mi srbija nit sam duzan nekom tamo. a dete ce mi uciti u kuci srpski pa tek onda jezik zemlje u kojoj sam, nije mene sramota porekla nego mase i sistema odatle. kako ce se moja deca nacionalno izjasnjavati, to ostaje da vidimo, nije to moja stvar. ali znace svoje korene. znas, sve to bih radio i u srbiji sto volim da nije zemlja toliko strokava (plutaju jugici i fice rekama) i slicno. ne mogu da uzivam ni u prirodi ni u sistemu poslovno. nije dovoljno dobro za mene i moju porodicu. buducu i sadasnju.

viper

Na¹ narod bi rekao, putuj igumane.

Послато са SM-A705FN помоћу Тапатока
"Doðe vreme kada pamet zaæuti, budala progovori , a fukara se obogati!"
(Ivo Andriæ)

sasa ns 1

¹ta ako prilikom ¹etanja po alpima naleti¹ na kamp za vojnu obuku albananaca.To je takodjje jedan od aspekata te ¹vajcarske .Sve zemlje na zapadu evrope su u principu tog tipa samo je ¹vajcarska imala te kampove jo¹ za vreme sovcjalizma i to u vi¹e navrata jo¹ pre 60 godina godina ,pa se kasnije nastavilo.Te zemlje su generalno protiv dr¾ave srbije sve dok ona nije njihov saveznik isto tako i jugoslavije i to zbog toga ¹to se smatralo du je jugoslavija  omoguæuje srpski uticaj sve do alpa.
Trenutna vlast je èisto prevarantska i njena osnovna funkcija je da stvaranjem tog seljoberskog okru¾enja ,,prevari,, gradjane pa da jednog dana postanemo saveznici mislim mi i ¹vajcarci.To je zato ¹to kod nas seljiobera nemo¾e da prodje ulickani i  ,smireni i elokvetni Tadiæ i zato je Vuèiæi pravi izbor ©vajcaraca i njihovih saveznika da obavi taj poso a da niko ne primeti su¹tinu -a to je savezni¹tvo.

El Jefe

Када на челу србије буде нова, права елита са чврстим коренима у овом народу онда ће нама бити боље. У такве свакао не спадају они који су увежени са стране као рецимо смирени и елоквентни Тадић, од оца Црногорца и мајке Хрватице рођен у Сарајеву. У првим његовим биографијама су лагали да је из Београда.
Друштво за заштиту од животиња

TEEfqd

Citat: viper poslato 12 Januar, 2020, 10:33
Na¹ narod bi rekao, putuj igumane.

Послато са SM-A705FN помоћу Тапатока

odavno otputovao, tvoji pozdravi nisu relevantni za diskusiju. mada, nadam se da si nesto naucio od mene.

Citat: sasa ns 1 poslato 12 Januar, 2020, 11:27
¹ta ako prilikom ¹etanja po alpima naleti¹ na kamp za vojnu obuku albananaca.To je takodjje jedan od aspekata te ¹vajcarske .Sve zemlje na zapadu evrope su u principu tog tipa samo je ¹vajcarska imala te kampove jo¹ za vreme sovcjalizma i to u vi¹e navrata jo¹ pre 60 godina godina ,pa se kasnije nastavilo.Te zemlje su generalno protiv dr¾ave srbije sve dok ona nije njihov saveznik isto tako i jugoslavije i to zbog toga ¹to se smatralo du je jugoslavija  omoguæuje srpski uticaj sve do alpa.
Trenutna vlast je èisto prevarantska i njena osnovna funkcija je da stvaranjem tog seljoberskog okru¾enja ,,prevari,, gradjane pa da jednog dana postanemo saveznici mislim mi i ¹vajcarci.To je zato ¹to kod nas seljiobera nemo¾e da prodje ulickani i  ,smireni i elokvetni Tadiæ i zato je Vuèiæi pravi izbor ©vajcaraca i njihovih saveznika da obavi taj poso a da niko ne primeti su¹tinu -a to je savezni¹tvo.

hajde da se tvoje najludje fantazije o siptarskim logorima u sred svajcarske i to po turistickim zonama (alpi) obistine.
i sta  da naletim. mislis da ce albanski ekstremisti u sred svajcarske da krenu da ciste ljude koji su emigrirali u tu zemlju?
koliko ti je realan taj sled dogadjaja?

meni je to realno isto koliko mi je realno to poslednje sto si napisao, navodno saveznistvo. jer pre gotovo svakog veceg
zasedanja u EU, vucic putuje ili u kinu ili u moskvu, da dobije instrukcije od svojih komrada pa tek onda nazad. procesljaj malo

TEEfqd

Citat: viper poslato 12 Januar, 2020, 10:33
Naš narod bi rekao, putuj igumane.

Послато са SM-A705FN помоћу Тапатока

topli pozdravi iz bratske ti bavarske



jel i tvoja porodica medju ovih 170? nije provokacija, cisto da razvijemo jos malo diskusiju.
bilo bi dobro da nesto lepo napises ako imas.

sasa ns 1

#27808
Citat: redshadow poslato 12 Januar, 2020, 11:44
Citat: viper poslato 12 Januar, 2020, 10:33
Na¹ narod bi rekao, putuj igumane.

Послато са SM-A705FN помоћу Тапатока

odavno otputovao, tvoji pozdravi nisu relevantni za diskusiju. mada, nadam se da si nesto naucio od mene.

Citat: sasa ns 1 poslato 12 Januar, 2020, 11:27
¹ta ako prilikom ¹etanja po alpima naleti¹ na kamp za vojnu obuku albananaca.To je takodjje jedan od aspekata te ¹vajcarske .Sve zemlje na zapadu evrope su u principu tog tipa samo je ¹vajcarska imala te kampove jo¹ za vreme sovcjalizma i to u vi¹e navrata jo¹ pre 60 godina godina ,pa se kasnije nastavilo.Te zemlje su generalno protiv dr¾ave srbije sve dok ona nije njihov saveznik isto tako i jugoslavije i to zbog toga ¹to se smatralo du je jugoslavija  omoguæuje srpski uticaj sve do alpa.
Trenutna vlast je èisto prevarantska i njena osnovna funkcija je da stvaranjem tog seljoberskog okru¾enja ,,prevari,, gradjane pa da jednog dana postanemo saveznici mislim mi i ¹vajcarci.To je zato ¹to kod nas seljiobera nemo¾e da prodje ulickani i  ,smireni i elokvetni Tadiæ i zato je Vuèiæi pravi izbor ©vajcaraca i njihovih saveznika da obavi taj poso a da niko ne primeti su¹tinu -a to je savezni¹tvo.

hajde da se tvoje najludje fantazije o siptarskim logorima u sred svajcarske i to po turistickim zonama (alpi) obistine.
i sta  da naletim. mislis da ce albanski ekstremisti u sred svajcarske da krenu da ciste ljude koji su emigrirali u tu zemlju?
koliko ti je realan taj sled dogadjaja?

meni je to realno isto koliko mi je realno to poslednje sto si napisao, navodno saveznistvo. jer pre gotovo svakog veceg
zasedanja u EU, vucic putuje ili u kinu ili u moskvu, da dobije instrukcije od svojih komrada pa tek onda nazad. procesljaj malo
gleda¹ iz ugla ¹vajcarca gde nikad nijedan srbin nije dovoljno ¹vajcarac pa èak ni ¹ipac Vuèiæi.A ¹to se tièe albanskih , i hrvatskih kampova oni nisu tu bili unazad 60 godina zato da bi èistili ¹vacarce koji naiðu u brdima nego da pomognu ¹vajcarce u èi¹æenju srba u biv¹oj jugoskaviji.Oni ih puste da rade drogu ovi njima ke¹ a ovi opet njima  brdovite alpe,struu vodu,politièku podr¹ku,oru¾je i milka èokolade da se zaslade.Istu foru ima¹ u svakom drugom amerièkom filmu  svejedno o kome se govori.
Sad neko gleda samo jednu stranu i to onu o kojoj ti prièa¹ ali nije lako biti ni gradjanin neke velike imperijalne sile ¹to su i ¹vajcarci u ekonomskom smislu.Meni je recimo drugar bio na aerodromu u briselu pre 2-3 godine kad su razneli ceo hol,i to ide u rok slu¾be a ne samo milka èokolade,i sve ostalo.
Da neko nesvati pogre¹no ja sam prvi za uredjenje dr¾ave ko u ¹vici iz svih moguæih razloga koji su u sveri ¾ivota obiènih gradjana.Èak je moj deda hteo da me hapsi zbog progresivnih ideja polovinom  osamdesetih kad sam bio klinac.Znaèi ja sam PRVOBORAC TIH STVARI O ÈEMU TI GOVORI© AALI NIJE TO JEDINO.
Da si ti upravu onda bi eu naterala hrvate da udjemo u onda¹njju EEZ ,i to je bila opcija na stolu.Ali eto va¾nija je nacionalna dr¾ava Hrvatska od mrtvih ljudi ,razru¹ene dr¾ave i ulaska 25 godina kasnije.Isto su mogli da urade sa ¹ipcima.Da li je logièno da oni udju u EU onako u plemenima ili kao Srbija .Ali ne opet je najva¾nija nacionalna dr¾ava Kosovo.Ispada da nas ©vajcarci ubedjuju da je nacionalna dr¾ava najva¾nija za sve a za nas komunalni sistem,pravo,,gej brakovi i ostalo.Pa ¹to to nda nisu primenili i na Hrvate i ©ipce nego samo na nas.

TEEfqd

#27809
ja iskreno ne verujem nista sto se servira od strane eu ka srbiji i obratno. svako gleda svoj interes.
samo sto kada se prica o interesu srbije misli se o interesu srpskih politicara, ne srpskog naroda.

jer u EU postoje odredjena pravila, a zasto bi se srpski politicar drzao bilo kakvih pravila i ubirao manje
kesa kad moze da srbija ne bude u EU i da uzima (krade) vise kesa. a da salje svoje potomke u EU na skolovanje i slicno.

srpski politicar prihvata sve sto servira zapad, gej kurac palac i onda trazi pare od tog istog zapada za promovisanje
propagandu i sl.

prosecan srbin misli da je EU sotona i da sve nezdravo dolazi iz EU a sve vreme je sirotinja i nesrecan. EU istovremeno
pumpa lovu ka srbiji, srpski politicar krade li krade i koketira izmedju EU i srpskog naroda. narodu prosipa pricu nacionalnosti
jer se na to prosecan srbin najvise pali jelte, da je srbenda (citaj glup ko kurac) a EU se prosipa prica da je tesko, da hoce ali treba
jos sredstava i slicno. masa to ne kapira. jer kad skapira bice causesku scenario. a mozda nece nikada ni skapirati. srpski narod je navikao da robuje.

dok se ne napravi primer od jedne garniture vlasti (djindjic je pravio primer tako sto ih je slao u hag pa ga ubise) svaka druga vlast
koja dodje ima da muze.

a srpski narod?

...ko?  ...

TEEfqd

tako da...eu nema ni razloga da ima bilo kakve pozitivne afinitete sa srbijom.
pumpaju kes u vetar, srpski narod ih mrzi a srpski politicari manipulisu.

koliko se samo love slilo u srbiju iz EU za ove migrante a koliko srbin samo mrzi te iste
migrante i EU jer su migranti u srbiji zbog njih navodno.

a srpski politicar nije ni u prici uopste, samo broji lovu.


ja sam razgranicio. onaj koji ne radi za moj interes nije `nas` niti `moj`. boli me kurac gde je rodjen.

viper

Citat: redshadow poslato 12 Januar, 2020, 11:49
Citat: viper poslato 12 Januar, 2020, 10:33
Na¹ narod bi rekao, putuj igumane.

Послато са SM-A705FN помоћу Тапатока

topli pozdravi iz bratske ti bavarske



jel i tvoja porodica medju ovih 170? nije provokacija, cisto da razvijemo jos malo diskusiju.
bilo bi dobro da nesto lepo napises ako imas.
Moj deda je bio u zarobljeni¹tvu kod maðara.

Послато са SM-A705FN помоћу Тапатока
"Doðe vreme kada pamet zaæuti, budala progovori , a fukara se obogati!"
(Ivo Andriæ)

viper

Rekoh ti veæ putuj, ne vidim razloga za¹to nas ubeðuje¹ da je dobro ¹to si oti¹ao, mi nemamo problema sa tim, za¹to ti ima¹ problem sa nama koji smo ostali ovde i poku¹avamo ne¹to da promenimo.

Послато са SM-A705FN помоћу Тапатока
"Doðe vreme kada pamet zaæuti, budala progovori , a fukara se obogati!"
(Ivo Andriæ)

TEEfqd

#27813
cekaj bre, mi smo pricali ove o djindjicu i vlasti dok ti nisi dosao sa ivicat da spomenes to gde ja zivim i sta ja radim.
ko da to ima neke veze sa bilo cime.



Citat: Ivicat poslato 11 Januar, 2020, 10:38
Interesentno kako cim se srbin odseli trbuhom za kintom, odmah progleda i sve mu bude jasno. 
Citat: viper poslato 11 Januar, 2020, 11:41
Tako je, ja to nisam hteo da kažem zbog radi mira na forumu.

Послато са SM-A705FN помоћу Тапатока

kao, progledao kad je otisao. hahaha hi hihi to sam i ja hteo da kazem.

a sad si nasao opet to na mene da svaljujes. kao fol pravis se lud i ne vidis razloga za ubedjivanje i ja kao imam problem.

slobodan si

viper

Pa ima¹ problem, ja nemam, meni smeta kad neko politièare koji su do¹li posle milo¹eviæa opravdava, kao da su bolji od njega, svi se bogate na raèun naroda i zato ne valjaju.

Послато са SM-A705FN помоћу Тапатока
"Doðe vreme kada pamet zaæuti, budala progovori , a fukara se obogati!"
(Ivo Andriæ)

TEEfqd

kakve veze ima djindjic milosevic i slicno to s tim gde ja zivim s obzirom da ste ivicat i ti pokrenuli tu temu, na koju si nabacio to da ja imam fol neki problem.
spetljao si se, pao ti secer mozda. imas dosta toga napisanog o politickim temama, druge poglede na stvar i slicno. nije imperativ da sve razumes.

viper

Pa opet da te pitam jel tebi dobro tamo gde si oti¹ao?
Verujem da jeste, ja sa tim nemam problema ali pusti nas koji smo ostali ovde da ne¹to probamo da popravimo, brate mili ¾ivi i uzivaj .

Послато са SM-A705FN помоћу Тапатока
"Doðe vreme kada pamet zaæuti, budala progovori , a fukara se obogati!"
(Ivo Andriæ)

TEEfqd

Citat: viper poslato 12 Januar, 2020, 15:48
Pa opet da te pitam jel tebi dobro tamo gde si otišao?
Verujem da jeste, ja sa tim nemam problema ali pusti nas koji smo ostali ovde da nešto probamo da popravimo, brate mili živi i uzivaj .

Послато са SM-A705FN помоћу Тапатока
jel te drzim? [rofl]

viper

Ja neæu da idem, postuj to, Imam 3 druga koji su sa porodicama oti¹li u ¹vedsku ali se ipak redovno vraæaju u srbiju i ne pljuju je svuda.

Послато са SM-A705FN помоћу Тапатока
"Doðe vreme kada pamet zaæuti, budala progovori , a fukara se obogati!"
(Ivo Andriæ)

TEEfqd

Citat: viper poslato 12 Januar, 2020, 15:55
Ja neću da idem, postuj to, Imam 3 druga koji su sa porodicama otišli u švedsku ali se ipak redovno vraćaju u srbiju i ne pljuju je svuda.

Послато са SM-A705FN помоћу Тапатока

ja se ne secam da sam pljuvao. secam se da sam pricao samo ono sto sam video, cuo i osetio na sopstvenoj kozi. lagao nisam, sta imam od toga.
doduse, znam da ljudi najvise imaju problem kada neko prica realno.

i ja bih to voleo sto i  ti. i nek vas ostane sto vise, da promenite na bolje ako mozete kad dodjem u posetu ostatku malobrojne rodbine da vidim nesto pozitivno
a ne da se prisetim i  osetim onu mucninu sto sam je dugo godina osecao koja mi govori da je problem u meni sto je tako tu... a ne u sistemu, politicarima i ostalom...