Glavni meni

Sta stampa stampa

Započeo zmiya, 11 Decembar, 2011, 17:36

0 članova i 12 gostiju pregledaju ovu temu.

Lazic

Citat: eclipse4 poslato 22 Novembar, 2019, 21:25
i evo odlicne price da se povuce sa vlsti sam a da ga niko ne skine....pokrao sve,narod glup i miran,sad video previse prasine,oticice pesdaka kao neki bolesnik i nikad nece odgovarati ni za sta kao ni ostali oko njega...a doci ce,sledeci kurta koji obecava sva hapsenja sveta i zatvore :)
Spremio se on za be¾aniju, al' kako stoje stvari u Rusiju neæe moæi... ;D

Kako reèe ambasador danas, mo¾e da pita Putina za¹to, za koji dan kad ode da referi¹e...

sasa ns 1

pa naravno da nEæe moæu u rusiju kad hoæe da se udru¾i sa eu gde su skoro sve zemlje u nato i vode politiku natoa.

ЯЭВОЛУТИОН

boli vucka kurac za EU, zanimaju ga samo pristupni fondovi....lapaju pare iz njih i drze ih u neizvesnosti....ne zanima njega ni rusija ali mu je idealan mamac da se zabrinu ovi iz amerike i eu.....pa onda jos malo dodaju iz pristupnih fondova i malo manje pitaju....pozicija geografska srbije je takva da je na sred puta....tito je koristio to godinama...i da je u momentu raspada jugoslavije rusija bila jaka a ne pod jeljcinom do raspada nebi ni doslo....ameri i nemci su iskoristili momenat.
trenutno je rusija dovoljno jaka, kina je dovoljno jaka pa ovaj bilmez glumi tita.....neutralan a uzima pomalo i od jednih i od drugih....mislim da putin zna sa kim ima posla, ali su maeri i eu u panici....
realno cemo opet najebati...kao i uvek.....oseca se po tome sto pacovi napustaju prvi brod koji tone.
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

TEEfqd

Citat: ЯЭВОЛУТИОН poslato 23 Novembar, 2019, 21:09
boli vucka kurac za EU, zanimaju ga samo pristupni fondovi....lapaju pare iz njih i drze ih u neizvesnosti....ne zanima njega ni rusija ali mu je idealan mamac da se zabrinu ovi iz amerike i eu.....pa onda jos malo dodaju iz pristupnih fondova i malo manje pitaju....pozicija geografska srbije je takva da je na sred puta....tito je koristio to godinama...i da je u momentu raspada jugoslavije rusija bila jaka a ne pod jeljcinom do raspada nebi ni doslo....ameri i nemci su iskoristili momenat.
trenutno je rusija dovoljno jaka, kina je dovoljno jaka pa ovaj bilmez glumi tita.....neutralan a uzima pomalo i od jednih i od drugih....mislim da putin zna sa kim ima posla, ali su maeri i eu u panici....
realno cemo opet najebati...kao i uvek.....oseca se po tome sto pacovi napustaju prvi brod koji tone.

Koji to pacovi napustaju brod kada jedni isti jasu srpski narod preko 20 godina vec.
ili mislis na mlade i obrazovane tj. odliv mozgova? oni su pacovi? nije mi najjasnije ko je po tebi ta grupa.
sa svim ostalim sto si napisao se 100% slazem. svi su odigrali svoje poteze tu i tamo kako treba
jedino je srbija politicki invalid u mozak. bila i ostala.

ЯЭВОЛУТИОН

evo ovako...u zivotu imas dve opcije
da se boris ili da bezis
neki kazu da moraju da odu da bi se borili, ali se bore za nekog drugog.
svako ko napusti srbiju je jedan glas manje protv vlasti
znam da pacovi svojm begom sa broda spasavaju zivu glavu, ali isto to radi i izbeglice iz bangladesa, sirije, somalije i ostatka afrike i male azije.lakse je bezati i nadati se da ce neko da ti pomogne tamo daleko. kakvu razliku vidis izmedju sirijskih izbeglica i emigranate drugih naroda ma kako resavali papire za tamo....mozda najobrazovaniji lakse rese papire jer je jeftinije uzeti gotovog strucnjako koje je neko drugi obrazovao (citaj platio skolovanje) nego skolovati svoje ljude...a pri tome ti sto dodju rade za mnaje pare.
na kraju ma sta govorili osecaju se ko krmad u teheranu....neki cak menjaju mena i prezimena da bi tamo bili prihvatljiviji i oni i njihova deca, a posto su bele puti znaju da nece biti diskriminisani bar na taj nacin...

mogu da pisem jos puno ali ovo bi pametnom trebalo biti dosta.

p,s,
jednoga dana ce svi doci da crknu na dedovini kao i do sad, ili bar ce kosti poslati ovamo ...na nadjubre zemlju pradedova i bar tako doprinesu svojoj drzavi.
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

TEEfqd

razlika izmedju nekog iz sirije i nekog ko emigrira iz zemlje koja nije u ratu je ogromna razlika.
ne idu svi trbuhom za kruhom. da li stvarno mislis da odluka nekog da emigrira ko ima vec posao i porodicu u zemlji
gde nema rata isto pada kao i onom gde sevaju granate okolo?
pricas o glasanju, jedan glas manje jedan vise.
mislis da postoji demokratija u post komunistickoj zemlji? koliko si siguran u to?

na kraju krajeva iz tvojih postova se da videti da si ocigledno misljenja da je zivot samo srbija ovi ostali sto odu su misevi.
nisu u istoj grupi kao ti, mora da su govna jelte.
vredjas veliki deo foruma i naroda koji je otisao iz srbije, predlazem ti da malo
izadjes iz tog kanala gde radis i da proputujes. zive ljudi i van srbije i ima dosta toga da se nauci.

sasa ns 1

¹ezdesete,sedamdesete i osamdesetete su te dru¹tvene protivreènosti mladi poku¹avali da re¹e uspe¹nim potkulturnim pokretima.Po meni najbolji i najagresivniji je bio PUNK.
bO®E SPASI KRALJICU I NJEN FA©ISTIÈKI RE®IM SU PEVALI PISTOLSI PRE VI©E OD 40 GODINA,.
kOLKO VIDIM DANAS KLINCI ÈEZNU SAMO ZA KINTOM,KAKVA JEDNAKOST I BORBA PROTIV NEPRAVDE

TEEfqd

Citat: sasa ns 1 poslato 24 Novembar, 2019, 00:43
¹ezdesete,sedamdesete i osamdesetete su te dru¹tvene protivreènosti mladi poku¹avali da re¹e uspe¹nim potkulturnim pokretima.Po meni najbolji i najagresivniji je bio PUNK.
bO®E SPASI KRALJICU I NJEN FA©ISTIÈKI RE®IM SU PEVALI PISTOLSI PRE VI©E OD 40 GODINA,.
kOLKO VIDIM DANAS KLINCI ÈEZNU SAMO ZA KINTOM,KAKVA JEDNAKOST I BORBA PROTIV NEPRAVDE

mm, navikli se klinci na nepravdu jer su skapirali da ce je uvek biti.
a i naucili su da ti isti pokreti nisu nista postigli i da su se marginalizovali vremenom do te mere da su postali modni trendovi.

ali se nisu navikli na zivot bez kapitala u doba kapitalizma. sa kintom, mozes zapravo da ucinis neko dobro delo ako zelis u danasnje doba
daj siromasnima, spasavaj kisne sume, daruj gladnoj deci iz afrike pa na kraju krajeva mozes i da se boris protiv te nazovi nepravde.

bez kinte mozes u sustini samo da mlatis kurcem okolo i nisi nista uradio. kinta je alat, sredstvo i to preko potrebno.

i ne vidim iskreno nista lose u pravljenju para (u granicama normale, bez trosenja zdravlja i kvarenja porodicnih odnosa).
isto ne vidim nista lose u tome da neki covek zeli da obezbedi materijalno svoju porodicu i sebe, zivimo u materijalnom svetu.
losa je ona pohlepa gde covek izgubi moralni kompas pa pravi sranja da bi dosao do novca. ali kakve veze ima novac sa tim, problem je u coveku.
novac je dobar. ljudi su ti koji izvrnu sranja

ЯЭВОЛУТИОН

bogat nije onaj ko puno ima vec onaj kome malo treba...da bi shavio sustinu moras procitati milenijumsku mudrost istoka a ne kapitalisticku filozofiju zapada...
vecina dobrotvornih organizacija sluze za pranje pare i materijalno obezbedjivanje  onih koji u njma rade. od ukupnog novca koji se kupi samo deo zavrsi kod onih kojima je namenjen, ostatak pojedu zaposleni u humanitarnim organizacijama....

ne vredjam nikog , vec samo kazem da imas u zivotu dva izbora....vecina tih sto ode za boljim zivotom na kraju umre ovde ili ih ovde sahrane,,,,svi kazu da je neizdrzivo u srbiji, i da nema gore....a svi nose mobilne i voze kola i motore....daleko je ovo od loseg, ali da je dobro nije....kada i ovde dali velike plate ovde bi se svi opijali i drogirali, vozili besna kola i moore, i mahali duginim zastavama...
ne videh nekog da je zaradio neke velike pare preko osim sportista, a po srbiji expres bogatasa koliko hoces....i oni koji su zaradili nesto , ne vidim da su doneli to ovde.....mada ogu da napisem roman o ktitorstvu u srbiji.
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

TEEfqd

pa da se opijaju i drogiraju to se radi u srbiji u vecoj meri nego u zapadnoj evropi trenutno.
i to na nacionalnim frekvencijama. da se mase duginim zastavama...hmmm, ja jednog pedera
nisam video u nemackoj za nekoliko godina koliko sam ovde da znam da je covek peder i da je to ocigledno.
da sam video dugine zastave na nekim plakatima jesam ali opet u manjoj meri nego kada se u srbiji odrzava gej parada.

intenzitet svega toga sto nazivas losim je daleko veci u srbiji nego sto je na zapadu. to zna svako ko zivi preko.

sto se tice para ili velikih para...vecina tih istih sto dodje iz srbije u zapadnu evropu ne razmislja o namirnicama,
rezervoar je uvek pun, a odece pun orman i to je ljudima dovoljno. ne stiskaju se da bi imali te vece pare.
jer za vece pare i na zapadu moras da se stisnes. hocu reci, vecina se zadovolji time da ima sve sto je daleko iznad proseka srbije.
vecini je posle dve tri cetiri decenije jebanja u mozak u rodjenoj zemlji i taj normalan prosecan zivot sasvim ok.
zato ne vidjas te iste da donose neke velike pare u srbiju, dostojanstveno zive na zapadu za razliku od toga kako je nekad u srbiji bilo.

a srbija....zivis ko don kihot 20, 30, 40 godina. i onda ti se jebe vise, to ne vodi nigde.

viper

Samo jedno zapa¾anje sa moje strane, u Srbiji se ne ¾ivi nego pre¾ivljava.

Послато са SM-A705FN помоћу Тапатока
"Doðe vreme kada pamet zaæuti, budala progovori , a fukara se obogati!"
(Ivo Andriæ)

megaidiot

Citat: ЯЭВОЛУТИОН poslato 24 Novembar, 2019, 09:11
bogat nije onaj ko puno ima vec onaj kome malo treba...
sto se para tice, bogat je onaj koji ne mora da radi ono sto nece.

Citat: redshadow poslato 24 Novembar, 2019, 09:23
pa da se opijaju i drogiraju to se radi u srbiji u vecoj meri nego u zapadnoj evropi trenutno.
ne znam, meni dobri ljudi po austriji stalno nude droge, sve IT experti i dobra deca. droga je toliko ok i normalna stvar, roditelji vare sa decama, sto kazu otisli su i od boga i od djavola. a pije se kao i kod nas samo je dosadnije.

TEEfqd

Citat: megaidiot poslato 24 Novembar, 2019, 12:15
Citat: ЯЭВОЛУТИОН poslato 24 Novembar, 2019, 09:11
bogat nije onaj ko puno ima vec onaj kome malo treba...
sto se para tice, bogat je onaj koji ne mora da radi ono sto nece.

Citat: redshadow poslato 24 Novembar, 2019, 09:23
pa da se opijaju i drogiraju to se radi u srbiji u vecoj meri nego u zapadnoj evropi trenutno.
ne znam, meni dobri ljudi po austriji stalno nude droge, sve IT experti i dobra deca. droga je toliko ok i normalna stvar, roditelji vare sa decama, sto kazu otisli su i od boga i od djavola. a pije se kao i kod nas samo je dosadnije.

nemoj molim te da pricamo o tome kako i gde su droge dostupne jer tesko da ima gore zemlje od srbije za to. prvo sto je srbija tranzit za gotovo sva trzista a drugo
u srbiji u svakom klubu ili splavu dovoljno je da pitas ko `radi` da dobijes informaciju koji navijac valja gudru trenutno, neretko i samo `obezbedjenje`.
ako hoces drogu u bilo kojoj zemlji dobices je. srbiju bih oznacio kao zemlju gde se ekstremno lako dolazi do toga

ЯЭВОЛУТИОН

pa ko se kreces po klubovima onda si polusvet...da droga je dostupna....uvek bila samo ako hoces. Zanimljivo je da mi od zapada prihvatama samo najgore stvari a najbolje ignorisemo.
A ti navijaci sto valjaju...niko nije prodao 20 grama a da ga ne navataju...osim ako radi za ljude iz sluzbi.
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

megaidiot

sve se slazem, necu ja da se drogiram, ali meni tamo sami nude droge.

ono sto je razlika je stav prema rekreativnom drogiranju, njima je sve to ok pa je malo teze uciti dete da to ne valja kad je celo drustvo u fazonu da je sve to ok. pazi znam ja da ce dete sutra da proba sve zivo, ali na meni je da propovedam da to ne valja.

TEEfqd

Citat: ЯЭВОЛУТИОН poslato 24 Novembar, 2019, 12:57
pa ko se kreces po klubovima onda si polusvet...da droga je dostupna....uvek bila samo ako hoces. Zanimljivo je da mi od zapada prihvatama samo najgore stvari a najbolje ignorisemo.
A ti navijaci sto valjaju...niko nije prodao 20 grama a da ga ne navataju...osim ako radi za ljude iz sluzbi.

ja? nisam bio u klubu od 17e godine. Sto ne znaci da nisam u toku sta se radi po gradu u kom zivim.
mmm, a droga je dosla sa zapada. nije sa istoka i iz albanije. a ti navijaci sto valjaju pucaju po nogama
otimaju dilere i muce ih da rade za njih i voze besna kola. vataju ih, ali ih i pustaju. to ti je srbija

megaidiot

kakve veze ima oklen je? ako tako gledamo onda kolumbijci mrze zapad i ubijaju nas drogama planski.

TEEfqd

pa vidis da se propoveda to da smo od zapada pokupili to nesto lose. samo ne znam sta smo pokupili od zapada.
zemlja nam je trula do srzi od korupcije, na nacionalnoj frekvenciji setaju kurve, droga stize sa istoka (al navodno je zapad kriv tu nesto opet).
nemamo dodirnih tacaka mi sa zapadom sem sto nam je zemlja po nazivu demokratska al kurac moj tu demokratija vlada.

TEEfqd

jedino lose sto je doslo zapravo sa zapada je to sto su nas pre 20ak godina izgruvali ko picke, pa smo se svi zajedno krili ko misevi po podrumima.
ovo ostalo lose je sve doslo sa istoka ako mene neko pita (a ne pita, istomisljenike sam retko nasao u zemlji gde sam rodjen)

mali_zmaj

Sa propa¹æu stare Juge je do¹ao kapitalizam,al ne onaj lijepi,gdje radi¹,i zaradi¹,i lijepo ti je... No onaj truli..... A sami smo sebi dozvolili starlete,kurve,nasilje,iskrivljene vrijednosti...,okrenuli se la¾noj vjeri i crkvi,tj propovjedamo je kako nam odgovara,i vjerujemo kad nam treba,recimo kriminalac i ubica sa krstom,ili tetova¾om manastira... Nasilje na sportskim terenima,itd,itd.. Svi ste u pravu.. Na zapadu je ureðeno dru¹tvo,ovdje daleko od toga...  Nije zapadu a ni na¹im politièarima stalo da sve bude po PSu.. Zavadi pa vladaj...
Glavno je pitanje koje mene muèi ¹ta dalje!? Biti i dalje ponosan i sveti junaèki narod,kako volimo reæi,pa nastaviti prkositi.. Ili zagristi malo ponos,tj. govance pa u Nato,pa u Evropu,pa odjebati braæu Ruse...,itd..
©a se mo¾e zakljuèiti!? Balkan je granica svega,religija,kulture,istoka i zapada!! Niti tamo,niti vamo!! Plivamo u govnima,a pokazalo se do sad da slabo plivamo...,davimo se..
Zato ne osuðujem one koje su oti¹li,al se i divim onima koji nisu tatini sinovi,al su ostali!!  Hm,¹ta reæi,kakvu poruku poslati!!! E ja ne znam!! Kao pravi Balkanac!!

poslato sa rupovke uz pomoæ kurble
jin-jang