Glavni meni

Sta stampa stampa

Započeo zmiya, 11 Decembar, 2011, 17:36

0 članova i 14 gostiju pregledaju ovu temu.

Ostoja

Citat: mali_zmaj poslato 07 Decembar, 2019, 15:50
Metar i ¹umska jagoda+d¾ak krompira+naoèale!!
A ¾elja da poraste¹, a [thumb_up] [thumb_up]

Samo nemoj da moram i onda sve hoæu...

mali_zmaj

Zelja nestala,ostala samo sjecanja....
jin-jang

sasa ns 1

http://www.politika.rs/scc/clanak/443542/U-EPS-u-kao-da-su-delili-dedovinu-regres-povecali-sa-36-298-na-50-000-dinara
PLATA SA SREDNJOM ©KOLOM 70.OOO ,KUKAJU KO LUDI ,MALO JEEEEEEEEEEEE.......
500.000 radi u dr¾avnim javnim preduzeæima i glasaju za velikog dr¾avnika 

sasa ns 1

http://www.politika.rs/scc/clanak/443550/Novi-Sad-u-trci-za-najbolji-bozicni-market-u-Evropi
jebo im pas mater i bo¾iænom marketu. pa nismo u engleskoj da sve pi¹e na engleskom,pa jo¹ ga zovu i vinterfest.
I to ¹to se zavr¹ava pre nove godine, pa nije bo¾iæ  samo julijanski.
©to se tièe evropske kulturne prestonice moram da vas edukujem da je ta j naziv samo brend koji se predaje onom ko ga zaslu¾i.Znaèi Gradovi konkuri¹u sa programima-èitaj kolko su odluèili da stuckaju para u to.Ko najvi¹e ponudi taj dobije tu ,,titulu,,.Tojest nedobije 1 nego 2 grada godi¹nje.Da li je neko èuo koji je to drugi grad uz Novi Sad .Ili koji su gradovi ove godine ili mo¾da pro¹le.Verujem da niko pojma nema.E tako æe neko imati pojma i za Novi Sad.Pre par godina je bio Peèuj I temi¹var.Nisam èito da se neko vozo Rumunijim i da je svratio da vidi ne¹to od kultire.
TO JE ÈISTO POLITIÈKA ODLUGA ZBOG PROMOCIJE EVROPSKE UNIJE U SRBIJI.CITIRAM MOG DRUGARA KOJI JE  BIO PREDSEDNIK ODBORA ZA DOBIJANJE TE EVROPSKE PRESTONICE KULTURE.
Da li su mo¾da na¹i kulturni radnici zaslu¾ili malo para da ne¹to rade a da to nije vezano za promociju EU.Ili jo¹ da finansiramo strance da nam dolaze.Ako postoji ekonomski interes uredu.ALI OVDE GA MI NEMAMO a onaj kulturni nije primaran nego promocija eu.Jer da je kultura prva ,dr¾ava bi potro¹ila te  pare na drugi naèin na kulturu.
Znaèi ovde je u pitanju promocija eu a ne novog sada i kulture.

®or¾

 [rofl]  [clapp],Ma Ns je kulturan i bez titule,pogotovo u poslednjih desetak godina ;D

jevta

Ја сам обишао град културе у РО Сибиу .Уз нови сад је Пловдив у Бугарској.
То што ви нешто не знате не значи да није познато него да сте ви не едуковани

El Jefe

Признајем да сам не едукован. Рецимо у Новом Саду има толико тзв антифашистичких НВО, углавном финансираних од стране бивших најцрњих фашистичких земаља, тако да сам вероватно фашиста.
Друштво за заштиту од животиња

milomir22

Dok sam studirao u Cupriji, 25.12. smo imali redovno nastavu. Primetio sam da 70% kolega iz Novog Sada nisu na predavanjima. Jbg, ima dosta Madjara i ostalih katolika u NS-u, a Evropa (ovde mislim na uniju, ne na kontinent), kao i SAD i Rusija i bilo koja druga jaka sila, normalno da ce propagirati svoje vrednosti. Za nase im se jebe bas.

Inace, jeste li culi da je precednik u oci odbrusio zameniku pomocnika glavnog asistenta nemackog sekretara kako mu nece dozvoliti da vodi medicinske radnike iz Srbije.

Mozda bolje da je njima malo pojacao platu umesto epsovcima, nekako mi se cini da bi time vise dobio nego svadjom sa zamenikom pomocnika glavnog asistenta nemackog sekretara.
"If you seek authenticity for authenticity's sake, you are no longer authentic."

-Jean Paul Sartr

Lazic

Ma taj nije video dotiènog, èuj svaðao se...

ЯЭВОЛУТИОН

ja cuo da je neko iz vlade prelozio da se zdravsvenim radnicima oduzmu pasosi...dozvoljena su samo turisticka putovanja ali moraju da ostave depozit od 100000 evra....
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

sasa ns 1

setio sam se da je eps uzimao gotovinski kredit da bi isplaæivo plate.Ej plate sa srednjom ¹kolom duplo veæe od 60% stanovni¹tva koje jo¹ ni nema regres.Inaèe 60% imaju 32-38000.Uzeli  pa jo¹ na kredit pa jo¹ kamata nato.Ja se ¾alio mojim drugarima in¾injerima u epsu,oni ka¾iu ,,pa neæe im onda niko raditi,,.
Pa nek onda idu na tr¾i¹te pa da vide kako bi radili ili da li bi i za koje pare.

ЯЭВОЛУТИОН

druze iz eps-a se otimaju pre kao i iz poste, parking servisa, jp ada ciganlija....jednostavno plate u drzavnim preduzecima ako su monopolska, moraju biti fiksirane na prosek...nista preko toga. stimulacija da momca koji se pentraju po dalekovodima i odrzavaju mrezu, ali prosle godine su mi rekli da eps ne radi prikljucke struje vec rade neki njihovi podizvodjaci pa njih da pozovem i da se dogovorim....oni samo odobravaju prikljucak za odredjenu svotu novca...e sad ja znam da su to isti ti radnici epsa koji su na bolovanju ili slobodnim danima rade preko te privatne firme prikljucke....
sve kradje struje odradjuju ti isti radnici, onda eps salje neke radnike koji su sa kosova da seku struju posto ovi iz lokala nece...kako da ljudima seku struju kad su im oni pomogli da kradu....
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

sasa ns 1

Citat: Laziæ poslato 08 Decembar, 2019, 18:52
Ma taj nije video dotiènog, èuj svaðao se...
kako nije on je prijatelj ¹eika a vido ga nula puta ,mora da je preko hot lajna.
Primetio sam da 70% kolega iz Novog Sada nisu na predavanjima. Jbg, ima dosta Madjara i ostalih katolika u NS-u
pA BA© I NEMA,nemam taèan podatak ali madjarski mo¾e¹ da èuje¹ par puta godi¹nje i to na telepu -¹to je nekad bilo uglavnom madjarsko naselje.A taj najveæi katolik i eurica je u ustavari ¹ipac Vuèiæi jer on gura sve evropsko.Za boravih i ,rasim,debeli pevaè,debeli æelavi,babu na krkaèe i ostali

Kostić

јел тај будала коме да одузме пасош какав депозит? дам отказ и шипумитуки влада и србија и одем шта је проблем дечкоња је очигледно чистокрвни србин кад му таква будалаштина напада главу

Lazic


Kostić

није дебил него је силеџија он је најпаметнији и он је мафија и то ће да им дође главе једног дана

Lazic

Obzirom da su 100% njih kukavice i beskièmenjaci, hoæe...

Kostić

то претеривање са законима и њихова злоупотреба и то курчење и претње народу не воде на добро

Lazic

Prvoroðeni misli da je reinkarnacija Milo¹a Obrenoviæa...

dzimika

Ma ko ce bre kome da zabrani, pa drzava pre 6 godina potpisala sporazum sa nemackom da im nas biro rada salje medicinare, ako je iko isao na sajt biroa ili tamo u kancelarije mogao je videti oglase