Glavni meni

Sta stampa stampa

Započeo zmiya, 11 Decembar, 2011, 17:36

0 članova i 10 gostiju pregledaju ovu temu.

Lazic

#27500
Citat: dzimika poslato 09 Decembar, 2019, 17:01
Ma ko ce bre kome da zabrani, pa drzava pre 6 godina potpisala sporazum sa nemackom da im nas biro rada salje medicinare, ako je iko isao na sajt biroa ili tamo u kancelarije mogao je videti oglase
Joj bre... Po reèima mog brata obo¾avaoca av, on se obraæa njegovim krezavim glasaèima a ne nama... Kostiæu ti nisi njegov krezav glasaè...!!! Tj, mo¾da i jesi ali nisi krezav zbog manjka mozga nego zbog straha od zubara... [srce]

Kostić

Citat: Laziæ poslato 09 Decembar, 2019, 17:00
Prvoroðeni misli da je reinkarnacija Milo¹a Obrenoviæa...

чуј милош ма милан

Kostić

Citat: Laziæ poslato 09 Decembar, 2019, 17:16
Joj bre... Po reèima mog brata obo¾avaoca av, on se obraæa njegovim krezavim glasaèima a ne nama... Kostiæu ti nisi njegov krezav glasaè...!!! Tj, mo¾da i jesi ali nisi krezav zbog manjka mozga nego zbog straha od zubara... [srce]

због човека који је учио да вози сам крезав не нисам његов гласач јел личим на јесам?

Lazic

Ne lièi¹ ali ponekad iz inata tvrdi¹ da jesi... :D

Kostić

диоген сам шта ћу а и волим да нервирам интелектуалце који немају паметнија посла него да људе етикетирају са неписмени и необразовани и крезави и слично а пола њих је ЈЕБЕНО ГРАМАТИЧКИ ''НЕПИСМЕНО'' и не умеју да саставе реченицу како треба

Lazic

Sla¾em se... Ali razmisli o glasaèkom telu av, mozga bez, ¹kole bez, zuba uglavnom bez... ©to je skroz logièno... Naravno da mora¹ da se bori¹ za svoja prava(na mozak) kao nekad ¾ene za pravo glasa ili radno vreme kao mu¹karci...

ЯЭВОЛУТИОН

lazicu ti si zastareo...sad se "muskarci i zene zajedno" bore za svoja prava...ne moze niko da ih naziva mamom ako je ona tata i obrnuto....
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

megaidiot

mislis roditelj 1 i roditelj 2

Ivicat

Kako gde i kako kod koga. Kod mene u kuci su otac i majka.

Lazic

Kako odmièe vreme uporedo sa nauènim dostignuæima raste i glupost... Mo¾da glupost i br¾e, jaèe, bolje... 21-vi vek... Mo¹a...


Hurricane


Lazic


Kostić

#27513
ми се зајебавамо и исмејавамо али они стежу обруч а дао бог имали смо свашта у историји у последње време људи са слабим нервима раде свакакве глупости хоће да се пале онај што је упао у школу наоружан до зуба и само чекам вест - наоружан до зуба упао у скуштину на усвајање неког закона кад су сви тамо и да је прочисти у десет секунди као кад је онај лудак упуцао хрвате кад су много јели говна у сред скупштине а то ако се деси избиће грађански рат а како нам кроје законе и како нас понижвају на свим нивоима ко зна много нам је психа понижена а народа је много више од њих и није ово време кубура и вила и голоруких сељака и о томе нико од њих не мисли бар док су сви случајеви изоловани и они као да желе да изазову неко срање другог објашњења нема ово нико није радио у историји и ко шта ради ми рушимо власт ко шта ради ми рушимо београд ко шта ради ми се тучемо са пандурима и крадемо патике из полупаних излога али то није решење и тако можемо у недоглед генрација по генерација

ми немамо маханизме да људе који су на власти натерамо да се понашају како доликује односно да служе народ и да поштују вољу народа да одговарају за сваку ситницу исто као и народ да не могу да се баве криминалом и родбинским трендовима а да не одговарају они су заштићени законима пандурима војском и могу да раде по вољи и како се која влас смењивала свака је закон кројила да власт буде заштићена

ако икада сазримо и направимо устав закон неки правни курац који ће власт да третира као грађанина бићемо на коњу а то значи никад па ајмо да рушимо нисмо дуго а мени требају неке слике из скупштине : - )

mrle


®or¾

 Bata Kole,Njego¹e [cheers]

Lazic

Citat: mrle poslato 10 Decembar, 2019, 11:45
da zna¹ ko je na platnom spisku Telekoma...
©alji pp... :)

mrle

Ðorðe David, ®eljko Joksimoviæ...

Lazic

O bo¾e... Sve sirotinja raja...

El Jefe

Рече ми једна да онај први носи танге.
Друштво за заштиту од животиња